IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
2. máj 2012

@cmelica ahojky a na nas si zabudla??? my tolko na teba myslime...stale ta tu vyzeram, ze kde si, co si...ze co je s tebou...ako to vyzera s tou placenotu? vari to uz bude len a len dobre...a malicke sa ako ma...uz ti naznacili co to tam v brusku je??? mooooc pozdravujeme 🙂

adikasala
2. máj 2012

@apolenka6 mojenko vidis valentinka si dava na cas sme radi ze sme vydrzali do maja..uvidime do kedy 🙂

@majca55 moja vidim ze v sobotu mas vklad,sa tesim stebou,ja mam taky pocit ze aj mi pojdememe na to tiez v sobotu...takze chytaj stafetku 😀
@cmelica tesim sa ze ste v poriadku a drzkajte sa...
a ostane kocky hlasim ze zatial sa nic nedeje v pondelok som mala cely den pichanie odspodu,anic viac 🙂 zatial sa nasej babulke nechce len si krasne vyvadza a natahuje nozky a rucicky,zajtra mame monitor tak sa uvidi ako sme na tom...

adikasala
2. máj 2012

@mirka2010 ahojky zatial som v pohode,,,len v pondelok som mala cely den pichanie zospodu...inak nic viac a zacala som aj dobre spat v noci 😀 to je sila,normalne prespim celu noc bez problemov...tak neviem kedy sa valentinka rozhodne...dufam ze pride sama bez vyvolavacky.lebo ja mozem prenasat maximalne 5 -6 dni po termine,koli plodovej vode lebo ju mame viacej...takze maximalne 10 maja budeme 3,zajtra mame monitor tak sa uvidi....

mirka2010
2. máj 2012

@adikasala tak vam drzime moooooc palce a verim, ze sa malicka vypyta pekne sama...urcite to perfektne zvladnete a dufam, ze nam das vediet 🙂 malicku mooooc pozdravujeme a posielame vam vela pusiniek 🙂

adikasala
2. máj 2012

@mirka2010 jasne ze dam vediet...apolenka je uz poucena 🙂 🙂 no dufame ze sa vypyta pekne sama....dakujeme za povzbudenie... a posielame krasne kopanceky maroskovi... 🙂

mirka2010
2. máj 2012

@adikasala inak, caka ta/vas tak krasne obdobie...to obdobie malickeho, nevinneho babatka...vonavuckeho, malickeho, nadhernuckeho...je to krasa...nas maly rastie ako z vody, uz to je take nadherne babo...ale novorodeniatko...to je taka nadhera...naozaj, mooooc vam prajem bezproblemovy porod a hlavne nech malicka maminku nepotrapi...inak ake je u vas pocasie??? tu je horucava...to by ti asi nerobilo moc dobre, vsak?

adikasala
2. máj 2012

@mirka2010 uz sa jej nevieme dockat....toto cakanie je najhorsie...urcite si to viem predstavit toto nadherne obdobie a ktomu to teplucko vonku sa tesim ako budeme stale vonku kocikovat,,, a okrem toho mame byt s velkou krytou terasou tak si mala uzije vonku az az...sa velmi tesim...no mame teplucko ale nie az tak prehnane...tych 22c na chladku tak s 🙂 ato da este zniest...

cmelica
2. máj 2012

@mirka2010 ahooj!!!juuuj miruska jasne ,ze som na vas nezabudla!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 bozinku Marosko rastie ako z vody,teda z mliecka 🙂 je uzastny 😵 😵 😵
no splacentou sa da nieco robit do 30tt.teda ja nenarobim nic len ona by sa mala umudrit a vytiahnut sa tam kde ma.ak nie pojdem pravdepodobne rodit cisarom 😒 teraz len leskam a mam problem dlhsie vydrzat v jednej polohe...juu a to nemam este nejake velke brucho 😝
mojka a vy sa ako mate???uzivate si slniecko naplno,ze???aj som sa snazila co to precitat,no naozaj to nejde 😎
pusinku Maroskovi 🙂 🤐

cmelica
2. máj 2012

@adikasala ahoooj!!tak vy ste este 2 v 1 🙂 🙂 no veru Valentinka si dava na cas 🙂 kedy mas vlastne termin???Drziim moooc palce ,aby ste to zvladli a porod aby bol bezproblemovi 🙂 este pohladkaj malicku v brusku 🙂

cmelica
2. máj 2012

@dasaa ahoooj!!!dakujem 🙂 dufam,ze sa ma nas drobec dobre,ved sa ma kam roztahovat 🙂 🙂 uz sa neviem dockat 22 kym pojdeme na sono 🙂 a ty moja ako??? co si bola v nemocnici???uz je dobre???mas nejako nove foto malickej???

kostickabonnie
2. máj 2012

kočeny, zajtra smer Helios 🙂 🙂 🙂 dufam, ze pojdem odtial so ziadostou v ruke a sup s nou do poistovne, mozem do hociktorej alebo v mieste trvaleho bydliska?

mirka2010
2. máj 2012

@adikasala tak parada, to si veru uzijete krasneho pocasia...nie ako my..ze som musela byt prvy mesiac uplne ze cely doma a ani vyjst von...kedze bolo - 15 a niekedy aj viac...to bolo priserne..je obrovska vyhoda rodit na jar, alebo na leto, vlastne aj na jesen...len ta zima nie....ale vsetko sa da vydrzat...hlavne, aby sa malicka krasne vypytala a aby ste boli obe v poriadku...🙂

petuska123
2. máj 2012

ahojte baby tak som na materskej dovolenke pediater je uz tiez vybaveny 🙂

mirka2010
2. máj 2012

@cmelica zlaticko, ak sa ti placenta neumudri, tak pojdes cisarom...to nie je nic strasne...hlavne aby ste bolu dovtedy v poriadku a uz aby si si malicke len a len uzivala...a brusinko uz len porastie, ja si pamatam, mne okolo 18 tt riadne vyhuplo...a uz ho bolo vidiet tak...ze videl kazdy 🙂 🙂🙂 a kolko si doteraz pribrala? a ozik, som sa pytala, ci uz ti naznacili co to bude??? veeeeeelmi ma to zaujima...my sme to mali v 18 tt potvrdene uz 2 x, nedalo sa to uz prehliadnut...lebo ja som mala vtedy take krce, boli sme aj v nemocnici na vysetreni, tak tam som ja uz malickeho gulinky videla jasne plavat 🙂🙂🙂

cmelica
2. máj 2012

@mirka2010 jasne len nech sme v poriadku 🙂 doteraz som pribrala 3,5 kg 😝 fuuu ale to aj ta nemocnica,ked som len lezala 😒 este neviem co to bude,ani naznakom...nechcelo sa ukazat v pondelok nikomu 🙂 dufam,ze sa 22 pekne predvedie a nenecha nas v napati 🙂 🙂 ale ja som presvedcena,ze to bude chlapec 🙂 aj mi to uz vela ludi povedalo 😵 a vy ako moja????Marosko poslucha a je super,ze prespal celu noc 🙂 len to mliecko,ze?

cmelica
2. máj 2012

@kostickabonnie ahoooj!!!!no supeeeeeeeeer!drzim palce aby ste pedpisali 🙂 🙂 to oni ti ju poslu do poistovne..vy uz len budete cakat na schvalenie tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂 🙂

fomarik
2. máj 2012

@cmelica jááj veru mojka, rastie ako hríbik po dáždiku ?-)...začína loziť...takže jej je všade.....otvára zásuvky, všade sa dostane...radosť nad radosť. No ale čo že ja, ty sa mi pochvál! Teším sa že si tehulka.......celkom pekne sa to tu rozbehlo, však????????? Cítiš sa dobre?

fomarik
2. máj 2012

@petuska123 super Peti, ja sledujem tvoje správy ....... takje si už na materskej.....jasná vec tá materská- najlepšie, čo sa ti mohlo v živote stať, však? Teda aspon ja to tvrdím.

cmelica
2. máj 2012

@fomarik no musi byt zlatunka ked ti pomaha takto upratovat 🙂Dakujem moooc 🙂 veru sa to tu riadne rozbehlo a este vela tento rok pribudne...ved je najplodnejsi 🙂 🙂 🙂 tuk tuk tuk 😵 😵
hej citim sa dobre,len aby sme uz mali za sebou aspon 30tt 🙂
aj budete planovat druhe???

cmelica
2. máj 2012

@petuska123 juuj to uz na materskej?? ale to ubehlo 🙂 🙂 🙂 🙂 drzkaj sa 😵

fomarik
2. máj 2012

@apolenka6 jaj potímsa kvoli tomu teplu. Ja nenávidím leto,a teplo!!! ja by som cez leto najradšej hybernovala. A zjavne Lívia to má po mne....... Takže mrcha dorazila? juj a ešte v tomto upeku mať vložku...ako ty hovoríš, že bleeeeeeeee 😝 No, ja som už druhý mesiac bez mrchy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....zase mi to začalo haprovať, ale už to neriešim.

fomarik
2. máj 2012

@majca55 držím palce zlatino!!!!!!!!!!!! A daukjemem za pochvalu, si zlatá 🙂

fomarik
2. máj 2012

@cmelica nie, druhé neplánujeme. my sme vždy túžili po jednom dieťatku.... je to trochu sebecké, ale nebudem klamať. A ked sa pritrafí, čo SIIIIIIIlno ale naozaj SIIIIIILNO pochybujem, tak sa potešíme. Ale žeby sme to nejak riešili, súrili, nutili, to nieeeee....eeee..eeeeeee.....zatiaľ mám čo robiť s tou mojou koťuhou.
A neboj, o chvílu si v 20tt, ani sanenazdáš budeš v 30tt a ešte rýchlejšie porodíš...zbehne to ako voda, len aby ste zdraví boli a bez komplikácii, to je doležité 🙂

cmelica
2. máj 2012

@fomarik my tak isto nejako neplanujeme druhe...nechame to uz len na prirodu potom,ako sa hovori 🙂
tak aby sme boli zdravy a vsetko dobre dopadlo 🙂 Livika ti teraz buva???daj jej pusku za mna 🙂

fomarik
2. máj 2012

@cmelica áno, búva. Už má pravidelný režim....chodí spávať o 19.00 a spí do 05.00....potom máme skorý budíček 😝 , či chcem alebo nechcem. Pusu odovzdám 😉

cmelica
2. máj 2012

@fomarik sa drzkajte az vam zdravicko sluzi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
2. máj 2012

@apolenka6 a tampony si neskusala? ja si uz bez nich neviem predstavit svoje dni,kedze mavam silnu mrchu a tak "zastoplujem" a mam dobry pocit, ze sa nestane nejaka neplecha 😉

kostickabonnie
2. máj 2012

@cmelica no, ja by som si to najradsej niekde sama zaniesla a pre mna-za mna aj podplatila, nech je to cim skor 😀 😀 😀

apolenka6
3. máj 2012

@adikasala Tak stále ste v kope 😉 no to som strášne ,ale strááášne zvedavá kedy to bude a či Zuzka nebude skôr 😕 😀 ....no teraz sa už určite,len sleduješ čo sa deje a či to nie je ,prajem ti nech máš ten najľahší a najrýchlejší pôrod 😉

apolenka6
3. máj 2012

@fomarik leto mám ja najradšej pri vode inak moc nie,lebo sa mi stále potia dlane a nohy 😠 a teplo mi to len zvýrazňuje 😖 ..tak mrcha už si robí čo chce 😨 ,ale už ti to môže byť jedno ,máš svoj pokladík zlatučký 😵 malá je krásnučká a vidieť že má rozumček a je huncútka ?? 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre