IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. jún 2012

@sijust tak to je jasneeee, ze sa uz vasej lasocky neviete dockat...a uplne si viem predstavit ako ste nedockavi ako malicka vyzera...najpodstatnejsie vsak je nech je zdravucka...nech uz je na Petka, alebo na teba 🙂 a kopinka este, ci sa uz len tak vlni???

mirka2010
5. jún 2012

@majca55 tak supeeeeeer, ze mas dobru piechodnost 🙂 to je vlmi dlezite....citit z teba spokojnost, to som velmi rada...a budeme naozaj verit v zazrak...uz mozno coskoro a prirodzene🙂 tuk, tuk, tuk

majca55
5. jún 2012

@tinka9075 dakujem moja 😵

majca55
5. jún 2012

@mirka2010 dakujem smejkovia moji 😵 Maroškovi cmuk posielam 😲

dasaa
5. jún 2012

@majca55 moja som velmi rada ze vysledky mas ok.A na tie druhe si pockame ale urcite aj tie budu supeeeeer.Tak sup sup sup do postielky 🙂 A ako sa citis ?

ursula5
5. jún 2012

@majca55 som rada, že vyšlo všetko OK a tie ostatné budú tiež dobre uvidíš, tak treba len bojovať 😉

apolenka6
5. jún 2012

Ahojte! No nepíšem vám čo sa nám stalo... 😒
Moja obvodná gynekologička nás s mm poslalana na genetiku ,že ked sme obaja zdraví a sa nám nedarí 5 rokov tak ,či sa na niečo nepríde ,ked som sa tam objednávala na genetiku tak potrebovali mm spermiogram,len ja som ho nemala v rukách ,dali sme si ho spraviť v CAR -helios MT pred 2 rokmi ,tak som si ho dala poslať poštou ...
Ked nám dr. hovoril výsledky spermiogramu tak bol natešení ,že výsledky sú dobré na prirodzené otehotnenie a výsledky sme do rúk nedostali ,ved na čo ked sú dobré,verili sme dr....
No a tak sme išli na genetiku aj s výsledkami a na naše prekvapenie nám dr. povedala,že mm má zlý spermiogram!!!!!
chápete to?!?, 4x IUI sme absolvovali ...a čakali na zázrak ,bližšie nám výsledky neobjasnila mm sperm. že nech nám to povedia kde nám ich robili...
na druhý deň som utekala k mojej dr. nech mi ich aspoň niekto vysvetlí.. 😨 a ma nepotešila,že sú veľmi zlé a aj darcu spomenula 😔 😔 1,5% dobré a 98,5% abnormálne -morfologia 🙄
ešte v tom výsledku spermií boli písané ,že kontrola spermiogramu-kt. nebo!!!l,lebo nám to nik nepovedal a mm nič neužíval,ved na čo ved je "zdravý" takto nám to bolo povedané!!!
moja dr. nevedela nič povedať,len,že to by sa stávať nemalo,teraz sa nevieme odraziť od starých výsledkov ,musíme čakať na nové vyšetrenie mm a potom sa uvidí-IVF ma neminie,len nech sú mm a nie darcu ,to nechceme ..
ale ako sa to mohlo u mm za 2 roky ešte zmeniť ani netušíme ... 😠 😔 😔
inak ma napadlo,že moja dr. gynekol. sa tomu až tak nerozumie ako v centre a bude sa dať niečo vybrať ,aby bolo naše dieťatko ved sa musí niečo nájsť v 1,5 % ?! nie?
pohyblivosť a množstvo je dobré 😕
taraz budeme netrpezlivo čakať na nové mm výsledky a potom sa uvidí a budem chcieť výsledky do rúk a vysvetlenie,či môžme ísť na IVF 😕 ked si pôjde mm pre výsledky tak chceme podpísať žiadosť na IVF ,už nemáme času a 2 roky sa nič neriešilo +3 čo som nechodila do CAr,vždy som sa ,len ja riešila ,vyšetrenie..a všetko je inak!
mm sa nasadil profertil a za 3 mesiace nám hádam schvália IVF a budú aj výsledky genetiky ...
ja sa ,len modlím ,aby nám dr. povedal,že môžme ísť s na IVF s mm spermiogramom!!!

majca55
5. jún 2012

@dasaa celkom ok moja da sa 😵 idem hajať zajtra tu budem papa hladkam bambulku a dakujem že na mna mysliš 😵

sijust
6. jún 2012

@apolenka6 zlatik,tak toto je teda sila!!! 😠 ale potesim ta,lebo mm mal 100%morfologiu tzm.ani jedna sp.nemala normalny tvar...Petko nechcel,aby som kvoli nemu podstupovala ivf,chcel darcu,ale ja som sa s tym nevedela zmierit,to by som si to bejby radsej adoptovala a dobre sme spravili,ze sme do toho isli,malinka sa chytila hned na prvy sup...takze to nevzdavajte a urcite chodte do toho,ak sa vam da...co sa tyka liekov na podporu,resp.zlepsenie spg. u tvojho manzela...na zlu morfo nie je ucinne nic,s tym sa uz neda nic robit-to je ta zla sprava ☹ drzim palce a nevidim dovod,preco by ste nemohli absolvovat ivf-icsi...

sijust
6. jún 2012

@mirka2010 babulka,mas uplnu pravdu,nech sa podoba na koho chce,nech je aka chce-pre nas aj tak najkrajsia na svete,hlavne aby bola zdravucka...co sa tyka kopancekov-uz su take zufale 😀 ma tam malinko miesta,snazi sa vystierat rucicky,nozicky,ale moc jej to nejde 😅 tak sa uz len prevaluje a vypuca ritulniček 😀

sijust
6. jún 2012

@majca55 zlatinko,som stastna,ze vam to takto dobre dopadlo,ze to uz mas sebou...velmi som na teba myslela...opatrujte sa,skusajte,ved to su take prijemne veci,co? 😅 😉

majca55
6. jún 2012

@sijust dakujem moja ano su už sa tešim 😀 moja ja odpadnem že ty už iba 2 tyždne jupiii Stellinka už bude u maminky držkaj te sa 😵

ursula5
6. jún 2012

@sijust no už sa Ti to riadne kráti, 38tt pekne už ťaháte a môže to prísť každú chvíľku 😉

ursula5
6. jún 2012

@apolenka6 presne ako píše @sijust nevzdávaj sa aj môj mm mal morfológiu 0% čiže nič v normálnom tvare a predsa sa nám 3 pekne vyvíjali a na druhý vklad sa to podarilo, takže hor sa do bola a šup na IVF+ICSI 😉

sijust
6. jún 2012

@ursula5 zlatko,no ved toto...uz to moze byt kazdym dnom...aj sa tesim,aj sa hrozne bojim 😅 ...ja som to magduske zle napisala...ved 100%morfologia by bol sen 🙂 este,ze si ma opravila 😅

sijust
6. jún 2012

@majca55 zlatinko,ja tomu tiez nemozem uverit...strasne sa tesim,nemozeme sa dockat,ale keby si vedela ako sa bojim...kazdym dnom viac...len nech je malinka v poriadku... 😔

majca55
6. jún 2012

@sijust nebojkaj všetko bude v poriadku lebo ked sa bojiš tak aj Stellinka je smutna ja sa tešim na Stellinku stebou 😵

ursula5
6. jún 2012

@sijust hlavne sa nebojkaj všetko dobre dopadne 😉 pekne na to nemyslí a bude fajn 🙂

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 no teda... ale neboj sa, všetko bude dobré, ak bude treba podstúpiš ivf, určite sa spermijky nájdu, ale budete musieť mať napichované vajíčka, ale všetko zvládnete 🙂 tak moc držím palce 🙂

walta
6. jún 2012

@mariankach ahoj moja.... no, moja svokra k nam prestala chodit, keby vcera som neni s malou vonku na prechadzke a nesmotim sa okolo obchodu, tak ju ani nevidi... ona bola akurat na nakup. Bavit sa bavime, v pondelok bola s nami aj na poradni, ale inak nic. Ti hovorim, moja svokra je unikat v celom vesmire. Ona to furt nepochopila, resp. pochopila to posvojom, ze cez den moze byt s malou,ale ked sa okupe uz STOP. Dnes sa v noci vobec malicka nezobudila, az rano o 6h a posledny x papala o pol 8h vecer. Krasne. A to je preto, ze ma klud pred spankom, pekne sa napapa a uz je len so mnou a s ockom a pekne zaspinka a nemame v noci problem. Toto ona nepochopila, ze male dieta je prvorade, neviem, co by chcela byt s nou az do polnoci a blaznit sa s nou? Ale sak nevadi, ked to ma byt takto, tak dobre.... nebudem s nou viac bojovat, no nie?
Inak malicka vazi 4800g a meria 56cm. Neviem, ako ju sestricka merala, ale pred mesiacom mala 55cm, ze by narastla len 1cm? Podla mna ma viacej, ved uz su jej dobre veci c.62. Je dlha aj na prvy pohlad. Sak uvidim, co nameria sestricka nabuduce 🙂 🙂 🙂

mirka2010
6. jún 2012

@sijust moja malicka babika...jasne ze uz ma malo miestecka...pokladik maly...mne sa dnes prisnilo, ze idem znova rodit...ach, to bolo strachu pred cisarskym...ale mala som brusko a krasne kopanceky...to preto sa mi prisnilo, lebo to s vami tehulkami tak prezivam to vase finish tehulkovanie 🙂🙂🙂 poslickovia uz prestali?

mirka2010
6. jún 2012

@apolenka6 tak to je sila...cize vy ste boli 2 roky v tom ze mm je v poriadku a nie je ??? a ste to nejako aj tam riesili???

majca55
6. jún 2012

@mirka2010 Miruška vy ste krasnučky na tej fotke obaja ale vy ste vždy 😵 hned mam usmev na tvari 😅

mirka2010
6. jún 2012

@majca55 moja zlatucka, dakujeme za kompliment 🙂 nas milacik je na spapkanie...a som stastna, ze ti urobi takto radost...ako sa mas??? co ide byt teraz dalej? cmucik od Maroska 🙂

majca55
6. jún 2012

@mirka2010 dakujem Maroško 😲 mam sa celkom fajn ani bolesti nemam take ako mi vraveli idem si kupiť ovu testy ked sa im pačil folik a teraz skusime prirodzene a uvidime čo nam povedia vysledky o 10 dní 😝

lenisko1
6. jún 2012

@majca55 držim palce ... ako sa inak máš? ja už ťažko už čakam nech to mam za sebou 🙂

tinasc
6. jún 2012

@mirka2010 jej Mirka každú chvíľku tu máš nejakú inú krásnu fotočku... zlatí ste 🙂

majca55
6. jún 2012

@lenisko1 dakujem moja inak sa celkom da 😵 vau tak ty to maš už za par všetko nakupene? 😲

sijust
6. jún 2012

@mirka2010 mojinka,ty si taka zlata,ze to tu s nami vsetko prezivas 🙂 urcite preto tie sny 😅 poslickovia sa sem tam objavia-roznej intenzity...dost mi uz tvrdne brusko,prestala som aj magne uzivat...ale dnes som mala neuveritelny prilev energie-som od rana navarila,prezliekla periny,pustila dve pracky,spravila som poriadok s topankami v botkniku,spravila bazovy sirup,dotrepala skrinku pre malu sama do spalne,naplnila ju vecickami...ja neviem,ale bojim sa,aby to nebola predzvest porodu...toto zevraj sa vola "hniezdenie" a byva to pred porodom 😅 no som zvedava 😕 co myslis? 😅

lenisko1
6. jún 2012

@majca55 no ano snad mame vsetko uz som aj zbalena lebo nemam dobre výsledky krvi tak mi teraz sleduju kazdy týžden prietoky tak snad to vydrzime aspon dva týždne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre