IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
15. máj 2012

@fomarik ja sa tesim,ze si uz aj ty konecne zavitala zase medzi nas...lebo dlho si nechodila ☹ a nemozem uverit tomu,ako ten cas leti...este len teraz sa Livinka narodila a uz je z nej velka slecna a aka krasna...uz aj ja chcem...pohladkaj ju za mna 🙂 ja len dufam,ze nasa Stelli nebude mat vajka a pipisa...lebo teraz v diskusii junovky tam jedna mamina pisala,ze z 99%princeznej sa zrazu stal 100%princ...uplne som sa zlakla 😕

apolenka6
15. máj 2012

@walta inak malá je krásna včera večer som pozerala fotku rastie do krásy 😵

walta
15. máj 2012

@apolenka6 ahojky a dakujeme za pochvalu... je zlatunka, uz si tak rozprava vselico, vydava zvuky- eeee, heheheee, hahaa a take podobne... straaasne rada sa na nu pozeram...a ako sa usmieva, no je rozkosna

ursula5
15. máj 2012

@cmelica už som bola, vodičku som vypila celkom v pohode potom som si zapila trochou vody lebo sa mi lepila huba 😀 😀 😀 maličký rastie krásne sme otočený prdelkou dole 🙂 🙂 a domček je zatvorený 😉

mirka2010
15. máj 2012

@zuzanka7834 ahojky, jasne ze na teba myslime...ako brusko??? alebo si uz maminka??? juuuuj, posielame ti mooooc dobre energie, len aby sa malicky krasne nahlasil tak ako sa ma...a bude to jeden sikovny a dochvilny chlapcek 🙂 uz sa ho nevieme dockat 🙂

mirka2010
15. máj 2012

@fomarik cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ved teraz som jej odpisovala.....ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiim, takze tvrdnutie bruska uz boli kontrakcie, to je ale sikulka, ked si tu tak krasne pisala a pritom to uz boli kontrakcie. prosim ta odkaz jej nase gratulacie a ze sa neskutocne z malickeho tesimne 🙂🙂🙂

mirka2010
15. máj 2012

@zuzanka7834 moc ti blahozelame ku nadhernemu syncekovi Andrejkovi, hlavne nech je zdravucky a stastny po cely, celucicky zivot...jeho narodenie si budem vzdy pamatat, lebo sa narodil v den kedy aj moj manzel 🙂 az mi slzicky vysli z tolkej radosti 🙂🙂🙂

katy33
15. máj 2012

@zuzanka7834 😀 no zlatino, gratulujemeeeee, vikinka posiela bokanky Andrejkovi aj maminke, aby sa čo najrýchlejšie zotavila a boli ste už domka 😉 No tak ty si bola taká šikulka ako ja 😀 Ja som tiež ešte ten večer vypisovala a o 22.00 som si išla piect perniky a zrazu puk a odišla nam voda a o 3.15 sa už malinká hlásila krikom ako levica 😀 , aj miery sme mali skoro rovnake 49cm a 3390g 🙂 Zuzi, tešíme sa na foto malinkého krásavca 😲 😲 😲

katy33
15. máj 2012

@fomarik Lucinka moja, jaj, som tak rada, že ta tu vidim 🙂 a krásna profilovečka, Livinka je zlatulinka, určite vám robi samu radost 🙂 Ako sa mávate, ste zdravunké? Dúfam, že je všetko vporiadku tak, ako má byt 🙂 A spinkávate už lepšie, nás asi začinaju pantovat zúbky - si aspon myslim 😕 Už máme aj po 2.očkovani, kt. sme prežili v teplote a s bolavymi nôžkami , už teraz mám strach z ďalšieho 😠 Livinke sa už polepšila ta ranka po očkovani?

v555
15. máj 2012

@zuzanka7834-bola to nádhera a nezabudnuteľná noc,ďakujem 🙂 🙂 😉 😉 😉 takto to malo byť 😀 😀 😀 😀

apolenka6
15. máj 2012

@ursula5 tak už si sa napila sirupčeku sladkého ...a výsledky už máš?

buba13
15. máj 2012

@cmelica voda bola super. normalne by som ju pila stale. uplne vazne to myslim 😉 no fotku nedal, ale nevadi. pamatam si ho aky tam bol zase vyvaleny. nesmiem si vsimat hlavne nalady inych. spravat sa neutralne, lebo to nerobi dobre. clovek si cokolvek domysla... ale kazdy sme nejaky 😀

buba13
15. máj 2012

@majca55 tak super. to uz je coskoro. mas sa dobre? v praci vsetko ok?

buba13
15. máj 2012

@tinka9075 tak to sa tesim s vami 🙂 a idete na IVF do BA?

fomarik
15. máj 2012

@katy33 jáááj moja, času enej na koníkovanie, ale čím je staršia, tým je to lepšie..ajs tým spinkaním. už si našla svoj režim, takže spí aj doobeda, aj po obede a v noci prespí celu. Nám sa len teraz tlačí prvý zubok....zatial bez teploty a kriku. Si dal načas beťár jeden! 😉 Nás čaká očkovanie zajzttra..to je tá tretia dávka...viacej s abojím ako malá..teda však ani šajnu nemá čo sa ide diať 😝 .....nožurky ju bolkali len po druhom, pri prvom nie, a teplotuje mi vždy na druhý den po očkovaní. Dufam, že aj toto zajtrajšie pich-pich bude s takým priebehom, teda aspon s takým. DRžkáme sa , chorunká mi nebola, tak sa teším, len aby som to neporiekla. Vikinečka tiež rastie ako zvody, je ceeeelá po tebe...komplet..teda aspon čo z fotiek vidím, tak usudzujem. A vy už papáte ja nejaké príkrmy, či sa plne ešte kojíte?

fomarik
15. máj 2012

@v555 Vladka, ty si bola pri Zuzanke? A rodila cisárom? Budem jej volať, ale pozdejšie, nech sa zotaví!

fomarik
15. máj 2012

@katy33 a ešte to očkovanie proti TBC...zahojilo sa jej to po polroku...našťastie...pomohla nám mastička Bactroban....aspon myslím, na kolenách som uprosila tetu lekárničku, aby mi tú ATB mastičku predala, ked som jej ukázala malej ramienko, tak mi ju predalal a po týždni sa ranka zacelila....chváááálabohu!!!!! Vy ste to zvládli bez komplikácií, však?

fomarik
15. máj 2012

@sijust chi-chi 🙂 ... aj ja som sa toho trošku bála....a ešte ked sama pri porode opýtali že aké chlapčenské meno mám vybraté ( že je možné, že to bude chlapec aja z fleku, že Miroslav- po mm)...vobec ale vobec sme neuvažovali o chlapčenskom mene, ani sme sa o tom nerozprávali, kedže sme vedeli že to bude baba. Tak vravím, som sa zlakla.Samozrejme, že je to jedno, aj nám to bolo jedno, ale ked celé takmer celé tehu žiješ s tým, že ti vbrušku býva bábika so šušulkou, tak si na to akokeby zvykneš, aj sa so Stelinkou rozprávaš a oslovuješ ju menom, nie? nebojkaj, Stelinka bude Stelinka s kávovým zrnkom medzi nožurkami. Aj vám sa to už kráti....... Už sa neviete dočkať, však? JA som celé dni a noci premýšľala ako len bude vyzerať, čo bude mať po mne, čo po mm...a nakoniec je celá po Mirkovi. Teraz nám začala loziť, vie už povedať aj mama...je to neskutočne krásne!!!!!!

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik Lucka mne sa zas malá podobá na teba ,teda môj skromný názor 😀 😕 ale určite má niečo aj po ocinovi ....
malá už vie povedať mama 😅 paráda ,šikulka malá 😉
veru sa nás tu postretalo včera 😕 som tu večer čítala do pol noci ako kedysi 😀

apolenka6
15. máj 2012

@sijust všetko je možné ..mojej známej povedali,že dievča a všetko pokúpila ružové a po pôrode chlapec 😨 všetko potom vymenili za modré ...ale to sa už asi málo stáva 😝 pre istotu si ,len tak vymysli meno pre chlapca 😎

fomarik
15. máj 2012

@apolenka6 zlato moje si tu???? 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik ešte som ale o chvíľu pôjdem d práce na poobednú smenu po pol druhej odchádzam 😝

fomarik
15. máj 2012

@apolenka6
@sijust je pravda, že aj mojej kamoške tvrdili, že to bude dievčatko, ale v 37tt ju vyviedli z omylu....stihla ešte dokúpiť modre vecičky. A moj brat so švagrinou taktiež....baba, baba...a vo 8 mesiaci babe narástol pidúr 🙂. Moj brat akože malej kupil klobučiky, dáždniček, že bude mať malu modeločku a teraz kupuje vláčiky a buldozéry 😀 😀 😀 😀 . týmto ťa ale nechcem vystrašiť.......

fomarik
15. máj 2012

@apolenka6 juj moja, zase do tej práce? Magdi, mne sa s tebou sníva...fakt,...už týžden....ja neviem, či to nie je nejaké znamenie. Že sme boli na brehu mora- burlivého, ale po tom s avyčasilo, vyšla dúha, vlny sa upokojili a my dve sme sa držali za ruky. Juj, až mám zimomriavky......a normálne sa mi to opakuje. a pokračuje to noc čo noc. Dnes napr. že sme boli v lesíku, v krásnom plnom stromov a videli sme nááádhernú lúku plnú kvetov a stále s adržíme za ruky.

sijust
15. máj 2012

@fomarik my sme na zaciatku strasne chceli chlapca,lebo mm ma uz dve dcery,ale ked nam v 20tt povedali,ze by to mohla byt dievcinka a v 24tt,uz spravili aj fotku kavoveho zrna a zevraj v 2D je to spolahlivejsie(pozri v mojom albume,ta ciernobiela fotka)tak si nevieme predstavit,ze by to bol teraz chlapec 😅 tatinko je zo Stellinky uplne hotovy,ale ak by to bol chlapec,samozrejme sa budeme tesit,ale chcem dievcaaaa....aaaaaaa 😵 nasa babulka ma uz aj nausnicky...a take krasne,ze aj keby to mal byt chlapec,bude ich musiet nosit 😀

sijust
15. máj 2012

@apolenka6 ☹ ja chem moju Stellinku,nechcem pipiska 😒

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik to faaaakt????, 😅 😅 😅 😅 😅 aj sa smejem aj mi je to zvláštne....hádam nezomriem 😖 a prečo práve ja?? ved sa málo vidíme ,teda nevidíme,len cez PC 😝 no ale keby to tak niečo znamenalo ,aké zvláštne hmm,že? no čas ukáže čo znamenajú tie sny ...inak zvláštne je to ved sme sa ,len raz v živote videli .... 😨
no ,len pekne dalej snívaj aby som vedela ako to skončí....
áno idem do práce ,ale som spokojná 🙂 mám viacej času ,si porobím doma,ked sa mi chce 😕 😝 a víkendy voľné ,nie ako v obchode 🤐

apolenka6
15. máj 2012

@sijust neboj,nebul 😀 bude Stelinka ako hrom ,určite !!!! to by už "mäsko" plávalo na obrazovke pri sone 😀 a by bolo vidieť pipiska 😉

ursula5
15. máj 2012

@apolenka6 výsledky mi povedala, že až na ďalšej poradni takže až 12.6. 😀 😀 😀 majú kopec času 😉

apolenka6
15. máj 2012

@fomarik
@sijust dievčatá ja sa už lúčim a idem sa odieť a pôjdem do práce 🙂 večer budem čítať čo ste popísali a budem reagovať na vaše správičky ked budú ...papa a pekný deň !!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre