IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
5. apr 2012

@dasaa o.k moja 🙂 pekny vecer a paradne kupanie,ak ho najdes 🙂 🙂 🙂 paapapapapa

dasaa
5. apr 2012

@cmelica aj tebe pekny vecer.Uz som ho nasla 😀 😀 😀 😀 papa 🙂 🙂 🙂

majca55
5. apr 2012

@dasaa ahoj a dobre ho vyumývaj papa 😵

tinasc
5. apr 2012

@dasaa no ako si to krásne zhrnula... 🙂

tinasc
5. apr 2012

@majca55 tu akurát prší 🙂

tinasc
5. apr 2012

@cmelica ja tiež dúfam, že ako druhorodička budem rodiť skôr ako koncom októbra 🙂

ursula5
5. apr 2012

@dasaa ešte že máš takýto super prehľad je to super si to pozrieť kto je teraz na rade a privedie ďalšie drobčiatko na svet 😉

cmelica
5. apr 2012

@ursula5 ahooj!!!ako sa mas????uz viete co to bude????

adikasala
6. apr 2012

kocky no na rade sme my!!!! 😀 ani sa mi nechce verit ze nas to uz caka.....bambulka sa hemzi strasne v brusku uz sa nemesti 🙂 a vcera vecer a vnoci ma strasne palila zaha prvy krat 🙂 az som nemohla spat co si mam na to dat poradte,,,

cmelica
6. apr 2012

@adikasala no veru uz ste na rade babulky 🙂 🙂 🙂

dasaa
6. apr 2012

@adikasala ahoj ja pouzivam tabletky Malox tie mozu aj tehotne alebo si zober aj sodu. 🙂 Tak to mas dobre ze ta palila zaha po 1x v tehu.Mna pali skoro kazdy den ☹

dasaa
6. apr 2012

@cmelica ahoj moja ako sa mas?

cmelica
6. apr 2012

@dasaa ahoooj!!!super sme sa vyspali tak paradne...uz mame aj po ranajkach 😀 a vy babulky ako???

dasaa
6. apr 2012

@cmelica spala by som som normalne unavena a otapena.V noci som sa prehadzovala bo ked som sa otocila na pravy bok tak mala hned ma zacala kopat a k tomu som este aj stavu mala.Tak som pekne cmulala tabletku 🙂 Rozmyslam ze aky kolac budem robit bo mm chce ale povedal ze taky chce jednoduchy aby som ho dlho nerobila. 🙂 U nas nad ranom zacalo prsat az som zaspala ale to vstavanie ach jaj vobec sa mi nechcelo 😒

majca55
6. apr 2012

@dasaa ahoj moja takže bambulka sa v noci ozýva nenechá mamičku spať 😲 u nás akurát dopršalo ale je zatiahnuté 😝 budete doma či idete aj niekam cez sviatky?

dasaa
6. apr 2012

@majca55 u nas konecne sliecko zacalo svietit ale trosku aj fuka.Budeme doma jedine kde pojdeme tak k rodicom na navstevu.Ale rozmyslali sme ze ked bude pekne v pondelok tak by sme isli na Drienicu poprechadzat sa a potom na navstevu.Ale co pozeram ake pocasie ma byt tak asi budeme doma🙂.A vy niekam idete na sviatky ?A ako sa citis ?

majca55
6. apr 2012

@dasaa celkom dobre iba bradavky ma bolia 😝 príde ku nám brat na dva dni aj smalou tak sa teším a v pondelok doma mm mi podvečer odchádza do Nemecka ☹ takže ho budem chystať a to počasie chceli sme aj na chatku ale ak nebude pršať a trošku po rodičoch 😵 😵

dasaa
6. apr 2012

@majca55 uz sa to zacina moja ale da sa to zvladnut.Jeeej tak ze budes mat malu aspon sa trosku zabavis 🙂 Jooooj tak tvoj mm ide prec ale nie na dlho vsak ?Len si davaj pozor moja ked budete mat navstevu aj ked budes bali mm .

majca55
6. apr 2012

@dasaa moja ten mi nič nedovolí ide asi na 10 dní ☹ vieš on niekedy takto chodí práca volá a peniažky treba 😅 len ja budem bučať ako slon 😢 moja švagrinka vie všetko tiež si tým prešla takže ona mi pomože a večer ideme k otcovi na večeru 😵 už som taká nafuknutá ale to asi z utrošu 😵 😝

dasaa
6. apr 2012

@majca55 tak to mas dobre ze mas okolo seba takych ludi co ti pomozu.Moj mm je v praci od utorka az do soboty cely den tak ja musim popratat,navarit a upiest este aj kolac.Este dobre ze sa citim uz lepsie bo keby nie tak urcite by som nic nerobila a mala by som vsetko na haku ako niektori

cmelica
6. apr 2012

@dasaa teba takto trapi aj zaha...ze by Simonka mala vlasky uz po narodeni 🙂 🙂 🙂
aj si si rozmyslela co ides piect?? ja len piskotovu tortu 😵 😵

majca55
6. apr 2012

@dasaa ved to mám strach že ked mm odíde ja neviem byť vklude a presne ako hovoríš oprať a ostatné veci musím urobiť ale budem všetko pomaličky.ja mám teraz len strach či to všetko ok dopadne 😕

cmelica
6. apr 2012

@majca55 Jasne ze to vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!!! ine si ani nepripustame 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

majca55
6. apr 2012

@cmelica dakujem ti ešteže ťa mám aj s fazulkou 😵 😵 😵 😵

adikasala
6. apr 2012

@majca55 ty si ine ani nepripustaj!!!!posluchaj!!!fazulka sa uz pekne zavrtava uvidis,bude zteba tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
6. apr 2012

no nieco na tu zahu vymyslim... 🙂 kocky ja zsa uz ani do tehotenskych nohavic nezmestim....
nic neznesiem...tak som si skocila kupit nohavice nove aj ked sa mi uz neoplatilo minat peniaze,ale nieco si predsa musim obliect.nastastie su take platnove letne a maju taky hruby elasticky pas,vyuzijem aj v lete s malinkou.mam iba jeny teplaky co este mozem ale neni su az take pekne na von.

majca55
6. apr 2012

@adikasala jasne moja poslúcham nepripúšťam 😵 😵 zlatko už len chvíločku a budeš mať Valentínku na rukách 😵 takto to už vtých jedných nohaviciach nejako vydrž a potom cez leto bude zteba kočka mamička 😵 teraz si kočka tehuľka 😵

buba13
6. apr 2012

@tinasc no to si mala teda krasne noci... fuuu. ja som mala nastavajucu maminu a ta stale vzdychala o2 rano zacala jest... no a kazdu chvilu som myslela, ze bude rodit. nastastie prisiel dalsi den a nezistili mi absolutne nic. tak dokonca ani ziaden zapal... male tlaci mi na nieco a musim vydrzat 😀 domov ako sme s muzom dosli, tak sme obaja spali ako zabiti 😀 doma je predsa doma 😉

buba13
6. apr 2012

@majca55 ahojcek, nastastie ani ten uroinfekt som nemala.male na nieco tlaci, tak aspon viem, ze mu je dobre 😀 ako sa mas ty?

buba13
6. apr 2012

@cmelica som rada, ze krasne rastiete. cize poradna dopadla na vybornu? ja som zistila, ze mi nejake foto dali do tehu knizky, tak ked sa mi bude chciet, tak to nahodim. 😀 ale ta fotka je strasna. ako keby tam bol duch... normalne sa tej foto bojim 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre