IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
24. júl 2012

@apolenka6 jasné dám vediet nech ti to v práci rýchlo ujde 🙂 🙂

mirka2010
24. júl 2012

@tinka9075 mojinka, citam ze mas vklad zajtra...tak budeme neskutocne moooooc drzat palce...nech uz su lasocky v brusku a hlavne nech su tam krasnych 9 mesiacov 🙂🙂🙂

tinka9075
24. júl 2012

@mirka2010 dakujem no už sa teším ako budú v brušku a nepustím ich až za 9mesiacov 🙂 🙂

mirka2010
24. júl 2012

@tinka9075 presne tak...ani keby co bolo 🙂🙂🙂 juuuuj, uz sa velmi tesim na tvoje tehulkovanie 🙂

tinka9075
24. júl 2012

@mirka2010 ved ideme vkladat dve tak by bolo super keby sa to podarilo a už by som mala pokoj na dlho 🙂 🙂

chilinkaxxx
24. júl 2012

@merry1001 iscare ba

chilinkaxxx
24. júl 2012

je to len mini duch, naživo je ju vidno viac, ale som len 8 deň po IUI, cez víkend chcem robiť druhý, teda ak sa podarilo, by mala byť oveľa silnejšia 😉 verím, že vylepším štatistiku tejto skupinu - prvýkrát a úspešné 😉

cmelica
24. júl 2012

@chilinkaxxx tfuj tfuj tfu az uz len silnie 🙂

cmelica
24. júl 2012

@tinka9075 tak nech sa pekne zajtra pekne zahriznu a uz nepustia 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
24. júl 2012

@cmelica presne tak nech sa len zahryznú a pekne sa držia 🙂 🙂

dasaa
24. júl 2012

@apolenka6 ahoj to je super ze uz je schvalena ziadost a ze aj zub je uz ok velmi sa tesim a budem drzat vsetky prsteky 🙂 Chystate sa nie kde na dovolenku alebo budete doma?
@tinka9075 dakujem citam ze zajtra mas vklad tak budem na teba mysliet.Potom daj vediet co a ako.Drzim ti prsteky 🙂
@kostickabonnie @tinasc dakujem vam babenky 🙂
@mirka2010 musela som si dat fotky do pocitaca ale dam ju hned ako dopisem 😵 Mirka po cisarskom sa citim dobre jazva ma neboli uz ale aj tak si este davam pozor.Ani by som nepovedala ze som bola na cisarskom velmi rychlo som sa dala dokopy co aj boli prekvapeny lekari ze uz na druhy den som chodila ako po normalnom porode klop klop klop.Vsetko uz v domacnosti robim ale este tazke nedviham.Veru robi nam velku radost a sme stastny ze ju mame.Ale vy sa pochvalte ako sa ma Marosko? 😵

kostickabonnie
24. júl 2012

@tinka9075 vložiť a nepustiť !!!! 🙂 zajtra sme myšlienkami pri Tebe snáď všetky 😉

tinka9075
24. júl 2012

@dasaa jasné moja hned ti napíšem čo a ako vdaka že budeš na mna mysliet velmi si to vážim 🙂 🙂

tinka9075
24. júl 2012

@kostickabonnie nepustííííím vôbec pekne budú u mna 9 mesiacov však im bude dobre v teplúčku 🙂 🙂

chilinkaxxx
24. júl 2012

neviete ako dlho trvá, kým sa vyplaví hcg po ovitrelle? či to nie je falošný pozitívny test ☹

tinasc
24. júl 2012

@chilinkaxxx pri IUI sa odporúča testovať najskôr na 10. deň u každej je to individuálne koľko jej zostane pregnyl/ovitrelle v tele...takže cez víkend to už bude jasné 🙂

mariankach
24. júl 2012

@mirka2010 cavees, uz som tu...mam strasne fofry v poslednej dobe. Preklapam hypo do inej banky, planujem dovolenku a dorabame dom 🙂. Pomedzi to chodim do prace - zastupujem teraz kolegynku, co je na dvojtyzdnovej dovolenke a s malou na babyplavanie kazdy Ut a Stvrtok. Mm ma dovolenku, tak je to fajn. Ale normalne kojim - snazim s atak, aby som bola pri malej stale kludna.
Nazory na kakanie babenka sa veru roznia, kazde babetko je individualne. My teraz v januarovkach riesime prikrmy, tiez kasicky, dokonca niektore baby nocnikuju, mozes tam kuk.
Vrchna fontanelka - ako sa spajaju svy na vrchhlave dietatka, mas tam taku priehlbinku. Ak je velmi preliacena dnu - dietatko je dehydrovane. Ak je taka jemna, je to ok. To ma napadlo ako jedna z veci 🙂.

apolenka6
24. júl 2012

@dasaa malá je úúúžasnááá 😅 😅 😵 😵 krásne bábo 😲
áno chystáme sa na dovolenku niekam ,tento týždeň končím v práci a máme celozávodnú dovolenku 3 týždne 😅 😎
chceme ísť k moru 😎 uvidíme čo bude v ponuke a aké ceny ,teraz sú dovolenky v plnom prúde tak nebudú lacné ,ale nevadí niečo určite kúpime 😵

apolenka6
25. júl 2012

@tinka9075 už máš asi baburiatka v brušku 😵 nech sa krásne u maminky držia 😲 😲

apolenka6
25. júl 2012

@cmelica Ahoj! ako sa máte? ...ja mám pomaly dilemu koľko si dám vložiť 😕 u teba si nepamätám či si mala 2vložené,alebo jedno

cmelica
25. júl 2012

@apolenka6 ahooj!!! dakujem v pohodicke...drobec si kopka tak sme spokojny 🙂 🙂 2.8 mame sono a nevieme sa uz dockat 🙂 kedy zacinas stimulku???? nam vkladali jedno ...ze koli veku aj postave 😵

cmelica
25. júl 2012

@dasaa ahoj mamina 🙂 🙂 🙂 malicka je krasna a urcite vam robi len a len radost 😵 uz ste boli aj vonku na prechadzke???

cmelica
25. júl 2012

a vy ostatne maminky ako sa mate??? co nove bambuliatka?? @mirka2010 @adikasala @walta @mariankach @sijust a koho som este zabudla.........

cmelica
25. júl 2012

@ursula5 ahoj! ako sa citis???
@kostickabonnie co mas nove??? dovolenkujete???
@tinka9075 tak co moja uz mas bambulky pekne u seba v teplucku ???

apolenka6
25. júl 2012

@cmelica 17. augusta ideme ku koordinátorke ,kde už asi dostanem aj lieky ked máme žiadosť schválenú 😕 a potom bude záležať na mne kedy začnem od ktorého cyklu ...koncom augusta mám dostať MS a na 16 dc sa tuším začína ,ale nie som rozhodnutá... či nepôjdem až ten další cyklus koncom septembra ,ešte by som si chcela po dovolenke dať spraviť kultiváciu či nemám v sebe dáku neplechu (vieš bazény ) aby som bola na vklad zdravá ..nechcem nič podceniť nech je všetko na 100%

cmelica
25. júl 2012

@majca55 ahoj mojka!!! ako sa mi mas??? a co dovolenka??? drzkam mooooc palce ,aby si prisla ako kinderko 😀

walta
25. júl 2012

@tinka9075 supisko... sa tesim... len tak dalej embryjka nase, a aby sa vam dobre byvalo v novom domceku 🙂 🙂 🙂

cmelica
25. júl 2012

@apolenka6 juu tak to uz coskoro zacinas 🙂 🙂 bozinku moooc drzim palce,aby sa to hned podarilo tak ako aj nam 🙂
len si daj casu kolko len potrebujes,aby si bola hlavne v klude a v pohodicke 🙂 a ta kultivacia je dobry napad po tych bazenoch 🙂 aj ta este caka nejake vysetrenie???

apolenka6
25. júl 2012

@cmelica neviem asi nie ..koordinátorka nás teda mňa bude učiť pichať injekcie že? ale už mám všetko spravené jedine že by ešte v helíku chceli niečo ..ale čo bolo treba tak už mám hotové a dakujem za palce 😝 bude ich treba 😉
ale asi pôjdem až koncom septembra nebude snád také teplo

walta
25. júl 2012

@cmelica ahojky moja... dakujem za opytanie... no, mame sa v celku ok, vcera sme boli s malou na nozicky, ma uz vyvinute aj jadierka, ma to v poriadku, cize na nozicky uz ist nemusime. Chvalabohu. A co brusinko, rastiete? Pohladkaj ho od nas 🙂 🙂 🙂 Drzte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre