IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaaaty
25. jan 2011

@mirus11 v akom si car? budem veriť ze to podarí na prvy krat....potrebovali ste k tomu nejake papiere? teda nejake žiadosti alebo niečo take...sú tam čakania aj na odsúhlasenie?

mirus11
25. jan 2011

@kaaaty no ja som chodila do gyn-fiv a tam sme boli len na konzultacii a potom nam dal papiere na overenie podpisov a uz mi dal len papier,kedy mam na ake vysetrenie dojst.a ked bolo vsetko vybavene,tak som si potom zavolala do gf a oni mi povedali,ze kedy si mam dat pychnut pregnyl a potom kedy mame prist s partnerom na iui. a potom o 14 dni ta objednaju na krv.

fomarik
25. jan 2011

@adikasala juj, tak to je nepríjemné. Ale ty si už veľká slečna na to, aby si dostala pruh 😉 No pekne sa ti to zamotkalo, mojka. Je mi to ľúto 😔

fomarik
25. jan 2011

@mirus11 ahoj mojka. Dávno si sa tu neukázala. Ako sa máš? pociťuješ nejaké príznaky, lebo ja stále nie. Čítam, že už ideš na druhú poradnu, a to ja idem na prvú len 11.2.

fomarik
25. jan 2011

@zuzancek22 ty sa nám tu užukazuješ len sporadicky mojenko. ale určite nás veľa čítaš, však? Ako zvládaš pôst 😉 ?

yasminne
25. jan 2011

@strelicia vela stastia zajtra!!! 😉

zuzancek22
25. jan 2011

@fomarik čítam vás každučký deň , tak strašne by som sa pridala k vám a písala bud o stimulácii alebo čakaní , ale ja čakám zatial na to kedy si budem môct vôbec zakeksíkovať 😀 , dnes som bola na kontrole ale este stále nieje výsledok z histológie, tak čakám, dr. mi povedal že mam vela ležať. tak uvidím aké to bude na budúcej kontrole, tam už určite budú aj výsledky.

strelicia
25. jan 2011

@tinasc
@kaaaty
@zuzancek22
@yasminne

dakujem vam vsetkym za podporu. zajtra o takomto case uz dufam budem vediet vysledok. bo naposledy som im musela volat ja, kedze uz bolo 15:15 a nikto mi nezavolal.

tinasc
25. jan 2011

ahojte, dnes som bola na teste po 3 IUI, bohužiaľ opäť negatívne ☹ no čo už skúsim ešte jedno, potom sa uvidí čo a ako ďalej 😉

strelicia
25. jan 2011

@tinasc aaaaa to ma mrziiii. ty aspon nejdes s darcom ako ja a tak mozes chodit na IUI neobmedzene dokedy chces. ja uz som mala toto druhe posledne :(

tinasc
25. jan 2011

@strelicia a s darcom sa nedá viackrát? no ja sa veľmi obávam ďalšieho neúspechu, lebo doktor sa vyjadril, že ma pošle na laparoskopiu a rada by som sa tomu vyhla 😉

strelicia
25. jan 2011

@tinasc no, mne v heliku taktne naznacili, ze im minam darcov, uz som to tu pisala. a vraj ked budem chciet este tohto darcu co mam, tak si ho mam rezervovat ci co bo ho posielaju aj do CR....no blafy. takze asi ja nemam pravo chodit do nekonecna. aby som im nepominala darcov.

tinasc
25. jan 2011

@strelicia veď si za to platíš predsa, že máš darcu nie? čo sa im míňajú darcovia? 🙂 by si to mali lepšie zariadiť 😉

strelicia
25. jan 2011

@tinasc ano, platim 200 EUR za kazde IUI. nuz, ale asi to neni len take lahke ziskat darcu spermii.

tinasc
25. jan 2011

@strelicia a potom by ste ako postupovali? ale dúfam, že nebudete musieť, držím palce, aby zajtra krv bola pozitívna 🙂

mirus11
25. jan 2011

@fomarik ahoj moja-no bola som dnes a mame 16,9mm a 8tt + 1den.a inak byva mi trosku nevolno,ale to len tak,nevraciam.ja idem teraz na dalsiu kontrolu 9.2.

fomarik
25. jan 2011

@strelicia budem ti zajtra držať palce! určite nám daj vedieť výsledok, dobre? Budeme tu všetky veľmi netrpezlivo čakať!

fomarik
25. jan 2011

@mirus11 tak to ste už veľkí 😅 . No, trošku tú nevolnosť cítim aj ja, ale to len minimálne. Mne zle býva iba vtedy, ked sa s drahým ľúbime..neviem prečo 😕 . Takže ťuťu - muťu sme úplne zrušili. bleee

mirus11
25. jan 2011

@fomarik a tak to hadam caso prejde.ozaj a uz mas aj knizocku?alebo az v 12tt.

fomarik
25. jan 2011

@mirus11 ale kdeže ešte ju nemám ☹ a tak veľmi by som ju už chcela. Až v tom 12tt. a ty už máš?

mirus11
25. jan 2011

@fomarik nie,ani ja nemam.tiez az v 12tt.

fomarik
25. jan 2011

@mirus11 kedy si napíšeš do profilu že čakáš babatenko? Nech tu nie som jediná 😉

mirus11
25. jan 2011

@fomarik ked mi povie termin,kedy by sa malo narodit.dovtedy este dockame

fomarik
25. jan 2011

@mirus11 aj ja som presne dovtedy čakala, kým mi na 100% nepovedali, kedy mám termín. Ževraj pri IUI sa odpočítava 7 dní od IUI - 3mesiace + 1 rok...a máš termín pôrodu. povedali mi to v centre. Takže naozaj sa to nepočíta od prvého dna poslednej mrchy. lebo pri normálnom otehu pripočítavaš 14 dní aale my odpočítavame 7

apolenka6
25. jan 2011

@fomarik
@mirus11 😔 😔 😔

fomarik
25. jan 2011

@apolenka6 a čože tie bekané smutné smajlíky, ved už stimuluješ zlatko, to ťa musí posúvať dopredu, aspon trošičku. Ak ťa iritujú také veci, o ktorých si píšem s miruš, tak prepáč 😔 😔 . Zmeníme tému, dobre? .... tak čo varíte ? Inšpirujte ma.

apolenka6
25. jan 2011

@fomarik nie kludne si píšte,len mi tak prišlo ,že som sa od vás odpojila ☹ ja nevarím ked som sama hádam dievčatá poradia 😉 idem preč budem tu o 2hod.

fomarik
25. jan 2011

@apolenka6 čoskoro sa k nám pripojíš! ked sa tento sneh spustí, už budeš pripojená 😉
Tak si idem niečo pohľadať do témy Čo dnes varíte.

jalanecek
25. jan 2011

Ahojte babenky mozem sa vas na nieco opitat..Pripravovala som na na prve iui,vzhladom na clostilbegyt ktory mi zareagoval tak,ze sa mi vytvorilo 5 folikulou o velikosti 10mm mi ho nemozu urobit lebo moze byt viac pocetne tehotenstvo.A ja sa chcem spitat doktor mi povedal ze mame mat teraz chraneny pohlavny styk.Snazime sa o babetko uz 6 rokou..A ja sa pitam ked sa nebudeme chranit aka je sanca ze sa mi oplodnia vsetke vajicka je to jedno..Mozu sa oplodnit vsetky alebo aj kludne jedno niesom si ista a som zmatena.Moj priatel ma zlumorfologiu vela spermikou ale zlu tvar ale az s tym malom sa to da poradite mi??

fomarik
25. jan 2011

@jalanecek ahoj a vitaj medzi nami! No, mna osobne velmi prekvapilo to, že vám doky kázal mať chránený sex..prečo? Ved chceš otehotnieť, nie? To, že by sa ti oplodnilo 5 vajíčok je malá pravdepodobnosť. ja by som určite keksíkovala naplno a o sto šesto len taký fukot, kebyže viem, že mám 5 folikulov. I ked 10mm nie je až tak veľa ale oni dozreju...o dva tri dni. A práve preto že má mnažel zlú morfologiu by som sa do toho naplno pustila!! Bojuj!!!! Kolko si užívala clostil a v akých dávkach?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre