IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
2. jún 2012

@walta tak to mas pravdu je to krasne obdobie.Teraz sa venujem len praniu veciciek pre malicku a aj zehleniu.A vy ako sa mate? 🙂

dasaa
2. jún 2012

@mirka2010 ahoj no u mna sa skoro vsetko zmenilo.Pribrala som na tvary,bokoch a co sa tyka mojich prs ani nehovorim.Tiez mam problem si obliest veci ktore sommala vtedy este dobre ze tricka su mi dobre az na brusko.Uz na nie ktorych triciek mi vidno brusko 😀 tak uz ich ani nosit nemozem.Juuuuj mirka nie kedy Simonka tak kopne az to zaboli ale v noci zase pekne spinkame obe.Tak to mas pravdu hlavne je ze mliecko je v prsiach a Marosko moze pekne papat.Mirka chcela by som vediet ci aj tebe a @sijust trpli prsty na rukach.Lebo mne trpnu bud 1x alebo 2x denne.Pozdravujem Maroska a prajem vam pekny dnicek 🙂

dasaa
2. jún 2012

Ahojte babenky @kostickabonnie @alibabaa @majca55 @buba13 @tinka9075 @ursula ako sa mi mate ?Prajem vam pekny dnicek 😵

mirka2010
2. jún 2012

@dasaa zlatko, mne priserne trpli prsty na rukach, tak od 34 tt ak si dobre pamatam....je to uplne normalne, pytala som sa na to aj maminiek tu na MK, ale aj v poradni, aj mojho porodnicka...je to velmi neprijemne, ale po porode ti to uplne prestane, uz si ani nespomeniem ze som to mala 😀 veru, uz ked mas maznacika doma, tak na vsetko hned zabudnes....na vsetky tie problemy, ktore nas trapili...aj kopkanie bolestive...ach, to si este do uzijes...ked bude mala vacsia, tak bude kopkat silnejsie a silnejsie....Marosko ku koncu mal uz tak malo miesta, ze potom sa uz len vlnil...vystieral si rucky, nozky...takze este chvilu a malicka narastie tak, ze mozno tiez prestane tak silno kopat 😀

tinka9075
2. jún 2012

@mirka2010 dakujem Mirka už aby to bolo posielam Maroškovi cmuk na líčko 🙂 🙂

tinka9075
2. jún 2012

@dasaa ahoj zatial ok ale neviem či nepôjdem na peenku strašne ma bolí koleno už som ho mala operované a asi sa znovu ozýva ☹ ☹ tak si počkám na schválenie žiadosti a začnem pichat injekcie 🙂 🙂

majca55
2. jún 2012

@dasaa ahoj moja aj tebe pekny vikend mam sa celkom ok idem v utorok na ten zakrak tak mi drž palce 😝 hladkam bambulku 😲 😲

tinasc
2. jún 2012

@mirka2010 vieš, ja už neviem, čo si o tom očkovaní mám myslieť, ono teraz veľa rodičov odmieta očkovanie a je aj veľa odporcov očkovania, ktorí tvrdia, že tým deťom len škodíme, že sú tam živé látky a iné svinstvá... takže ja to radšej neriešim a neskúmam... ale na druhej strane je zase pravda, že vďaka tomu odmietaniu sa zase vrátili niektoré choroby, ktoré tu doteraz vďaka očkovaniu dlho neboli... napríklad naša pediatrička mi rozprávala, že v dedine je veľa detí, ktoré majú čierny kašeľ... tak mi radila, aby som sa dala proti nemu očkovať...
inak sa mám dobre, teraz trošku relaxujem, som bez malej, lebo je u mojej maminy na víkend 🙂

dasaa
2. jún 2012

@tinka9075 och moja ta co zase sa ti ozvalo koleno?Kedy by mala byt schvalena ziadost aspon priblizne?

dasaa
2. jún 2012

@majca55 dakujem moja tak utorok ti budem drzat prsteky a aj mysliet na teba budeme. 😉

tinka9075
2. jún 2012

@dasaa uvidím 21 som podpisovala tak do mesiaca by mala byt schválená 🙂 🙂

walta
2. jún 2012

@mariankach ahojky... no, ako vidim, aj ta tvoja svokra je exemplar... predstav si, ani dnes u nas svokra nebola, neprisla pozriet malu... ona je urazenaaaaaa, chuderka 😀 😀 😀 😀 ale ako pises, je to moje dieta a snad si ho mozem vychovavat podla seba. Ved co je na tom nepochopitelne, ze malu chcem nastavit na isty cas, aby pekne vedela, kedy ist spinkat... moja svokra ma taku povahu hnusnu, ze taku nenajdes v celej galaxii... toto nie je 1.x, co takto reaguje.... mam to s nou vazne tazke... dnes som jej 2x volala, nech dojde, a predstav si, aj tak nedosla..myslis, ze sa jej to v hlave ulozi a uvedomi si, ze mojej dcerke chcem len a len dobre? Jaaaaaj, len co mi nervy narobila dnes.... 😝

alibabaa
2. jún 2012

@walta hlavne sa nou prilis netrap, prenasas to na malu.. pekne si uzivaj a staraj sa tak ako ti srdce kaze. najlepsie ako len vies 🙂
ona uz ma vychovu za sebou .. a hlavne to bolo davno, ona si uz rezimy nepamata.. 😖
ty vies ze si urobila pre to maximum 🙂

walta
2. jún 2012

@dasaa my sa mame ok, teda az na tu svokru moju uzasnu... a meno uz mate vybrane?

walta
2. jún 2012

@alibabaa ahoj moja... aj ja si to tak myslim, ze moja svokra je uz davno za zenitom.... ale sak kazda normalna zena by pochopila, co som tym myslela, ale nie, ona sa urazi, krava.... opat sa mi potvrdilo- svokra je len svokra 😀 😀 😀

dasaa
2. jún 2012

@tinka9075 juuj drzim prsteky aby bola cim skor schvalena ziadost. 🙂

dasaa
2. jún 2012

@walta ano bude sa volat Simonka.Joooj tie nase svokry 🙂

tinka9075
2. jún 2012

@dasaa dakujeeeem už aby bola schválená 🙂 🙂

mariankach
3. jún 2012

@mirka2010 veru tak, dostala som ako rocna prudke hnacky a nevedeli to zastavit, doteraz mi to svieti v karte..tahali ma vtedy vraj doslova hrobarovi z lopaty.

baby, ja som pas. Vcera sme boli na navsteve, svokra total chora ked som nedavala pozor zacala malu bozkavat a - mala dostala asi prudko od nej ked mala teraz znizenu imunitu, sople ma strasne, od 2 som nespala. Idem pohladat tu na MK nejake rady, porobit rychlo cestaky do roboty, mm poslat do lekarne a padam do postele 😖 .

mirka2010
3. jún 2012

@tinasc presne tak, je to o tom, ze ma to svoje pre aj proti, ako vsetko...ako som uz pisala, to by sa dalo o tom rozpravat...ale raz ked je to povinne, tak asi vedia preco...vsak uvidime ako to bude teraz podla toho noveho zakona...je to zevraj velmio prisne...ked sa ockovanie odmietne...tak neviem...pozri a my sme boli ockovani a nikto to vobec takto neriesil...proste nase mamy isli a bolo....tak si uzi vikendik ako sa len da...dnes je aj celkom pekne...tak my pojdeme aj na dlhsiu prechadzku 🙂 obedik mame u rodicov, tak nemusim ani varit...juuuj, ako fajn 🙂

mirka2010
3. jún 2012

@walta ahojky...vobec sa so svokrou netrap....ju to prejde...uvidis 🙂 to ze sa hra na urazenu len chce tym putat pozornost na seba a dokazat ti, ze nerobila nic zle...ale ona si to casom uvedomi...ja mam teda dobru svokru, aj ked troska divnu, sice byva v inom meste, takze sa nevidime casto...ale verim tomu ze keby bola blizsie, tak by tiez ku kadecomu doslo....ale nestara sa mi nastastie vobec do nicoho...tym ze maleho vidi raz za 3-4 tyzdne, tak si ho uziva ako sa len da...aj ked co mi priserne vadi...ona fajci a ked ho celeho bozkava, tak potom maly z toho smrdi...fuuuuj, to neznasam...no ale co uz...takze neboj, svokrusu to prejde...naozaj, ty si matka a ty robis pre svoje babatko len to najlepsie...a ja z mojej skusenosti urcite som len a len za to, aby babatko malo svoj rezim...a dosiahnut ho nie je vzdy jednoduche...takze to, ze das najavo rodine, ze po osmej je u vas ritual pred spinkanim, musia proste pochopit...alebo ju zapoj do neho...a ona to casom pochopi....k nam chodia napriklad navstevy aj na siedmu, osmu...taki co nemaju ziadne zavazky, nevedia co to je mat este male babo....a ja sa proste o pol deviatej zoberiem a popiem, ze maly ma cas na kupkanie, papanie, spinkanie a ked chcu nech idu so mnou kupkat...ale potom sa uz zatvorim do izby a bud na mna pockaju, alebo pochopia a idu domov....babo je na prvom mieste....je nadovsetko!!!!!!

mirka2010
3. jún 2012

@mariankach tak to ma mrzi, ze si ochorela...no hlavne je ze si to ako rocna prezila....nie je to sranda, ja viem....dehydratacia je priserne nebezpecna...len ked toho ockovania je potom strasne moc...aj prevenar aj rotarix, mne to pride ze je toho priserne moc na raz...zive, nezive kultury....vy uz mate to druhe ockovanie za sebou, vsak?

majca55
3. jún 2012

@dasaa dakujeeeeeeeeeeeem 😵

tinasc
3. jún 2012

@walta a načo si jej volala, nech je len urazená, však sa odrazí a ak nie, tak možno tiež dobre, ja by som sa v nijakom prípade nedoprosovala, to len by si jej ukázala, že máš výčitky svedomia a bojíš sa, čo raz povieš v záujme svojho dieťaťa, za tým si musíš stáť 🙂 teda ja som taká bojovná 🙂 každá sme iná... a nezabudni, toto je len začiatok, prídu oveľa vážnejšie situácie ohľadne dieťaťa, je veľa vecí, ktoré som si musela vyhádať, čo si myslela svokra, že to mám robiť inak... tak veľa zdaru 🙂 aj moja je taká, že sa uráža, ale naučila som sa nebrať si to k srdcu, fakt svokra je len a len svokra, k nej nemáš a nikdy nebudeš mať taký vzťah ako s mamou, aj keby bola sebelepšia 🙂

tinasc
3. jún 2012

@mirka2010 ja som tiež nad tým nerozmýšľala a dala som zaočkovať čo bolo treba... a ešte aj niečo navyše... však tie naše deti to prežijú... 😉

sijust
3. jún 2012

@katy33 Zlatinko,mne sa zda malinka ta nasa Stejinka 😅 dr.niektore babatka uz v 37tt maju aj tri kilecka...dr.povedala,ze bude taka,akurat 🙂 lebo inak neviem ako by som ju s tymi mojimi klbami vytlacila 😖 ....inak z vecera do rana mi popraskalo brusko...myslela som si,ze uz nepopuka,lebo poctivo natieram...ale malinka sa strasne tlaci dopredu,mam brusko ako balon 😀 ale citim sa celkom fajn...aj ked ti poslickovia byvaju dost neprijemni uz 😒 v piatok vecer mi az studeny pot vysiel na celo,fakt som nevedela,ci uz to neprislo...ja sa bojim,ze to nebudem vediet rozoznat 😕 poradnu mam za 10dni,tak uvidime co sa bude diat...zatial mi ani zatka neodisla...mojenko,uz sa zacinam dost baaat ☹ co spravit s tym strachom?porad

mariankach
3. jún 2012

@mirka2010 veru obe.A nie je to nejak vela,lekarka mi dala super knizku,ked budem na kompe,poslem IP🙂.

sijust
3. jún 2012

@dasaa moja,sem tam mi trpnu prsty na rukach,ale nie je to nejake nezvladnutelne...mna skor strasne trapi zapcha 😒 to mam z toho zeleza 😕 ale v piatok vecer som dostala take bolesti,ze som sa ani pohnut nemohla,len som predychavala,fucala ako lokomotiva,brusko ako kamen,studeny pot na cele...mm bol bledy jak stena...stale sa pytal:zlatko,uz?uz? 😀 moj zlaty...no,este nie 😅

mariankach
3. jún 2012

@walta ja som bola na tom tak isto🙂,neboj sa,je aj babka.My sme si so svokrou narovinu povedali,ze rady sa mat nemusime,ale branit jej nebudem,ak bude respektovat co vravim.A este stale to trva-usmernovanie.Predstav si opacnu situaciu-ze by si bola ticho a uzierala sa.Ver mi,casom by to bolo len horsie-tebe by ostala len robota kolo malej a ona by vyjedla vsetky hrozienka,ktore patria tebe-objavovanie sveta,nove veci🙂.Prepanajana,ved to mas najkrajsi cas s malou,ani jeden den sa ti nevrati,tak nedumakuj nad tym.Ona dojde,to ti zarucujem:D.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre