IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. júl 2012

@tinasc tak to ti verim, ze mas toho dost, potrebujes si samozrejme aj oddychnut...ale naozaj aspon to je dobre, ze konecne nie je uz tak teplo,..to sa kazdemu ulavi....a kedy mate dalsie sono?

tinasc
13. júl 2012

@dasaa držím ti palce, všetko zvládneš, drž sa 🙂

mirka2010
13. júl 2012

@dasaa moja drzkajte sa aj so Simonkou, veeeeeeeeeeeeelmi na vas myslime a uz sa malickej nevieme dockat!!!!

mirka2010
13. júl 2012

@walta tak to mas uzaaaasne babatko, ked sa ti ani nebudi na papkanie...to naozaj celu noc vydrzi krasne spinkat??? no to je pokladik kraaaasny,...velmi ju chvalime...nas maly vstava sice raz papat, ale ja som hore na kazde jeho suchnutie, takze moc toho nepospim a teraz ked sa aj pretaca tak to som neustale v strehu...nas uz o chvilocku cakaju zubky, tak to veru neviem ako bude zvladat...asi to nebude len tak...uz to vidim 😒

tinasc
13. júl 2012

@walta jaj moja, takých debilov som mala aj ja okolo seba dosť čo si jednoducho nedali povedať, že nechytať za ručičky, no mohla som si hubu omlátiť, svokrovci sú dedinské typy, dodnes sa mi smejú, že čo som taká čistotná, no jednoducho oni to nemajú v krvi, proste sú iní ☹ ale treba bojovať za svoje dieťa, tak držím palce a pevné nervy 🙂

tinasc
13. júl 2012

@cmelica jaaaaj moja, ja keď som bola s našou malou tehotná aj o 10.00 hod som vstávala ráno a veru nebola ona spachtoš... v letných mesiacoch vstávala spolu so slniečkom kľudne aj o 5.00 😀 no to bolo radosti... ale nechcem strašiť, každé dieťa je iné, bodaj by ťa ráno nechal vyspať... ja si to už teraz ale nebudem môcť dovoliť, lebo malú bude musieť ráno aj tak do školy chystať, takže ranné leňošenie sa nebude konať a cez víkend ma zase krásavica zobudí 🙂

tinasc
13. júl 2012

@mirka2010 ahoj, no mám toho dosť, navyše krásavica naša je nejaká dosť drzá a tvrdohlavá, musím odrážať tie jej útoky, no niekedy je to na hlavu... poradňu mám 1.8. tak snáď bude aj sono... 🙂

mirka2010
13. júl 2012

@cmelica moja to ta uplne chapem, ze si nervozna ked malicky nekopka...ale vies, on ma este pred sebou tooooolko tyzdnov, takze si setri sily 😀 😀 😀 urcite nie je lenivy...ja si pamatam ze Marosko tiez nejako do 30 tt ani tak moc nevyvijal aktivitu a potom sa to tak rozbehlo...a teraz je z neho teda poriadne zive babatko...uz sa vidim ako o pol roka nebudem nic ine robit len za nim utekat...on je neustale v pohybe...musim mat stale oci na stopkach, ze co robi, co drzi v rucickach, kde sa zase pretocil...neustale kope nozickami, rucickami nieco robi...takze to este len pride..uvidis, potom mi povies 😀 🙂 to ze sa ochladilo vnimam ako neskutocne dobreeeeee, konecneeee sa da normalne dychat...co planujete na vikend?

mirka2010
13. júl 2012

@tinasc joooj, ta vasa dcerka...da ti teda poriadne zabrat...mozno sa to zmeni ked pojde do skoly, hlavne aby ta nepajedila, naozaj potrebujes mat aj svoj klud...inak, ja som vzdy tuzila mat takyto rodiel medzi detmi ako mate vy...lebo som si vzdy myslela, ze to starsie uz bude samostatne, pomoze mi...vsak uvidime...🙂

walta
13. júl 2012

@cmelica ahojky moja... najskor troska radosti- huraaaa, konecne prsiiiia ochladilo saaaa.... a teraz k teme 😀 , nasa mala je poklad a kojila som ju iba mesiac, uz papa nutrilon, inak sa nedalo, hoci som chcela kojit co najdlhsie.... skoda preskoda... ale nutrilon lubi, pekne z neho prospieva, tak ziadne problemiky.... pohladkaj od nas brusko, papaa 😉

walta
13. júl 2012

@tinasc mojaaaa, si to vystihla... aj moji svokrovci su taki.... ale to je skoda slov, svokor ked na nu prehovori, vzdy sa zlakne, lebo on huciiii jak idiot miestami, to darmo mu poviem, aby bol tichsie... no comment... ale jasne, ze si poviem nahlas, co chcem, ke sa to bude tykat malej, to bez debaty

walta
13. júl 2012

@mirka2010 ano, je taka, ze krasne prespi celu noc.. dnes vstala pred 6, no fantazia... a vrti sa jak ventilator 😀 , oooobrovsky pozor davat na nu... pozdravujeme tvojho Maroska, je zlatucky 🙂

cmelica
13. júl 2012

@tinasc juj moja tiez si myslim,ze to az take jednoduche nebude 🙂 🙂 ja som bola veru r 🙂 iadny cert a ked to bude mat po mne tak sa veru nevyspime 🙂 🙂
a ako sa citis???

mirka2010
13. júl 2012

@walta tak to je naozaj obrovske zlaticko...dakujeme za pozdrav pre Maroska, aj my tu tvoju babiku kraaasne pozdravujeme...my uz musime davat na vecer kasicku, lebo maly by sa podla mna uz budil mozno aj viac krat...asi mu uz len moje mliecko na vecer nestaci... 😒 ale kasicku miluje, cely sa s nou zalizuje...tesim sa ako krasne papka 🙂 a mala ako casto cez den papka?

cmelica
13. júl 2012

@mirka2010 ju veru uz sa da dychat 🙂 a na vikend este nemame nic...dnes chceme zobrat svagrovych nezbednikov do kina 🙂 uvidime co nas napadne 🙂 a vy moja??? co planujete??

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica no úrodička pekná v nedelu idem znovu na sono tak uvidíme len nech ich tam nie je viacej 😀 😀

cmelica
13. júl 2012

@walta kolko malo staci k radosti,ze?? tak uz dokrmujete,nutrilonom? ale co ved pokial malicka je spokojna a nic jej nechyba je to to naj naj,nie? dakujeme za pohladkanie 🙂

cmelica
13. júl 2012

@tinka9075 preco nie??? len nech su pekne a riadne sa im dari 🙂 🙂 🙂

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica ved to ich budem mat ozaj ako sliepka 😀 😀 uvidíme ako sa im bude darit napichovanie nebude spermoš máme ok a pk nebudeme dávat mne sa delili pekne aj bez nej tak za 2 dni po opu bude vklad tak uvidíme 🙂 🙂

cmelica
13. júl 2012

@tinka9075 ale mas pravdu cim menej tym kvalitnejsie 🙂 🙂 tak PK nebude?? a vkladat budete 2??

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica včera som bola na sono a bola tam taká milá doktorka tak sme sa porozprávali 🙂 PK nebude a budeme vkladat 2 🙂 🙂

cmelica
13. júl 2012

@tinka9075 juuj no bodaj by sa chtili obe 🙂 🙂 tuzis po dvojkach este ,nie??

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica ja tomu verím že sa zakusnú obe ja chcem dvojičky strašne len aby sa aj tie dve nezačali delit 😀 😀

cmelica
13. júl 2012

@tinka9075 juuj tak to by bola aka radost potom,ze??? 😀 😀 😀 ale to je mala pravdepodobnost 🙂

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica to by bolo ale ja budem štastná aj za jedno 🙂 🙂

cmelica
13. júl 2012

@tinka9075 jasne ,ze ano!!! 🙂 🙂 a my budeme drzat palce 😵 😵

tinka9075
13. júl 2012

@cmelica dakujem teraz tomu nejak verím že sa podarí a hotovo 🙂 🙂 potom mi ostáva už len Brno 25 tam idem k jednému doktorovi do centra tak chceme všetko prebrat tak sa už aj teším 🙂 🙂

lulka33
13. júl 2012

Ahojte.Ja som bola uz 2 krat na umelom oplodneni a stale nic.A nevieme preco sa to nedari ☹ A keby niekto chcel mam na predaj Orgalutran a fostimon.merional som uz predala.A chcem sa spytat do ake centra chodievate?

mirka2010
13. júl 2012

@cmelica no my uz mame nahlasenu na zajtra navsetvu a taku celkom velku, takze zase chystanie, pecenie, upratovanie...ach, mame to skoro kazdy vikend...ale na druhej strane som rada, ze ludia s nami chcu byt a travit cas..hlavne ze je naozaj uz chladnejsie, to mam hned lepsiu naladu...inak aj ja by som isla do kinaaaa...ale akoooo???

mariankach
13. júl 2012

ahojte srdieckaaaa, ako sa mavate??? 😀. Nestiham nejako citavat, skoro stale sme s bobkom vonku a dnes ma pol rocka.
@cmelica drobatko je v poriadku?
@mirka2010 ako sa mas s Maroskom?? Teda ale nam to letiii, urcite uz je aj tvoj pohyblivy ako ringispil, nasa uz zacina "ráčikovať".
@walta ako svekrusa? Predpokladam, ze uz sa "oddula" a chodi k vam ako nic 😀...

a vidim, ze nam tu pribudne teraz niekedy male babetko @dasaa 🙂

cmelica
13. júl 2012

@mariankach ahooj!!! ty sa pochval ako sa mate??? my stale po starom 🙂 kopkame,prevalujeme sa 😵 😵
bozinku,ze pol rocka 🙂 ze ako rychlo to ubieha,ako voda 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre