IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
11. júl 2012

@tinka9075 to som este nepocula, ze by odkupovali. super! takze mozno dalsie kamosky nebudes potrebovat 🙂

tinka9075
11. júl 2012

@buba13 v to aj ja dúfam ale ešte asi budem pichat nejaké dni muž sa smeje že po tých dávkach hormonov budem mat vajok ako sliepka 😀 😀

buba13
11. júl 2012

@tinka9075 hihi viem si predstavit 😀 aj moj mi toto hlasil, ked som brala len clostil 🙂 vy musite inak rozosmievat ludi v cakarni ako si uz pisala 😀 hihi

tinka9075
11. júl 2012

@buba13 no to áno ale zajtra bude čakat v aute idem len na sono a krv nemusí všade chodit so mnou jak cecok 😀 😀

buba13
11. júl 2012

@tinka9075 no moj chodi so mnou aj do poradne. co ked maleho mi budu ukazovat 🙂 doktor sa nepyta len mna ako sa mam, ale aj jeho 🙂 ten moj je iny cecok. radsej to ani tvojmu nehovor co robi moj muz, lebo sa ho uz nebavis pri vsetkych navstevach u doktorov 😀

tinka9075
11. júl 2012

@buba13 to mi už povedal že ked budem tehu tak bude chodit so mnou no čo už musím si zvykat 😀 😀 idem si zachvílu lahnút tak sa mi chce spat to asi tie injekcie robia zatial pápá 🙂 🙂

buba13
11. júl 2012

@tinka9075 no ja sa ho naozaj neviem zbavit 😀 ale tak fajn aspon vynada arogantnym ludom a ja sa nemusim nervacit 😀 jasne pospi si, zajtra ta caka vylet. papa 🙂

apolenka6
11. júl 2012

@dasaa veru dalo sa to zvládnuť,ale by som si to nechcela zopakovať 😝 si zlatá,že si na mňa ráno myslela 😉
ja budem v piatok 13 na teba myslieť 😵 a čakať že kedy napíšeš ...už si pomaly zbalená? že?..ja trúba ved pred pôrodom musíš byť už dávno pobalaná 😀

apolenka6
11. júl 2012

Ozaj kočky písala som @icipxe @pici nechala vás pozdravovať 😅 a pripravuje sa v septembri na vklad posledných mrazáčikov ....a prípadne si podáva novú žiadosť na IVF ,ale veríme že sa jej to podarííí!!! Držíme palce

kostickabonnie
11. júl 2012

@apolenka6 to je super sprava, a ako ti vychadza MS? ja mam dnes 1.den - tento cyklus este nejdem, lebo koncom augusta mam pracovne fofry, a potom sa uvidi. 😉

kostickabonnie
11. júl 2012

@dasaa velmi ti prajem, nech vsetko prebehne hladko a malinka bude coskoro na svete 🙂 (neviem sice, preco ides sekciou, asi som necitala vsetky starsie spravy) myslim na teba v piatok 🙂

apolenka6
11. júl 2012

@kostickabonnie ja mávam MS koncom mesiaca dnes som 15dc a pôjdem až koncom septembra ked dostanem MS ..
v auguste je dovolenka a nechcem v tom veľkom teple pichať dr.povedala,že je to aj lepšie 😉

kostickabonnie
11. júl 2012

@apolenka6 ja si budem musiet zistit, ako je to v tie prve dva tyzdne, ci sa len beru tabletky, alebo sa uz hned picha a ako casto je kontrola, lebo este ten prvy tyzden (16. - 23. DC) mam dve zahranicne cesty a vtedy sa do centra velmi nedostanem na kontrolu 😒 ak by bolo treba uz od zaciatku chodit pravidelne do centra, tak budem musiet pockat este dalsi mesiac....lenze takto sa mi tam objavia ine povinnosti a stale dookola....ach jaj, mala by som si dat radikalnu stopku v biznise asi ☹

apolenka6
11. júl 2012

@kostickabonnie no kým sa nepobavíme s koordinátorkou tak nič nevieme 😕 len mi do tel povedali to čo tebe,že sa začína na 16 DC a stačí sa vopred objednať počas cyklu ...len ja som jej hned povedal,že sa objednáme ešte skôr,lebo mm má dovolenku,pracuje vonku a tiež má problém hoc kedy odísť ..tak ešte počas dovolenky chcem stihnúť CAR dostať lieky a byť poučená a v septembri už ,len začať pichať ..
spýtaj sa kočiek ako to je ?

majca55
11. júl 2012

@apolenka6 zlatko ako si dopadla?myslela som na teba len nemam čas sem chodiť moc 😝

majca55
11. júl 2012

@apolenka6 gratulujem moja takže už šu šup nato 😵 😵

apolenka6
12. júl 2012

@dasaa @majca55 dievčatá je normálne,že mi to opuchlo?? 😨 vy máte skúsenosti v tomto ...po zákroku som to také nemala ako na večer a ráno to mám také isté a najhoršie je že zápal sa mi vytlačil hore okolo zubu -hnis ☹ ☹ 😢

apolenka6
12. júl 2012

zvýšená teplota ☹

mirka2010
12. júl 2012

@dasaa malicka babika, uz zajtra tu bude...ach, ako moooooooooc na vas budeme mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ako sa citis,??? dufam, ze dobre a ze si este dnesny dnik poriadne s manzelom uzijete....🙂 Maroskovi sa uz lepsie spinka, tuk, tuk, tuk...lebo uz nie je v noci tak teplo, tak hned je lepsie..aj dnes vyzera ze bude pod mrakom, tak to sa uz tesime ako pojdeme von...🙂

mirka2010
12. júl 2012

@tinasc presne tak ako pises...velmi rychlo to leti...vsak ja ked to tak vezmem, tak my sa tu uz pozname vyse roka a pol...a to noazaj viem presne, lebo si presne pamatam obdobie, kedy som sem prisla...takze je to neskutocne ako to rychlo bezi...a ty sa ako citis???

mirka2010
12. júl 2012

@sijust mojinka zlatucka...nebojkaj o chvilu sa ti vytvori rezim a uz to bude urcite podstatne lepsie...a budes nam tu pismenkovat ako sa mate so Stellinkou....veeeelmi moc ju pozdravujeme a hladkame babiku malicku 🙂 🙂 🙂

mirka2010
12. júl 2012

@cmelica ahojky, no veru ano...uz o par dni bude mat pol rocika..je to neskutocne naozaj, aj my sa doma cuduje, co to babatko za ten cas vsetko dokaze...je to taky nas poklad, nejdem sa stale na neho vynadivat...uzivame si ho ako sa len da...🙂 od vcera sme uz aj v sportovom kociku, takze my sme uz naozaj velkaci 🙂 a vy sa s Branuskom ako mate?

mirka2010
12. júl 2012

@apolenka6 jej moja super s tou ziadostou...tesime sa s tebou...no a ako zubok??? boli to teraz?

apolenka6
12. júl 2012

@mirka2010 už som písala vyššie ,nebolí to,len to opuchlo ,mám zvýšenú teplotu a okolo zubu sa mi to zbiera -hnis ☹
idem dnes do práce ,volala som sestričke a vraj je to bežné ak by sa mi to nezlepšilo tak zajtra mám prísť ,nemám ani antibiotiká ...len paralen mám,ale telo sa asi bráni a bojuje preto tá teplota,predsa to bol zásah,operácia 😕 a kloktám repík to mi včera kázali...

apolenka6
12. júl 2012

@dasaa tak zajtra na vás myslíme 🙂 🙂 🙂 držkajte sa a prajem krásny zážitok ,vidieť prvý krát malú 😵 😵 😵

mirka2010
12. júl 2012

@apolenka6 no tak nech ta zubok netrapi a nech to rychlo prejde!!!

wifina
12. júl 2012

čaute baby, nám sa zrazu zlepšil spermiogram, taker z 0 na pár 2-3 miliónov, ale stále je to málo a vysoká patológia. Podarilo sa niekomu z vás IUI? Má to vôbec zmysel? My by sme chcali ísť ešte pred IVF, ale chcem počuť aj vaše skúsenosti, rady. Existuje niečo, čo zvýši úspešnosť? Ďakujem za všetky odpovede.

tinka9075
12. júl 2012

@dasaa
@apolenka6
@buba13
@tinasc
@cmelica a všetky ostatné babenky tak už sme doma dnes 7 dc a vajok dokina narátala 15 tak povedala že super ešte sme sa smiali že budem dobrá nosnica 😀 😀

apolenka6
12. júl 2012

@tinka9075 tak to je krásna úrodička ,paráda 😵 😵 som na teba myslela ako si dopadla...ja idem dnes poobede do práce a hned ráno znovu na 6 hod 😝

tinka9075
12. júl 2012

@apolenka6 ešte mám volat brali mi krv a podla hormonov či si mám pichat viac alebo menej 🙂 🙂 zajtra si idem robit predoperačné nech to už mám spravené 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre