IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
25. máj 2012

@cmelica veru to je ako babo len to ze neplace 😀.Som zvedava kto to vyhra

dasaa
25. máj 2012

@cmelica jooooj ja tak nemusim tu Moniku 😖

cmelica
25. máj 2012

@dasaa aj ja veru...este to tam bude pestre 🙂

cmelica
25. máj 2012

@dasaa ja ani Evu 😝 😝

dasaa
25. máj 2012

@cmelica dobru debatu mame 😀 😀 😀 😀

cmelica
25. máj 2012

@dasaa 😀 😀 😀 aktualnu 😀 😀
co mate na plane cez vikend??

dasaa
25. máj 2012

@cmelica no chystame sa na akciu gulas party len uvidime ci pocasie bude pekne bo hlasia skaredo cez vikend.A ked bude skaredo tak budeme doma a oddychovat. 🙂 A vy ?

cmelica
25. máj 2012

@dasaa my budeme mat navstevu 🙂 maju prist sesternice,tak bude zabava trosku 😵

dasaa
25. máj 2012

@cmelica tak to bude super zabava ved aj to treba.Trosku sa uvolnit a vypnut od starosti.Moja budem koncit este idem vonku s psikom uz ma caka pri dverach.Tak ti prajem pekny vecer a prijemny vikend.Dobru nocku pohladkaj za mna fesaka 🙂 pa

cmelica
25. máj 2012

@dasaa dakujem moja aj vam pekny vikendik 🙂 🙂 tiez hladkame Simonku 😵 papa

tinka9075
25. máj 2012

@dasaa ahoj mám sa fain už nech rýchlo schvália tú žiadost a pôjdeme do boja 🙂 🙂 práve sme sa vrátili z návštevy boli sme pozriet kamošku a má 2ročnú dcérku taký šinter tak som sa zabavila 😉 😉

mirka2010
26. máj 2012

@dasaa ahojky, mame sa supeeeer 🙂 akurat mam kamosku z VS na navsteve, tak vas tu jej ukazujem 🙂🙂🙂 krasny vikendik prajeme 🙂 a Marosko posiela boztek 🙂 a ty sa ako mas so Simonkou?

kostickabonnie
26. máj 2012

@apolenka6 ja som nemala so sebou dokumentaciu, neviem, na co by im to bolo...doniesla som len vymenny listok od gyndosa a ostatne sa povypytoval primar

apolenka6
26. máj 2012

@kostickabonnie no mám kartu od gynekol.a aj výmenný list....ked tam prídeme ,ale o 8hod.ráno o koľkej sa tak máme šancu vyybaviť 😕 na hematologií ?
a na genetike ideme na rad presne na kolkú sme objednaní? a tiež koľko to trvá 😕

zuzancek22
27. máj 2012

@alibabaa
@cmelica
@sijust
@mirka2010
@apolenka6
@tinasc
@fomarik ahojte kočky, tak máme to za sebou 25.5.2012 som porodila dvoch nádherných chlapcov Maťko 3500 g , 51 cm. Kubko 3150 g, 49cm a rodili sme normálne.

petuska123
27. máj 2012

@zuzancek22 jej gratulujem zvladla si to v pohode??dalo sa to dako zvladnut??

tinasc
27. máj 2012

@zuzancek22 gratulujem ku krásnym synčekom 🙂 prajem vám veľa, veľa zdravíčka 🙂

tinka9075
27. máj 2012

@zuzancek22 gratulujem k bábetkám 🙂 🙂

alibabaa
27. máj 2012

@zuzancek22 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem nadherna vaha i vyska oboch chlapcekov. dufam, ze ta moc nevytrapili. ale na to sa rychlo zabuda pri pohlade na tie uzlicky 🙂 prajem vam veela zdravicka a tebe navyse aj rychle zotavenie

fomarik
27. máj 2012

@zuzancek22 zuzka, srdečne gratulujem. sú to riadni mackovia...kráásne miery majú. Želám vám len a len všetko dobré, chlapcom vela zdravia, mamičke vela mliečka, nech ste všetci šťastní.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
27. máj 2012

@zuzancek22 Zuzka moc,moc veľká gratulácia -dvojitá 😅 prajem vám veľa šťastných chvíľ v živote ,zdravie a aj veľa trpezlivosti 😉 😉 😉
chlapci sú to veru peknej váhy a maminka sa asi aj potrápila ,ale ved to maminke vrátia láskou 😵
niekedy by nás aj fotočky potešili 😕 😉

adikasala
27. máj 2012

kocky tu mate valentinku,,,,tak na rychlo vam opisem...v utorok medzi 8-9 majom o pol noci mi odysla plodova voda..isli sme hned do nemocky len som nemala kontrakcie tie na porod tak som sa cely den iba trapila z bolestami,,nakoniec som zacala az 9 maja o 23.00 mat kontrakcie uz tie porodne az do rana o 4 rano 10 maja som isla na porodnu salu dali mi epiduralku..asi o 8 som mla tlacenie a mala sa narodila o 10.50 konecne,museli ma nastrihnut,ale uz som ok uz na druhy den som bola fit...mala nam zatial da zabrat, cez den, toho moc nenarobym, nenaspime 😠 nastastie v noci mi celkom dobre prespi taha mi aj 5 hodin...teraz mi spinka konecne tak som sasem dostala,aj mamina mi uz odcestovla tak sa mi mozno podari niekedy popisat...ahojky vsetky babule,,casto na vas myslim... 🙂

tinka9075
27. máj 2012

@adikasala tá je krásna babatinko malinké tak si len užívajte pekné chvíle s malinkou babulkou 🙂 🙂

sijust
27. máj 2012

@zuzancek22 jeej moc gratulujem!!klobuk dolu,ja tu fucim s jednym babatkom v brusku a ty si mala dvoch valibukov a este si aj prirodzene rodila...ako fakt,mas moj obdiv 🙂

sijust
27. máj 2012

@adikasala Bella mia,je na zjedenie...len skoda,ze tak daleko 😀 hned by som ju celu vypusinkovala...chrustika malickeho...tak to urob za mna,ok? 🙂

sijust
27. máj 2012

@dasaa Daska,dakujem moja,mame sa celkom fajn...blizsie info podam v stredu,idem na prietoky...tak budem mudrejsia...a ty ako? 🙂

apolenka6
27. máj 2012

@adikasala Je krááásna ,prenádhernááá 😅 😅 😅 😵 😵 😵 už sa teším ,ked znovu napíšeš...aj ja na vás myslím ....a Zuzka rodila týždeň po tebe,čo určite vieš ,tiež čakám,že sem dá fotku Andrejka 😵

zuzanka7834
27. máj 2012

@zuzancek22 Zuzanka velka gratulacia! Chalani maju nadherne miery, prajem im krasny a spokojny zivot, nech robia rodicom radost a maminke skore zotavenie 🙂 Kedy Vas pustia z nemocky?

@adikasala budem sa opakovat, uz som Ti to napisala na FB, ale mala je naaaadherna!

@alibabaa @cmelica @sijust @mirka2010 @apolenka6 @tinasc @fomarik @katy33 Ahojte kocky! Dakujeme za vsetky gratulacie! Andrejko sa nam narodil presne v termine, 15.5. o 2:20 nadranom (presny a dochvilny po ocinovi). 3310g a 50cm. V pondelok pred obedom som bola na kontrole, doky sa postural a povedal, ze este to asi nebude, ze sa mam zastavit na kontrolu aj v utorok rano a v stredu klasicka poradna. Po prichode domov mi zacalo tvrdnut brusko. Lenze to po kontrole tvrdlo takmer vzdy a vzdy to trvalo cely den, takze som tomu neprikladala vyznam. Vecer mi bolest zacala vystrelovat aj do nohy a tie stahy boli relativne pravidelne, este okolo pol desiatej vecer sme sa so svokrou a maminou rozpravali, ci to nie je ono a ja som sa len smiala, ze kontrakcie musia este inak boliet. Ked svokrovci odisli, sla som na skype a vtedy sa veru zacali stupnovat a boli aj castejsie. Tak sa vyriesila nasa dilema, ktoru sme s Petom riesili posledne dva tyzdne, ci mu volat hned ked pojdem do nemocky alebo az ked sa maly narodi, lebo na to, ze mozem rodit ma upozornil on, ked ma prehybalo pred skypovou kamierkou, zacal mi zapisovat ako casto mam tie kontrakcie 😀 Okolo jedenastej som uz vedela, ze to asi nie su poslickovia, ale este som predsa len vyskusala teplu sprchu, aby som zbytocne nebudila dokyho. Nakoniec som ho ale aj tak zobudila, volala som mu okolo pol jednej, o tristvrte na jednu sme sa stretli pred nemocnicou, to uz kontrakcie boli kazdu chvilku, podla mna kazdu minutu, lebo kym som z auta vysla vytahom na 3 poschodie, prehlo ma 4x, takze v tom momente boli este castejsie.... Hned ma dali na ctg a este predtym ako stroj zacal zapisovat, doktor ma vysetril a sucho poznamenal, ze posle maminu domov, nech sa vyspi, ze to tak skoro nebude (skoro som omdlela, ked som to pocula!). Nastastie ctg vyplulo papier s mojimi kontrakciami a vtedy doky uveril, ze rodim, hoci porodne cesty na to vobec nevyzerali. Tak sa rozhodol pre cisara, mala som velke stastie, ze ma nevytrapili, lebo malinky sa narodil uz o 2:20. Vraj mal okolo krku snuru, tak si nechcem ani predstavovat, co by sa mohlo stat, keby ma nechali den cakat, kym sa zacnem otvarat... Je krasny a robi nam velku radost, v stredu pride Peto, tak budeme konecne komplet, prvykrat cela rodinka pohromade 😵 😵 😵

zuzanka7834
27. máj 2012

Velka vdaka @v555! Zlaticko pisem Ti ip.

adikasala
27. máj 2012

@zuzanka7834 zuzik nadherny anielik.........zlatunky ako si spinka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre