IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katuska54
22. apr 2012

@sherny jej aj ja som bola na laprke vo february a sme zdravy obaja. iba ja musim brat clostil na ovu,lebo mam anovulak. ale nejde mi do hlavy,ked mam clostil a mam folik,tak sa nedari. uz som zufala....

kuspitka
22. apr 2012

ahojte.ako sa mate...my skusame posledne iUI potom uz IVF

kostickabonnie
22. apr 2012

@lasalete drzim palce, aby ti pichanie a cela priprava prebiehala hladko a ja som tiez vo VsZP, tak dufam, ze schvalovanie bude ok, ziadost podame v maji, najneskor v auguste by som chcela IVF.

kostickabonnie
22. apr 2012

@katuska54 budeme ti drzat palce na 3.IUI a uvidis, ani nebudes potrebovat IVF 😉

kostickabonnie
22. apr 2012

@sherny tfuj tfuj aby neklesala ta teplotka ....uz tu dlho neboli // ☹

dasaa
22. apr 2012

@kostickabonnie ahoj uz sa mame dobre.Bola som v nemocnici a tento piatok ma pustili domov.Mala som bolesti na lavom boku az po krize.Tak si ma tam nechali.Ale konecne je uz vsetko dobre.A malicka je v poriadku a pekne nam kopka. 🙂

kostickabonnie
22. apr 2012

@dasaa a prisli na to, cim to bolo alebo sa len malicka tlacila tam kde je malo miesta? 😉

dasaa
22. apr 2012

Ahojte vsetky babenky @sijust @mirka2010 @majca55 @buba13 ako sa mi mate a co mate noveho?Dlho som tu nebola.Bola som v nemocnici a tento piatok ma pustili domov.Mala som bolesti v lavom boku az po krize.Tak som isla na pohotovost a hned si ma aj nechali v nemocnici.Ale uz je vsetko v poriadku.Malicka tiez je v poriadku pekne nam kopka a presuva sa z jedneho boka na druhy. 🙂 🙂

dasaa
22. apr 2012

@kostickabonnie no hovorili ze to koli tomu ze malicku mam v krizoch.Preto som mohla mat take bolesti.Ale dali mi infuzie a aj lieky a do 2 dni mi to preslo.

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa ahoj hlavne že je malinká v poriadku aj ja som tu dlho nebola robila som poobede od budúceho týždna tu občas nakuknem idem dat notebok na reklamáciu tak budem nakúkat cez mužov počítač 🙂 🙂

tinka9075
22. apr 2012

@kostickabonnie ahoj čítala som že meníš centrum a ja zase idem z Iscare do GinFiv ale na odporučenie od doc.Tomáša tak verím že ivf bude úspešné 😉 😉

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 tak to mas pravdu 🙂 .Este dobre ze mm ma notebuk aspon takto budes s nami v kontakte.

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa to áno len bude horšie ked bude doma on je taký maniak na počítač ako ja 😀 😀 len dúfam že reklamácia prebehne rýchlo 😉 😉

dasaa
22. apr 2012

@kostickabonnie som rada ze ides do Martina k dr.Gatovej.Ja som s nou bola spokojna.A ked sa jej budes chciet nie co vediet tak kludne sa jej to opytaj.Ona ti odpovie a ked bude treba tak aj vysvetli.Je fakt dobra. 🙂

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 tak to sme tu vsetky maniacky 🙂 🙂 🙂

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa a ked budem doma na peenke tak tu budem stále 😀 😀

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 chystas sa na PN?

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa áno hned ako si budem pichat injekcie idem na peenku lebo chodit stále na sono a do roboty nebude možné 😉 😉

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 tak to mas pravdu a hlavne bude ze budes v pokoji a nie v strese 🙂

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa presne potrebujem mat pokoj a nie sa stresovat už mi aj môj doki hovoril že potom mi dá peenku 🙂

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 no tak to je super

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa ked muž bude v robote tak na sono budem chodit busom z autobusovej stanice to mám do centra asi 10minút pešo tak to v pohode zvládam 🙂 🙂

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 tak to mas dobre blizko

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa je to blízko a busy mi chodia každú chvílu tak to bude v pohode na odber a vklad už pôjdeme na aute 😉 😉 dnes sa mi snívalo že som porodila krásneho chlapčeka tak verím že to čoskoro nebude len sen 🙂 🙂

dasaa
22. apr 2012

@tinka9075 jeeej tak to musel byt krasny sen.Urcite to bude coskoro skutocny sen.Velmi ti drzim prsteky a zo srdca ti to prajem.Moja budem koncit prisla mi navsteva.Tak sa zatial maj pa

tinka9075
22. apr 2012

@dasaa dakujeem ahoj 😉 😉

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 ahoj moja.co citam tak ty si uz pekne daleko..

kostickabonnie
22. apr 2012

@tinka9075 tak ti drzim palce, aby sa ti v GF pacilo, ale myslim, ze budu k tebe mili, ked je to na odporucenie doktora 😉 mne sa nepacil ich pristup dufam, ze Helios bude lepsi, ale ak by bol problem so zdravotkou, nemam problem ist aj do Ciech

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka ahoj ani nie pôjdem podpísat žiadost počkat kým ju schvália a potom ideme na to 😉 😉

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 ake aspon si už o krok dalej.ja posledne IUI idem a potom uvidim ak sa nepodari.ale som tak nalade dobre ,ze sa podari... 😀 musi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre