IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
23. máj 2012

@tinka9075 ďakujem 🙂

apolenka6
24. máj 2012

@kostickabonnie ešte ma napadlo,na tú hematologiu mi kázali si doniesť zdravotnú dokumentáciu 😕 som nevedela,čo chcú tak som si vypýtala od ženskej moju kartu,ale ma napadlo ,či nechcú tú od môjho obvodného dr 😕

fomarik
24. máj 2012

@apolenka6 zlato moje, ja som fakt nemala času ani na odpísanie. takže v LC sme v nedelu síce bol, ale Zuzka už šla práve domkov. Volala som jej, tak ako mi kázala, aby som jej vopred cinkla, že mi povie ako sa cíti, či je schopná prijímať návštevy, No atreda...zavolala som jej aona, že už su s maličkým na ceste domkov. Takže som ich nevidela. Ale o mesiac sa chystáme znocu do LC, a Zuzka i povedalla, že to už vtedy bude aj zahojená, tak aby sme prišli.
Inak s tou bábikou som sa ešte ja hrávala, bola moa oblubená. 13 rokov som mala a ešte som si ju kočíkovala po meste. noa ateraz som ju vybrala pre Lívinku.....jááj, či sa tešila. A snou spí...položí si na nu hlávku, a pekne zabúva., Dnes sme bába prezliekali do Lívinkiných dupačiek, dali sme aj ponožky, nech vidí, že aj bábika chce nosť fusakle ( kedže ona si všetko vyzúva 😠 ).
Joj,moja, tolko vyšetrení ťa čaká..... ved som čo-to čítala aj v príspevkoch pozadu. No, ono tá genetika fakt dlho trvá. Nám dokonca prvé vysledky chodili vyše troch mesiacov,a druhé, ktoré sme posurili tak cca necelý mesiac.Určite ma oboznám s výsledakmi, dobre, lebo ja chcem vššeeeetko vedieť!! Ale len čo s ateba týka, lebo si mi srdcu blízka 😉

mirka2010
24. máj 2012

@tinasc juuuj, urcite si uzijes s malickym ako sa len da 🙂 tym ze to bude po dlhsej dobe, tak to bude uplne ze prenaaadherne 🙂

mirka2010
24. máj 2012

@sijust zlaticko, nazory na cumliky su rozne...ocino ma urcite pravdu, ja mu to nevyhovaram...a kazda mamicka si to urobi tak hlavne ako chce babatko...ak je babo spokojne aj bez cumlika, tak super...ale ako som ti uz pisala, tak nam neskutocne moc pomaha...vsak uvidite 🙂 a potom mi povies, dobre? inak na spodok kocika ked bola zima som davala normalne deku...ale teraz tam mam len taku jemnucku bavlnenu a niekedy aj nic...ked je taketo velke teplo tak vacsie babatko to tam ani nepotrenuje...ale ked budete mat novorodeniatko, tak urcite je lepsie nieco tam dat...kup si jemnucku deku, alebo nieco bavlene, aby jej od spodu nebolo moc teplo a nebola moc spotenucka...ja mam skvelu vec od fisher prize, je to original osuska bavlnena, ale beriem si ju von na prekrytie kocika ked moc svieti slnko, alebo na vajicko do auta, aby mal maly tienik...kupila som ju v tesco, je taka zlto.biela s gulkami urcite by si ju aj ty nasla...maju ju stale...posielame malickej kraaaasne pohladkanie

mirka2010
24. máj 2012

@katy33 juuuj, chudatenko malicke, ma bolku...ach, ako vas chapem...a citim s vami, lebo aj nas to co chvila caka...ale urcite jej pomoze aj ten gelik, aj chladive hryzatka...aj my to nakupime...aby sme malickemu pomohli ako sa len da...aj ked je mozne ze chlapcovi pojdu neskor...vsetci mi to vracia...a zevraj je to aj geneticky podmienene, mne isli zubk az v 14 mesiacoch a bratovi v 9-tich, tak uvidime...inak musime sa pochvalit...malicky sa predvcerom uz pretocil 🙂🙂🙂 vecer, ked sme boli domka bez tatinka, ktory bol oslavovat narodenie susedka, tak som si povedala, ideme to skusat...mozno sa podari...a skusali sme skusali...maly sa tolko snazil, taky bol zlatucky...motivovala som ho jeho najoblubenejsou hrackou a tak sa to po chvilocke aj podarilo 🙂 taka som bola na neho hrda...na lasku moju sikovnu a potom to urobil znova a znova...tak uz som naozaj spokojna, ze aj nam sa to podarilo 🙂 inak, ta knizka je paradna, kupila si si ju teda? my sme boli vcera kuknut moju kamosku z vysky, tak sme boli cely den mimo. inak aj ja sa strasne potim, to mi tiez ostalo po porode...troska sa mi to uz upravilo, ale hned po porode plus 2 mesiace, kedy bola zima ako svet a ja som bola spotena na chrbte tak, ze som uz len cakala kedy ma poriadne sekne 😠 no co uz, hormony su hormony 😖

mirka2010
24. máj 2012

@tinasc a co to citam????? chlapcek je v brusinku???? no to je krasna...tak sa tesite, vsak???? takze super, uzasne je ze mate vsetko v poriadku a my sa tesime s vami, ze tam je chlapcurik,...bude bracek a syncek 🙂🙂🙂

tinasc
24. máj 2012

@mirka2010 hej veľmi som bola prekvapená, ale som aj rada, hoci mne by bolo jedno aj druhá baba ale takto je to lepšie, len aby bol v poriadku, bábo moje a nech je zdravá aj moja bambula 🙂 našťastie nebýva často chorá, tak nech jej to zostane 🙂 určite si to užijeme, veď je to po 7 rokoch, takže dúfam, že som zo starostlivosti o bábätká až tak veľmi nezabudla 🙂

sijust
24. máj 2012

@tinasc mojaaa,tu sa roztrhlo tusim vrece s tymi chlapcurikmi 🙂 tak moc gratulujem!!inak tento rok sa rodi viac chlapcov...som v teme junovky 2012 a tam ja to teda riadny nepomer chlapci vs dievcata...chlapci to valcuju 😀 hlavne nech ste vsetci zdravi...hladkame brusko 🙂

sijust
24. máj 2012

@mirka2010 mojinka,dakujem za rady...uz som kupila vcera v tescu dve bavlnene plachticky natahovacie,povodne su urcene do koša na spinkanie,riskla som to a sedia do vanicky ako uliate...tak som mala radost 🙂 aj plachticky do postielky som este kupila...a flasku avent,len tam som si nevsimla a kupila som az 2jku...co je na 1m+...mala som kupit 1tku-ak by mi nenabehlo mliecko,alebo by som chcela odstrekovat...musim ist znovu... 😠 a s tymi cumlikmi mas pravdu,je mozne,ze nasa ho bude mat od rana do vecera do troch rokov 😀 no ved uvidime...mame zatial tri...a vy ako?Marosinko uz je musi byt velky chlap...pohladkaj ho za mna...anjelika 🙂

sijust
24. máj 2012

@majca55 ano zlatik,kupila som dve plachticky za cenu,ze som skoro odpadla... 😅 1,99€ za obe😀

tinasc
24. máj 2012

@sijust ďakujem, pohladkám 🙂 a s tým cumlíkom sa neboj, odporúča sa po druhom roku zobrať kvôli zúbkom, neboj dvojročné deti sa dajú už ukecať aby dudlík odhodili, naša sa ho vzdala pomerne rýchlo 🙂

sijust
24. máj 2012

@katy33 Zlaticko,tak ja sa tatinkovi vasmu nedivim,ze by jej dal aj modre z neba,ved ked sa clovek na nu pozrie aj v zime na jahody by kvoli nej bezal...je na spapanie...bambulka krasna 🙂 ...ja uz mavam poslickov...tuto noc som sa stale budila,dost to bolelo,som sa normalne bala ist na wcko,ci uz nepotecie voda 😒 a to pritom beriem este MagneB6 tri krat za den...co myslis?este by mohla vydrzat aspon 2tt...

majca55
24. máj 2012

@sijust tak super cena moja 😵 malinka bude mať krásne pohodlie teším sa na fotečky 😵

mirka2010
24. máj 2012

@tinasc jasne, ze najdolezitejsie je aby bolo babatko zdrave a samozrejme aj dcerka 🙂 ved co je dolezitejsie ako zdravie? urcite si nezabudla sa starat o babatko, ja som prvorodicka a myslim, ze som sa do toho dostala celkom rychlo...tak ty to zvladnes ani nebudes vediet ako 🙂

mirka2010
24. máj 2012

@sijust mojinka, ale to nevadi, ze si kupila 2 ku flasticku...ci az tak ano?? mozno ju ani nebudes potrebovat...teda nas nasemu malemu som dala s flasky doma len raz na druhy den ako sme prisli z porodnice, chvala bohu odvtedy nie tuk, tuk, tuk...a mame doma zo tri flasky, ale tie vyuzijeme neskor aj ked tu jednu uz ani moc nie, tak je len pre male miminka 🙂 no a ako sa citis, ako klbiky? juuuj, uz 36 tt, to uz je na spadnutie...aj ked v podstate este mesiac, ale moze to prist veru hocikedy, uz sa neviem malickej dockat...🙂 no marosko este spinka, ale je to moj pokladik milovany, velmi sikovny, predvcerom sa prvy krat pretocil, tak mi spravil obrovsku radost...a rozprava od rana do vecera, ten bude ale ukecanyyyyyy 🙂 moooc sa z toho tesim 🙂 posielame Stellinke obrovsky boztek

sijust
24. máj 2012

@mirka2010 zlatko,dakujeme za pusinku pre Stellinku 🙂 na klby som si zvykla...snad to nejako pri porode prezijem...ale vies co?uz mam poslickov a tuto noc som si myslela,ze uz sa "to"zacalo,normalne som sa zlakla...a pritom stale beriem magnezko...bud.stredu idem na prietoky...taka som zvedava...minule bol este krcek zavrety,ale ked zavrti hlavenkou,mam pocit,ze sa rozpadnem...ja ho mam cele tehu len 2cm...uvidime,ako sme na tom po prietokoch,kolko vazi a tak...mozno sa vypyta aj skor... 😅

mirka2010
24. máj 2012

@sijust no mojinka, je to mozne ze malicka pride skor...aspon do 38 tt aby vydrzala, to by bolo velmi dobre, teraz by bola brana stale ako precasniatko...takze este jej dohovor, nech je krasne u maminky v brusku....inak poslickovia su bezni aj pocas celeho 9 mesiaca..vies, ze ja som ich ako dlho brala...a naozaj pocas 9 mesiaca stale, denno denne...pocity ako na ms, stahovanie maternice....a maly sa aj tak nevypytal sam...takze vidis...no uvidime...mojinka, na mna cislo mas...keby daco, verim, ze mi napises sms ze malicka je uz tu!!!! a my budeme neustale na vas mysliet...a tiez som zvedava ako dopadnu prietoky, ale urcite dobre...to sa ani troska nebojkaj 🙂

tinasc
24. máj 2012

@sijust moja no už to nejako vydrž, však to môže byť už za 2 týždne a bude to ok... 🙂 však už sa ti to kráti... za chvíľku ju budeš mať pri sebe 🙂

apolenka6
24. máj 2012

@fomarik tak už je Zuzka je doma ,škoda,že ste spolu neboli možno o ten mesiac budeš vidieť Andrejka aj Zuzku ,tak ju potom pozdrav 😵 🙂
to si pekne vymyslela,že bábika má ponožtičky a Livka musí mať tiež 😀 ,len či si vezme príklad 😕 snád áno ved jej umelá "kamoška" 😀 ich má je strašne zlatá vaša ňuňuňu 🙂
áno čaká nás dlhá cesta vyšetrení ,ale to je posledné čo mienime robiť ,nič od toho nečakám ,ale aspoň to už bude uzavreté celá rada našich vyšetrení "sterilita"
idem si umyť vlasy aj celá sa osprchovať,máme vypnutú teplú vodu na 3 dni,už,len do zajtra ,je to nepohodlné ohrievať si vodu a ked ešte nemáme vaňu ,len sprcháč ,tak sa tam oblievam ako kačica 😝

alibabaa
24. máj 2012

baby @zuzancek22 sa nam neozvala? zeby to tu bolo?

apolenka6
24. máj 2012

@alibabaa možno aj,len neviem či sa nám tak ľahko ozve ked má dvojičky 😕 bude mať toho dosť i ked by som bola rada ,keby sme aspoň niečo vedeli 😉

alibabaa
24. máj 2012

@apolenka6 to mi je jasne, len ze ci nemal s nou telef.kontakt.. 😉 tak ako ty s fomarikom alebo fomarik so zuzkou 🙂 🙂

apolenka6
24. máj 2012

@alibabaa no tak to neviem či to niekomu dala číslo ,ale asi nie ,málo sem chodila ,ked bola v nemocnici

sijust
25. máj 2012

@mirka2010 miruska,jasne,ze by som ti dala vediet...o tom nepochybuj 🙂 ja sa ale bojim,ze to nerozpoznam...tuto noc ma to zase chytilo...som fucala a predychovala...ale mozem si za to sama,ja vobec neoddychujem,furt sa s niecim natahujem...ako blba,fakt 😠

sijust
25. máj 2012

@tinasc ja viem moja,vydrzim...ked aj ona este vydrzi 😀 aspon tie dva tyzdne....

mirka2010
25. máj 2012

@sijust juuuj, moja, tak to nie je dobre, ze sa natahujes a neoddychujes, mala by si co najviac, naozaj zlaticku, nie je dobre ak by sa mala uz teraz vypytala...to vari nechces!!!! jej plucka este potrebuju dozriet a nechces mat doma predcasniatko...potom s nim chodit na vselijake vysetrenia, cvicenia...naozaj si to uvedom a setri sa ako sa len da!!!! a hlavne zavolaj toto svojej dr...to nie je dobre, ak sa ti to uz teraz objavuje!!!

1207
25. máj 2012

ahojte baby mne prve iui nevyslo,teraz absolvujem uz druhe ale uz velmi tomu neverim...

cmelica
25. máj 2012

@1207 ale naopak treba verit! su tu kocky ktorim 2 IUI vyslo 🙂 🙂 drzim moooc palce !

1207
25. máj 2012

@cmelica dakujem za povzbudenie dufam ze po 5 rokoch sa uz usmeje aj namna to stastie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre