IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
31. máj 2012

@walta jaké ste krásne 🙂 🙂 🙂 neviem sa vynadívať, už sa teším na ten náš pokladík 😉 veľa zdravíčka prajem

walta
31. máj 2012

@ursula5 dakujeme krasne.... neboj, o chvilku sa budes aj ty tesit 🙂

sijust
31. máj 2012

@majca55 zlatik,tak do troch kil este moze,ale viac ani nemusi 😅 nech je taka akurat 🙂 zlatko a ty sa ako citis?sa pytam ako sprosta,ja viem ☹ dufam,ze uz je lepsie a ze to nevzdavas...

sijust
31. máj 2012

@walta Babulky,vy ste take kraaaasne 🙂 Charlottka spinuska ako anjelik,je na spapkanie...uz aj ja chcem ritusku nasu malinku drzat... 😅

sijust
31. máj 2012

@alibabaa moja,skus šalviu na to hrdielko...alebo si natri na noc krk octanovou mastou a obviaz si to,stahuje to zapal...velmi ucinne!ja s hrdlom bojujem cely zivot-mam chronicku anginu... 😒 dobry je strepfen a tiez biooparox

icipxe
31. máj 2012

@apolenka6 nie uz som hajala

walta
31. máj 2012

@sijust je podarena, velmi.... uz sa so mnou rozprava, vtedy je bombova, ake vselijake zvuky vydava... o par tyzdnov budes aj ty stastna mamina... je to krasne nieco... uz sa tesim aj na vase fotocky 🙂 🙂 🙂

tinasc
31. máj 2012

@icipxe ja som minulý rok išla do centra na kontrolu po kyrete a potom keď som mala správu z histológie a prepúšťaciu správu som odniesla a potom sme sa dohodli... neviem aký máš ty postup...

icipxe
31. máj 2012

@tinasc neviem ani ja... a hlavne nemam este prepustaciu :D

tinasc
31. máj 2012

@walta juuuj krásna bambulka, nech sa vám len darí 🙂 🙂 🙂

tinasc
31. máj 2012

@icipxe aha, nedali ti pri odchode z nemocnice?

icipxe
31. máj 2012

@tinasc nie necakala som :D

tinasc
31. máj 2012

@icipxe jasné... rozumiem...

walta
31. máj 2012

@tinasc ahoj moja,,a dakujeme krasne..pekny dnik zelame 😉

lea1333
31. máj 2012

@mirka2010 aha a od kedy palti zakon ?preco nedala ?napisem do IP

majca55
31. máj 2012

@sijust nie moja nevzdavam idem ešte do jedneho boja tak uvidím budem informovať 😵 moja ty sa šetri až ťa moc klby nebolia už to maš za par držkajte sa 😵 😵 😵

majca55
31. máj 2012

@walta moja krasna mamička aj dcerenka pekne fotečky mala je prekrasna držkajte sa 😵

mirka2010
31. máj 2012

@walta jeeeeeeeeeeeeeej, no ja nemam slov...malicka je taka kraaaaasna a tebe ako to pristane 🙂🙂🙂 ste krasne, naozaj!!!! dakajeme za fotocky, tak ste ma potesili, neskutocne moooooc 🙂 no skoda, ze nam maleho nezaockovali....ja neviem, zaujimali sme sa o to a vidis...uz je proste neskoro...budeme sa len modlit, aby sa nikdy s TBC nestretol, tuk, tuk, tuk. a ako sa inak mate??? aka je malicka, ako spinka, papka??? napis, velmi ma to zaujima 🙂 posielame jej sluducky boztek na nostek 🙂

mirka2010
31. máj 2012

@lea1333 ahojky, ten zakon je platny nejako len teraz, je to cerstve...ta kamoska sa boji priznakov po ockovani, preto nedala...ale uz bude musiet dat...nie je to sradna...!

lea1333
31. máj 2012

@mirka2010 nedala preto lebo ma mm ktory po ockovaniach ohluchol 😒 cize ostal bnepocujuci a bol uplne zdrave dieta 😔

mirka2010
31. máj 2012

dievcata tak aj my vam posielame nejake nase fotocky 🙂 a Marosko vaaaaas moooooc pozdravuje 🙂🙂🙂

majca55
31. máj 2012

@mirka2010 juj Mirka zase pekne fotečky Maroško je na spapanie 🙂 pozdravujem vas 😵

mirka2010
31. máj 2012

@majca55 dakujeme 🙂🙂🙂 si zlata 🙂

adikasala
31. máj 2012

kocky pokazil sa mi pocitac na chvilu sa odmlicim ale dufam ze len na par dni...vsetky vas pozdravujeme 🙂

tinka9075
31. máj 2012

@mirka2010 krásne fotočky Maroško rastie do krásy posielam cmuk na líčko 🙂 🙂

mirka2010
31. máj 2012

@tinka9075 dakujemeeee 🙂 aj Marosko posiela bozturik 🙂 veru rastie velmi rychlo, ked sa na neho pozeram, je stale vacsi a vacsi...ale o to je to krajsie, lebo si ma uz vie pomojkat, polaskat...uzivam si to s nim stale viac a viac...a ty sa ako mas???

dasaa
31. máj 2012

@walta jeeej ake ste krasnucke babenky 🙂

dasaa
31. máj 2012

@mirka2010 krasne fotecky su .Marosko rastie ako z vody tfuj tfuj aky je zlatucky a jasne ze aj mamina. 😉

tinasc
31. máj 2012

@mirka2010 krásne fotočky, ste krásni, Maroško je fakt na spapanie 🙂

mirka2010
31. máj 2012

@dasaa
@tinasc dakujeme, ste zlatucke...je to nas pokladik milovany...taky je zlaty, keby ste ho videli??? akurat si brboce, lebo uz by chcel spinkat...tak ideme my...papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre