IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
14. máj 2012

@icipxe 😀 😀 😀 ...železko máš v papulke 😀 ...dobrú chuť 😀 ...počkaj za chvilu tych chuti bude až-až 😝 Mojeenko a vy ste mali prestavku? A teraz ste znova do toho praštili? A jak dobre 😲 😲 😲

majca55
14. máj 2012

@katy33 ano stale sa pracovalo 😵 a malinka,že už 5 mesiacov ja odpadnem 😵 posielam jej cmuk 😲

cmelica
14. máj 2012

@icipxe to je super,len sa usmievaj..urcite ti to prospieva 🙂 🙂 🙂 🙂 veru budem cakat na vysledocek 🙂

icipxe
14. máj 2012

@katy33 naposledy sme boli na ket v oktobri, potom som sa chystala v januari ale lekar nech pockam, lebo ze budu virozy atd... tak ze najskor v aprily, tak som pockala ako mi poradil / moj domaci/ a isli sme do toho...

majca55
14. máj 2012

@icipxe chcela som ale asi nie budem testovať ved týžden ešte zblaznim sa 😀 😀 a to som nechcela ani sem chodiť no da sa to 😝

cmelica
14. máj 2012

@majca55 ahoj mojka ak sa mi dnes mas???

icipxe
14. máj 2012

@majca55 ja som si dala pauzu a vidis ako mi to prospelo :D ale zase nedalo mi nenapisat vam to :D

macko1121
14. máj 2012

@2609 aj moja svagrina chodi do iskara ale v BA,a je snimy velmi spokojna.hlavne treba verit,ak neviem sice aky mate problem,ale mne dr.povedal ze po tej lapar.je iui najlepsie,aj ked si myslim ze ten moj prvy co pojdem asi nevyde ale druhy bude urcite,aspon tomu velmi verim,a hlavne pozityvna energia je dolezita.a ako dlho sa snazite?🙂🙂😀

katy33
14. máj 2012

@majca55 Tak posielame ružový cmukanec od Vikinky, nech je to baba ako hrom 😀 😲 Aj oddychuješ, mojenko...dufam,že ano a hladkáš bruško o 106 🙂

katy33
14. máj 2012

@icipxe No paradička, aspon si si dala hlavu doporiadku 😀 😝 ...jeejda, no strašne som nedočkava...a maš v brušku jedneho, al. dvoch navštevníkov-špuntikov 😀 😕

cmelica
14. máj 2012

@sijust som rada,ze ste v poriadku a malicka si pekne uziva tatinkov hlas a pohladkanie 🙂 🙂 to bude veru kludne babatko ked celu noc spinka 🙂 a ty sa dobre vybuvaj pokial to ide 😵 my ideme na to sono 22 a uz sa nevieme dockat ci sa nam drobec ukaze...doteraz ukazoval len ritulu ,ani tvaricku sme este nevideli ☹ aj ty pohladkaj bambulku a,ze nech este vydrzi u maminky nejaky ten mesiac 🙂 potom daj vediet co vam povedali 🙂 ozaj aj si bola na 4D sone??

katy33
14. máj 2012

No baby, sme tu stará parta, toje pocit 🙂 🙂 😎

icipxe
14. máj 2012

@katy33 no transferovali dva kusocky, tak uvidime kolko u mna ostalo :D potesim sa obom verziam :D

majca55
14. máj 2012

Jej stretli sme sa tu stara partia uplne super hned mam super naladu kočky 😵 😵 😵

icipxe
14. máj 2012

tak rychlo to uletelo, mate krasne babatka, niektore ste pred porodom, niektore v polovici... niektore cerstvo potesene.. a niektore stale cakate/me.... chcem povedat len jedno... psychika je strasny carodej.... a podari sa nam to kazdej

majca55
14. máj 2012

@icipxe vieščo ale tiež som teraz 10 dni tu pauzovala trochu ale teraz to beriem uplne inač a som v pohodičke a prsia mna tiež bolia 😵 ja sa teším na tvoju krasnu spravičku 😵

katy33
14. máj 2012

@cmelica Oooo,moja, tak drobec vám rituľku otŕča 🙂 ...to bude tajný agent,utajuje identitu 😀 😝 ...chce,aby to bolo napínavé,alebo, aby ste mu niečo sľúbili 🙂 A ako sa nám cítiš?

tinka9075
14. máj 2012

@icipxe držím velmi palčiaky 🙂 🙂

icipxe
14. máj 2012

@majca55 toto je asi horsie ako dva tyzdne cele :D

icipxe
14. máj 2012

@tinka9075 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem

majca55
14. máj 2012

@katy33 ano moja odychujem uplne som v pohodičke 😵 obidve sme napisali rovnaké pocity 😀 proste stara parta je tu 😵

tinka9075
14. máj 2012

@buba13 ahoj zatial sa mám ok všetko po starom za týžden napíšem ako som pochodila v centre 🙂 🙂

majca55
14. máj 2012

@cmelica moja super sa mam a ked tu to dnes všetko čítam tak som veľmi rada,že som sem nakukla 😵 hladkame brušenko 😲 😲

katy33
14. máj 2012

@icipxe Chaaaa, tak určite minimálne jeden špuntík bude špuntíčka 🙂 ...zlato taka krásna bakula na teste, to si tam u maminky riťky zavŕtavajú oba kúsky, to mi ver 😝 ...a veru sa to aj patrí, za toľký čas čakania, si to pekne teraz užiješ 😀 😝

ursula5
14. máj 2012

@zuzancek22 vydrž čo najdlhšie moji sa narodili v 36tt a celkom sa dalo len boli strašne maličký 🙂 tak len pekne sa opatruj a šanuj, myslím na Teba

tinka9075
14. máj 2012

@icipxe ja som už na teba myslela že ako sa máš a neboj krvička to len potvrdí 🙂 🙂 🙂

ursula5
14. máj 2012

@icipxe tak držím palce moja na pozitívny výsledok 😉

cmelica
14. máj 2012

@katy33 no bude to nejaky spekulant 🙂 🙂 uz som mu tolko naslubovala,tak dufam,ze zaberie 🙂 ale vy rastiete ako z vody???ako tie mesiace ubiehaju,ze? posielame pusinky 🙂
dakujem ,mame sa v celku dobre 🙂 snad to aj sono potvrdi a bude vsetko o.k 🙂

ursula5
14. máj 2012

@icipxe tak to je isto super, pozitívne tak moja držím moc palce 🙂

katy33
14. máj 2012

@majca55 Mna to sem tiež tahalo akosi po dlhej dobe a pozrime sa 🙂 🙂 🙂 ...mojenko, tak to by si mala termín skoro ako my,aj my sme takto nejako otehu 😀 ...bola by to vianočná bambulka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre