IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
9. jún 2012

@tinka9075 u nás by sa nečudovali 😅 dáko mi blbne sieť ,tebe nie? dlho naskakuje je asi preťažená sieť 😕

tinka9075
9. jún 2012

@apolenka6 aj nám blbne asi je zase niekde búrka a vypadáva to 😕 😕

sijust
9. jún 2012

@apolenka6 ja som mala mat dlhy protokol,ale kedze mi meskala ms a nestihla by som to,kedze musis to stihnut do pol roka od schvalenia ziadosti(nestihali sme kvoli Petkovej praci,vtedy sa mu nedalo)tak som to musela chtiac nechtiac zmenit na kratky protokol a bolo to fajn,raz dva... 🙂 ale neviem podla doho inak urcuju kratky a dlhy...ten dlhy je taky setrnejsi k telu,si myslim...tak pozvolne sa sa na to ide...pri kratkom musis pichat dvojitu davku a hned si zacinas pichat,pri dlhom najskor beries lieky...no ved uvidis...hlavne,nech sa to podari,ale urcite sa nemusis nicoho bat,je to v pohode 🙂

kostickabonnie
9. jún 2012

@apolenka6 ja som sa bola prejst so susedou a so psom....bolo po dazdi a na chvilocku vyslo zapadajuce slnko a moj havo skoncil dvojfarebny, lebo behal v kukurici - vyzera ako tie zeny, co maju vrch hlavy blond a spodne vlasy cierne 😀 😀 😀

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 ja by som si tiež chcela dať vložiť dve, ak budú 😎 😎 mám obrovskú spálňu, vojdú tam aj štyri postieľky 😀 😀

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie ja si myslím že pri dvoch je lepšia šanca že sa chytí aspon jedno 🙂 a PK si nedám to mi povedali už pri prvom ivf že u mna je to zbytočné lebo vajká sa delili pekne a na 3 den sme vkladali 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 no nás pri prvom rozhovore (zatiaľ jedinom v Heliku) oboznamovali spôsobom, že by sme si mali dať úplne všetko ICSI aj PK .....však oni ponúknu maximum, ale či len z dôvodu, že nám chcú dobre, alebo len kvôli zisku.... uvidíme 😉

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie my si icsi dávat nemusíme nakolko máme spermiogram lepší ako darcovia tak sa vyjadril lekár v centre ked videl výsledky tak mne vypočítali ivf na 330eur maximum 🙂 🙂 a potom si budeme platit len za zmrazenie embriok 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 to je super, my mame spg horsi a icsi bude asi nutne, vraj si mame pripravit 800-1000 €

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie ked si tak pomyslím že čo vlastne u nás ta poistovna prepláca ked v čechách to máš len o málo viac 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jún 2012

@tinka9075 veru, no čo spravíme, dáme jeden pokus a snáď bude úspešný 😉

mirka2010
9. jún 2012

@tinka9075 samozrejme, ze vydrzis, vsak ako inak 🙂 a budu sa tu odovzdavat stafety, takze treba byt pripravenou a uz len chytit 🙂🙂🙂 budeme moooooooooc drzkat palce 🙂 no a Maroskovi sa konikovanie veeeeelmi paci, vsak su tu uzasne tety, ktore ma rad 🙂

mirka2010
9. jún 2012

@sijust no mojinka, uplne ako keby som seba videla...nas maly bol tiez tak dole hlavickou...a ked sa zavrtel, juuuj, to bolo teda!!!! ale na druhej strane krasne...ale mna okrem toho bolo zo vsetkeho priserne zle...ja som uz ani mineralku nemohla vypit bez toho, aby som to neolutovala ☹ ale klby a ta avha bruska. bolo to dost namahave...ale vydrzkaj uz...uz len chvilku a Stellinku budes drzat v naruci a na vseeeeeeetko zabudnes 🙂

mirka2010
9. jún 2012

@sijust zlaticko a samozrejme dam tu kockam hneeeeeeeeeeeeed vediet, ked mi pipne sms...uz sa neviem dockat 🙂🙂🙂

tinka9075
9. jún 2012

@kostickabonnie jasné že bude úspešný nad iným ani nerozmýšlaj 🙂 🙂

tinka9075
9. jún 2012

@mirka2010 ja sa budem snažit chytit štafetu 🙂 a ked budem tehu tak sa budem pozerat na Maroškove fotky aby sa mi narodilo také krásne bábetko 🙂 🙂

ivet55
10. jún 2012

@tinka9075 No ved uvidíme čakám že koncom júna, začiatkom júla by to už mohlo byť :-P Tak určite pre bábätko všetko, aspoň ti zistili v čom je problém a už pichať to nejako zvládneš pre ten malý uzlíček 😀
@apolenka6 a do ktorého centra chodíš? možno po dovolenke už ani IVF nebude treba 😀

mariankach
10. jún 2012

@walta no vidis 🙂. Neboj, nestresuj sa kvoli nej, lebo aj mala to citi. A este raz opakujem - ty si si nebrala za manzelku svokru, ale manzela (teda ak si vydata), chceli ste mat rodinu a preto necit vinu. Vyjdi v ustrety ako vies, ale nie za cenu malej. My sme minuly tyzden boli na navsteve, bola tam aj chora svokra, samozrejme sekunda nepozornosti a mala ju na rukach - no a borime sa so soplami uz tyzden, manzel to chytil od malej - cely tyzden v prdeli pokazeny. A to este vcera svokra - este stale chora volala, ze dojde, ale to sa manzel vytocil a uzemnil ju. Ono je to krasne, taka svokra sa ti pohra s malou, vypucka ju a za hodinu odide a ty potom cele noci nespis, tahas sople, behas okolo choreho mm... 😒 . A to vidis, aj hranice boli, lenze bohuzial ona uprednostnila svoje polhodinove stastie pred zdravim svojej vnucky. Teraz manzel stale na malu ze aaaaaaaaaaa. si ma nakazila, sa ti mozem podakovat...a ja mu - zavolaj tam na Vlcince(svokra byva) a podakuj sa tam. Takze len si stanov hranice a fakt fakt nic nelutuj.

mariankach
10. jún 2012

no, ale aspon fotecka, mala je stale usmievko 🙂, aj ked je trosku nakrklá.

mirka2010
10. jún 2012

@tinka9075 t& si zlatucka 🙂 samozrejme ze budes mat naaaadherne babatko, vsak bude len a len vase a bude pre vas tym naaaaaaj na svete 🙂 uz coskoro!!!!

mirka2010
10. jún 2012

@mariankach kraaaasna babika 🙂

tinka9075
10. jún 2012

@ivet55 my sa ešte v centre stretneme len aby sme nešli spolu aj na odber vajok a vklad 😀 😀

tinka9075
10. jún 2012

@mirka2010 dakujem Mirka veru to bude bábo vytúžené a vymodlené muž sa už teraz smeje že to bude mamin cecok 😀 😀

mirka2010
10. jún 2012

@tinka9075 ako inak 🙂 jasne ze to bude tvoj maly prisavnicek...aj ten nas je taky...stale nalepeny na maminke...je to uplne prirodzene...a treba uz len verit, ze sa to uz noazaj co chvila podari 🙂🙂🙂

sijust
10. jún 2012

@mirka2010 jasne,ze zabudnem,aj ked v podstate nemam ani na co,lebo musim si zaklopat, mala som celkom bezproblemove tehu v porovnani s niektorymi zienkami,ktore museli lezat cele tehu s nohami hore,zasivali im krcek ako napr.mojej sesternici,takze som stastna,ze sme to takto potiahli aj napriek tomu,ze malinka je dost nizko...len mam druhe(zadne postavenie) a vtedy je porod zdlhavejsi a mozem cakat hrozne bolesti krizov,lebo temienkom tlaci na krizovu kost 😒 ale zvladneme vsetko,ja vzdy hovorim,ze toto je jedina bolest na svete,ktora ma zmysel 🙂 a urcite cakaj spravicku,uz aby sme posielali 😅

tinka9075
10. jún 2012

@mirka2010 ja verím ešte nikdy som nebola tak pozitívne naladená ako teraz 🙂 🙂

ivet55
10. jún 2012

@tinka9075 No to by bolo super 🙂 a obidvom sa nám to podarí 🙂 ja tomu velmi verím že to víde, už chcem konečne cítiť aké je to ked mi môj malý chrústik bude rásť v brušku 🙂 dáš si vkladať jedno alebo dve? Mne sa do rána snívalo o kočíku 🙂 jeden mi padol včera do oka a odvtedy o ňom snívam

tinka9075
10. jún 2012

@ivet55 jasné že sa nám to podarí musííí 🙂 ja si dám vložit dve je tam istota že aspon jedno sa chytí 🙂 🙂 moja kamoška si dala vložit tri a má jedno dietatko ale to bolo už jej 4ivf tak stavila na istotu 😉 😉

ivet55
10. jún 2012

Ja si dám tiež dve. Ešte ked sme s mm neboli zobratý som mu povedala že mi budeme mať dvojičky, tak ktovie možno som to cítila a naozaj budú dve 😀
@tinka9075

tinka9075
10. jún 2012

@ivet55 ja tiež túžim po dvojičkách tak musím verit že sa podarííí 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre