IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
25. jún 2012

@dasaa no veru Simonka bude potrebovat nieco lahucke ...ved ide krasne leto 🙂 to my sme vecsinou nakupovali na zimu,brrrrrrrr snad nebude az taka tuha,aby sme sa aj von mohli ist prejst 🙂

dasaa
25. jún 2012

@cmelica no mna to este len bude cakat nakupovanie na zimu .Ach jaaaaj nema rada taku tuhu zimu a neznasam ked musim byt naobliekana ani sa necudujem deturencom ze stale placu ked idu vonku 😀

sijust
25. jún 2012

@mirka2010 joj mojinka,keby si tak mala pravdu,uz by som to chcela mat za sebou,aj ked sa moc bojim,lebo je to velka zodpovednost,aby som ju zdravucku priviedla na svet...tak by som to chcela zvladnut,co najlepsie...vsetko mozne sme vyskusali a nie a nie ju vydurit 😀 no co s nou? 😅

tinasc
25. jún 2012

@dasaa ale no bolo to nepríjemné, všade z toho neporiadok, ono vtáčiky môžu byť, ale trošku ďalej odomňa 🙂 končím 22 tt, v stredu začínam 23tt 😉

tinasc
25. jún 2012

@sijust no teda, malinká na seba teda nechá čakať 🙂 dúfam, že to bude čoskoro, aby ste boli v pohodke 🙂

dasaa
25. jún 2012

@tinasc pekne si to napisala 🙂 tiez ti utekaju tt ako kazdej z nas 😉

sijust
25. jún 2012

@cmelica ahoj moja,no nenechali ma tam....som rada,lebo porod mi vyvolavat nebudu...malinka je ok,tak som isla domov...v stredu idem zase na kontrolu,ak sa nic nebude diat...a povedali mi,ze malinka tam moze byt kludne este aj dva tyzdne... 😅 az po 14dnoch od stanoveneho terminu sa povazuje za prenasanie...samozrejme,babatko musi byt v poriadku,nesmie byt ohrozene...tak som rada,ze ju nejdu umelo vyhanat von 😕 a vy ako moja?

sijust
25. jún 2012

@tinasc joj moja,co mam s nou robit? 😅 no nechce ist...aj sa jej prihovarame...hory doly slubujeme a nic...mm sa uz smeje ze musime jej pred "vychod" dat lampu,ze sa bude tahat za svetlom 😀 to su teda srandicky...jemu sa dobre vtipkuje,teda... 😀

walta
25. jún 2012

ahojte dievcence moje.... par fotiek Charlottky 🙂 🙂 🙂

dasaa
25. jún 2012

@walta tfuj tfuj tfuj aka zlatucka je 🙂 🙂

tinasc
25. jún 2012

@sijust no teda snáď ťa nenechajú ešte 2 týždne sa takto trápiť... no teda tvojmu mužíkovi sa to sranduje, keby mal on toto prežívať, asi by ho sranda prešla 😉

tinasc
25. jún 2012

@walta juuuuuj tá je zlatučká 🙂 taká na spapkanie, no krásna babulka, tie krásne líčka 🙂 všetko dobré vám želám, nech je Charlottka zdravučká 🙂 juuuj ako krásne hajká... aj ja už chceeeeeeem 🙂 😀

walta
25. jún 2012

@dasaa dakujeme, robi nam obrovsku radost... je to pokladik... tebe sa to uz krati.. ako sa citis, moja?

adikasala
25. jún 2012

@walta jaj zlatunka je velmi,,,mi sa mame ok mala poslucha trosku mame trampoty z kojenim zacina mi vymyslat nechce sa chytit na cici,,lebo ju musim aj dokrmovat moje jej nestaci,tak asi sa jej vic lubi z flasky 😠 ale betarka je to!!

walta
25. jún 2012

@tinasc dakujeme krasne... v sobotu 30.6. uz bude mat 3 mesiaciky.... ale to leti, len pred chvilkou som zostala tehu a aha... krasne obdobie 🙂 🙂 🙂

adikasala
25. jún 2012

kocky mame sa ok!!tak narychlo info o nas 🙂 valentinka ma vo stvrtok uz 7 tyzdnov strasne to leti...mae trampoty z kojenim,nechce sa mi chytit,bohuzial som ju musela zacat dokrmovat s umelym a tym padom sa jej zalubila flaska a nechce mi moc z prsnika place mi hystericky..comam snou robyt poradte,nerada by som ju odstavila od mojho mlieka....
a od tohto vykedu sa nam zacala krasne usmievat a<komunikovat snami,,,nieco neopisatelne aku radost mame ked sa nam do oci zacne rehotat 😀

sijust
25. jún 2012

@walta ty si ale krasna papulka...hned by som ta celu vycmučkala 😲 😅

buba13
25. jún 2012

@tinka9075 jasne ved vy viete. nahodou ja som rada, ze muz ide so mnou vsade. aspon na mna ludia nie su zli 🙂 ked ho vidia, tak radsej menej utocia. nech sme kdekolvek... ☹

tinasc
25. jún 2012

@adikasala ja som to robila tak, že som si mliečko odsala a dala z fľaše, ja som už tiež z malej nevládala, lebo piť nechcela, lebo hneď mi pritom zaspala, tak sa nič nenajedla, z fľašky ťahala dobre... tak som ju nepripravila o moje mliečko 😉

tinasc
25. jún 2012

@walta juj fakt to letí... treba si užívať, lebo to rýchlo prejde toto krásne obdobie 🙂

buba13
25. jún 2012

@dasaa aj ja by som uz v tychto poslednych mesiacoch len spala a mala pokoj od vsetkeho, ale este 3 tyzdne musim vydrzat v praci...
kontrola na nefrologii dopadla zatial nijak 🙂 dnes mi brali krv (praskla mi cela zila, tak vyzeram ako fetak 😀 😀 😀 ) a aj ostatne som odovzdala a bola som len na sono oblicky. ziadne vyhrady nemali a pekne mi ju popozeral celu a aj mocovy mechur 🙂 takze 13.7. opat na kontrolu pre vysledky a este pred tym do poradne 9.7. 🙂 vikend si mala dobry? my sme zasa nieco vystrajali v pivnici (rekonstruujeme, aby sme sa zmestili nielen v byte ale aj dole) a vcera skoro 7 hodin sme boli u nasich na zahrade a uzivali si krasne pocasie. bolo velmi prijemne pod altankom 🙂 dakujeme za pohladkanie. uz som ho pohladkala aj my vas hladkame 😉

barborkam
25. jún 2012

@adikasala ahoj, ja som si odsavala mliecko 6 mesiacov, lebo som mala neskutocne ragady na bradavkach - nebolo to zlou technikou, bolo to tym, ze som ich mala strasne citlive. Mlieka som mala habadej a dokonca som mala este aj zmrazenych nejakych 10 litrov 😵 ale je to dost casovo narocne - 6 mesiacov bola moja meta a veru sme to aj dotiahli 🙂

majca55
25. jún 2012

@sijust moja tak ty stale ešte nič chuda moje ale ked tvojej bambulke je tak dobre u teba myslim na vas babulky moje držkajte sa 😵 😵

majca55
25. jún 2012

@walta moja malinka je prekrasna držkajte sa 😵 😵 😵

majca55
25. jún 2012

@adikasala zlatko taketo trampoty mate 😕 možno sa to zlepši hlavne že je zdravučka držkajte sa a malinkej cmuk posielam 😵 😵 😵

majca55
25. jún 2012

@cmelica @buba13 vam to babulky ale riadne už ubieha držkajte sa 😵 😵 😵

majca55
25. jún 2012

@mirka2010 Miruška a Maroško je už zdravučky?tak všetko krasne zvladol to je super pozdravujem ho cmuk 😵 😵 😵

walta
25. jún 2012

@sijust dakujeme krasne.... veru, je na spapanie.... okupkana, napapkana a uz pomalicky sama zaspava v postielke, sedim tu vedla nej. 🙂

walta
25. jún 2012

@majca55 dakujemeeeee, cmuk 🙂

walta
25. jún 2012

@tinasc veru sa snazim si vychutnavat kazdu chvilocku s nou. Bez nej si to uz neviem predstavit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre