IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
12. aug 2012

@mirka2010 na dovolenke bolo super,teplo 😝 a sa nám páčilo 😉
sily nabrané máme v piatok ideme na pohovor ku koordinátorke nám všetko vysvetlí,naučí asi pichať injekcie a aj lieky si prinesieme ...a koncom septembra čakám MS a od 16 dc sa bude pichať ..
tento mesiac si chcem dať spraviť pre istotu kultiváciu ,či nemám dáku neplechu po kúpaní ,aby som nič nepodcenila a bola zdravá pred IVF 🙂

apolenka6
12. aug 2012

@kostickabonnie tak to si neviem predstaviť ako by si zvládla exurziu -pichanie-pitný režim-a WC 😨 😕 😕 všetko radšej nechaj ked nebudeš mať moc zhonu 😉
o koľkej máte byť v MT v utorok? my v piatok o 9 hod

mirka2010
13. aug 2012

@ursula5 ahojteeee, tak ako sa mate??? ako malicky??? a co bol taky nervoznucky? a co mliecko? je to lepsie? ja mam zase pocit, ze ja ho mam nejako menej, neviem co sa to deje...a tiez sa snazim, vela pijem, ale neviem, no uvidime...a noci mate ake??? pospinkas si??? malickeho moooooc pozdravujeme 🙂

kostickabonnie
13. aug 2012

babenky, takze ziadne IVF v dohladnej dobe sa nekona - vysledky boreliozy su pozitivne a zajtra namiesto cesty do Heliku idem na infekcne nasadit dlhodobu liecbu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirka2010
13. aug 2012

@walta ahojky, tak vy ste nas normalne s tym maskom predbehli..ja ho udem davat malemu az teraz od 7 mesiaca...a ako jej chuti??? teeeeda, vy toho popapate...ja viem je to ine, vy ste na um, vsak? ja som maleho vylucne kojila do 6 mesiaca az potom sme zacali....a kasicky si uz skusala davat? no je to sranda s tymito babatkami...ked uz vedia komunikovat, to je tolko zabavy...presne ako pises...aj tie grimasy, no nas maly nam nahradil vsetky programy v telke, my by sme sa len na neho pozerali...uz skusa sa stvornozkovat, ale este rucky troska neposluchaju...inak, v postielke aj pocas spanku sa snazi dostat na 4 a vzdy sa na to zobudi, takze to je teraz dost narocne, uffff

mirka2010
13. aug 2012

@kostickabonnie ahojky, cozeeee? boreliozu? a to ako sa ti prejavovalo? ach, to mi je luto!!!

mirka2010
13. aug 2012

@apolenka6 tak super, plna energie do IVF, to je dobre...september je tu co nevidiet a o chvilu budes kraaaasna tehulka 🙂 vidila som fotky, no teeeeda, ty si kocka 🙂 urcite vam bolo supeeeeer 🙂

kostickabonnie
13. aug 2012

@mirka2010 chytila som kliesta, som si ho vybrala a bolo vsetko v poriadku a o 2 tyzdne sa mi okolo miesta vpichu objavila cervena skrvna. mm mi povedal, ze si namyslam, ale ja som sla k lekarovi a preventivne mi nasadil atb (preto som odlozila IVF v juli) a potom som sla na kontrolny odber a dnes som volala o vysledky, ktore ma vobec nepotesili ☹

mirka2010
13. aug 2012

@kostickabonnie ach, boze...no to je strasneee...esteze si isla k dr a mala si hned atb, ved to je tak priserne nebezpecne...a teraz to ako vyzera s liecbou? to ako dlho bude trvat? a stale to mas zacervenane?

buba13
13. aug 2012

@ursula5 gratulujeme vam moc! nech ste zdravi! vsetko len to naj prajeme 😉

buba13
13. aug 2012

@tinka9075 ahojcek, tak uz je lepsie po vikende? co tu citam, tak ano. a drzim palce najpevnejsie ako viem. 😉 kedy ides k lekarovi na krv?

kostickabonnie
13. aug 2012

@mirka2010 nemam, ta skvrna zmizla po tyzdni a mozem byt rada, ze sa vobec objavila, lebo by ma to ani nenapadlo ist k lekarovi....zajtra budem vediet viac a bojim sa, co mi lekar povie, lebo bol zdrzanlivy do telefonu ☹

dadax84
13. aug 2012

@kostickabonnie Boze moj, co to citam, tebe potvrdili boreliozu? To je strasne, tak drzim ti palce, aby liecba netrvala dlho. A poriadne sa preliec, neboj ty to zvladnes, myslim na teba 😉

mirka2010
13. aug 2012

@kostickabonnie nebojkaj, urcite je to v poriadku, hlavne je ze si mala atb...tym to urcite neprepuklo tak, aby to mohlo mat nejake nasledky...urcite daj vediet, ked budes mat nieco nove...drzkame mooooc palce 🙂

tinka9075
13. aug 2012

@buba13 zatial ok testy silnejú len mi je zle hlava ma stále bolí a tak čudne mi je 😒 tak uvidíme výsledky z krvi budú až vo štvrtok dnes som bola zase na krv lebo tú čo mi brali v pondelok bola nanič ten čo chodí brat krv sa skydal na schodoch a skúmavky porozbíjal bože tu to je ako v stredoveku neviem prečo nemajú už skúmavky z umelej hmoty aj sestrička sa dnes jedovala lebo musela všetkým brat krv 😀 😀

ursula5
13. aug 2012

@mirka2010 ahojte kámoši, máme sa fajne celkom to ide, maličký bol asi nervózny zo zmeny prostredia a kopec ľudí na neho, teraz je to v pohode, papkáme tak zhruba sa snažím do tých 2 až 2,5 hodín ho už preberať lebo keby som ho nezobudila tak by bol strašne hladný potom moc logá a nie je mu dobre od bruška a grcká 🙂
v noci je to celkom fajn dávam si budík tak o 2,5 hod od kedy papá pekne ho zoberiem prebalím a akurát vtedy začne plačkať keď už je nachystaný papať 😀 ja si pomedzi to pospím a snažím sa aj cez deň aspoň raz keď spí, zatiaľ zvládam, manžel je úžasný všetko chystá, behá kolo nás, popratuje takže zvládam uvidím keď prídu chalani z dovolenky ako to bude 😀
mliečko sa asi tvorí lebo malý nevyzerá hladný, prsia sa naplnia a stihne to potom zatiaľ odsať takže nejaké tvrdé ich nemám uvidíme ako nám to pôjde ďalej rada by som kojila čo najdlhšie 😉
Pozdravujeme nášho veľkého kámoša a ešte raz dík v Martine v pôrodnici bolo úplne, že super hlavne detské sestričky milé osoby poradili všetko čo som chcela vedieť, začala som si zle prikladať lebo ma boleli bradavky a keď mi to ukázali od vtedy úplná balada až na to že keď malý riadne potiahne tak mi zreničkami pretočí ale to len prvý hlt 😀 😀 😀 😀

apolenka6
13. aug 2012

Ahojte dievčatáááá!!!! 🙂 taj ja dnes hlásim výsledky z genetiky a máme ivh chvála Bohu dobrééééé 😅 😅 😅 sa teším a môžme ísť bez obáv na IVF 😉 tak v piatok sa uvidí ako budeme postupovať 😉

apolenka6
13. aug 2012

@kostickabonnie júúj to ma mrzí ,že sa vyskytol problém 😒 ,ale verím,že sa skoro zotavíš a budeš môcť ísť na IVF 😉 do pol roka od schválenia žiadosti by si to mala stihnúť ..držííím moc palce a napíš čo ti zajtra lekár povie

apolenka6
13. aug 2012

@mirka2010 dakujem za kompliment 😉 aj ja verím,že budem tehuľka ..áno bolo super na dovolenke 😵

apolenka6
13. aug 2012

@tinka9075 to je super,že test silnie 😵 to sa akurát u nás môže stať a musí sa opakovať test krvi 😀 ale ved aj mne sa môže stať že spadnem na schodoch 🤐 😝

tinka9075
13. aug 2012

@apolenka6 ved som sa smiala ked mi sestrička volala že mám príst na krv 🙂 🙂 a ked mi brala tak som povedala že keby som padla ja čo nie je divu ked mám problémy s kolenom mne sa hocikedy podvrtne a potom len pozerám čoho sa mám chytit 😀 😀

apolenka6
13. aug 2012

@tinka9075 ja sa tiež potknem na rovnej zemi 🙄 idem niečo spraviť ,nedávno sme sa vrátili z NR boli sme na tej genetike ,taká som rada,že je OK 😝 a moc tu nebuď pri PC ! 😕 😉

mirka2010
13. aug 2012

@ursula5 ahojteee, tak to som veeeelmi rada, ze sa vam takto super dari, tuk, tuk, tuk aby to islo takto aj nadalej....super, ze si davas aj v noci budik aby si kojila, to je isto zaruceny uspech k tomu, aby si co najdlhsie kojila...tak malicky je takto zlatucky, da maminke aj pospinkat...to je super..urcite to bude obrovsky pokladik...a ako dlho cucka ked ho mas prilozeneho??? posielame mu boztek 🙂

mirka2010
13. aug 2012

@apolenka6 jasneeee ze budes a to uz ani nebudes vediet ako rychlo...teraz ste oddyhnuti, plni energie...co ty vies, mozno aj uplne prirodzene sa to podari...mooooc by som vam to priala 🙂

dasaa
13. aug 2012

@cmelica ahoj moja ako sa mate 🙂

apolenka6
13. aug 2012

@tinasc ahoj a ty si kde? dúfam,že ste v poriadku 😉

apolenka6
13. aug 2012

@mirka2010 tak to by už bol doslovne zázrak ,ale poviem pravdu tomuto vôbec neverím ....i ked by to bolo krásne 😉 😵
som realistka 😝 ..ale si veľmi milá a dakujem,že by si nám to priala 🙂 🙂 🙂

majca55
13. aug 2012

@mirka2010 zlatko moje jasne že sa snažilkujeme a uvidime ako dopadneme 😵 pozdravujem Maroška

dasaa
13. aug 2012

Ahojte babenky viete nie co nove o @cmelica ze ako sa ma a aj jej drobcek ?
@ursula5 Ahoj mamina ako sa mate ?

ursula5
14. aug 2012

@dasaa ahoj 🙂 máme sa fajn zvykáme si 🙂 zatiaľ papkáme, spíme, kakáme, grckáme a čkáme, to je náš celý deň, ale už sme boli aj vonku 😀
a vy ako ste zdravučký?
a o cmelici som už dávno nepočula čo je s ňou???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre