IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
2. apr 2012

@apolenka6 a ty sa vyznáš v tom aký by mal byť krčok? lebo ja som už z toho zmätená, mne sa zdá byť mäkký, ja neviem aký by mal byť 😀 zdá sa mi ako vždy 😉

kostickabonnie
2. apr 2012

@apolenka6 ja obdivujem, ako to vieš odsledovať na tom krčku ...ja som to aj skúšala, ale asi k tomu potrebujem vystudovať medicínu, aby som prišla na to, kde je ten krčok a kedy je mäkky alebo tvrdý 😀 😀 😀

apolenka6
2. apr 2012

@tinasc no vieš ked som bola po úspešnom IUI som si to uvedomila ,ale až potom neskôr,lebo ved vieš po IUI sa vkladá utrogestan a vtedy som už mala ísť na krv a večer som si vkladala utrogestan pred odberom a mi tam niečo zavadzalo 😀 a to bol zväčšený krčok ,má tvar ako špicatá slivka ,ale tvrdá ...a teraz ked nie som tehotná tak je malý,mäkký skoro ho ani nenájdem 😀 😉

apolenka6
2. apr 2012

@kostickabonnie no vidíš som samouk,ale nie je dobre to vždy vedieť,lebo sa potom sleduješ 🙄 ,ale si nemusíš robiť tehotenské testy a ušetrím 😀 😝

tinasc
2. apr 2012

@apolenka6 aha no tak áno, pri vkladaní utrošu ho tiež cítim, ale nie je zvlášť tvrdý a mám pocit, že si tam vopchám špičku prsta... takže ani netuším ako má byť uzavretý a ako sa presne definuje tvrdý, lebo mne sa nezdá 🙂

kostickabonnie
2. apr 2012

@apolenka6 dajme si teda heslo na april - mesiac sliviek 😀 😀 budem skúšať o dva tyzdne 😀 prajem krasny den 🙂

apolenka6
2. apr 2012

@tinasc to sa ťažko vysvetluje 🙂 ale ty nemusíš už nič skúšať ,neboj si tehotná máš to potvrdené a hotovo!!!
@kostickabonnie mesiac sliviek 😀 😀 som sa dobre dobre zasmiala a dakujem aj tebe krásny deň prajem!

tinasc
2. apr 2012

@apolenka6 jasné 🙂

apolenka6
2. apr 2012

@tinasc ale zas ťa chápem,že sa bojíš ,neboj všetko je na 1* 😉

tinasc
2. apr 2012

@apolenka6 veď ja viem, len teraz pri kýchaní a kašli ma bolí na ľavej strane 🙂 niekedy až reže... no čo už som z každého pichnutia vystrašená 🙂 veď ja ani neviem, kde ma to môže bolieť, kde je to prípustné, lebo ja si to už nepamätám, to prvé tehu bolo už tak dáááávno 🙂 🙂

apolenka6
2. apr 2012

@tinasc kedy máš kontrolu? jááj je to ťažké sa nestrachovať ..len mysli pozitívne 🙂

tinasc
2. apr 2012

@apolenka6 v stredu našťastie... a teraz práve som bola zvracať, tak ma naplo pri kašli 😉 zajtra budem mať svalovicu v bruchu ono ja neviem kľudne vracať 🙂

apolenka6
2. apr 2012

@tinasc tak to je dobre 🙂 ani ja neviem kľudne vracať ,"ručím ako jeleň " prepáčte za prirovnanie 🤐
to je dobrý príznak a streda je tu raz,dva 😉 ...no nič idem sa ja do práce chystať ,pekný deň ti ešte prajem a pevné nervy pri malej ,nech maminku nejeduje! 🙂

tinasc
2. apr 2012

@apolenka6 no tak to si nazvala presne, mňa je počuť na celý barák 😀 ďakujem a prajem nech Ti robota rýchlo ubehne 🙂

majca55
2. apr 2012

Ahojte babulky tak som po transfere máme vloženú jednotkovú blastocystu 😵 a pichám si fraxík 😝

tinasc
2. apr 2012

@majca55 super, tak držím palce, nech sa poriadne zavŕta 🙂

apolenka6
2. apr 2012

@majca55 Ahoj Majka ešte stíham odpísať jednú správičku...tak sa tešííím 😵 😵 😵 pohodička ,kľud ..neboj podarí sa to ved ty to už dávno vieš 🙂 pekný deň prajem a oddychuj ja prchám do práce papa

majca55
2. apr 2012

@mirka2010 ajja sa teším na fotečky Maroška cmuk 😵 už mám fazulku v brušku tak len nech sa tam udrží tfuj tfuj 😵

majca55
2. apr 2012

@apolenka6 dakujem moja díky a prajem dobru prácičku 😵

majca55
2. apr 2012

@tinasc dakujem moc len keby som ten otrasný kašel nemala ☹

tinasc
2. apr 2012

@majca55 ach mne niečo hovor 🙂 stále ťa tak veľmi dusí? a v centre si sa nepýtala čo s tým?

adikasala
2. apr 2012

@majca55 takze uz dneds ste to dali...super tak len hladkat brusenko a bude to tam 🙂 🙂 a obmedzit net,treba 😀 😀 ved mi tu na teba pockame 😎

tinasc
2. apr 2012

@adikasala stále rozmýšľam, či by som aj ja nemala ešte ten net obmedzovať 😉 či už netreba?

majca55
2. apr 2012

@tinasc pýtala len čajíky a calciový ssirup si mám dať 😝 ale mám pocit,že mi nič nezaberá ☹

adikasala
2. apr 2012

@tinasc s mala mna vydiet ako ma natahovalo ked som vracala,a ktomu krvacanie a spinenie na zaciatku...neboj vsetko bude ok,tentoraz bude uz babo urcite 🙂 ,uz ste to niekomu povedali?malej dracici? 🙂

tinasc
2. apr 2012

@majca55 a nepýtala si sa, či ten kašeľ nebude mať na to zlý vplyv? ale nebude, viď mňa 🙂 a ten kalciový sirup si asi pôjdem kúpiť tiež 😉 a mne tiež nič nezaberá, už som vyskúšala všetko, čo sa môže v 1. trimestri...

tinasc
2. apr 2012

@adikasala takže tiež si si riadne ponamáhala brucho čo? nieee, dračici nie, to môžem dať rovno do rozhlasu 🙂 🙂 ono ja to ani nechcem moc hovoriť, však nech to je na mne vidieť, však nebudem zapierať 🙂

majca55
2. apr 2012

@tinasc vraj nie a ten sirup si určite kúp 😵

mirka2010
2. apr 2012

@apolenka6 hmmmm, tak dufajme,ze uz coskoro budes tehulka,velmi ti ti prajem 🙂 dufam,ze fotocky potesia 🙂

mirka2010
2. apr 2012

@majca55 jeeeej, uz je fazlka v brusku????? tak ju moooooc pozdravujeme a hladkame na dialku....ako to vsetko prebiehalo???? vsetko napis, vsak vies ako to s tebou moc prezivam....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre