IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kuspitka
22. apr 2012

@kostickabonnie ty ides do Heliosu...tam je velmi dobra doktorka Gatova jej v dacim za malu..

tinka9075
22. apr 2012

@kostickabonnie ja som už v GF bola na 1ivf a celkom v pohode chodila som k Harbulákovi a teraz mám íst znovu k nemu 😉 😉 ja som v Heliose spokojná nebola ale preto že som chodila k doktorovi 😒 na vklade som mala doktorku zlatá žena škoda že som nechodila k nej skôr 😉 😉

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka podarí sa uvidíš ja už na iui nechcem íst 🙂 🙂

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 moja ja chcem skusit este posledne a uvidime,ale verim,ze sa podari.moja chcem vediet nieco.ked beries napriklas clostil davku 2x1 tak mas viacej folikul ....a nerastu rychlejsie folikuli ,ked beries taku davku?

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka tak to ti neviem povedat ja som vždy brala len 1X1a vždy som mala 2až 3 folikuly 🙂

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 nik mi toto nevie povedat.ja som stale mala jednu a potom len male..

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka raz som brala 2X1 a mala som 5folíkov 🙂 🙂

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 a robili ti IUI..a kolko si mala folikul a ake velke pri IUI.mne nechce dat inu davku,lebo sa moji ,že budem mat dva velke aj tak by som chcela iui aj ,keby boli dva

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka ja som naposledy mala 2foliky a myslím že mali 19 a 23 a iui mi robili ked som ešte chodila k docentovi tak som mala 4 velké a docent mi povedal že iui by mi nerobil 😉 😉

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 ja chcem aj pri 3 folikul ....chcem..mala sanca je tam,ze mozem byt tehu ....preto to chcem skusit,,

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka ja by som tiež do toho šla a ku komu chodíš k doktorke alebo k doktorovi? 😉 😉

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 doktorke chodim.ja som uz aj povedala raz jej,ze aj podpisem papier,ze to chcem,,,,
aka tam moze byt pekna sanca,ked su 2,alebo 3...

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka doktorka je ok ale môj muž veril len docentovi tak sme z centra odišli 😒 no šanca je že môžu byt dvojky ale aj jedno alebo nič ale ked je viac folíkov je väčšia šanca 🙂 🙂

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 ved preto chcem skusit si dat 2x1 nech to cert bere

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka treba to skúsit a ked sa podarí tak to bude super ivf je drahý špás 😒

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 joj moja horko ťažko som manžela donútila podať žiadosť...len sa bojím ,lebo minule som mala na nepriachodnej strane cystu a ,aby som nemala ju teraz na priechodnéj strane..

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka budem ti držat palce aby sa ti podarilo iui a nemuseli ste íst na ivf 😉 😉

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 uvidime,ale idem do toho tak rozhodnuta,že budem tehotná..

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka presne tak treba mysliet pozitívne a vyjde to uvidíš 🙂 🙂

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 joj moja ja aj myslim,beriem vitamíny a verím ich,aj ked niekto povie never,ale verím.napravili mi pekne cyklus tak tomu verím..

tinka9075
22. apr 2012

@kuspitka ked človek verí tak to musí vyjst 🙂 🙂

kuspitka
22. apr 2012

@tinka9075 ja viem moja.preto som rozhodnuta,ako som.ked budem po IUI ani sem nepachnem.. 😀

kostickabonnie
22. apr 2012

@kuspitka prepac, ale toto bolo trochu sebecke....ze tu nepachnes ....urcite si to nemyslela tak, ako si to napisala, ale na MK chodime nielen cerpat podporu od ostatnych, ale ju aj davat ....

kuspitka
22. apr 2012

@kostickabonnie nemyslela som to tak,ale nechcem prist sem aspon par dni,lebo potom stale myslim nato,že ako to dopadne..

sherny
22. apr 2012

@katuska54 ahoj mame uplne rovnaky problem.tiez nemavam ovulku a beriem clos.uz od leta min.roka a stale nic.fnuk

sherny
22. apr 2012

@kostickabonnie dakujem moc.minuly cyklus som mala 2iui a teplota bola stale vysoka a nic z toho.... 😠 😠 ☹

majca55
22. apr 2012

@dasaa moja som rada že si už tu a vporiadku myslela som na teba 😵 držkaj sa aj s malinkou 😲

katuska54
23. apr 2012

@kostickabonnie dakujem a aj ja dufam,ze ivf uz nebude treba 😉 uz teraz som naladena na // kolajnicky 🙂

katuska54
23. apr 2012

@sherny a snazite sa bez iui? lebo mi chodime na iui a ani to nam nepomaha. bud si skoro picham pregnyl a zmeskame ovu alebo uz potom neviem kde moze byt problem. mne sa zda skoro 2 dni pred iui si pichnut a az za dva dni ist nato. uz teraz na 3 iui skusim pichnut den pred iui a uvidime 😝

kuspitka
23. apr 2012

ahojte,tak ja idem volat do centra uvidime co povedia...
@katuska54 my slis ,ze ked sa pichne pregnyl a ides na druhy den na IUI tak by to mohlo byt lepsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre