IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
11. máj 2012

@tinasc to je skvela sprava ze malinke je v poriadku len tak dalej 🙂

dasaa
11. máj 2012

@apolenka6 jeeeeeeeeeeej super to je sme velmi radi tak ju pozdrav od nas a ze sa na nu tesime 😵

dasaa
11. máj 2012

@adikasala gratulujemeeeeeee maminka 🙂

dasaa
11. máj 2012

@mirka2010 dakujem.Som trosku pokojna myslela som si to ze to mozem mat aj koli tehotenstvu.Tak to mas pravdu Marosko je cim starsi tym krajsi. 😵 😵

tinasc
11. máj 2012

Adka, gratulujem k Valentínke, nech je zdravučká a spokojná, Tebe prajem skoré zotavenie 🙂

kuspitka
11. máj 2012

ahojte.na kolky deň sa embrio uhniezduje...

2609
11. máj 2012

@macko1121 ahoj ja som tiez uz bola na iui ale moj manzel tam nemohol ist pytal sa ale doktor hovoril ze sa ide na operacku tak ze nie moja skusenost tak som ti to napisala 🙂

dasaa
11. máj 2012

@tinka9075 ahoj ako sa mi mas ? 🙂

cmelica
12. máj 2012

@dasaa ahooj moja!!!juuj tak ty mas taketo sarapaty???ale dolezite je ze malicka je v poriadku a pekne pribera 🙂 🙂 skoda ,ze nemas fotecku malickej,ale brusinko mas veru krasne a gulatite sa jedna radost 😵 😵 😵 no veru pevne verime,ze nam teraz na sone povie dr co to bude 🙂 uz sa nevieme dockat 😅 😅 ja mam pocit,ze to bude chlapec,no uvidime 🙂 a ako sa citis?? pekne papkaj ovocie a zeleninku az ste zdravucky 🙂 hladkame vas 😵 😵

cmelica
12. máj 2012

@mirka2010 jeee Miruska to je krasna fotecka 🙂 🙂 naozaj vam to sekne s Maroskom 🙂 rastie ako z vody ...
Pekny vikendik prajeme 🙂 🙂

dasaa
12. máj 2012

@cmelica ahoj 😉 ani by som nepovedala ze take sarapaty mam ale ako pises je dolezite ze malicka je v poriadku.Vraj ze je to normalne v tehotenstve mat taky vysoky cholesterol tak si s toho nic nerobim 😀.Tiez ma to mrzi ze nemam fotku no dufam ze nabuduce mi da ked sa bude dat.Jeeeej tak to je super ze mas taky pocit aspon Simonka bude mat dalsieho kamarata.Citim sa dobre zatial ziadne bolesti nemam klop klop klop vobec ma nebolia krize jedine ked vela chodim tak trosku nohy ale je to malickost 🙂
A ty moja ako sa mi mas a co malicke?A urcite pozeras hokej vsak ?Citis nejake zmeny je ti nevolno ? 😵

mirka2010
12. máj 2012

@cmelica dakujemeeee, Marosinko nam rastie ako z vody, laska nasa, uz tolko veci dokaze 🙂 som na neho velmi hrda 🙂 ako sa mate vy? a ako malicke? uz ho citis viac sa mrvkat? aj vam krasny vikendik 🙂

majca55
12. máj 2012

@mirka2010 Miruška zase ste nesklamali krasnu fotečku mate priam užastnu 😵 tak ja o tyžden asi testnem uvidim ale bojim bojim nijake priznaky zatial nemam 😝 inač sa mam super obskakuje ma cela rodinka 😀 😀

tinka9075
12. máj 2012

@dasaa ahoj mám sa dobre a muž mi kúpil nový počítač vrátili nám peniaze lebo ten čo som mala predtým sa už nedal opravit tak už budem písat 😀

tinka9075
12. máj 2012

@mirka2010 Mirka krásna fotka a Maroško je už aký velký 🙂 🙂

mirka2010
13. máj 2012

@majca55 mojinka, dakujeme mooooooc, ocinko nas fotil v parku, tak sa tiez vytesujeme z krasnych fotiek...tak na teba myslim, ze ako sa ma fazulka v brusku...mojinka, ja som do testovania ziadne priznaky ani nemala...takze uzivaj si hlavne to ako ta krasne obskakuju a malicka fazulka to urcite aj citi a na buduci tyzden vas nadherne potesi, ked sa objavia nadherne ciarocky na testiku...uz teraz sa na to veeeelmi tesime 🙂

mirka2010
13. máj 2012

@tinka9075 ahojky, dakujeme 🙂 Marosinko, nasa laska ten veru rastie ako z vody...bude z neho veeeelky chlap ani sa nenazdame...a co vsetko uz dokaze...nestacime sa cudovat...a ty sa ako mas???

zuzanka7834
13. máj 2012

@fomarik @mirka2010 @katy33 @apolenka6 @tinasc @ursula5 @sijust (dufam, ze som nikoho nezabudla)Babulienkyyyyy! Myslite na nas, v utorok mame termin, maly sa zatial netvari, ze by sa mu chcelo ist vonku skor a ja sa trosku zacinam bat... utesujem sa len tym, ze sme sa vsetci nejak narodili a s malym mame zatial dohodu, ze vsetko prebehne lahko a rychlo, tak dufam, ze nam to presne tak aj vyjde 😵 Uz sa ho nevieme dockat!!! 😵 😵 😵

zuzanka7834
13. máj 2012

@alibabaa, na Teba som skoro zabudla 🙂 kuk jednu spravu vyssie 🙂 dufam, ze na nikoho ineho... 😉

zuzanka7834
13. máj 2012

ach, ja hlava derava, pridavam do vyssie uvedeneho zoznamu moje drahe @pici @ketere @zambilka @walta @zuzancek22 ... este niekto sa hlasi? Ha ha, som zvedava, kolkokrat tento zoznam este doplnim... hlava derava, to mam za to, ze som tu nebola 200 rokov...

katy33
13. máj 2012

@zuzanka7834 Zuzinka moja, nebojkaj sa, malinký príde v tú najvhodnejšiu chvíľočku cez ,,zlatú bránu,, rovno maminke do náručia 🙂 Veľmi držíme palčeky, všetko určite dobre dopadne a ty nám nezabudni oznámiť miery toho vášho-nášho cukríčka 😀 Držkajte sa nám, Vikinka sa už nevie kamaráta dočkať 🙂 😲 😲

alibabaa
13. máj 2012

@zuzanka7834 jeeeeeeej ty si nam sem zavitala.. sa tesim.. ja teraz tiez moc neprispievam, ale nakukat a citat chodim. mam dost prace,ale chcem ju postihat do KET cize do nejakeho 8.6.. nech potom mozem s kludnym svedomim vylozit nohy a nestresovat 🙂
tesim sa uz na malickeho valibuka. a ako sa bude volat? drzim palceky a ta dohoda sa mi zda velmi rozumna 😉
ako sa vam zije? napis o vas trosku. fakt si tu nebola snad 200 rokov...

apolenka6
13. máj 2012

@zuzanka7834 Ahoj Zuzka 😅 veru nie 200 rokov ,ale 300 rokov si tu nebola 😀 neboj určite budeme na teba myslieť moc,moc!!! ja viem ,že určite sa bojíš ako to zvládneš ,ale zvládli to ja druhé tak zvládneš to aj TY !! a o rok ?!? 😕 budeš oslavovať deň MATIEK 😅 😅 a maličkého pohladkaj za nás ,lásočku vašu 😉 🙂

zuzancek22
13. máj 2012

@zuzanka7834 ahoj, tak to nie si sama, ani mne sa tu akosi nedá v poslednej dobe ist.

apolenka6
13. máj 2012

@katy33 Ahojček 🙂 našla si si čas trošku nakuknúť? 😕 to som rada,maminka je ešte u vás? jáj ha,že "zlatá brána" 😀 😀 chýba nám tu tvoj humor 🙂 😕

apolenka6
13. máj 2012

@zuzancek22 Ahoooooj Zuzka 😅 😅 😅 ako sa máš? no a vy to máte za koľko? alebo už ste na svete??? a mená dvojičiek máte vybraté aké?? 😝 🙂

apolenka6
13. máj 2012

@adikasala Mamička ked budeš domka daj nám vedieť 😅 😅 😅 !!!

zuzancek22
13. máj 2012

@apolenka6 ešte sa držíme pokope, síce som bola cca 3 týždne v nemocnici ale sme na pár dní doma a potom nás už nepustia, a čakáme dvoch chlapcov a budú to Maťko a Kubko

apolenka6
13. máj 2012

@zuzancek22 to je krásne ako z rozprávky 😅 Maťko, Kubko 🙂 si mala problémy ,ked si bola v nemocnici ? ale pri dvojičkách je to asi bežnejšie 😕

apolenka6
13. máj 2012

@kuspitka si myslím,že asi tak na 5 deň sa uhniezduje ,ako sa cítiš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre