IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. máj 2012

okná umyté a môže pršať 😀 😕

majca55
1. máj 2012

@renka5 držim moc moc palečky a prajem bohatu urodičku 😵

majca55
1. máj 2012

@apolenka6 to by nebolo fer musela by si zase umyvať 😀

apolenka6
1. máj 2012

@majca55 no tak to určite nie 😖 nech robí vonku čo chce 😕

cmelica
1. máj 2012

@sijust @tinasc @renka5 @kostickabonnie @apolenka6 @majca55 ahojte kocky!!!dakujem,ze ste na nas mysleli 🙂 🙂 🙂 no veru dufam,ze uz pojdeme lezat az tesne pred porodom tuk tuk tuk 🙂 🙂 mame sa zatial dobre,brusko rastie i ked si to nejako moc neuvedomujem,ale vsetci vravia,ze sme pekne podrastli 🙂 foto aktualne nemam,bude az 22.5 to mame poradnu 🙂 🙂 🙂 a vy sa ako mate ????co nove???
@renka5 prajem krasnu urodicku a az sa pekne vajenka delia 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
1. máj 2012

@cmelica som rada,že si už tu medzi nami 😵

cmelica
1. máj 2012

@majca55 dakujem moja 🙂 🙂 🙂 🙂

renka5
1. máj 2012

@cmelica ja som rada ze si už doma a davaj si na seba pozor 😵

cmelica
1. máj 2012

@renka5 dakujem 🙂 ta sa tiez zajtra drzkaj a pekne dohovor vajenkam 🙂 drziim moooc palce 🙂 a podla sona mas kolko folikov????

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica určite pôjdeš ležať až pred pôrodom 😉 už bude všetko v poriadku 🙂 a čo vám vlastne bolo?
no ja nemám nič nové,všetko po starom som stále nádejná čakateľka -no nie vždy trpezlivá 😠 😀

cmelica
1. máj 2012

@apolenka6 🙂 🙂 🙂 🙂 spinila som 2 tyzdne a zistili ,ze mam posunutu placentu dole...vraj sa to este do toho 30tt vie vytiahnut 🙂 ostava nam len cakat co bude 🙂
a este beries tie lieky???ani si neni rozhodnuta ist do IVF??

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica neviem aké lieky myslíš asi homeopatiká 😕 ? tak tie áno ,a nad IVF nepremýšlam ja viem ,že by som to urýchlila,ale nechám si to ako poslednú možnosť,inak bola som na štítnu žľazu teraz v pondelok zväčšenú ju nemám a mi zobrali krv na vyšetrenie či tam niečo nie je ,tak budem čakať .. za 2 týž. budú výsledky

cmelica
1. máj 2012

@apolenka6 hej hej tie som myslela 🙂 jasne ak sa na to necitis netreba to silit... dufam,ze bude aj ta v poriadku 🙂 to ti brali,ci su tam neni nejake rotilatky.ci???

apolenka6
1. máj 2012

no mám to na papieri napísané a písala som Majke ona je zdr. sestra nech mi to trošku "preloží" a mi vysvetlila,že mi zobrali všetko čo mali,či tam nemám zápali,hormony či nemám znížené,zvýšené atd.. tak uvidíme

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica na strane1289 som sem pridala článok čo som našla ,prečítaj si to! som skoro odpadla aké zázraky sa dejú 🙂

cmelica
1. máj 2012

@apolenka6 jasne nech si ta pekne preklepnu az viete ze nieje v nicom problem 🙂 ja mam chronicky zapal stitnej zlazy a to dr nechapal kde som bola dovtedy 😒

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica veru najradšej by som bola ,keby sa na niečo prišlo 😒 a sa to riešilo ,ale takto sa nedá nič robiť,len čakať kedy sa šťastie na mňa usmeje 🙂

cmelica
1. máj 2012

@apolenka6 jasne je lepsie ked sa to riesi 🙂 budem drzat palceky a by sa usmialo cim skor 😵 😵 😵

cmelica
1. máj 2012

@dassa @buba13 ahojte kocky ako sa mate????

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica dakujem moja 😉 čítala si ten článok ? inak mojej kamošky mama má 3 deti ,samozrejme teraz už je staršia pani a dr.jej neodporúčali dalšie tehotenstvo pre jej zdravie tak jej po poslednom pôrode odstránili vajíčkovody aby neotehotnela 😕 a aj tak po pár rokoch otehotnela 😨 😀 no ked mám byť matkou ,tak tomu nič nezabráni 😉

cmelica
1. máj 2012

@apolenka6 hej citala a poviem ti,ze to pekne nabudi cloveka sa nevzdavat 🙂 🙂 nikdy nevieme co nam zivot prinesie 🙂 🙂 🙂 a je uzastne ,ze si taka silna a dokazes cakat az do poslednej chvilky ... mooooc ti naozaj prajem ,aby si bola coskoro tehulka 🙂

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica silná 🙄 ? to až tak nie som...no ja som,len trpezliovo -netrpezlivá 😀

apolenka6
1. máj 2012

@apolenka6 a už viete čo budete mať? ja neviem v ktorom tt sa to zisťuje

ursula5
2. máj 2012

@cmelica no vitaj, ako sa máš? už ste v poriadku? 😉

ursula5
2. máj 2012

@apolenka6 tak ja som tiež zvládla včera 2 okná umyť 😀 a poobede mi ich hneď aj oprskalo 😉

ursula5
2. máj 2012

@majca55 aj ja moja držím moc palce!!! 😀

majca55
2. máj 2012

@ursula5 dakujem ti 😵 😵 😵

apolenka6
2. máj 2012

@ursula5 Ahoj! tu zatial nepršalo 😵 aj ked by sa dážd veľmi zišiel 😕 a ty nešpekuluj v tvojom stave okná umývať ,musíš dávať na seba pozor!

fomarik
2. máj 2012

@majca55
@apolenka6
@ursula5
@cmelica
@tinasc...ahojte kočeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja vás tu tak teraz potajomky čítam a potím sa pri tom ako debílek!!!!!!!

fomarik
2. máj 2012

No skvelé, naše malé ňu-ňu-ňu sa práve zobudilo...a ja že trošku s vami pokoníkujem...a prd z toho! Takže utekám k malej, bo horekuje v postielke a kričí ajajjajajajajaj......... ajajajajajajajaj...no podarená je!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre