IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
11. aug 2012

@tinka9075 dakujem...nie ,že by som ťa chcela odohnať ,ale dávaj pozor aj na PC aby to drobcom neškodilo inak som rada,že vieme niečo o tebe 🙂

tinka9075
11. aug 2012

@apolenka6 ja si dávam pozor PC zapnem popozerám čo nové odpíšem trošku surfujem a vypínam 😉 😉

apolenka6
11. aug 2012

@tinka9075 tak,tak 😉 aj ja tak budem 😝 ale prežijeme nie? 😀 🙂

tinka9075
11. aug 2012

@apolenka6 jasné že prežijeme ja som chodila na huby ked som čakala na výsledok tehu a celkom ma to bavilo sušit hríby a ukladat do pohárov 😀 😀

apolenka6
11. aug 2012

@tinka9075 jéé aj rastú hríby tu u nás v okolí? ja nemám ani kúsok hríba 🙄 by som chcela musíme ísť s mm na ne,len ked nerastú ešte máme týždeň dovolenku ..
ja budem čítať knihy ,bojím sa behať ked budem PN 😕

tinka9075
11. aug 2012

@apolenka6 my sme chodili len do Klátovej to je kúsok nebála som sa že mi príde kontrola lebo sme chodili o 7ráno a doki mi dal na peenku diagnozu neplodnost a vtedy vraj nechodia 🙂 🙂

apolenka6
11. aug 2012

@tinka9075 bola som v sprche...no ja využijem ešte DNPO a vtedy chodia kontroly určite ..no uvidíme
a ešte rasú nevieš? by sme asi skočili ked sme už doma 🙂

tinka9075
12. aug 2012

@apolenka6 aj ja mám DNPO a kontrola zatial neprišla 😉 😉 vo štvrtok chceme íst na huby tak uvidíme či rastú 😉 😉

apolenka6
12. aug 2012

@tinka9075 tak to máš šťastie,mne zas hovorili,že na DNPO si viacej posvietia ,doobeda sa dá vydokladovať neprítomnosť skôr večer nie 🙄 aj my asi skočíme v týždni na huby ved by som chcela aby som mala na vianočnú polievku 😕

tinka9075
12. aug 2012

@apolenka6 a ked aj prídu tak som doma a ked som neni tak som u lekárov 🙂 🙂 ale mne môj doki povedal že mi asi neprídu ked mi napísal na peenku diagnozu neplodnost 😉 😉 dnes som si robila test a silnie tak som kludnejšia 😉 😉

kostickabonnie
12. aug 2012

@tinka9075
@apolenka6 aj ja by som potrebovala vybrat DNPO, ked som ho uz platila navyse, len sa tiez obavam kontroly, keby chcel byt niekto u mna dobrovolne a tvarit sa, ze som to ja 😀 😀

tinka9075
12. aug 2012

@kostickabonnie tak ho treba využit ked si si ho platila škoda je to nechat prepadnút 😉 😉

kostickabonnie
12. aug 2012

@tinka9075 ved ano, lenze ja si nemozem dovolit ostat doma a cakat na kontrolu, ja predsa liecim neplodnost pracou 😀 😀 😀

tinka9075
12. aug 2012

@kostickabonnie ja liečim neplodnost zbieraním húb servítkujem kvetináče a všetko možné a dnes robím lečo aby sme mali na zimu 😀 😀

apolenka6
12. aug 2012

@tinka9075 to som rada,že paličky silnejú 😵 😵 len si dávaj pozor! 😉 " lečuješ? "fajn robota ale na zimu treba zásoby

apolenka6
12. aug 2012

@kostickabonnie ja budem rada doma,ale bude to aj dlho ....a ty kedy plánuješ IVF? ja koncom septembra čakám MS a by som chcela začať 😕 🙂 aj sa bojím aj teším ...

tinka9075
12. aug 2012

@apolenka6 tak sa teším že silnejú aj krvácanie prešlo len mi je stále zle hlava ma bolí ale nejak vydržím a stále sa mi chce spat 😉 😉 no lečujem postupne pár pohárikov a ešte chcem, robit pikant ked som už doma tak nech som na niečo užitočná 😀 😀

kostickabonnie
12. aug 2012

@apolenka6 aký máš protokol? lebo ja dlhý a to sa začína 16 dc v jednom cykle a pokračuje v druhom...ja vobec neviem, ako to bude prebiehat v dlhom protokole, preto este nie som rozhodnuta, ci zacnem teraz 25.8. (co bude 16dc) alebo az ten dalsi cyklus...zistime v utorok 😉 keby som mala obycajne zamestnanie, tak nevaham a uz som na pn, ale ja podnikam a mam nejake zakazky rozrobene a to sa neda odvolat 😠

kostickabonnie
12. aug 2012

@tinka9075 lečo mam este z minuleho roka, ale na ten pikant mi mozes posunut receptik ....mne strasne chuti ta Fruco pochutka z Tatrakonu, ale neviem sa trafit do tej chute, ked robievam pikant 🙂

tinka9075
12. aug 2012

@kostickabonnie ja som lečo minulý rok nerobila recept na pikant ti napíšem ale musím ho pozriet kde ho mám 🙂 🙂

apolenka6
12. aug 2012

@kostickabonnie určite dlhý protokol ,viem,že sa to začína 16 dc ja v podstate začnem pichať až v októbri som to bola rátať tak cca 20septembra bude MS a 5 októbra začnem pichať ,dva dni hore,dole záleží ako bude MS spolupracovať 😝 ...
tak si vybav zákazky čo máš a dalej nič neplánuj ,aby si nemala stresy a bola v klude a plne sa venovala IVF 🙂 😉

apolenka6
12. aug 2012

@tinka9075
@kostickabonnie pikant ten mám aj ja rada na vajíčkovom chlebe 😝 @kostickabonnie kombinácia tatranky a pikant??! 😨 😨

tinka9075
12. aug 2012

@kostickabonnie recept na Pikant:2kg červených paprík,2kg rajčín 2kg cibule 200ml oleja 300ml octu 200g cukru 1 a pol balíčku deka 15 feferoniek.Očistenú zeleninu pomelieme,pridáme prísady a varíme 90minút.horúcou zmesou naplníme poháre zavrieme a prikrýté dekou necháme vychladnút.My to tak robíme dlho a je super Dobrú chut. 🙂 🙂

tinka9075
12. aug 2012

@apolenka6 aj ja to tak lúbim na vajíčkovom chlebe mnam mnam 🙂 🙂

kostickabonnie
12. aug 2012

@tinka9075 uz sa tesim ....beriem si na cely tyzden pomocnicky domov na "dolniaky" ...st.mamu, mamu a neter, takze maju o robotu postarane....treba spracovat slivky, hrusky a ten pikantik 😀 😀 a este odstavovat jablcka, lebo ich je neurekom 🙂

kostickabonnie
12. aug 2012

@apolenka6 vsak to je ta dilema....do akej miery sa sustredit na IVF, aby sme z toho neboli na prasky 😀 😀 chcem sa dalej venovat praci, ale je pravda, ze niektore naplanovane aktivity sa k stimulke nehodia (napr. musim zorganizovat trojdnovu exkurziu do zahranicia a bojim sa cestovania s inj. a pitim a vyplavovanim tekutin 😀 alebo ucast na vystave - co ak budem pocas celej vystavy stat v rade na wc a ked sa tam dostanem, tak sa znova mozem postavit na koniec ? 😀 😀 )

tinka9075
12. aug 2012

@kostickabonnie a ty potom odkial pochádzaš ked berieš domov na dolniaky 😀 😀 my zase chodíme na horniaky naši pochádzajú z oravy júj tam je tak dobre a ten čerstvý vzduch 😉 😉

kostickabonnie
12. aug 2012

@tinka9075 ja som horniacka (pp), co sla byvat na dolniaky (nr) o chvilu dvihame kotvy a ideme do tepla....tu v pp je hrozna zima tento vikend..brrrr

walta
12. aug 2012

@mirka2010 ahojky.... dnes je taka pohoda nedela... som to tu zapla na chvilu,malicka prave spinka.... ona je uz viťúz, dokaze toho vela vselicoho- otaca sa na strany, dviha zadok, chvilocku si posedi s pomocou, take grimasky, co ona vystuha, to stoji za to, zlata je, a krasne nahlas sa vie smiat... dnes na obedik papala prvy x kuracie prsicka a mrkvickou a celkom jej to aj chutilo. Uz sme skusili aj bananik- ten miluje, broskynku, jablcko, zemiacik, mrkvicku a dnes to masko. Snad sa nauci vsetko pekne papkat. Vy sa mate ako? A inak, dnes som jej kupila spaci vak, lebo v noci ju staaale prikryvam, co sa odkopava a bojim sa, aby neprechladla, lebo ked clovek spi, je to ine, ked je odokryty, hoci este nie je zima. 😉

tinka9075
12. aug 2012

@kostickabonnie ja by som šla hned bývat na oravu stále našim hovorím že načo šli na dolniaky 😀 😀 ale zase som aj rada aspon som si našla dobrého muža 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre