IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
2. apr 2012

@adikasala ahojky, tak myslime na teba tiez...ved to uz malicka hocikedy moze prist, tesime sa na nu, veeeeeelmi 🙂 ako sa citis???

majca55
2. apr 2012

@mirka2010 odkázala som 😵 😵 dakujeme vám cmuk 😵 😵

adikasala
2. apr 2012

@mirka2010 no moja uz sa mi to naozaj krati....viem ze to uz moze prist hocikedy,aj ked sa na to este necitim,mam taky dojem ze pojdeme vo vasich slapajach a budeme prenasat,budem spokojna tak zaciatkom maja uz by mohla,lebo na poslednom sone nam vychadzalo ze bola trosku mrnava oproti tabulkam mala asi 250 gr menej,a dufam ze nam trosku teraz dohoni na vahe aby bola aspon 3 kilova...tak si racej pekne pockam do terminu 😀 i ked niekedy by som bola racej keby uz bola vonku,,,ved vies ake su posledne tyzdne len sa gulkam a uz nic nevladzem v posteli ani nespomynam hotovy horor 🙂 ale vy krasne rastiete ten vas stuplik je vazny fotomodel 😀

tinasc
2. apr 2012

@alibabaa mňa bolia občas keď sa otočím v posteli, alebo mám trošku väčšiu námahu, alebo pri kašlaní a kýchaní... a teraz mám strach, lebo ma bolí úplne všetko...

majca55
2. apr 2012

@tinasc ozaj skúšala si si urobiť cibulu smedom?ja som dnes si to urobila tak uvidím už som unavená ztoho kašľa 😝 😝

tinasc
2. apr 2012

@majca55 skúsila, no uvidím, asi sa na to dám ešte raz... ale ja už nemám taký klasický kašeľ, mňa len strašne šteklí v krku a to ma núti kašľať...

majca55
2. apr 2012

@tinasc aha mna aj pichá na hrudi 😝 😝 otras

tinka9075
2. apr 2012

@majca55 držím velmi palce nech sa embrijko pekne zavrta 🙂 🙂 a fraxík vydržíš ja ho budem pichat celé tehu 😉 😉

sherny
3. apr 2012

@majca55 drzim palceky aby vsetko islo tak jak ma 🙂

sijust
3. apr 2012

@mirka2010 no moja,co spravim?!musim to len vydrzat...kto mal ladvinovu koliku tak vie 😒 ja mam placentu z predu,takze vsetko citim vzadu...ale tak...nevadi...len aby tu oblicku nezablokovala tak,ze mi budu musiet vyvolat porod....no a klby?tie boli u mna aj s krizami problem aj pred tehu(mam chronicku burzitidu)takze teraz sa zacali fest ozyvat...preto musim ist na tu ortopediu...uz neriesim nic,hlavne nech je mala zdrava a mna mozu aj na franfornce dotrhat...ale uz by som bola rada,keby bol jun 😉 zlatko,ale vy rastiete ako z vody...Maroško je prekrasny...posielame pusky 🙂

sijust
3. apr 2012

@majca55 zlatko,moc sa tesim,ze uz mate drobceka krasneho v brusku a na 9mes 😉 opatrujte sa 😲

apolenka6
3. apr 2012

@mirka2010 fotočky ma potešili hned večer som ich pozerala,hned sa mi sladšie spalo 😵

apolenka6
3. apr 2012

@sijust Zlatko neboj vydržíš to !!! pre malú Stelku -inak krásne meno ste vybrali toto meno sa mi vždy páčilo ,len mm nie 😠 ...inak som zhrozená ako ten čas ,letí ani sa nenazdáš a budeš mať malú v náručí,vidím to na vás tehuľhách ako vám týžd. pribúdajú ...už budeme fotky detí pozerať 😅

majca55
3. apr 2012

@tinka9075 dakujem asi aj ja ho budem pichať celé tehu 😝

majca55
3. apr 2012

@sherny díky moc 😵 😵

majca55
3. apr 2012

@sijust dakujem moja 😵 ale mám strašný kašel až skoro prieduškový tak sa bojím až to fazulke neublíži ☹

mirka2010
3. apr 2012

@adikasala mojinka, uplne viem, ako sa citis...je to tazke tieto posledne tyzdne...aj obratit sa v postielke robi obrovsky problem...obuvanie, obliekanie 🙂🙂🙂 je to sranda, vsak??? ale nebojkaj, mala pride ani nebudes vediet...a inak, tie sona a vahy...je to troska neobjektivne, takze nebojkaj, urcite sa mala krasna a s dobrobu bahou narodi 🙂 do terminu si este nieco naberie a budes spokojna, uvidis 🙂🙂🙂 uz budeme na teba veeeeeeelmi mysliet a cakat na spravicku...naozaj to moze prist kedykolvek...ach, mas sa na co tesit...ten pocit, uvidiet svoje babatko prvy krat je neopisatelny...to sa neda ani opisat, ake nadherne to je....uzi si to ako sa len bude dat 🙂

mirka2010
3. apr 2012

@sijust mojinka, mrzi ma ze mavas bolesti...je to take dost obmedzujuce a hlavne n aozaj mas este pred sebou tak vela tyzdnov...ale urcite to zvladnes...je to tak!!!! my zeny vsetko zvladneme, pre tie nase lasky milovane uplne vsetko!!!! velmi ti prajeme, aby sa ti polepsilo a aby malicka netlacila na tie oblicky, len aby si si uzivala tehulkovanie najviac ako sa len da....inak, Marosko naozaj velmi rastie...je to uzasne sledovat, hlavne v kociku, ze kde uz ma nozky, pokladik nas...a ake pokroky robi kazdy den...nevieme sa vynadivat na nasu lasku milovanu....je to az neopisatelna laska...🙂🙂🙂 on je pre nas uplne vsetkym, najvacsou prioritou, celym nasim svetom, zivotom......posielame vam boztek

mirka2010
3. apr 2012

@apolenka6 to sme veeeeeeelmi radi 🙂🙂🙂

kuspitka
3. apr 2012

Ahojte.SToply nám iui o mesiac idem na posledné iui a potom uz na IVF.

bucecka
3. apr 2012

nam sa podarilo tiez na prvykrat a sme stastni, lebo nie kazdemu sa to hned podari, zajtra bude mat nas Drobcek 8 mesiacov, tak sa z neho tesime. Drzim palce ostatnym 🙂

bucecka
3. apr 2012

@bucecka podarilo sa nam to normalne, prirodzene, tak som najstastnejsia🙂 Tak baby, drzkam palce

majca55
3. apr 2012

@kuspitka prečo stoply IUI? 😝

adikasala
3. apr 2012

@mirka2010 no uz sa jej nevieme dockat, a uzivame si posledne tyzdne s bruskom je to super ked ju citim ako mi krasne kopka a odpoveda na pohladkanie,tieto dni je az velmi aktivna 🙂 k tej vahe viem ze to je len orientacne,ma upokojuje fakt ze to neni az take zle,lebo poznam jednu kocku co ma somnou rovnaky termin a ma chlapceka o vela mensieho a jej robia aj kazde 3 dni monitoraciu rastu,ja mam kontroly normalne,tak si myslim ze zodpoveda parametrom.inak som zacala viac naberat na brusku takze bambulka rastie 🙂 18.4 mam dalsie sono tak sa uvidi ako nam narastla,kazddy mi hovori ze 21.4 je spln mesiaca ze to moze prist v to obdobie,,,no uvidime,hlavne nech je zdravucka a nech porod prebehne hladko....beriem aj homeopatika na ulahcenie porodu tak dufam ze mi zaberu.... 😉

adikasala
3. apr 2012

@majca55 ako sa citis? vajecniky este bolia?

mirka2010
3. apr 2012

@adikasala inak co sa tej vahy tyka...ja som spadla na konci 37tt a boli sme pre istotu na porodnici, kde ma monitorovali a tiez robili podrobne sono...vtedy mal nas maly 2900-3000 gramov...co som bola v celku spokojna...takze podobna vaha ako mate teraz vy...a pozri, do 41 tt a viac 🙂 kolko nam nabral...takze tak je to s vahou...vzdy to meria nejako menej...a aj tak je babo vzdy tazsie...uz sa mi to niekolko krat u kociek potvrdilo....takze nebojkaj, urcite ma krasnu vahu a krasna sa aj narodi 🙂 a to uzivanie si malickej este v brusku...tak to odporucam...mne to naozaj tolko krat chyba...este stale na to myslim a spominam ake to bolo krasne ked tam maly reagoval na moje slova, dotyky, pohladenia, smiech...nadhera....🙂a teraz je presne taky isty...naozaj, to co babatku das kym je v brusku sa vyplaca nadovsetko ked je uz na svete 🙂

majca55
3. apr 2012

@adikasala dakujem za opýtanie vaječníky trochu ustáli 🙂 ale moja drhnem aký starý chlap ☹ bojím sa niečo silné si dať tak som si urobila cibulu s medom 😝 ešte mi ide mm kúpiť niečo do lekárne asi ma porazí či nemože ísť konečne všetko ako má ☹ takže tak moja a ty ako?u nás sa chodí posledný mesiac na monitor počúvať miminko a v Taliansku ako?

majca55
3. apr 2012

@mirka2010 moja tie vaše fotečky nemajú chybu 😵 kde chodíte na nápady krása 😵 😵

tinka9075
3. apr 2012

@majca55 tak budeme pichat spolu ale vydržíme 🙂 dnes som volala do centra a na budúci štvrtok idem na konzultáciu juchúúúú tak sa teším že sa pohneme dalej 🙂 🙂

mirka2010
3. apr 2012

@majca55 moja zlatucka, dakujeme velmi pekne...🙂 niektore napady si vymyslame my, ale s niektorymi sa samozrejme inspirujeme na nete....mame uz dalsie v zalohe 🙂 len este pretriedit a povyberat tie najlepsie 🙂 ako sa mas a co fazulka??? dufam, ze maminku krasne poslucha...myslime na vas neskutocne mooooooc 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre