IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
17. apr 2012

@tinasc ahojky, dakujeme velmi pekne...no zatial teplotku nema a verim, ze ani nebude mat...berie ho teraz na spinkanie, tak uvidime potom, ked sa zobudi...dufam len ze ju nebude mat...ach, moja laska milovana ako plackal...tak moc mi ho bolo luto..neviniatko moje male...a ty sa ako drzkas???

tinasc
17. apr 2012

@mirka2010 tak nech sa poriadne vyspinká, potom už bude určite dobre 🙂 ja som si tiež dobre pospinkala 😀 nakoľko v noci sa mi nedalo spať... som sa najedla, za chvíľku pôjdem pre malú do škôlky, inak sa mám dobre 🙂

mirka2010
17. apr 2012

@tinasc a to co sa ti nedalo v noci spat? ja som sice tiez nespala, ale to kvoli malemu...viac som to prezivala ako cokolvek so mnou...neviem, co som taka...inak mna tiez tak berie na spanie..juuuj, ako by som si pospinkala!!!

majca55
17. apr 2012

@mirka2010 juj pofúkaj mu aj za mňa 😲 dávaj mu stále tie obklady uvidíš že mu pomožu 😵

majca55
17. apr 2012

@tinasc veru bola som riadne 😝 ale už som pripravená na KET 😵

tinasc
17. apr 2012

@mirka2010 tak šup keď malinký bude spinkať, tak si choď pospať aj ty 🙂 no mne v noci nedá spať, že musím ísť aj 3x na záchod, to sa musím prebrať a potom zase nanovo zaspať, naposledy som išla ráno o 5.00, o 6.00 som vstávala, takže som vlastne mala pocit, akoby som vôbec nespala 🙂

mirka2010
17. apr 2012

@majca55 ano, uz som mu ich tri krat menila ako sme doma...teraz laska moja spinka...takze ked sa zobudi znova mu ich dam...pofukam mu bolku od dobrej tety z internetu, poviem mu 🙂 mojinka, moc na teba myslim!!!!

majca55
17. apr 2012

@tinasc @mirka2010 babulky spustila sa mi mrcha teším sa 😵 o 14 dní sono jupííí 😵 😵

mirka2010
17. apr 2012

@tinasc nooo, ale mne by sa dnes nedalo ani troska zaspat...budem ho neustale kontrolovat..lasku nasu,,,,mozno inokedy, ale ani to vlastne nie...lebo o tomto case chodime von na prechadzku...a tam sa unavim este viac....takze naozaj vecer doslova zaspim len co lahnem...nooo a to tvoje cikanie...ach, jaaaj...ja si ti tak pamatam, pred tehotenstvom krasa, ani raz som nebola cikat v noci a potom ked som otehotnela, tak to zacalo a teraz po porode je to presne tak isto ako v tehu...uz som sa nedostala spat...uvidime casom!

mirka2010
17. apr 2012

@majca55 fiiiha, tak uz mas aj mrchu...takze o par dnikov sa zacina dalsia ale naozaj uz vitazna cesta!!!!!!! mojinka, tolko energie, co tí budeme neustale posielat...uvidis, bude to uz len o radosti!!!!

majca55
17. apr 2012

@mirka2010 dakujem všetku si zoberiem 😵

lasalete
17. apr 2012

ahoj....čakáma 1x IVF...rada by som sa informovala ako ste tú prípravu znášali?či ste boli aj na Pnke ale je to úplne bez nejakých vedľajších príznakov...mám z toho obavy...ďakujem....

buba13
17. apr 2012

@tinasc este stale ta to tam boli?

lasalete
17. apr 2012

ahojte babenky od 19.4. začínam s injekc. na IVF,rada by som sa informovala ako ste to znášili či ste museli byť na PNke?je to moje prvé IVF tak sa normalne bojím...

kostickabonnie
17. apr 2012

ahojte @cmelica @dasaa @majca55 @tinasc @tinka9075 @alibaba a ostatne snazilky a tehulky v tomto fore....tak konecne mam kompletne vysledky...no poviem vam, cakala som vselico len nie toto...vsetko je v poriadku 😢 😢 😢 nemala by som byt z toho smutna, ale zila som v predstave "radsej najst pricinu a vyliecit, ako nenajst nic" Teda, aby som bola presna - dala som si nakomplet spravit vytery na vsetko mozne, hematologiu, genetiku, imunologiu. Moje vysledky su negativne a teda okrem nepriechodnosti pravej strany a udrziavania prolaktinu v normalnej hladine mi nic ine nebrani v otehotneni. Problemom su skor vysledky mm - asthenozoospermia - ma 77 % zivotaschopnych, ale len 12 % pohyblivych linearne co uz je dovod na IVF. Zajtra idem k dokimu, nech sa k tomu vyjadri, lebo z imunologie mi predsa len odporucili prednison (hodnoty sa pohybovali blizsie k spodnej hranici) a styk s kondomom mimo ovulky. Čize mam asi dve alternativy - bud uzivat prednison, chraneny styk a verit, ze nejake to % predsa len doplava, alebo ist na IVF. Mm striktne odmieta kondom a prenho je najjednoduchsia cesta IVF - a z tohto pohladu som strasne smutna a sklamana, pretoze tento postoj sa mi zda strasne sebecky. On sa nebude obmedzovat nejakymi kondomami, staci ze raz odovzda material a vyberu tie najlepsie, zatial co ja budem do seba pchat parlodel na prolaktin, prednison na znizenie imunity a vsetky tie hormonalne injekcie pred IVF ☹ ☹ a pritom ja som v podstate zdrava osoba. Preco sa v tejto situacii citim ako obet???? Myslite, ze som tiez sebecka, ked sa na to takto pozeram?

majca55
17. apr 2012

@lasalete aký máš protokol dlhý či krátky?

lasalete
17. apr 2012

@majca55 dlhý...ale ani netuším čo to znamená

majca55
17. apr 2012

@kostickabonnie moja na jednej strane dobre že si zdravá ale nechápem ako možete splodiť dieťa ked budete pužívať kondom?vieš niektorí chlapy to tak asi berú no uvidíš čo ti povie ešte tvoj doki držím ti palce až sa všetko dobre vyrieši a vobec si není sebecká 😉

majca55
17. apr 2012

@lasalete to je 16dc tabletky potom 23dc injekcie príde mrcha ideš na sono a tam ti povedia dalšiu dávku druhých injekcii.musíš piť vela tekutín denne to znamená aj 4litre kvoli OHSS.može ťa bolieť hlava ale kludne si daj nejakú tabletku do vkladu možeš a čo ideš pichať?

kostickabonnie
17. apr 2012

@majca55 kondom sa ma pouzivat mimo ovulky, aby si telo nevytvaralo imunitu ci co - cize vzdy s kondomom ale pocas plodnych dni bez ....ale na to moj mm povedal, ze v takom pripade mu staci raz za mesiac ☹

lasalete
17. apr 2012

@majca55 mne v 1.deň cyklu dali decapeptyl...v 19deň mám isť na odber krvi a na USG a zaroveň mi vysvetlia ako si mám pichať injekc.doma mám 5 krabíc Gonal-F a dva krab.Pregnyl...potom mám už len lieky duphaston a utrogestan...toto su všetky infošky čo viem ...

majca55
17. apr 2012

@kostickabonnie no tak to je sebec on ☹ ty veľa vytrpíš tak aj on by mal niečo vydržať 😕

renka5
17. apr 2012

@kostickabonnie ahoj ja si myslim ze chlapi menej zvladnu ako ženy 😵 aj ja som zdrava a este nemam babo a postupujem IVF 😵

majca55
17. apr 2012

@lasalete máš to úplne inak ako som mala ja chodím do Heliosu a ty?neboj sa ničoho pichanie je malina len veľa pi.ja som išla na PN až po mrche po týždni ale to ma vrobote nechceli pustiť ale to už by si mala byť doma hned ako ti príde 😉

lasalete
17. apr 2012

@majca55 no ved práve pozerám a čítam že ja mám nejaky iný postup..ja som z Košíc a chodím do CAR SPLN dr.Hrezák...mám za sebou už 3 neuspešné IUI ale u inej doktorky...čiže je možnosť aby ma ten doktor z CARu dal na PNku nieje s tým problém ...

majca55
17. apr 2012

@lasalete nebal by byť alebo dá odporučanie a PNku ti dá tvoj obvodáť alebo gynekolog,mne ju dala moja gynekologička 🙂

lasalete
17. apr 2012

@majca55 som rada lebo včera som bola u obvodnej a ona mi nechcela dať a ani nedala Pnku kvoli tomu že idem na IVF

majca55
17. apr 2012

@lasalete nechápem prečo?su tu kočky ktoré ju majú od obvodákov a mne by ju dala ale mám bližšie gynekologičku 😉

lasalete
17. apr 2012

@majca55 ani neviem kedy sa ide na odobratie mojích vajíčok a ani neviem čo je toto OHSS čo si napísala

lasalete
17. apr 2012

@majca55 ešte skusim ísť za mojou gynekologyčkou....overím si to v doktora z CARu ako to vlastne je

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre