IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
2. júl 2012

Ahojte babulky moje,v prvom rade dakujem mojmu zlaticku @mirka2010,ze vam odovzdala spravicku a samozrejme vsetkym vam,mojim vzacnym priatelkam,ktore ste na mna mysleli...velmi mi to pomohlo,citila som to 🙂 dnes sme prisli domkov,zvykame sa pomalicky na rezim...porod bol no...ako to povedat... 😝 😝 😝 napisem zajtra,ked sa trosku spamatam....inak sme v poriadku,malinka je krasna...zdravucka...pridam aj fotku...len si potrebujem trosku vydychnut....zatial vas vsetky pozdravujem a skoro sa ozvem! mam vas vsetky moc rada 🙂

apolenka6
2. júl 2012

@sijust ahooooj !!!! 😅 😅 😅 teším sa ,že ste doma veľmi ale veľmi sa teším na fotku malej 😵 😵 😵 napíš ked budeš môcť som veľmi zvedavá ,určite nie je pôrod "malina" ale stojí to za to mať malú pri sebe 😉

apolenka6
2. júl 2012

@tinasc len vela pi musíš za dvoch 😀 teraaz som tak pila,že mi až zabehlo ..jáj som ja ale pahltná zaa vodou 😝
a zas kašel? 😖 😖 😖 bez komentára

majca55
2. júl 2012

@dasaa vau to fakt sekciu?a robiš si aj predoperačne?som rada že je všetko ok moja držkaj sa a tešim sa na bambulku 😵 😵

majca55
2. júl 2012

@sijust zlatko držkajte sa a malinkej posielam cmuky a tešim sa na fotečky 😵 😵

majca55
2. júl 2012

@apolenka6 juj moja tak cela som bola mokra ale inak celkom ok aj ma pekne privitali aj sme si poplakali ☹ ale inak sa dalo ale tieto teploty ma zabiju 😝 😝 aj teba?

apolenka6
2. júl 2012

aj mňa aj mňa to zabíja ,chúdatká malé detičky a starí ľudia ,pre nich to musí byť otras 🙄 a v práci nemôžme byť moc pri sebe,lebo si dýchame vzájomne vzduch a hned je vzduch horúci 😀 😀 vieš robím na kolotoči,naťahujeme káble 😝 ....
tak ťa privítali millé,ale aj smutné,že si sa vrátila ja som zvedavá ako ja dopadnem....ale teraz ma čaká ešte ten zub!!bojim .bojim o týždeň ☹ 😢

kostickabonnie
2. júl 2012

@dasaa @tinasc @apolenka6 @cmelica @tinka9075 tak ja som hviezdila s danovym priznanim ...som si ho vyrabala v piatok a zistila som ze neviem najst to cislo uctu, na ktore sa posiela dan, este v nedelu do polnoci som vyhadzala vsetky skatule, police, takže vybuch v pracovni. Zistila som ho az dnes rano, ked som volala na danovy 😀 a minutku na to volala mamča, ze ho nemam v nitre ale v poprade 😎 Potom som zhanala tlaciva, pre neziskovky mali len v jednom obchode, na ktory som sa spoliehala dnes poobede, a prisla som tam, a oni si zmenili otvaraciu dobu do 16,00 a ja som prisla 17,00. Tak som rychlo utekala do dalsieho, a ten tiez zavreli kvoli horucavam o 17,00...nahanala som sa po pesej a hladala internetovu kaviaren, ktorych bolo niekedy ako hub po dazdi a teraz nic. Nakoniec som o 18,00 s infarktovym stavom vbehla do posledneho mozneho papiernictva a tam sa ma teta zlakla a pustila ma do kancelarie, kde som si vytlacila tlacivo z internetu.Takze som to stihla vypisat a poslat 18,30 ...vsak este polhodinova rezerva 😀 😀 😀 a pridem domov cela spotena a nesla voda, tak som sa o 20,00 hodila do bazena, aka parada...aj vam krasny vecer...Helios maamm momentalne hlboko v pazi 😉

apolenka6
2. júl 2012

@kostickabonnie no v takomto teple si si zaslúžila ten bazén 😝 ..jáj aj by som bazén brala,ja môžem tak akurát si sprchu pustiť a vybehnúť na balkón na 5 poschodí 😠

tinasc
2. júl 2012

@apolenka6 no čo už mám na to povedať? no hlieny, cítim ich, vadia mi tam, tak si musím odkašľať... ale zase to nie je taký silný kašeľ, čo som mala predtým... takže uvidím, musím sa aj ja krotiť... 🙂

tinasc
2. júl 2012

@kostickabonnie juuuj no to si sa teda riadne nabehala, v tomto teple 🙂 už dúfam, že budeš mať na dlhšie pokoj 🙂

majca55
2. júl 2012

@apolenka6 držim ti moc palce až ten zubok neboli a maš to rychlo za sebou 😵

tinka9075
2. júl 2012

@sijust tak fain že ste už doma tak si len pekne užívaj maličkú princezničku 🙂 🙂

tinka9075
2. júl 2012

@mirka2010
@tinasc
@apolenka6
@dasaa
@buba13
@cmelica čaute babenky tak od zajtra idem na peenku 🙂 🙂 už ma to nebaví v tom teple robit klíma žiadna 😒 😒 tak si viete predstavit ako sa mi robí 😉 😉 mrcha už je na ceste cítim to tak asi o dva dni pichám prvú injekciu a verím že budem dobra pestovatelka vajok 😀 😀 😀

dasaa
3. júl 2012

@mirka2010 no moj alergolog mi dal odporucanie na cisarsky.A tento piatok idem zase na ctg a aj ku porodnikovi tak mu dam hned papier.A som zvedava ako sa dohodneme.

dasaa
3. júl 2012

@majca55 moja zatial mam len odporucanie na cisarsky ale vsetko uvidim az v piatok co mi povie moj porodnik.A co sa tyka predoperacne tak to zalezi kedy mi da termin na prijem bo keby mi dal v pondelok tak mi ho urobia uz v nemocnici.

dasaa
3. júl 2012

@kostickabonnie mala si to za den ale ten bazem to bolo super vec.Joooj ako ti zavidim ze mozes ist sa okupat v bazene hned by som to brala.Som rada ze vsetko tak beries nakoniec to bude aj tak dobre 🙂

dasaa
3. júl 2012

@tinka9075 jeeeeeeeej velmi sa tesim som rada.Co sa tyka praci nezavidim ti je to nie co neskutocne hrozne poznam to tiez sme klimu nemali a nase baby len odpadavali alebo im bolo zle.

dasaa
3. júl 2012

@tinasc ahoj a neskusala si ist k doktorke koli tomu kaslu?Drzim prsteky aby ti cim skor bolo ovela lepsie 🙂

dasaa
3. júl 2012

Ahoj @sijust sme radi ze uz si doma a ze ste obe v poriadku velmi sme na vas mysleli.Kludne sa daj dokopy mi to chapeme.Tesime sa na malicku ked ju uvidime pozdrav ju od nas 🙂

mirka2010
3. júl 2012

@sijust ahoj zlaticko, tak som uz cakala kedy prides!!!! mojinka, jasne vydychni si a potom nam daj o vsetko vediet, som veeeeelmi zvedava ako si to vsetko zvladala...a aka je malicka???? uz sa neviem dockat tej nadhernej fotocky toho krasneho dievcatka, ktore sme tu tolko cakali....posielame s Maroskom boztek!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
3. júl 2012

@tinka9075 super, len chod na PN, co budes v takych teplach a este aj pichat...zasluzis si pokoj, klud, vela spanku, aby si naozaj ako si napisala vypestovala veeeela dobrych vajok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka2010
3. júl 2012

@dasaa vsak uvidis ako sa dohodnete...pozri, ak mas ist cisarskym, tak mozno aj lepsie pre teba...ako by si to tam cele predychala...ved to nie je sranda...a ako sa malicka???

cmelica
3. júl 2012

@sijust ahoj moja! tak uz ste s bambulkou pekne domka a si to uzivate 🙂 🙂 juj posielame jej bocenku a tesime sa na fotecky 😵 😵 😵 ako sa citis???

cmelica
3. júl 2012

@dasaa ahoj moja! juu, tak ti doporucuju sekciu??? a ako sa citis?? tie lieky ti aspon trosku zaberu,ci ani nie?? v piatok sa definitivne rozhodne ci sekcia?? pohladkaj za nas SImonku 🙂 🙂

cmelica
3. júl 2012

@mirka2010 ahojky!! veru tie horucavy su hrozne pre dospelich a nie tak pre deticky 😝 veru najlepsie je byt cely den vnutry, aj to je dusak ako slak 😠
my v pohodicke,Branusko si kopka a maminka sa poti ako slak 🙂 🙂 9teho mame kontrolu tak som zvedava ci sa mi steh drzi tak ako ma 🙂 chcela by som priepustku aspon na 2 dni ,aby sme mohli ist k znamim na chalupu trosku sa odreagovat...no som zvedava co povie dr 😕
vy planujet niekam ist??

cmelica
3. júl 2012

@buba13 aj ja mam 9.7,ale kontrolu a 19teho poradnu 🙂 veru tych par dnbi do materskej uz potiahnes a potom uz mozte len odpocivat a uzivat si 🙂 🙂 my v pohode 😵 drobcek si kopka,tomu je teraz najlepsie v tej vode 😀

cmelica
3. júl 2012

@tinka9075 jee tek uz to o par dni vypukne a mozes zacat pestovat vajenka 🙂 🙂 veru chod na PN ved to teplo je neunosne a + hormony,brrrrrr...

buba13
3. júl 2012

@tinka9075 paradicka. tak pekne oddychuj doma. ja som rada v klime v praci. doma mame 31 stupnov pri zatvorenych oknach...
drzim palce pestovatelka nasa 😉

buba13
3. júl 2012

@tinka9075 paradicka. tak pekne oddychuj doma. ja som rada v klime v praci. doma mame 31 stupnov pri zatvorenych oknach...
drzim palce pestovatelka nasa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre