IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
4. máj 2012

@majca55 vies ze stale myslim na teba a na zajtrajsi den budem tak isto mysliet na teba a aj drzat prsteky.A o ktorej tam mas byt ?Ja uz mam vyprate veci ale prala som ich este v normalnom prasku.Myslim si ze to by bolo este skoro prat v deckom prasku rozmyslala som ze ich zacnem prat v juni a hned aj podelim podla cisla. 🙂 Dnes v pohode trosku som popratala a potom som len oddychovala 🙂

dasaa
4. máj 2012

@majca55 v pohode moja my to chapeme ved potom budes mat aspon co citat 😉

majca55
4. máj 2012

@dasaa dakujem moja rano volam o pol.deviatej ako sa rozmrazilo a potom hned šup do Martina 😵 pohladkaj odo mna malinku 😲

dasaa
4. máj 2012

@cmelica ahoj ja som dnes tiez popratala trosku a aj umyla okno a aj balkonove dvere v kuchyni.Ale poviem ti normalne som mala toho dost 😢 hned mi mala dala najavo ze bola nepokojna.Tak som vsetko dokoncila a isla som si lahnut.A teraz budem pozerat Farmu 😀 😀 😀 😀

dasaa
4. máj 2012

@majca55 tak to o takom case budem uz hore a hned budem na teba mysliet.Malicka uz je pohladkana od teba a hned ma kopla 2x 🙂

cmelica
4. máj 2012

@dasaa joooj moja zas to neprehanaj!!!musime sa predsa setrit a chlapi to radi urobia za nas 🙂 😀 😀
aj aj idem pozerat farmu...to zas bude zazitok z tej hadky tam,ze?? a uz sa malicka ukludnila??

majca55
4. máj 2012

@dasaa tak to znamena že nam praje bambulku dakujeme jej 😵

dasaa
4. máj 2012

@cmelica uz je kludna 🙂 Ved to mali by sme oddychovat ale stale lezat ved uz sa aj nudim a ani sa neviem ulozit na gauci.No mojho mm cakaju okna na umytie 😀 😀 😀.Jooooj tak to dnes bude super vo farme veru tie hadky nemaju chybu 😀

dasaa
4. máj 2012

@majca55 stale ked ju mam pohladkat od babenkach tak sa s nou rozpravam.Jasne ze aj nasa malicka vam praje aby mala dalsiu kamossku 🙂 🙂

cmelica
4. máj 2012

@dasaa nieco mi o tej nude hovor!ide ma porazit!v telke nic,doma nuda,von ist sama je o nervy,mm by to asi nerozchodil 😝 a na vikend co planujes??

dasaa
4. máj 2012

@cmelica moja a chuti ti papat alebo mas nejake chute ?

dasaa
4. máj 2012

@cmelica no ja aspon musim ist von koli psovi ale vecer sa mi vobec nechce chodit s nim vonku.Ale zase ked je mm doma tak on chodi stale a ja sa snazim lezat aj ked sa to neda ked je mm doma bo stale chcem ist nie kde vonku.Zajtra navarim obed a budem pozerat telku a v nedelu toto iste ale obed budem mat navareni od soboty.Tak budem len lezat a lezat a cumiet na telku ☹ Velmi vonku nemozem chodit bo nemam vychadzky 😢 .A ty co budes robit cez vikend ?

cmelica
4. máj 2012

@dasaa nie nie nemam nejake zvlastne chute.a jasne priberam 🙂 🙂 🙂 a cez vikend este sa uvidi..mala by prist aj kamoska z anglicka tak podla toho sa zariadim...este ,ze mas toho hafanka,aspon mas radost doma 🙂

adikasala
5. máj 2012

kocky v noci prve nepravidelne kontrakcie co presli po par hodinach,a asi sme prisli o hlienovu zatku 🙂 tak to vyzera ze som mala a mam hlien hustejsi a do ruzova.tak len cakat kedy to uz bude naozaj, 🙂

apolenka6
5. máj 2012

@adikasala nooo???? 😕 😕 😕 tak čakám sms kedy napíšeš ,že už je Valentínka na svete 😵 😵 vela energie posielam na pôrod!!!

apolenka6
5. máj 2012

@kostickabonnie vieš ja v robote nemám toľko času a kľud si tampon meniť,je to väčšia firma, samá žena a wcka 😖
ale dakujem za podrobný opis a za námahu mi to priblížiť 😉
Inak ten mladý dr. v Helíku bol určite Krajkovič ,je mladý a jedna holka ho u nazvala,že jej pripomína speváka Fredy Mercury 😀 😀 a fakt! fúziky ma ako on 😕 😀

apolenka6
5. máj 2012

@kostickabonnie ešte som zabudla veľa šťastia v IVF a nech vám rýchlo schvália žiadosť 🙂

dasaa
5. máj 2012

Vsetkym babenkam prajem krasny a slnecny dnicek 🙂 🙂 🙂

dasaa
5. máj 2012

@adikasala uz sa to blizi a zachvilku bude Valentinka s mamickou 🙂

majca55
5. máj 2012

Tak babulky moje KET mam za sebou doktorka bola spokojna a mam vložene dve bambulky lebo jedna sa horšie rozmrazovala aj ked potom to dobehla ale nedokazala by som ju vyhodiť je predsa moja takže ideme dva tyždne čakať dakujem vam všetkym za podporu 😵 😵

dasaa
5. máj 2012

Ahoj @majca55 jeeeeeej to je super drzime prsteky a cakame o 2 tyzdne peknu spravicku 🙂

tinasc
5. máj 2012

@cmelica jaaaaj aj ja by som chcela aby niečo chlap urobil doma za mňa... ale bohužiaľ 😉 takže to nesmiem preháňať 🙂

tinasc
5. máj 2012

@majca55 super, držím moc palce a koľkobunkové si mala?

sijust
5. máj 2012

@dasaa moja,uz mi je lepsie...bioparox je fajn...ja som mam chronicku anginu,na bolest som zvyknuta uz od malicka...keby som nebola tehu,tak ani nejdem k doktorke...uz som bola pocas tehotenstva 4krat chora a musim si zaklopat,ze som to vzdy zvladla za par dni bolo po...dufam,ze to uz nejako dobojujem 🙂 a vy ako?kedy idete do poradne na sono? 🙂

sijust
5. máj 2012

@majca55 velmi vam moja zlata drzim palce a myslim na vas 🙂

sijust
5. máj 2012

@adikasala babulky moje krasne,strasne moc sa tesim,cakam,som nervozna aj za vas 😀 uz sa nemozem dockat,opatrujte sa,drzte sa...vsetko bude dobre a za chvilu je Valentinka tu 🙂

sijust
5. máj 2012

@mirka2010 zlaticko...bioparox je antibiotikum,aj ked len lokalne, ale zabral hned...ja som sice na bolest hrdla zvyknuta,lebo mam chronicku anginu,neviem co je to studena voda a o bublinkach ani nehovorim...vsetko len vlazne mozem 😒 keby som nebola tehu,tak kaslem na celu pohotovost a atb by som urcite do seba nepchala,to mas pravdu... a ze ibalgin...mi bolo normalne do smiechu,ked mi to hovorila,ze to na jej mieste mozem aj ja sediet a predpisovat co ma napadne....ale hlavne,ze to preslo...len sa hrozne potim,v noci sa aj tri krat prezliekam...uz fucim ako lokomotiva,mam hrozne velke brusko,zadrziavam vodu,puchnu mi nohy...ale inak sa tej nasej lasky neviem nabazit...je neskutocne dobrucka...ked tu ritulku vypuca,by som ju zjedla...ma presne rezim ako ja,len co lahnem,spinka a zacne si pokopkavat az ked som prec z postele...len ked ju v noci pritlacim,tak mi zaklopka,aby som sa posunula 😀 milujem ju 😔 a vy ako babulka?co mate nove?

cmelica
6. máj 2012

@sijust ahoooj!!!citam ,ze si bola chora...som rada,ze si v poriadku a malicka si z vesela pokopkava 🙂 juuj moja ,ale ti tie tt akosi rychlo pribudli 🙂 ze uz 33 tt 😵 😵 uzastne! a brusino uz mas teda riadne,ze???aj mas nejake aktualne foto??

cmelica
6. máj 2012

@tinasc no v tomto som rada,ze mm tak pomaha...no donutili ho k tomu aj okolnosti,inac by sa varit neucil..nechce aby som dlho stala...ale aspon sa zabavime pri vareni 🙂 ako sa mate??

cmelica
6. máj 2012

@adikasala ahoooj!!!mozno uz pisem mamine ktora ma svoju Valentinku v naruci 🙂 🙂 drzkajte sa babulky!!!a cakame na spravicku a samoska aj na fotecky 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre