IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
16. apr 2012

@majca55 drzim ti palce velmi!

adikasala
16. apr 2012

@sijust ahojky moja,no vies dnes v noci mi uz bolo vselijak,aj rano som mala take pychanie v podbrusku a to som chcela ist smm do roboty trosku sa odreagovat,ale som bola vazne mimo,,,nastastie ma to potom preslo,aj som sa zacala uz sledovat ci sa mi to nahodou nebude vracat v intervaloch ako kontrakcie,ale nic...zatia ltrosku ma pobolieva cele brusko ale to bude aj tym ze mala sa uz nemesti a koza sa mi natahuje...zajtra mame poradnu a v stredu sono tak sa uvidi!!!uz to nejako dogulame kedy sa rozhodne valentinka tedy bude...aj ked by som radsej pockala este do majoveho datumu..snad posluchne ocinka...co sa tyka porodu som vcelku v pohode nejak sa toho nebojim ta priprava mi trosku pomohla k pozitivnemu mysleniu.
no dufam ze to nejako zvladnes ved este sa moze vela zmenit amozes ist aj sekciou ved teraz by sa mala stellinka otocit dole hlavou..kedy mas sono?..

sijust
16. apr 2012

@adikasala neboj moja,vsetko bude dobre...Valentinka vie,ze este musi trosku pockat 😉 nas Stellik je dole hlavou uz od 20tt...na sono idem, a to si dobre pamatam,lebo mi ho supla na moje narodky,bud.stredu...som strasne zvedava kolko vazi a ci je vsetko ok....inak uz som aj zbalena,garderoba poprana,pozehlena,uz len kocik musi prist....mam strach ako to cele bude,nech je len ta nasa hviezdicka zdrava.... 😔

tinasc
16. apr 2012

@majca55 aaaaale to nieeeeeee ☹ takže to môže byť z toho kašľa? to ma veľmi mrzí... a máte nejakých mrazáčikov?

tinasc
16. apr 2012

@ursula5 no veď to mám tak rozrátané, že mi to vyjde nejako do budúcej soboty... takže to budem pár dní v 14tt 🙂

majca55
16. apr 2012

@dadax84 @sijust dakujem vám babulky za podporu 😵

tinasc
16. apr 2012

@adikasala tak za chvíľku budete mať bambulku v náručí... už jej je tesno, tak preto ti je tak nanič... ale to prejde a budeš sa z malinkej tešiť 🙂...

tinasc
16. apr 2012

babulky veľmi ma bolí na ľavej strane dole v podbrušku, taká bodavá, ale intenzívna bolesť, neviete z čoho by to mohlo byť? môže to byť z námahy?

majca55
16. apr 2012

@buba13 dakujem ti 🙂

majca55
16. apr 2012

@tinascdíky ano moja asi z kašľa bolo to otrasné ale hádam KET vinde máme dvoch mrazáčikov 😉

tinasc
16. apr 2012

@majca55 však si nekašľala tak dlho, však ti to rýchlo prešlo... tak držím palce na ket 🙂

majca55
16. apr 2012

@tinasc skoro 10 dní ale 5 hrozne mála som zápal priedušiek ani spať rovno som nemohla skoro po sediačky takto som dlho chorá nebola ☹ dakujem musím veriť že to vinde

ursula5
16. apr 2012

@majca55 to som rada, super rozhodnutie a hlavne tak rýchlo to prejde, že sa nemusíš trápiť, že to nevyšlo 🙂 nikdy nevieš prečo a ani pri normálnom tehu to nevyjde vždy 🙂 hor sa do ďalšieho boja 😉

ursula5
16. apr 2012

@tinasc kľudne ho dober alebo ak sa Ti už nechce tak nemusíš 🙂 podľa mňa to nemôže uškodiť 😉

majca55
16. apr 2012

@ursula5 dakujem od zajtra začínam svoj nový boj 😵

mirka2010
16. apr 2012

@ursula5 hmmmm...my mame dva uvery, takze sme na tom podobne...vobec neviem co robit ked spadneme na 190...tiez tri roky u nas asi nehrozia, len my chcem aj druhe baaaabo 🙂 a to co budeme robit tak dlho, ja naozaj neviem!!!! ale nejako bude, hlavne aby sme boli zdravi, tuk, tuk, tuk, to je to najdolezitejsie na svete!!!

mirka2010
16. apr 2012

@sijust ahoj zlaticko.,..a ja cakam ako mi napises, ze ako ste dopadli...tak citam ze stale je to otvorene a nevies ako budes rodit...skus to este nejako vybavit s tvojim gynekologom, nech si nie v takom strese...lebo naozaj ak mas take bolesti, to nie je sranda...a nemas dohodnuteho porodnika? este tam by mohla byt moznost, ze ten by navrhol, ze kvoli nejakej indikacii musis ist sekciou...je pravda, ze prirodzeny porod je ten najlepsi...ale ak sa mas trapit a bolestami trpiet, tak je lepsie ist sekciou....napis, co blizsie ti povedali na tom vysetreni...zajtra veru na nas myslite...veru, dnes som si uz aj poplakala, ako sa o maleho bojim...proste mi je ho luto, bezbranne babatko...ja neviem, preco to tak prezivam....

kostickabonnie
16. apr 2012

@majca55 prajem ti rychlu renegeraciu, aby boli co najlepsie podmienky pre dalsi uz vitazny pokus 🙂

kostickabonnie
16. apr 2012

@tinasc dufam, že to pichanie rychlo prejde a nie je to nič vážne....nechceme tu žiadne ďalšie zlé správy 😉

ursula5
17. apr 2012

@mirka2010 máš pravdu hlavne aby bolo zdravie ostatné sa nejako vyrieši a sme silní pobijeme sa z úvermi, viem že sa teraz dá aj splátky odložiť alebo znížiť ale to by sme asi nechceli, lebo sa zas predĺži doba splácania, uvidíme zatiaľ je to ešte skoro 😉

mirka2010
17. apr 2012

@ursula5 ano, zvladneme vsetko!!!! vsak ked zvladli ini, tak zvladneme my....takze mysliete dnes na nas...som ani poriadne nespala, tak na malickeho ockovanie myslim!!!!

majca55
17. apr 2012

@kostickabonnie ved to moja presne tak 😵

majca55
17. apr 2012

@mirka2010 neboj Miruš Maroško je statočný 😵 myslím na vás a držím všetky palečky 😵

tinka9075
17. apr 2012

@majca55 moja to ma mrzí tak som verila že si tehulka 😒 ale neboj ket bude úspešný budem ti držat velmi palčiaky 😉 ja idem do centra 3mája a hned podpíšem žiadost na ivf potom sa pustím do boja s injekciami a zo všetkým čo sa týka ivf 🙂 🙂

majca55
17. apr 2012

@tinka9075 super teším sa stebou 😵 ja som už pripravená na KET idem dva týždne prevetrať hlavu a potom bojovať dalej 😵

tinka9075
17. apr 2012

@majca55 dakujem 🙂 ket sa podarí budeme na teba mysliet všetky babenky z fora a to sa už podarit musí 🙂 🙂

ursula5
17. apr 2012

@mirka2010 neboj všetko bude ok aj očkovanie 😉

mirka2010
17. apr 2012

@majca55
@ursula5 ahojte, tak uz sme domka...noooo, maly plackal velmi a ja s nim...teraz ma obkladiky na nozickach a budeme vidiet, ako to bude znasat...dakujeme ze ste na nas mysleli....🙂

tinasc
17. apr 2012

@majca55 aha, tak to som nevedela, že až takto si bola chorá... nuž ket určite vyjde 🙂

tinasc
17. apr 2012

@mirka2010 nech Maroškovi čoskoro prejde bolesť, dúfam, že nemá z toho teplotu... my sme každé očkovanie odteplotovali...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre