IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mariankach
7. aug 2012

@tinka9075 cauko, paralen 1x, nech sa vyzspis a vlazna voda na uterak na celo, lahnut a studeny vzduch zvonka pustit 😀..ked ta citam, mne tak zacinalo tehu, bolela ma hlava ako slak a potom panva, akoby som mala menzes, ale vkuse....

tinka9075
7. aug 2012

@mariankach ahoj dakujem za radu 🙂 🙂 vo vani som už bola a pomohlo okno mám otvorené ešte som pustila aj ventilátor tak už je to lepšie 🙂 🙂

kuspitka
7. aug 2012

@tinka9075 joj moja ani nevrav teraz mmi je zle poriadne..

tinka9075
7. aug 2012

@kuspitka ti nezávidím 😒

danuska111
8. aug 2012

@kuspitka @kostickabonnie ahojte, takže v pondelok sme mali ísť na insemináciu, ale "telo si so mnou robí čo chce" a folikul nedorástol, bola som v sobotu na sone a mal iba nejkaých 14mm, tak som bola na kontrolnom včera, hneď mi pichli pregnyl, bol pred prasknutím, ale asi kvôli istote a že už nič nebudú s tým teraz riešiť a zaželali nám krásny romantický večer na dnes, tak som sa usmiala a šla som domov, takže dnes bude vysoká romantika 🙂

kuspitka
8. aug 2012

@danuska111 moja to mi je luto,ale neboj podari sa...

zuzullik1001
8. aug 2012

kde na IUI??? Gyn-fiv alebo ISCARE??

dasaa
8. aug 2012

@tinka9075 Ahoj moja.my sa mame dobre len Simonku v nedelu aj pondelok velmi bolelo brusko tak mali sme koliku.Nastastie od utorka je v pohode.Sice neviem ci to bola kolika ale kamoska mi povedala ze je to kolika.No my s mm si myslime ze ju len bolelo brusko aj ked este stale ma take trosku tvrde brusko.Simonka je nase srdiecko sme velmi stastny ze ju mame.Aj ked tie 2 dni som bola uplne hotova bo som nevedela co jej je.Ked ju nakojim tak pekne sa usmeje na mna juuuuj taka zlatucka je. 😵
Ale ty sa pochval ako sa mas uz zajtra budeme vediet super spravicku

dasaa
8. aug 2012

Ahojte babenky @cmelica @majca55 @alibabaa @apolenka6 ako sa mate uz dost dlho ste tu neboli 🙂

kostickabonnie
8. aug 2012

@danuska111 inak, trochu zvlastny postup, podla mna mohli vediet, ze do pondelka dorastie, mali ti dat pichnut uz v pondelok....nevadi, prajem krasny romanticky vecer 😉 i ked moj muz ked videl na mne prehnanu iniciativu, vedel, ze je ovulka a treba sa snazit, tak sa to casto skoncilo pohromou 😀 takže hlavne nenapadne 😉 😉 😉

danuska111
8. aug 2012

@kostickabonnie neviem, či mohli vedieť, ja som tam v pondelok ani nebola, bola som v sobotu na sone a bol malý, to by sa neoplatilo, lebo som mala naplánované na sobotu večer Pregnyl, a on mi narástol až včera, ja to mám také nejaké divné, najskôr nerastú, potom zase rýchlo a nikdy v žiadnom cykle to nie je rovnaké, lebo som mala aj také cykly, že 18 mm folikul a on sa začal resorbovať, strácal sa a zmizol

mariankach
8. aug 2012

@dasaa caukoo, mas detsky espumisan? Treba mat cosi take poruke, nech prdiky odchadzaju 🙂.

tinka9075
8. aug 2012

čaute babenky tak som bola dnes na pohotovosti začala som trochu krvácat niečo mi pichli na zastavenie a doki mi robil aj tehu test síce druhá čiarka bola slabučká aj doki prikúkal ale hlavne že tam je mi povedal a ešte povedal že aby som sa nebála že niektoré ženy majú menzes a tehu sú 😉 😉 a on už vraj odrodil vela detí čo na začiatku ich maminky mali na tehu teste slabunké čiarky 😀 😀

kostickabonnie
8. aug 2012

@tinka9075 drzkaj sa, dopadne to dobre, pfuj, pfuj 😉

mirka2010
8. aug 2012

@tinka9075 mojinka, tak drzime na zajtra palce....tesime sa na krasnu spravicku 🙂

mirka2010
8. aug 2012

@tinka9075 zlaticko, az teraz citam, ze si bola na pohotovosti...ale hlavne ze tam ta druha ciarocka bola....juuuj, moc budeme na teba zajtra mysliet 🙂

tinka9075
8. aug 2012

@kostickabonnie dakujem už len verit 🙂 🙂

tinka9075
8. aug 2012

@mirka2010 ved hlavne že tam druhá čiaročka je tak verím že všetko bude ok 🙂 🙂

dasaa
8. aug 2012

Ahoj @mariankach ano mam ho doma.Mam jej davat to kazdy den?A po kolko kvapiek bo na letaciku je napisane 25kvapiek pre dojcata.My sme jej dali v pondelok 20 kvapiek bo strasne nam plakala

dasaa
8. aug 2012

@tinka9075 vsetko dobre dopadne tak ako pisu babenky 😵

tinka9075
8. aug 2012

@dasaa dakujem v to dúfam aj ja a keby sa niečo pokašlalo tak máme ešte nanučikov a tie si vložim všetky tri 😀 😀

tinasc
8. aug 2012

@tinka9075 držím moc palce 🙂

majca55
8. aug 2012

@dasaa moja celkom dobre len nestiham nič 😝 a hlavne som mala teraz rodiť takže mam riadnu depku ☹ ☹ a vy sa mate dufam dobre?

mariankach
9. aug 2012

@dasaa cauko, uz ked das ked place, tak to nzaberie az neskor. Dobre je, ked si odsledujes kedy ti place - napr. o 17:00 a tak hodinu a pol az 2 hodiny predtym jej to das. My sme davali presne o 15:00 - hockde som bola, lebo mala mi bola velmi kolikove babetko. Potom pomaha aj nosenie "lastovicka" - bruskom dole a vlastne rukou masirujes brusko. ja som tak vyslapala kilometre po dome, pritom som jej spievala 🙂 a pomahalo.

mirka2010
9. aug 2012

@tinka9075 myslime dnes na teba...a uz sa tesime na krasnu spravicku 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
9. aug 2012

takze mame termin ku koordinatorke k 1.IVF - 14.8. v Heliku 🙂

mirka2010
9. aug 2012

@tinka9075 halooooo, tak akooooo????

tinka9075
9. aug 2012

@mirka2010 ahoj Mirka dnes som ani v centre nebola ráno som sa zobudila s takými bolestami hlavy že som nevládala stát na nohách nie ešte cestovat 😒 😒 krvácam stále ale na testíku je čiarka druhá síce slabšia ale je 🙂 🙂 zajtra idem k svojmu dokimu nech mi zoberie krv tak uvidíme čo z toho bude 😉 😉 ja som mala toto isté pri iui krvácala som a tehu som bola 😉 😉

kuspitka
9. aug 2012

@tinka9075 moja neboj budes tehu.aj ja som krvacala a teraz pohode...sice mam dnes hrozne bolesti,ale da sa to nejako zniest

tinka9075
9. aug 2012

@kuspitka no ja neviem nechám sa prekvapit ešte že som taká že si z toho nič nerobím ved máme ešte mrazáčikov a tých dám vložit všetky tri ak sa rozmrazia 🙂 🙂 na pohotovost už nechcem íst ked to tam je tak sa udrží 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre