IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
24. jún 2012

@tinka9075 mne povedal,že krátky dávajú "starším" ženám ,alebo ked majú problém už neviem čo to hovorila...ale budeš to mať aspoň rýchlo za sebou 😕 veget budeš mať ,paráda aj ja sa budem naň tešiť 🙂
@cmelica na začiatok 3 stačia ,ale nie ešte pridám a zatnem zuby 😖 áno mm ti ich pichal? 😝 môj ked vidí injekciu kolabuje ....ale zvládala si si to pichať aj sama ,že??bojím sa trošku miešania ..
@majca ved ťa detičky asi unavili a preto si unavená 😉 to o drepoch som veru ešte nepočula až ked mi ich tu radíte ..o víne viem,len to nie je pre mňa 😖

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 hej pichal a dokonca aj miesal 🙂 ked bol doma tak ma k tomu ani pustit nechcel 🙂 🙂 jasne aj sama som pichala a nic to nieje..ihli su tenucke tak to islo ako do masielka 😵 😵 😵

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 mne povedal docent že krátky preto lebo velmi dobre reagujem ja som aj pri clostíku mala aj tri vajká 😀 😀 keby som mala dlhý tak neviem kolko vajok by som vyniesla asi dost vela 😀 😀

cmelica
24. jún 2012

@tinka9075 a kedy zacinas??? ja som tiez dobre reagovala a dali mi dlhy...folikov bolo 13...

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica u mňa to pôjde ako do masla ,brucho mám slaninové 😝 no mm chodí na týždňovky tak mi moc nepomôže ,ale povedal,že by to možno zvládol ..áno dá sa to ,viem že ihla sa nepícha celá...že nám to kordinátorka vysvetlí ,ako to u nej prebiehalo? bola milá a ochotná vysvetlovať,ved ked to dokola musí hovoriť už hádam aj trpezlivosť stráca ..
@tinka9075 zas mne povedala,že ked som mladá a dajú mi krátky tak by som mohla moc zareagovať ,lebo som ho chcela krátky ,neviem ako sa budem voziť na kontroli ked mm je preč 🙄

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 tiez mam slaninkove brusko,tak to islo lahucko 🙂 🙂 jasne ,ze by to zvladol..v tychto situaciach je to uplne nieco ine ked vedia ,ze je to pre dobru vec 🙂 a pokial si to nemusia pichat oni 😀 😀 😀

tinka9075
24. jún 2012

@cmelica v piatok idem do centra a začiatkom júla mám dostat mrchu tak potom začínam 🙂 🙂

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 tak to budeš mat zložité ale ja som busy pozerala ráno ide asi o pol 6 ale spät sa dostat sa tiež dá ale my sme vždy chodili autom 🙂 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica veru pokial si to oni nemusia pichať je pre nich dobré 😀 však mi povedalže by si on nevybral či pero,alebo injekcie ..a tá kordinátorka aká bola? trvalo to dlho? 😕
@tinka9075 autobus neprichádza v úvahu Martin nepoznám ,budem musieť niekoho poprosiť,len koho? všetci sú zväčša v práci a mm sa nebude dať vždy ,niekedy pôjde ale aj tak bude to zaujímavé ..ja to vidím u mňa september,október

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 ved by si sa popýtala ale nie je to zložité vystúpiš z busu kúsok prejdeš a nastúpiš na autobus na Ladoven ja som tam bola pár krát s kamoškou 🙂 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@tinka9075 ja musím mať navigáciu 😀 viem kde je autobusová stanica .chodíme okolo ked ideme do helíka a ešte jedna vec ja po ceste do MT často cikám v polke cesty mi mm musí zastaviť v Prievidzi na benzínke,tam to už mám overené 😀

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 koordinatorka je super 🙂 vsetko pekne vysvetlila a ked sme nieco nerozumeli tak aj zopakovala 😀 odpovie na vsetky otazky,len vtedy nas ich moc nenapadlo 😀 nie netrvalo to dlho asi pol hodinku...potom ti to aj tak vsetko pekne vytlacia na papier co a kedy pichat... my sme isli odtial ako drogovy dileri ... kopu liekov,ampuliek a tie striekacky s injekciami ,no hruza...mm sa ma pytal ci mam blocek z lekarne keby nas policajti zastavili 😀 😀 😀

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 ja tiež chodím stále čúrat 😀 😀 ja som taká cestovatelka ked som mala 12 rokov sama som šla k babičke na Oravu na prázdniny 🙂 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica no veru keby našli takú dávku liekov boli by ste ako pašeráci 😀 a toto ma presne trápi,že či ked dostanem racept tak si môžem ísť hned lieky vybrať do tej lekárne čo tam je a budú ich mať ? nemusia ich objednať? nechcem si to tu u nás vyberať ...tak som rada,že to pekne vysvetlí a objednať sa k nej dlho trvá?

apolenka6
24. jún 2012

@tinka9075 no a mám sa vybrať autobusom 😀 😀 ked cikám ako psík a hlavne ráno mi mechúr pracuje na 100% aj v práci na rannej chodím do 10hodiny 2,3 krát cikať ako mi to práca dovolí aj keby nie tak idem a hotovo ,lebo je to zle zadržiavať

tinka9075
24. jún 2012

@apolenka6 no tak to autobus nehrozí 😀 😀 ja chodím preto často cikat lebo mám problémy s ladvinou ale radšej budem chodit viackrát cikat ako sa dat operovat 😒 😒

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 tam by ich mali mat... teda mne bolo povedane,ze je lepsie si ich hned vybrat tam,pretoze spolupracuju predsa s centrom tak skladove zasoby maju 🙂 🙂 tu u nas by ich isto museli objednat a to som tiez nechcela...nie nie,nas objednali hned ked nam volali ze ziadost je schvalena 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica viem,že sa hned objednáva,len či to bude trvať zas 1-2 týždne pokedy bude termín 😕

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 nemyslim,ze tak dlho...oni to nejako objednavaju este pred tym ako mas zacat jest tabletky,aby sa zbytocne necakalo dalsi mesiac...a u vas vlastne zalezi kedy chcete zacat,ked mm chodi na tt...neboj budu mat volne hned vas tam pichnu 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica v piatky nám to vyhovuje,ale tuto bude musieť mm priniesť obeť aby som to mala všetko v kope..a ešte mi spomínala,že sa budeme rozprávať s embriológom ,len neviem kedy ..to asi ku koncu pred vkladom 😕

cmelica
24. jún 2012

@apolenka6 hej tak nejak pred odberom to bolo myslim... urcite sa nejako skoordinujete 🙂
ideme si uz lahnut...dobru nocku prajeme 😔 😔 😔

apolenka6
24. jún 2012

@cmelica dobrú noc a dakujem!!! a pohladkaj Braka 😉

tinasc
24. jún 2012

@apolenka6 veruže ešte nie 🙂

apolenka6
24. jún 2012

@tinasc potom napíš ked to budú vedieť...som zvedavá 😕 🙂

tinasc
24. jún 2012

@apolenka6 jasné dám vedieť 🙂

dasaa
25. jún 2012

Dobre ranko vsetkym babenkam a prajem pekny dnicek 🙂 .Ako sa mate ? 😉

apolenka6
25. jún 2012

@dasaa Dobré ránko aj tebe,vidím,že už skoro ráno buntošíš 😀 no je pondelok prvý pracovný deň 😖 to si nemá nikto rád,ja idem poobede do práce 😎

tinasc
25. jún 2012

@dasaa
@apolenka6 dobré ránko tiež prajem 🙂 no u nás začiatok týždňa v pohode, akurát sa nikomu nechcelo vstávať... navyše som našla na okne na našej sieťke proti hmyzu predstavte si ako si lastovičky robia hniezdo, niežeby som vtáčiky nemala rada, ale oni si ho stavali presne na sieťke v strede okna v detskej izbe, presne tam kde vetráme... tak som začala kričať na manžela, aby to išiel dať dole, som tak kričala, že pribehol, že čo sa mi stalo, alebo bábu... že čo sa deje... tak to zhodil dole, odpratal... už všetky okná na dome máme od nich špinavé do toho blata... všade sa už pokúšali stavať si hniezda, ale v zárodku sme im to stopli 😉 nemám nič proti nim, ale nech idú kúsok vedľa... 😉

apolenka6
25. jún 2012

@tinasc trošku poplachu si mm spravila 😕 určite by aj mne vadilo,že by si chceli spraviť na mojom okne a na sieťke hniezdo lastovičky....ved keby si aspoň našli iné miesto ,vedľa... 😉 vstávanie bolo celkom fajn ,len horšie bude odchod do práce,,,ale v budúci tt bude vo štvrtok sviatok a bude voľno 😵 ,keby to bolo radšej v piatok 😕

tinasc
25. jún 2012

@apolenka6 veď práve, keby si ho kus ďalej stavali, kde sa nevetrá, alebo nechodí, tak nech... ale aby som ani okno nemohla otvoriť, tak to nie... však to toľko špiny a všelijakých roztočov a pod... to teda nie...
no veru, sviatok bude fajn...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre