IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
9. máj 2012

@dasaa ahojky, si zlata ako na nas myslis 🙂 mame sa fajn, tuk, tuk, tuk...boli sme vcera na krasnom vylete, tak nam bolo uplne super...ocinko zase vela pofotil, tak sa tesime z fotociek 🙂 a vy ako s babulkou malickou? ako sa citis?

tinasc
9. máj 2012

@fomarik áno mám sono, teším sa aj mám obavy zároveň 😉

dasaa
9. máj 2012

@ursula5 ahoj tak to je super ze cakate chlapceka 🙂.No ja nemam take velke brusko ako ine babenky ale zato tiez na vahe priberame co som si myslela ze uz nebudem priberat ked od zaciatku sme priberali stale.Ale mne to vobec nevadi ved aspon raz priberam poriadne 😀 😀.Veru tie tyzdne utekaju ako voda ved aj ty mas uz 27tt.Hlavne je ze ste zravucky 🙂.Uz kupujete pomalicky veci pre maleho a viete ake meno mu date? 😵

dasaa
9. máj 2012

@tinasc ahoj tak ako bolo na utz ? 😵

dasaa
9. máj 2012

@mirka2010 jeeej tak si to uzivate cela rodinka 🙂.Moja v pondelok som bola na kontrole a z gynekologyckej stranky sme v poriadku ale mala som v pondelok rano problemy.Bolo mi velmi zle az som sa zase rozpravala s mojim kamosom wc 😀 .Ked som doniesla moc gynek.tak mi hned urobil vysledky.Tlak som mala v pohode na vahe priberame odmeral mi brusko a popocuval malicku.Pozrel sa na mna a povedal ze je vsetko v poriadku ale v moci som mala krv.Tak mi zobral este raz krv a musela som dat este raz moc.Dnes som volala ohladom vysledkov a sestricka mi povedala ze niektore vysledky mam zle ☹.Tak sme sa dohodli ze stvrtok idem na velke sono tak ona ukaze moje vysledky doktorovi a ked tak mi povie co bude dalej alebo mi da recept na lieky.Bo velke sono on nerobi ale druhy lekar.Som velmi zvedava ako dopadnem zajtra.Mirka vcera vecer som pocuvala malej srdiecko bolo to krasne.Ale v utorok ma tak bolelo brusko pod prsiami myslela som ze mi ho az roztrhne bola to strasna bolest ani som sa nemohla otocit.Ale tutu noc som sa vyspala super a vobec som v noci neisla na wc-ko 😀.Prajem vam pekny dnicek a mareckovi posielame sladky boztek cmuk 😉 🙂

mirka2010
9. máj 2012

@dasaa moja zlatucka, tak to ma priserne mrzi, ze mas takeho problemy, ale hlavne je ze malicka je v poriadku a ze ta dr podchytili...nebojkaj, urcite je vsetko ok, aj ked nerozumiem tomu, ako to, ze mas krv v moci...no podstatne je ze ta sleduju a oni vedia najlepsie co robkat...inak, ta bolest pod prsiami, to som mavala aj ja...bolo to kvoli hrudnej chrbtici, je to obrobska zataz na chrbticu, tak mozno preto ta to bolkalo...nuz, tehulkovanie je aj o bolesti..ja si to pamatam velmi dobre...ale akurat vcera v noci sa mi snivalo, ako sa mi maly mrvil v brusku, naozaj, to su chvile na ktore sa neda nikdy zabudnut 🙂 inak, ten nas huncut je uz taky uzasny, ze uz sa neviem dockat, kedy sa zobudi a budeme vystrajat spolu...mas sa na co tesit...ked vam uz babulka bude takto sprijemnovat dnicky...urcite mi daj vediet, ako sa mate...budem na vas velmi mysliet...a moooooc drzkat palce aby ste boli v poriadku 🙂

ursula5
9. máj 2012

@dasaa ahoj, tak chceli sme viac dievčatko, ale človek si nenavyberá a sme radi, že sa to podarilo 🙂 🙂 vecičky na oblečenie mám nachystané už všetky, budeme objednávať kočík a nejakých pár drobností z kozmetiky a tak, hlavne veci do pôrodnice ešte ale inak všetko ostatné budem už kupovať keď bude chýbať 🙂
meno sme vybrali Jarko, teda podľa želania manžela musí to byť na J a nič iné nás nenapadlo a ostatné mená už na J majú v rodine, ešte chcel Tomáško (syn) Jim, ale ja som není zástancom zahraničných mien neviem to povedať zdrobnene 😀
Zdravučký sme hádam, mám poradňu až 15.5. aj s tým gluko testom, zajtra si musím ísť kúpiť do lekárne tú vodu úžasnú 😉

ursula5
9. máj 2012

@dasaa tak teraz som dočítala tú správičku, že máte trošku problémy, neboj všetko sa hádam vyrieši a bude to dobré, hlavne, že sa na to prišlo 😉
mňa tiež pobolievajú kríže ale maličký nevystrája ešte nejako veľa, ale niekedy už kopne silno 🙂
držkaj sa

cmelica
9. máj 2012

@dasaa ahoj moja!mame sa v celku dobre,dakujem 🙂 vcera uz som mala aj taky pocit,ze niekto na v brusku vystraja,ale neviem ci to bolo ono 🙂 🙂
a ty moja coooo???citam,ze si mala krv v moci???a coze sa deje???verim tomu ,ze je vsetko v poriadku 🙂 len sa moc nenamahaj a pohladkaj za nas bambulku 🙂 jee a to muselo byt krasne vidiet videjko zo sona 🙂 drzkaj sa nam 😵 😵

cmelica
9. máj 2012

@mirka2010 ahooj!!!verim tomu ,ze si to s Maroskom takto pekne uzivate 🙂 aj mm uz hovori aby sme uz boli traja,moooc sa na drobca tesime ako ho vypucime a vyboskavame 🙂 🙂 a ste zdravucky??co mate nove???

lasalete
9. máj 2012

pekný večer...som 3 deň po prenose embrií a mám zlý pocit...uplne stavy ako pred MZ .. mám hlavu smútku úplne...

cmelica
9. máj 2012

@lasalete stavy ako pred ms byvaju aj znakom tehotenstva...takze,este nevesaj hlavu a drziiim moooc palceky 🙂 🙂 kedy ju mas dostat??

lasalete
9. máj 2012

@cmelica hm ale bolieť prsníky ma začali asi už 3dni pred prenosom...poslednú som mala 9.4. a vlastne na základe GONALU som nedostala a teraz ja ani neviem či mám ratať stále tých 28dní..ale ak áno tak by som mala dostať 29.mája...

cmelica
9. máj 2012

@lasalete to ta mozu boliet aj na zaklade hormonov...a mozno si ju mala dostat niekedy teraz,ze sa ti predlzil trosku cyklus...nebojkaj pokial nekrvacas tak je vsetko v poriadku..nespinis,ze???a co podbrusko nepobolieva???

lasalete
9. máj 2012

@cmelica nešpiním a brucho ma sem tam miestami pobolieva ale je to taká bolesť ako keby som mala dostať ms..taka som z toho bez nalady..aj čo tu čítam tak nikto tu nemal taky postup na IVF ako ja ...no asi zbytočne polemizovať musím vydržať 14 na to HCG

cmelica
9. máj 2012

@lasalete naozaj nevesak hlavu a v teme IVF mali kocky take priznaky ako ty... vzdy to zacina tak ako na mrchu...ver tomu a dohovaraj embrijkam az pekne u teba ostanu 🙂

lasalete
9. máj 2012

@cmelica ďakujem za podporu

apolenka6
9. máj 2012

Dievčatá čakám smsku od @adikasala ,dnes sa neozvala tak asi prichádza deň D ked napíše dám vedieť !

cmelica
9. máj 2012

@apolenka6 akurat som ti isla pisat,ci nic nove nevies 🙂 🙂 kazdy den nakuknem,ci uz tu nemame novu maminu 😵 😵 😵 😵 😵

apolenka6
9. máj 2012

@cmelica nie neviem,ale ked budem vedieť dám hned vedieť ,ale si myslím,že je už v pôrodnici 😵 😲

fomarik
9. máj 2012

@apolenka6 ved ja tiež sem na MK dobehuvam ako krepá...každu chviliu..ako sami len dá, že či je už niečo nové. Bože som taká napjatá 😉

apolenka6
9. máj 2012

@fomarik prežívaš to ako svoj pôrod 😀 😉 ja ti napíšem smsku ked mi napíše ,lebo PC nemám stále po ruke a možno budem práve v robote....
dnes som taká unavená celý deň stále by som spala to od rána mám pocit ,že som stále neprebudená 😝 asi to zabalím a pôjdem spať 😕

fomarik
9. máj 2012

@lasalete čo je MZ ak sa smiem opýtať? A hlávku nevešaj tak skoro........ 😉

fomarik
9. máj 2012

@apolenka6 dobre moja, mobil mám pri sebe teraz vždy. si unavená z práce moja? Juj, určite ta aj labky bolia, však? Tak si chojkaj pekne oddýchnuť.....naber veľa nových síl 😉

fomarik
9. máj 2012

@lasalete tak, tak, ako píše @cmelica, bolesť ako pred mrchou je uplne normálna, AJ ja som to tak mala....nenormálne mrchovské krče...ba dokonca šte väčšie ako pri skutočnej mrche. Síce prenos embryí som nepodstupila ale pri uhniezdovaní som sa tak cítila.

apolenka6
9. máj 2012

@fomarik idem Luci ,málo kedy na teba natrafím a ja idem spať,ale fakt mi viečka ovísajú 🙄 ved popíšeme inokedy ,labky ani tak nebolia ,ale včera som bola na bicykli ma zadok skôr bolí od sedanky 😀 nie som naučená,ale mi to strášne dobre padlo 😅 a dnes mám svalku 😝 "športovkyňa" 😠
v telke aj tak nič nie je a modre z neba -nemusím 😢
dobrú noc 😔 aj tak skoro vstávam a Livke posielam bočinku 😵

lasalete
9. máj 2012

@fomarik jáj cchela som napísať ms ..akože skratka na menštruácia 🙂

alibabaa
9. máj 2012

@macko1121 lieky ta vyjdu do 20 eur. zvycajne predpisuju clostylbegit, pregnyl a utrogestan. tusim okolo 18 eur. preto pisem do 20... a zakrok 50 eur...

tinasc
10. máj 2012

@dasaa och tak takéto problémy ty máš, tak dúfam, že všetko bude v poriadku... s tým spaním mám aj ja problém, niektoré noci sa nevyspím vôbec a niekedy super... som zvedavá, čo ma čaká neskôr 🙂

tinasc
10. máj 2012

no kočky, takže na včerajšom utz zatiaľ všetko ok, všetko sedí zatiaľ podľa týždňov, sedelo to na 15+0 čiže začali sme 16tt... bábo bolo ešte dosť malé a aj ďaleko od sondy, takže nebolo celkom dobre vidieť, aj musel tlačiť, tak mi brucho dotlačil 😖 auuu... ale videla som biť srdiečko, hlavu, oči, ruky nohy, brucho, chrbátik, takže som spokojná a pokojnejšia... 🙂 zatiaľ je bábo dosť malé na lepšie meranie... som sem včera nestihla napísať, lebo sme včera neskoro prišli domov, aj malá jedovala, aj unavená som bola... tak až dnes 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre