IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
18. aug 2012

@tinka9075 ja keby som si vybrala v aprili Brno a nie Helios, tak som hadam uz aj tehotna.....tak som dva mesiace stratila cakanim na schvalenie ziadosti a este som aj stihla nakazeneho kliesta chytit 😠 😠 Verim, ze Brno bude pre teba uspesne, ak medzitym nebudu tie trojcatka 😉

tinka9075
18. aug 2012

@kostickabonnie no to Brno si velmi chvália baby čo boli na SK neúspešné a šli do Brna tak sú tehulky 🙂 🙂

tinasc
19. aug 2012

@dasaa ďakujem mám sa dobre 🙂 a u vás prepichuje ušká doktorka? ja som dala malej nastreliť u kozmetičky, keď som si predstavila, že by jej to mala ihlou prepichnúť, tak som išla do kolien, takto jej to nastrelila bolo to šup, šup, malá sa zľakla akurát toho zvuku... myslím si, že to bolo šetrnejšie 😉 tak držím palce 🙂

tinasc
19. aug 2012

@tinka9075 tak super, že to takto berieš, budú trojičky a hotovo 🙂 iné sa nepripúšťa 🙂

ursula5
19. aug 2012

@tinasc ďakujeme veľmi pekne 😉

ursula5
19. aug 2012

@adikasala ďakujeme 😉 je rozkošný neviem sa naň vynadívať 😉 😉 je to náš malý zázrak ježko 😀

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 ja som nevedela,že je na dovolenke ,tak som mala obavu kde je 😉 ale už je naspäť 🙂
aj ja si tak hovorím,že mesiac aj niečo odrobím a budem doma 😉 musím veriť,že až do pôrodu 😝

apolenka6
19. aug 2012

@dasaa ja viem,že nemáš teraz čas, 🙂 len ma napadlo ty máš na ňu kontakt či nááááhodou nevieš 😕 🙂 keby bola dom asi by napísala 😨 možno je tam dlhšie na pozorovaní pre istotu 🙂

majca55
19. aug 2012

Kočky všetky vas pozdravuje cmelica maju sa dobre a zajtra ich pustia domov z nemocnice 😵 verim tomu že Branuško pekne počka čo najdlhšie u maminky tfuj tfuj 😲 😲 😲

mirka2010
19. aug 2012

@ursula5 ahojky, tak ako sa mate s drobcom??? ako ide kojenie??? ja mam od vcera zase ms, takze pocas tohto obdobia uz viem, ze bude zase troska problem, takze uvidime ako to zvladneme...uz od vevera uplne odmieta pravy prsnik, takze ten lavy si to teraz poriadne odmaka 😀 😀 😀 a maicky ti grcka moc??? davas ho po kojeni ako lezkaz? nam pomohlo ze som ho davala do toho kresielka, tam to mal vyvisene a tym padom sa mu miecko az tak nevracalo...

mirka2010
19. aug 2012

@majca55 jeeeej, tak to je super sprava, velmi sa z toho tesime....a tiez ze sa nam cmelica zajtra ozve...🙂 a ty sa ako mas?

apolenka6
19. aug 2012

@majca55 jééé to je dobrá správa tešíme sa na nich!!!

majca55
19. aug 2012

@mirka2010 ja super moja pekny vikend za mnou zajtra sa budem potiť v praci 😝 ale nech je ešte teplo zima bude zase dlha.Maroška a vy sa mate ako moji zlati?

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 neboj ten mesiac ti ubehne ako voda a potom budeš tehulka a oddychovat až do pôrodu 🙂 🙂

tinka9075
19. aug 2012

@majca55 ahoj to som rada že cmelica je v poriadku 🙂 🙂

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 keby nejdem zajtra aspoň poobede 😖 vieš aké je to ,makať za kolotočom už teraz mám kropaje na čele ..ale budem si myslieť ,že odratávam 😉

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 tak to ti nezávidím to je ako u nás plechová búda a klíma nikde ja sa tam už nechcem vrátit 😒 😒 a muž povedal že ma tam už nepustí 😀 😀 a ved budem tehulka a hotovo 🙂 🙂

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 určite budeš tehulka 😉 budeme teda 😀 tam je klíma ,ale ked je teplo tak to necítiš a ešte budeme spomalené po 3 týždňoch 🙄

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 jasné že budeme ved ja chcem trojčatá 😀 😀 ja som rada že som na peenke dnes mi písala kolegina z roboty že kedy prídem a ja že 1 ale nevie ktorý mesiac 😀 😀 alebo nikdy 😀 😀 som to dobre utajila si myslia že mám cystu 😉 😉

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 ved aj premýšlam čo poviem,určite mi budú na FB písať kolegyne čo mi je a kedy prídem 🙄 ..že by cystu som povedala? alebo že kríže ma k.o. ? trojčatá to budeš rarita ,možno aj miestne noviny budú o tebe písať 😀

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 aby nešpekulovali treba napísat že cysta a že asi ta budú musiet operovat takto som to hovorila ja a to ma lutovali že som musela íst pod nože 😀 😀 no vidíš budú o mne písat budem rarita 😀 😀 a v dedine nebudem prvá jedna tu už trojky má 😀 😀

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 jáj zas nebudeš prvá ... 😀 ale hlavná vec ,že budú..inak som sa pýtala po akom čase odporúčajú KET a ,že je mesiac dobre mať pauzu,lebo tá MS po IVF je taká "umelá" po utroši ...
dobrá rada asi to tak spravím 😉 😝

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 24 idem do blavy tak som zvedavá čo mi povie kamoška šla hned po neúspešnom ivf a má dvojičky 🙂 🙂 a ja som tiež taká že hned 🙂 🙂

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 ona to doslovne neodporúčala ,len toto mi povedala ja som tiež že hned hŕŕŕŕŕ 😅 a ked sa má podariť,tak nezáleží kedy 😉

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 ved to ked sa má podarit tak sa podarí aj hned 🙂 🙂

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 určite podarííí !!! zle som to napísala,že ona to nezamietla,že by sa hned nemohlo ísť 🙂

tinka9075
19. aug 2012

@apolenka6 uvidíme ako to celé dopadne ale ja verím že všetko bude ok 😉 😉

apolenka6
19. aug 2012

@tinka9075 len dobre to dopadne!!! idem už spať nech som zajtra vyspinkaná do ružova 🙂 dobrú noc prajem

mirka2010
20. aug 2012

@majca55 ahojky, tak to som rada, ze si uzivate vikendik, my tiez celkom fajn, aj ked starosti nejake mame, ale to uz patri k zivotu...maly ma sopliky, tak troska s tym bojujeme, on ani nechce aby som sa mu nosteka dotkla, taky je nan citlivy...takze je to s nim troska v tomto zmysle tazke...ale inak je uzasny, je s nim obrovska sranda, takze sa tesime a jasime od rana do vecera 🙂

mirka2010
20. aug 2012

@tinka9075 zlaticko, boli sme v BA a tak som nestihala ani citat, len som odpisovala...takze co to teda sa stalo??? ako sa mojinka mas??? napis mi podrobne co vsetko sa udialo, dobre? posielame objatie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre