IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
27. jan 2011

@tinasc
@apolenka6 No tak my sme gebroši obaja 😎 ...ja už som čistila všetko možne zo sedačky...môj mm je velky expert, večer vyčka, aby som zaspala a on ide potom vyjedat...už som čistila aj čokoladu, resp.oškrabavala, lebo som ho prekvapila a ukryl ju za seba, samozrejme na nu zabudol, čok. sa roztopila a medaila na svete...a ešte som zla ja, že čo som prišla robit kontrolu 😀 😝
Len si nepostruhaj pazuriky, lebo to budde kŕupat pod zubkami 😀

tinasc
27. jan 2011

@katy33 joooj tak s tou čokoládou som už aj ja zažila... som nejako zabudla, že mám čokoládu, keď som si na ňu spomenula, tak som ju mala celú rozpustenú na nohaviciach, sedačke, skrátka hrôza, čistila som ešte veľmi dlho 🙂 😀

mirus11
27. jan 2011

@kikus77 moja ja som tiez sla s tym,ze s toho nic nebude,a pozri na prvy sup.az som tomu nemohla uverit.

katy33
27. jan 2011

@tinasc 😀 😀 😝 .....sme to my čisla, to ti teda poviem 😎

katy33
27. jan 2011

@mirus11 Zlatino, tebe ked robili IUI, ake si mala vajka a vyšku sliznice?

tinasc
27. jan 2011

@katy33 no to teda hej 🙂 😀 😝

mirus11
27. jan 2011

@katy33 no rada by som ti povedala,ale mne to nepovedali.ja som tam bola 11DC na krv a sono a potom poobede som si mala volat,ze kedy pychnut pregnyl a potom kedy na iui.ja som mala len jeden folikul a pregnyl som si davala pychnut piatok o 22hod a v nedelu na 7hod rano sme mali prist do Gyn-Fiv a okolo 8:15hod mi robili iui.vies najprv museli spracovat partnerove spermijky a potom nas zacali volat.

tinasc
27. jan 2011

@mirus11 a to ťa vzali aj cez víkend? nemusela si nič doplácať?

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 nooo už to rozvoniava....... 😵 😵 😵 tak na čokoládu bacha...hm? 😕 a my máme balkon v obývačke a ked vysmažím niečo potom nesiem olej na balkon vychladnúť ....musím dvať pozor!!!!aby olej neskončil na sedačke ked idem okolo potom by mi nepomohlo nič jedine tak ....vyhodiť oknom

tinasc
27. jan 2011

@apolenka6 a to my ideme akurát kúpiť novú sedačku... takže budem sa musieť aj ja umierniť a ísť jesť za stôl 😀

apolenka6
27. jan 2011

@mirus11 no idem skôr v pondelok až na 9DC 😨 kde chodím tam neberú krv,len robia sono aké sú vajká tak nádej musí byť no nemala som asi experimentovať s clostilom 🙄 no čo človek nikdy nevie....aspoň ,že sú inak aj mne robili 2IUI na 12DC

katy33
27. jan 2011

@apolenka6
@tinasc My ako keby sme to vedeli, ake nehody sa udeju na sedačke, tak sme dali taku strakatu farbu, že na tom nič nie je vidiet...sme mysleli, že ked bude babätko, tak bude môct všade capkat 😔 ....a takto capka môj mm, ved on je tiež take dieta 🙂

apolenka6
27. jan 2011

@tinasc my ked sme kúpili sedačku tak ešte sme nemali zárubne a sedačka sa horko ťažko ale predsa dostala do obývačky 😝 je širšia 😀 a teraz ked už sú zárubne tak by to určite nešlo 😀 😀 tak to by bolo ako A JE TO! s tým klavírom

katy33
27. jan 2011

No a kde mame fomarika, zuzky obe, ....a aby nas už uplne zanedbava ☹

tinasc
27. jan 2011

@apolenka6 tak my si ideme kúpiť takú sedačku, ktorá je rozložená na 4 kusy... takže sa vojde v obývke ju len poskladáme 😉

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 no kde sú? my máme oranžovú sedačku a ked bude bábo tak si dám asi deku tam kde sa sedí....jááj nech len má kto capkať 😀 😀 už sa na to teším

katy33
27. jan 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 ...a určite by ste dolu - pod balkonom vyčihali akurat tu ,,milu pani susedku,, 😀 😎 ....no tak to za chvilu bude aj môj mm zlanovat dolu balkonom - ked sa bude stale gulatit, už teraz neprejdeme obaja cez dvere, sa tam raz zašprajsneme 😀 😀 😀

fomarik
27. jan 2011

@katy33
@apolenka6 tu som. trošku som vás zanedbala, ale prežívame hrozné dni. riešime moju svokru 😠 😠 😠 😠 . Ale srať na nu! No Magdalenka, super... ty si fakt ako veľkovýrobňa! Určite by som zatlkala, že som zvýšila dávku a teraz by som šla podla predpisu. No vodíš, aký to má rýchly priebeh...ešte ma aj dobehneš 😉

fomarik
27. jan 2011

@apolenka6 ty kokos, teraz čítam, že na 5DC 14,1mm? ja som také mala na 14-16DC.To je paranormálny jav toto! Som na teba hrdá!

apolenka6
27. jan 2011

@strelicia Tak ma potešilo,že sa budeš ozývať ak sa ti darí a aj nás sledovať tak ti hrozne moc prajem nech máš IVF úspešné z celého ♥

katy33
27. jan 2011

@fomarik 😠 😠 😠 ....nech ta svokra nejeduje 😠 ...čo sa jej nepači?...ty sa nesmieš jedovat, si tehulka, tak si tu staru tetu nevšimaj 😉

fomarik
27. jan 2011

@katy33 takže na dobrý spermiogram je dobrá lyžovačka? Som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 . A ked skúsi bežky, čo potom?

apolenka6
27. jan 2011

@fomarik ako moja na normálnu dávku 2x1 či 3x1? 😵 😕 jáj vy ste moje zlatíčka tak sa tu rozosmejem 😀 čo ťa po svokre !ty bud len pekne v kľude moja ! OK? 😉

katy33
27. jan 2011

@fomarik Ked budu bežky, tak embryolog nebude vedet chytit bojovnika do pipetky - sa zarosi, až to bude paranormalny jav 😀 😀 😀

tinasc
27. jan 2011

@fomarik a čože svokra neposlúcha 😠 ? nerozčuluj sa, musíš mať pokoj 😉

fomarik
27. jan 2011

@katy33 jáááj, je od nás cca 800km daleko, vidím ju raz za rok (chvalabohu), ale čo tá vie podoorábať, no hrúza. Už piaty rok po nej splácame dlhy, predala Mirov byt, jeho bratovi chatu, peniaze minula, moj muž ostal na mizine, nemal začo ani sako kúpiť na vlastnú svadbu a teraz mi príde doporučený list, že máme zaplatiť dan za smeti od roku 2003 doteraz( a to som mojho Mira vtedy ešte ani len nepoznala!) My sa z jej dlhov nevyhrabeme asi nikdy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . A to ešte zdalek anie je všetko....ale už ju nechcem ani spomínať, bo sa mi chce zvracať!

apolenka6
27. jan 2011

@katy33 kde ty na to chodíš??? 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa z chuti zasmiala a to mi už bolo treba .....tam ppod balkon by som postavila viacej ludí susedov .....ále to len srandujem máme tu také klebetné dôchodkyne čo len striehnu...snoria 😠 😠

fomarik
27. jan 2011

@apolenka6 zlatko, ja by som to dala na 2x1 pre istotu, aby náhodou potom nepraskli skor...ked su také velké.

fomarik
27. jan 2011

@katy33 predstavila som si spermošky na lyžiach pod mikroskopickým sklíčkom. 😀

apolenka6
27. jan 2011

@fomarik aj ja si tak myslím aj ked ma láka tá 1 lentilka 😠 😠 musím sa uskromniť a nič nepokaziť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre