IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
31. mar 2012

@merry_v ja som mala den mrchy 37,1 a nechapem to...zajtra uz zas zacnem merat,ale asi IUI nebude,lebo ma boli nepriechodna strana

sherny
31. mar 2012

@kuspitka prosim ta co znamena hgc 1?

apolenka6
31. mar 2012

@tinka9075 mrzí ma ako to všetko dopadlo ☹ ....toto asi niky nepochopím 😔 ale čítam ,že sa nevzdávaš 😕 tak posielam veľa energie do boja!!! 😉 ....dokážeš(me) to 😎

tinka9075
31. mar 2012

@apolenka6 ahoj už je dobre 😉 no musím íst dalej a bojovat my to dokážeme 🙂 🙂 🙂

apolenka6
31. mar 2012

@tinka9075 iné ani nezostáva 🙂 som rada,že ti je už dobre aj ked viem,že sú chvíľky kedy si bezradná ja som to zažila iba raz 😖 🙄

tinka9075
31. mar 2012

@apolenka6 ja som mala tie chvílky často ale čo už musíme íst dalej 🙂 🙂

kuspitka
31. mar 2012

@sherny ked som volala za krv tak mi tolko povedali,že Je to menej ako 1 a ze tehotenstvo. To nestačí.
Inak co Je na tom pravda,že ked mám jednu stranu nepriechodnu tak mi som ju pri ovulke nemala citit.a nemala by ma bolieť.

majca55
31. mar 2012

@dasaa ahoj moja ani ty nemožeš spať? 😝

dasaa
31. mar 2012

@majca55 ahoj nie a ty ?
🙂

dasaa
31. mar 2012

@majca55 popisali ste toho strasne vela aspon mam co citat. 🙂 Boli sme na oslavach a moj mm chrape 😠 tak som isla prec bo ja tak nezaspim.A ako sa mi mas uz ti je lepsie ? 🙂

dasaa
31. mar 2012

@tinka9075 ahoj moja je mi to velmi luto ale som rada ze ides bojovat dalej.Drzim ti prsteky 🙂

majca55
31. mar 2012

@dasaa presne aj moj 😀 😀 tak som išla sem radšej,nechce sa mi spať.moja je mi už lepšie a včerajšia noc otras ☹ dnes som radšej šla do helíku ale všetko je ok tak som kludnejšia a vajka nám krásne rastú takže vpondelok povedia kedy bude vklad ale tieto dva dni su vraj najhoršie tak dufam,že nám niečo ostane 😕 a ty sa máš ako?

tinka9075
31. mar 2012

@dasaa žiadna lútost asi to tak malo byt ale radšej teraz než potom keby som mala pred pôrodom ved vieš že ja sa nevzdávam a ideme dalej 🙂 písala som doc.Tomášovi tak som zvedavá čo mi odpíše 😉 😉

dasaa
31. mar 2012

@majca55 Juuuj tak si mala hroznu noc ale aspon si bola v Heliku a povedali ti ze je vsetko v poriadku a to je najdolezitejsie 🙂 Urcite budu vsetky 7 vajicok ved ich mas krasne a uz sa aj tesia na teba.Zachvilku sa dozvieme ten velky den tesim sa a budem ti drzat prsteky a jasne ze aj mysliet budem na teba.Mam sa dobre trosku unavena ale zato mala sa nam nejak rozkopala o takom case 🙂

dasaa
31. mar 2012

@tinka9075 to vazne chces ist k nemu keby ti odpisal ? 🙂 A co nespinkas nemozes ?

majca55
31. mar 2012

@dasaa takže nedá maminke spať ale to znamená že ked sa narodí bude spávať dobre 😵 hovorí sa že potom je všetko naopak 😵 dáva najavo maminke že snou trpí ked tatík chrápe 😀

majca55
31. mar 2012

@tinka9075 jej aj ty si hore? 😀

tinka9075
31. mar 2012

@dasaa nie nechcem íst k nemu ja mu vždy píšem ked potrebujem poradit aj teraz ked pôjdem na ivf tak mám na neho pár otázok vždy mi dobre poradil 🙂 🙂 nejak sa mi spat nechce 🙂

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 aj ja som hore ako sme sa tu stretli nočný vtáci 😀 😀

dasaa
31. mar 2012

@majca55 neda ved ked aj ona je hore preco by nemohla byt aj mamina aspon nebude sama😀 😀
tak to som zvedava ci to tak bude. 🙂

majca55
31. mar 2012

@tinka9075 tak to teda 😀 a mm si tu chrapká 😀 mne sa vobec nedá a to som minulu noc spala asi tak 2 hodky 😝 ale som poobede trochu pospala 😉

dasaa
31. mar 2012

@tinka9075 to je super ze ti aspon takto moze poradit.Malo takych lekarov je

majca55
31. mar 2012

@dasaa moja a ked bude hore tak budete spolu koníkovať 😀

tinka9075
31. mar 2012

@dasaa to je málo on je jedným z tých super vždy mi napíše že je rád že som na neho nezabudla škoda že ho odvolali pri nom by som bola istejšia 😉 😉

tinka9075
31. mar 2012

@majca55 aj ja som spala poobede a muž je pei pc v obyvke a ja v spálni 😀 😀

dasaa
31. mar 2012

@tinka9075 a vies kde teraz pracuje ?

dasaa
31. mar 2012

@majca55 veru 🙂

majca55
31. mar 2012

@tinka9075 máte to dobre podelené 😵 kedy by si chcela ísť na IVF?

tinka9075
31. mar 2012

@dasaa v anglicku už asi dva mesiace a je tam spokojný písal že práca podobná ako v centre kolegov má super sú mladý kolektív tak sa bez problémov zaradil medzi nich 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre