IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
3. jún 2012

takto vypadáme na konci 30tt

ursula5
3. jún 2012

a zabudla som pridať foto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lea1333
3. jún 2012

@ursula5 vam sa podarilo IUI na prvy krat ?

mirka2010
3. jún 2012

@mariankach ok, tak nezabudni...inak ta stranka o ockovani je super 🙂 dik

mirka2010
3. jún 2012

@ursula5 no to je prenaaaaaaadherne brusinko....vidno ze je v nom chlapcek nadherny 🙂🙂🙂 pohladkaj ho za nas 🙂

mirka2010
3. jún 2012

@sijust no ako sa mate zlaticka nase??? ako Stellinka, este sa nepyta dufam 🙂

walta
3. jún 2012

@mariankach velmi dobre sa to cita, co si mi napisala... ved jasne, chcem si moju malinku uzivat kazdym dnom, ved som jej mama... moja svokra to cele zle pochopila- nie tak, ze aby malá mala po kupani uz klud, ale ze ja ju nechcem u nas v dome, ze nechce byt na pritaž- to mi zavalila vcera... sak uznaj- moja svokra je tak vztahovacna, ze az! No som zvedava, ci pride... zajtra idem s malou na poradnu a chce ist so mnou, no uvidim... snad sa umudri, sak lebo je to smiesne cele... 😀

dasaa
3. jún 2012

@sijust tiez beriem zelezo ale zatial nemam take problemy ako ty.A uz si skusala vsetko aby ti pomohlo na tu zapchu ?jooooj ta co take bolesti si mala myslis ze to koli tej zapchce alebo koli comu si mala tie bolesti?Juuuj veru mas zlateho manzela 🙂 Dufam ze uz ti je lepsie . 😵

dasaa
3. jún 2012

@ursula5 jeeeeej ake krasne brusko pekne rastie malicky 🙂

sijust
3. jún 2012

@ursula5 to je krasna "bruchata"fotecka 🙂

majca55
3. jún 2012

@sijust zlatik nebojkaj sono aj tak neni presne vždy je tam nejaka odchylka uvidiš Stellinka bude presne tak akurat 😵 😵

sijust
3. jún 2012

@dasaa zlatko,to som mala poslickov...uz ich mavam dost casto...a silnych...preto neviem,ci to uz nahodou nie je ono 😒 zapchu mam teraz,ked mi vymenila zelezo,to prve mi moc nezaberalo... 😒

sijust
3. jún 2012

@majca55 ved ja viem mojinka,ale radsej nech je malinka,lebo sa bojim,ze ju inak nebudem moct vytlacit 😒 zlatik,u vas co nove?

majca55
3. jún 2012

@ursula5 krasne brušenko 😵 moja ty porodiš a budeš štihla ako prutik hladkam Jarinka 😵

majca55
3. jún 2012

@sijust moja v utorok idem na hysteroskopiu dala som sa ešte presvedčiť maju mi zistiť či neni nejaka porucha vo vnutri a vziať vzorku zo sliznice tak uvidim ako dopadnem 😨 už som aj trošku nervozna 😝

sijust
3. jún 2012

@mirka2010 andelickovia moji,mame sa celkom fajn,dakujem za opytanie 🙂 malinka sa zatial nepyta...len sa strasne tlaci dopredu...uz mam brusko ako kotol,mam pocit,ze mi koza kazdu chvilu praskne a Stelli vykukne 😀 zlatko,pila si caj z ostružiny malinovej?

alibabaa
3. jún 2012

@majca55 budem na teba siilno mysliet 🙂
ja som dnes 5dc s estrofemom... sa mi to bliiizi 😅

alibabaa
3. jún 2012

@ursula5 paradicka .. take akuratne brusko 🙂 pozdrav jarina 🙂 je to mile ked to hovorim, lebo moj cakatel svagor sa vola jaroslav 😎

majca55
3. jún 2012

@alibabaa juj moja silno ti držkam palce ako sa citiš?

alibabaa
3. jún 2012

@majca55 ja v pohode. akurat som myslela na nasu @icipxe ona raz povedala taku vetu: dakujem estrofemu, ze sa mozem vratit do puberty... taka som vyhadzana 😀 😀 😀
trosku unavena sa citim neviem ci to moze byt estrofemom.. a akurat citam ze ak pride mrcha poobede tak sa prvy den pocita nasledujuci, tak som teda iba 4dc 😅 to mam ako nahlasit potom v centre prvy dc? ze 30 alebo 31.5?
ty si ktory den mala KET? joj to je ale otazok...

tinasc
3. jún 2012

@alibabaa ja som počítala prvý deň vždy keď som sa riadne rozkrvácala, bolo jedno, či prišla ráno, alebo poobede...

majca55
3. jún 2012

@alibabaa ja som mala 19 DC KET ja som to tiež tak ratala ale ak som dostala na obed a hned som riadne krvacala tak som to už ratala ako prvy den a ty nejdeš ešte na sono?ja som bola 14 DC 😵

alibabaa
3. jún 2012

@majca55 idem na sono 10-14dc. tak ked to mam ratat ako riadne krvacanie tak uz 30. a som 5 dc cize o 5 dnii na sono :D cize v piatoooook 🙂 ja sa pytam, lebo si robim taky maly prehlad ze ktory den sa zvykne chodit na ketko.. aby som si vedela upravit pracovne zalezitosti

ursula5
3. jún 2012

@lea1333 nám sa IUI nepodarilo my sme boli na IVF a podaril sa až druhý vklad 😉

ursula5
3. jún 2012

@mirka2010 ďakujeme, hladkáme sa a dnes sme boli v kine, celý filmy vystrájal beťár malý a blo to úžasné, takto silno ešte nekopkal 😎 🙂

ursula5
3. jún 2012

@sijust
@dasaa ďakujeme babuľky veru rastieme riadne 😉

ursula5
3. jún 2012

@majca55 tak moja to dúfam, že porodím a všetko bude fuč 😀 😀 tak ako pri tých dvoch, ale už som skoro s jedným pribrala toľko čo s dvojičkami 😀 😀 ale maličký je už skoro taký veľký ako Tomáško keď sa narodil 😉

ursula5
3. jún 2012

@alibabaa ja si myslím, že ešte podrastieme a riadne tak uvidíme za chvíľku či sa ešte pohnem 🙂 🙂 🙂

ursula5
3. jún 2012

@alibabaa držím Ti palce!!!! 😉

majca55
3. jún 2012

@alibabaa oni ti to aj tak moja podla velkosti sliznice naplanuju bud 19 alebo 20 DC 😵 som zvedava a držim moc palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre