IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
25. jan 2011

Dakuje ti uzivala som clostil 3 az 7 den cyklu po jednej tabletke dnas mam 10 dc a vajicka maju 10 mm no prave ze kazal mat chraneny styk aby som neotehotnela asi aby som nemala 5 deti tak to myslel asi sa boji viacej ako ja..Priatel pride dnes po tyzdni z prace tak jich malych muzickou bude dost tak pojdem do toho a verim,ze sa to podari..

mirus11
25. jan 2011

@fomarik no neviem ako sa to pocita pri iui,lebo mne v BA povedal,ze ono sa to aj tak pocita od poslednej mrchy

v555
25. jan 2011

@jalanecek,presne ako píše @fomarik.snažila by som sa o sto šesť.Tych 10mm nie je veľa,vajíčka praskajú ked maju okolo tych 20-22mm.Nie je isté,že dozrejú všetky.Ked som išla na prvé IUI tak som mala tento istý problém,doktor ma zrušil.Sexíkovali sme ale nič.Neboj sa,kľudne bez obáv,pri tej vašej morfologii sa netráp,že by sa chytili všetky.

jalanecek
25. jan 2011

Joj to som rada tak to skusime uvidime ak sa podari podari bolo by to super ak nie na dalsi mesiac ocakavane prve iui

zuzanka7834
25. jan 2011

@strelicia zlatinko ja Ti drzim na zajtra velke palciska, o druhej som tu ako na koni a budem cakat na vysledok, tak nas prosim nenapinaj a hned nam to sem zaves, nech potichucku zavidime 😉 Streli, to je jedno, ci bude hcg vysoke alebo nizsie, mam jednu kamaratku, ktora mala hladinu iba 5 a uz je v 20tt. Takze cokolvek vyssie ako, hm, tri? 😉 Len nech je.... Juuuj, ja asi nevydrzim do zajtra, prezivam to akoby som cakala na vlastne vysledky... A ides do Helika?

@katy33 si ma trosku upokojila, ale iba trosicku, predsa by som len radsej grckala, curala ako najata a padala od unavy 😉 Vcera som piekla citronovy kolacik, ktory sme raz jedli v jednej restike v madarsku a pol roka som sa nevedela dopatrat k receptu az do vcera 🙂 Ak vies po angl., tak kukni link

https://www.youtube.com/watch?v=Wj1PLUcsEZU

. Bol vyborny, hned sa po nom zaprasilo 😎 Ak nevies po anglicky, poslem Ti recept, len teraz tu nechcem byt dlho, aby som sa povenovala aj drahemu 😉

@adikasala och srdiecko, to je ako zly sen! Dokelu! A co povedala doktorka, v pripade, ze iui vyslo, nerobilo by to neplechu? Vydrzi to cakat este 8 mesiacov bez laparky? Moja zlata, budem Ti drzat velke palce... ☹

@little_miracle a Vy potrebujete tiez darcu? 😒 Ja som myslela, ze Ti staci nastavit hormoniky a sup ho!

@fomarik jáááj milacik, ja som ju uz pripravila, ale este som to nesupla do power pointu 😎 Lenivka leniva... ale priznam sa, aj som na to trochu pozabudla... Ak nie dnes, tak hadam v priebehu zajtrajska to spravim 🙂 Dakujem za IP, velmi mi pomohla 🙂 Si moje zlaticko najzlatickovejsie 😵

@apolenka6 ja idem 2.2. na krv, ale u svojho gyndosa. Som sa tak dohodla s Krajkom, aby som si nemusela brat dalsi den volna (lebo uz tento stvrtok idem spat do prace 😖 ) a aby sme nemuseli cestovat v tomto uzasnom pocasi tak si to dam vyhodnotit tu u nas. Poznam sestricky na gynde a ak budem dobra, tak mi to daju vyhodnotit ako surnu poziadavku a vysledok bude uz pred druhou... No a ak by nam to vyslo, tak hned nacupkame do MT na sono a ich krvickove testy 😉 Ale budem Ti drzat palciska, nech foliky krasne rastu, velmi sa tesim, ze sa na to hned vrhate 🙂 Skoda, ze nam nevyjde stretko ☹ Ale raz ked uz budeme vsetky tehu, tak by sme si mozno mohli nejake aj sami zorganizovat, nie sa len spoliehat na spolocne terminy, co poviete? Takze, hor sa do tehulkovania, nech je to cim skor 😀 😀 😀

@tinasc si velmi zlata, ze si nas prisla povzbudit a pridat sa ku skupinke nasich pionierok, ste zivym dokazom, ze iui nie je zbytocnost a aj ked je uspesnost iba 10-15%, stale to znamena, ze 10-15 zien zo sto sa to podari a to uz je nieco 😉 Drzim palce, aby sa Vam druhe podarilo cim skor 🙂

@kaaaty ahoj 🙂 Teraz sme tu tri, co sme po iui a cakame na vysledky 🙂 Strelicia ich bude mat uz zajtra (to tu slavnostne privitame novu oficialnu tehulku 🙂 ), potom v pondelok Adikasala a v stredu 2.2 napokon ja. Ale mame tu aj tehulky, ktorym sa to podarilo, Mirke dokonca hned na prvy sup, tak sa nicoho neboj a drz sa 🙂

@zuzancek22 drzim Ti palce na dobre vysledky z histologie, uvidis, tie pridu skoro a hned na to sa budete moct zacat snazit. Mozno sa zadari aj bez stimulky, uz som pocula o vela takych pripadoch 😉

Inak baby, mate nejake skusenosti s ovulacnymi testami? Neviete, co by ukazal takyto test tak cca na 20DC v pripade, ze by bola zena tehu? Ja som si ho nikdy v zivote nerobila, ale uz som tu kdesi citala (konikovske mudrosti ), ze ak tento test ostava pozitivny aj po ovulke, moze to znamenat tehotenstvo... Co si o tom myslite? 😕

zuzanka7834
25. jan 2011

@tinasc iba teraz som docitala dalsiu stranu ☹ Mrzi ma, ze to nevyslo...

@strelicia coze Ti povedali v Heliku? To akym pravom? Nechapem to... 😢 Aj tak nevadi, lebo po zajtrajsku uz nebudes ziadneho darcu potrebovat 😉 A kym budete planovat druhe, tak sa spg Tvojho mm zlepsi, verim tomu 😵

@mirus11 ste riadne podrastli 🙂 gratulujem 🙂

@jalanecek vitaj medzi nami 🙂 Neviem, co by som robila, na jednej strane je podla mna malinka pravdepodobnost, ze by sa oplodnilo vsetkych 5 naraz, ale na druhej strane, co ak? A co ak sa budu delit dalej? Priznam sa, naozaj neviem, co by som robila... ale ak ma mm taku zlu morfologiu, mozno by som to skusila... Tuzba zeny po dietatku je obrovska... 😔

zuzanka7834
25. jan 2011

ej, zase som sa rozpisala 😉

adikasala
25. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzanka no doktor mi povedal ze bolo by lepsie keby iui nevyslo.ale ked by uz bolo pozitvne tak by som musela byt na pn cele tehotenstvo asi rizikove.ale e 🙂 ☹ ☹ ste musim ist na sono a kontrolu ku chirurgovi,problem je v tom ze tu v it su dlhe cakacie lehoty tak az koncom februara budem vediet ako to somnou je.a v marci dufam ze budem po laparke.asi dalsia iui bude az v aprili.zatial sa snazim si vybavit cim skor sono a kontrolu apotom sa uvidi.a zalezi aj od pondelka co bude.zatial som kludna,ty sa ako citis???

zlatanka30
25. jan 2011

@zuzanka7834 ano je to pravda s tym ovulacnym testom .mne ukazal tehu aj ovulacny aj tehotensky test.bolo to po ivf.

fomarik
26. jan 2011

@strelicia ... a pozor na šmykľavých neupravených cestách. Myslím na teba!!!! 😉

fomarik
26. jan 2011

@jalanecek to, že príde po týždni manžel z práce bude značiť o kvalitnom materiály . Šup-šup keksíkovať. Pätorčatá určite nebudeš mať.. to by si potom preslávená aj v zámorí... toho sa báť nemusíš. Dozrieť do krásy môže z piatich jedno, možno, dve ale aj tri. ja som mala tri a oplodnilo sa jedno 😉

strelicia
26. jan 2011

Ahojte mam zle spravy. Endometrium 8mm bez nalezu gravidity. Takze teraz ideme na ivf.

tinasc
26. jan 2011

@jalanecek ja by som sa tiež snažila o stošesť, veď z tých folikov ti naozaj môže dozrieť poriadne len jeden, takže myslím, že sa nemusíš báť, že budeš mať 5 detí 🙂 držím palce aby to vyšlo čo najskôr...
@mirus11 teším sa, že je všetko v poriadku, podrástli ste, nech je aj naďalej všetko OK...
@zuzanka7834 tebe tiež silno držím palce, nech to na bud. týždeň vyjde 🙂
@adikasala dúfam, že všetko u teba bude v poriadku 🙂 ...

tinasc
26. jan 2011

@strelicia to ma veľmi mrzí... ale IVF bude už na betón uvidíš...

apolenka6
26. jan 2011

@strelicia Ahoj moja!myslíš,že v 8mm. sliznici sa nemôže nič nachádzať?!ešte nebud celkom skleslá počkaj na krv ved zázraky sa dejú 😵 stráááááááááááášne mooooooooooc ti to prajem!!!!!!!!!!!!!

tinasc
26. jan 2011

@strelicia veď práve treba dúfať do poslednej minúty 🙂 držím palce 🙂

apolenka6
26. jan 2011

@fomarik Dnes to vyzerá,že už mám po MS 😕 😨 za 3 dni koniec? 😨 😨 ja mávam tak 5 dní ,dúfam,že to nie je nič zlé 😔
Zajtra idem môjmu dr.gynekol. bude prekvapený ako som dopadla som zvedava čo mi povie.....

apolenka6
26. jan 2011

@katy33 ako moja? už sa kohútik otvára? 😵 ja už končím a ani ma nič nebolelo čoho som sa obávala 😉 len ich mám kratšie
Zajtra príde mm domkov už sa teším bude mi veselšie 😝

tremonti
26. jan 2011

ahojte kočky,neviem kde sa mam opytat tak skusim vas🙂 idem dnes na 3.vysetrenie pred ivf a bude mi treti krat robit odber na HP ale som az na 11-tu objednana a uz teraz veeeeeeelmi hladna 🙂 neviete ci sa mozem najest????

katy33
26. jan 2011

Dobre ranko, žienky moje domace - no ja mam ešte len rano...jajha, včera bol velmi zly den, dufam, že dnes to už bude o čosi lepšie 😉
@apolenka6 Ta trojdnova ms je určite vporiadku, ja ju mavam stale taku 😎 A ten môj kohutil asi zahrdzavel, to aby som vzala na neho hasak, al. čo 🙄 😀 Ale rano som sa zobudila už na ms bolesti, tak dufam, že konečne uvidim červenu, lebo ešte o den neskôr a sono nam bude vychadzat na vikend a to mame najviac prace, tak budeme K.O., ale mm vravel, že on kvôli babatinku unaveny nebude 😖 Ale ja to stale vravim, že my pôjdeme na sono a vy akurat na IUI...tak sa vidime v MT-see you soon 😀 😀 😎 Zlatino a papaš clost. podla predpisu, či aj zvyšuješ, ja ti mam stale dilemu 😕 Ale asi šupnem o lentilku vyše, však snad to bude ok 😎 ..už nech je ten tvoj mm domka - bude foto, bude foto.... 😀 😝

katy33
26. jan 2011

@tremonti Ahojky moja, no nie som si ista, ale myslim si, že na HP by si nemusela ist hladna, pretože jedlo a travenie by nemalo ovplyvnit hormony, či 😕 Skôr, ked robia odber na cukor, al. taky ten klasicky...ja neviem, no ja by som určite dačo zdobla, však do 11-tej by ma švihlo 🙂 A držim palčeky, aby IVF bolo uspešne 🙂 Ked sa môžem spytat, boli ste aj na IUI?

katy33
26. jan 2011

@strelicia Držim s apolenkou, nič nie je nemožne , dokial nie su testy z krvi, stale môžeme dufat.....a ak predsa nie, tak IVF je 1000000000%, určite 😉 Ja som čitala prispevky, kde boli ženy dokonca tehotne pri 6,5mm sliznici, tak 😕

katy33
26. jan 2011

@zuzanka7834 Ahojky, ty náš spisovatel 😀 😎 😅 .....a to už musiš ist od zajtra do prace, ak som to dobre pochopila 😖 ....mala si pekne ešte domka oddychovat s kopytkami na kanape 😉 ...a za ten receptik, by som bola neskutočne rada, hrozne rada skušam nove recepty, a ked su už osvedčene , tak o to lepšie...mnam, až sa mi zasa gebriny zbehli ako bernardinovi 😀 😝 ...ja zasa v piatok idem skusit novy receptik, znama ma narodeniny a je velka mlsana, tak pre nu...už len nazov je dobry...,,že černoškine prsia,, 😀 😀 😎 ...aj to tak vyzera, dufam, že z toho neurobim moje prsia - 1-ky. lebo z toho by sa moc nenabaštili 😀 😅 😝 ..božinku, ako to hrozne rychlo ubieha, o chvilu streda a ide sa na krvičku, všakže....konečne bude o dalšiu tehulku viac 😉

little_miracle
26. jan 2011

@strelicia .........a to len tak? Ani na výsledky krvi nečakali??? Som z toho veľmi smutná ☹ ☹ ☹ Tak veľmi som ti držala palčeky !!!!!!!!!!!!!!!
Takže zase budeme na tom rovnako - IVF ☹
Držkaj sa a zbieraj silu na IVF..............posielam ti pozitívnu energiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

little_miracle
26. jan 2011

@zuzanka7834 ...ty si jaká expertka? Máš to tu úplne zmáknuté - všetky termíny, postupnosť...........Ja teraz nestíham sledovať všetky detaily, takže stačí mi prečítať tvoje príspevky a hneď som v obraze.......super 😉

mirus11
26. jan 2011

@zuzanka7834 dakujeme velmi pekne

kikus77
26. jan 2011

@zuzanka7834 no s ovulkou problem , nemam, dnes mam IUI bez stimulky, vcera mal folik 18 mm. U nas je problem spermiogram.

neviete mi niektora poradit? Ked idem dnes na IUI mozem brat dalej vceliu kasicku? Viem , ze po KET a ET by sa nemala, ale netusim ako je to po IUI

strelicia
26. jan 2011

@kikus77 ahoj, tebe robia IUI aj iba s jednym dominantnym folikom? a mne povedali ze robia len s viacerymi.

strelicia
26. jan 2011

@katy33
@little_miracle
@tinasc
@fomarik
@apolenka6
@zuzanka7834
tak uz sme doma. bol tam dnes galo a povedal ze endometrium 8mm bez znamok gravidity. tak ze nech este pre istotu pockam na krv a potom dalej sa rozhodnem. ale ja uz som zmierena s IVF. Bo jednej znamej vcera povedali vo ferticente ze IVF sa prestane preplacat poistovnou. tejto vlade uz asi sibe. vraj sa o tom rokuje a ak by vahala so ziadostou na IVF do marca, to jej tu ziadost uz mozno ani neposlu. tak aj to mi trochu urychlilo to rozhodnutie ist na IVF. no len ked mi nevyjde IVF.....tak to este len budu depky.

kikus77
26. jan 2011

@strelicia vies u mna je to , povedala by som, len pokus aby som si nevycitala, ze sme nevyskusali vsetko. Mam za sebou IVF/ICSI, KET a pokial sa schvalila ziadost na druhe IVF chceli sme skusit ci motyka nevystreli. POdla mna nevystreli lebo mame zly spermiogram, ale nahoda je blbec. Odmietla som stimulku a doktorka mi to odobrila vzhladom na mega hormony pri IVF co do seba budem zase hadzat. S ovulkou nemam problem, vcera mi pichli pregnyl 1000 a dnes poobede ideme pre biciky. Len neviem ci mozem dalej jest matersku kasicku, pri IVF ani KEte by som to urcite po vklade nejedla, ale tu neviem. IUI som nikdy neriesila, neviem kolko ma byt folikov, aka sliznica, naco stimulacia, sance atd... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre