IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dadax84
6. jún 2012

@majca55 @sijust @ursula5 Ahojte kocky, uz som tu davno nevidela @cmelica. Dufam, ze su v poriadku 🙂

apolenka6
6. jún 2012

@sijust
@ursula5
@tinasc
@mirka2010 Dievčatá moje !! ani neviete ako ste ma potešili ! 😅 😅 😅 tak nie sme beznádejný prípad..a ja sa tu týždeň morím,čo dalej 😝 viem to už od minulého týždňa a som ,len uvažovala čo dalej.. 🙄 ..takú novú silu som dostala júúú 😵 😵 😵
Som rada,že nebude musieť byť darca,len toto mi vŕtalo v hlave ...no snáď nové výsledky ,nebudú horšie ,teraz v piatok ide mm na spermiogram a o 2 týždne kontrola a podpísanie žiadosti na IVF
@mirka2010 si sa pýtala či sme žili v tom,že mm bol zdravý? áno celých 5 rokov 😨 ☹ my ked sme sa snažili o dieťatko asi po pol roku , bol mm u urológa hned na začiatku a spermiogram bol super pohyblivosť výborná aj množstvo,ale to bolo také nepodrobné vyšetrenie spermií ako u urológa 😕 ten nevidí tvar a veci podobné ako na podrobnom vyšetrení v CAR ,to sme si dali spraviť až po 3 rokoch ked sa nám nedarilo a ked nám tam potvrdili ,že spermiogram je v "poriadku " tak sme to neriešili ,len IUI bolo a za tú dobu ubehli dalšie 2 roky ...
nie neriešili sme to tam ešte ,mm bol naštvaný a keby mal dr. po ruke tak mu natiahne aby mu bolo lepšie 😔 síce by to nič nezmenilo,len tie roky nás mrzia ... 😕
neviem ,nechce to tam moc riešiť ,lebo chce IVF tam ,majú predsa ,len najvyššiu úspešnosť ......ale určite to spomeniem,len nechcem do toho dávať emócie ,len sa obávam čo mm 😕 ale ho chápem ....

majca55
6. jún 2012

@lenisko1 juj moja tak držkam moc palčeky a už viete meno? 😵

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 neboj moja, všetko dopadne dobre, hlavne, že to chce manžel riešiť... tak držím palce o dva týždne na výsledky, potom dúfam, že vám čoskoro schvália žiadosť a ani nebudeš vedieť ako budeš mať embryjká v brušku 🙂

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc áno mm to chce riešiť !!! a oveľa intenzívnejšie !!! sa chudák naštartoval ,ked sa konečne našla príčina aj ked "opozdene" ale našla sa ....
neviem si to predstaviť čo ma čaká,celé IVF ,bojím sa ,ale vydržím to pre ten poklad ,zlato ,naše 🙂

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 no však to je dobre, môj mužík bol dosť skeptický aj to dával patrične najavo ☹ no nič to už je minulosť... neboj sa ivf ono očakávanie je častokrát horšie ako skutočnosť, nič to nie je, pre bábo všetko však?

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc ja som sa bála aké to bude ked bude vedieť výsledok a v celku v pohode,bála som sa čo bude vo vzťahu ..ale môžem povedať,že skeptický nie je 😝 tak sme sa túlili ako holubice ♥ a ešte viac ho lúbim ! a on mňa 😵
aj vy ste mali zlý spermiogram? áno pre bábo všetko na svete aj bolesť !!

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 no hej, my sme tiež pár rokov žili v tom, že sme v poriadku... potom mne zistili poruchu štítnej žľazy a protilátky na spermie a manželov spermiogram tiež nebol najlepší... takže na obidvoch stranách chyba... ale zvládli sme to, napriek tomu že manžel tomu veľmi neveril...

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc nie je nič horšie ako neveriaci "Tomáš" ....veru sa mi to hned vynorilo,čo si mala,len si to už všetko nepamätám o každej 😀 no teraz vidím,že prekážky sa dajú zvládnuť....
ozaj už vidieť bruško? a o rodina už to vie ? 😕

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 veru, veru, ale teraz je zase rád... babulu máme, druhé na ceste... 😉 hej bruško vidieť, ale rodina o tom ešte nevie, mňa to nejako baví, čakám na morfo ultrazvuk, kde už budem vedieť, že bábo je v poriadku... takže im to povieme až potom... u mňa je výhoda, že som silnejšia, takže vyzerám len ako viac pribratá 😀

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc určite je rád a ked to bude chlapec!!! a som to tak tušila,že to tajíš ešte 😀 😕 áno na pevnejšej osobe to neskôr vidieť ,už som to nie raz videla a pritom bola žene vo vysokom štádiu tehotenstva 😨
to bude potom prekvapko!!neboj všetko bude v poriadku a meno máte aké vybraté?

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 vieš čo, najprv som sa celé tri mesiace bála... však som mala dôvod... potom som si povedala, že ešte do takých testov a potom ešte do takých... ale čím neskôr im to poviem, tým menej ma budú riešiť. však ešte na to budú mať dosť času... no veru to bude riadne prekvapko 😀 ... nič iné ako že je v poriadku ani nečakám no a meno... ešte v štádiu riešenia 🙂

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc nalepšie by bolo ,keby si im malého rovno doniesla už v zlamičke 😀 😀 ukázať ,a čo by ťa mali riešiť?! 😨 budú radi a ani tvoji rodičia to nevedia? a malá sa teší na súrodenca ..? 🙂 a aké méte mená vo výbere ? poradím... 😝

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 keďže to nikto nevie, tak ani malá to nesmie vedieť, lebo by to každému vykecala 😉 🙂 a áno, to by bolo najlepšie, že by som ho len doniesla, ale bývame v dome so svokrovcami, takže to asi takto nepôjde 🙂 no páči sa nám Lukáš,takže asi toto 🙂

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc to je pravda deti povedia aj čo nevedia 😅 no by sa chválila,že bude súrodenec ,,,Lukáško je pekné meno 😉
ked ste u svokrovcov tak to dlho neutajíš ,a bývate spolu alebo sa to dalo oddeliť od svokrovcov bývanie?

majca55
6. jún 2012

@tinasc jej moja ty budeš mať chlapčeka? 😵

apolenka6
6. jún 2012

@tinasc
@majca55 kočky ja idem spať ,ráno je potom strašné vstávať .. 🙄 dobrú noc ! 🙂

majca55
6. jún 2012

@apolenka6 papa dobru nocku 😔

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 no veru, že dlho by to neutajila, tá nepovie len to, čo nevie 🙂 bývanie máme našťastie oddelené ale v ich dome... no čo už... ale aj tak sa dá 😉

tinasc
6. jún 2012

@majca55 anooo, bude chlapček, dúfam, že si to do morfo utz nerozmyslí a nerozhodne sa byť dievčatkom 😀 😀 😀 ale asi nie, doktor si bol istý 😉

tinasc
6. jún 2012

@apolenka6 dobrú noc 🙂

majca55
6. jún 2012

@tinasc juj tak to vam krasne vyšlo držkam moc palčeky hladkam ho nadialku 😵 😵

tinasc
6. jún 2012

@majca55 ďakujem Ti veľmi pekne 🙂

ursula5
7. jún 2012

@apolenka6 moja takže hor sa do boja a za chvíľku si tehu, je to ale dosť neuveriteľné, že Vás takto tí lekári obalamutili, nechápem to ako sa im to stalo, je možné, že vtedy bol spermiogram dobrý a teraz zas zlý, no neviem ale naozaj zabiť 5 rokov je strašne dlhá doba 😖
Tak teraz už nad tým netreba polemizovať a šup šup do IVF a žiaden darca pekne využiť manželove spermie tak určite nejaké tam nájdu, ktoré budú schopné na oplodnenie 😉 😎 stačí ich presne toľko koľko ti zoberú vajíčok, nám povedali, že mali problém vybrať na tých 8 vajíčok a vidíš zadarilo sa, takže hor sa do boja s úsmevom a pozitívnym myslením!!! 😀 😀

fomarik
7. jún 2012

@tinasc obdivujem to, že si tehu dokázala, teda, že ho odokážeš utajiť 😉 Takže chlapček???? hurááááááááá 😀

fomarik
7. jún 2012

@apolenka6 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅 😅 😎 😎 😎 😎 ....no vidíš moja, skúsenosti kompetentných ti natolko zdvihli náladičku..že až!! Teším sa s tebou. Takže pripraviť sa,...pozoóóóór....štart..do IVF!!!!! Držím palce!!!! 😀 😀

fomarik
7. jún 2012

@tinau aj ja som bola po prvom pozitívnom krvnom teste po IUI o týžden na dalšom odbere a potom o týžden na dalšom, aby videli, či HCG stúpa 😉 .....či sa babuliatko vyvíja tak ako má. Na 27den po IUI už bolo na sone videiť aj bodku 😉

tinau
7. jún 2012

@fomarik ...jej dakujem za info...takze ma este caka dlha cesta 🙂) ...robila som si inak dnes rano testik a nic :( ... tak uz len zostava dufat, ze bude vsetko ok a ze to vyde tak ako ma 🙂

tinasc
7. jún 2012

@fomarik no neviem, možno že si niečo aj všimli, len o tom nehovoríme 😉 tak uvidíme, aké budú reakcie 🙂

lenisko1
7. jún 2012

@majca55 Alexandra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre