IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
20. aug 2012

@apolenka6 ahojky, citam, co ti to nasli v krvicke...no nebude to nic prijemne si pichat cele tehu, ael ty to urcite zvladnes...verim tomu...co sa tyka tejto veci tak neviem ako to v MT chodi, ale urcite su tu dobri odbornici...ako sa inak mas?

apolenka6
20. aug 2012

@mirka2010 ahoj 🙂 to mi našli v genetike a teraz idem na krv ,aby sa vedelo či si treba pichať injekcie a akú dávku ,to je dobré ,že sa na to prišlo pred IVF aby to potom nebolo celé zbytočné 😕 inak injekcie už mám doma ,už som poučená ako si ich pichať bola som u koordinátorky ...
a vo štvrtok mi ten zub čo mi operovali nakoniec dr vytrhol ,robil neplechu na dasne som mala zatvrdnutú hrčku a to nebolo dobré ,len teraz ma zas rana bolí 🙄 ale snád to prejde ,nechcem ísť k dr. zajtra ráno idem na krv a ak by som dostala ATB tak by som na krv nemohla ísť a zas to tak strašne nebolí i ked to cítim ,ale vydržím aj bez liekov
a čo Maroško? píšeš že je má soplíky ,ale ved ten čas vonku raz chladno potom ,teploty veľké 😨
a dnes idem po 3 týždňoch poobede do práce 😝 😒

apolenka6
20. aug 2012

@cmelica už ste domka? verím,že ste v poriadku a Branko vydrží u teba čo najdlhšie 🙂

mirka2010
20. aug 2012

@apolenka6 fiiiiha, tak dnes do prace po takom dlho case...ach, jaaaaaj...ale nejako to zvladnes...🙂 vsak aj v robote byva niekedy dobre...mne veru moje kolegynky chybaju....no Marosko ma sopliky, on veru zle reaguje na tieto zmeny pocasia, ved to nie je ani normalne...ale tie co mal predtym boli horsie, tak aspon to ma utesuje...inak pridala som fotky do albumu, tak kuk ak sa ti chce 🙂

apolenka6
20. aug 2012

@mirka2010 ono v práci nie je zle ,ale v tomto teple je to strašnéééé byť v poobede v práci 😝 😝
fotky som pozerala ,sú krásne a ked som ich videla už sa mi vôbec nechce ísť do práce ...
a mám mierne zvýšenú teplotu,neviem či ten zub to má na svedomí 😠 ale aj čakám MS aj vtedy to zvykne byť 😨
idem si ja desiatu do práce zabaliť a pomaly si veci dať na kopu čo potrebujem a hlavne..vodu!!
veru takéto zmeny počasia sú ťažké a hlavne pre detičky to musí byť veľká záťaž ,ale neboj Maroško to zvládne a prajem skoré uzdravenie 🙂

mirka2010
20. aug 2012

@apolenka6 dakujeme, dufam, ze sopliky coskoro prejdu 🙂 aj tebe prajeme nech to v praci vydrzis v tomto teple prisernom a hlavne aby ta ten zub netrapil...tu teplotu asi mas z toho...hlavne nech sa ti uz s tym polepsi...uz sa dlho ohladom toho trapis...

tinka9075
20. aug 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no neviem čo sa stalo prvá krv bola na hranici tak to bolo pozitívne 🙂 potom som začala krvácat asi dva dni ale testy boli stále pozitívne 🙂 🙂 🙂 a tak mi to nedalo a šla som k svojmu dokimu aby mi zobral krv a ked som volala o výsledky tak povedal že hcg kleslo a asi išlo o biochemické tehotenstvo už nenarobím nič 😒 😒 v piatok idem do blavy tak uvidím čo mi doki povie a chcem íst na vklad čím skôr máme ešte tri zamrazené tak chceme vložit všetky ak sa rozmrazia a budú trojičky 🙂 🙂 treba íst dalej za svojím snom a ja idem 🙂 🙂 dakujem za objatie 🙂 🙂

mirka2010
20. aug 2012

@tinka9075 ach mojinka, tak mi je to luto aj za teba...urcite je to obrovske sklamanie, aj ked citim, ze idete dalej a si namotivovana...a to je dobre...verim, ze prave tie tri cakaju prave na maminku a budeme vam len priat aby vklad bol co najskor 🙂 urcite nam davaj o vsetko vediet, dobre?

tinka9075
20. aug 2012

@mirka2010 sklamanie to je ale treba bojovat 😉 😉 tak som si povedala že radšej budem mat dvojičky ako ani jedno budem informovat o všetkom verím že to už teraz pôjde velmi rýchlo 😉 😉

ursula5
20. aug 2012

@mirka2010 ahoj, tak máme sa fajn dnes sme absolvovali poradňu pribrali sme skoro 250g za týždeň už máme viac ako 3840g takže aj keď grckáme prosperujeme 😀 😀 ja ho dávam na ten kojací vankúš ten je taký tvrdší, sedačku nemám ani kresielko takže sa musíme vytrápiť 🙂
kojím na striedačku raz z jedného raz z druhého a ide to v pohode, mliečko zatiaľ máme a vôbec nepreferuje len jeden ten čo mu dám spapká 🙂 🙂 je to moje zlatíčko rozkošné, na budúci týždeä pridám aj nejaké fotky lebo syn je v tábore a vzal mi foťák 😒 tak nemôžem nič fotiť do mobilu sa moc neoplatí 😀

mirka2010
20. aug 2012

@ursula5 tak super spravy to tu citam...aj krasna vaha, aj to ze prosperujete, aj taku spokojnost z teba citim, to sa veeeelmi, naozaj velmi tesim...radost citat...urcite je to tvoje zlaticko...ved su to nase pokladiky, bez nich by zivot nestal za nic...ten moj maly nezbednik uz by najradsej stal len na nohach, takze mam pocit, ze si zacina poriadne vyzadovat moju pozornost, tak som s nim nepretrzite, ale ja velmi rada...milujem ho nadovsetko...a inak, som stasta, ze vam kojenie ide tak dobre 🙂

cmelica
20. aug 2012

ahojte kocky tak sme konecne doma 🙂 a drzime sa 2v1... no ale je to nahnute tak od pondelka do rizikovej poradne a potom sa uvidi co dalej...dufam,ze to este nejakych tych 4-5 tt vydrzime 🙂 🙂

@tinka9075 juuuj moja to mi je luto ☹ ☹ ☹ ale si bojovnicka tak budem drzat palce dalej 🙂

@ursula5 maminka ahoooooj!!!! mooooc gratulujem k malickemu 🙂 🙂 🙂 🙂 je uzastny a prajeme vela zdravicka 😵 😵 😵 😵

KOCKY DAKUJEME,ZE STE NAM DRZALI PALCE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@dasaa ahoj moja! tak sme doma ...no este sa drzme v kope,ale mam strach z akeho kolvek pohybu 😒
a vy sa ako mate??? pozdravujeme Simonku 😵 😵

tinasc
20. aug 2012

@cmelica no ahoooj, to je super, že je to ešte ok, držte sa, pekne ty len lež a oddychuj, nič nie je také dôležité ako bábo 🙂

ursula5
20. aug 2012

@mirka2010 spokojnosť musí byť inak by bol malý nervózny ale občas má také hodinky, že neviem čo s ním tak ho len čičíkam v náručí večer dostáva žravé chvíľky 😀 😀 😀 😀 len by cucal!!! 😅 😅 😅
aj dnes skoro ma vysal, je to taký malý vysávač, teraz som ho okúpkala a trošku sa ukľudnil tak som zvedavá kedy sa zobudí na papanie 🙂
držkajte sa Maroško krásne prosperuje, ja sa teším keď nás začne už vnímať ale krásne otáča hlavičku za mnou a aj na brušku ju drží hore je to náš siláčik 😉

@cmelica ďakujem moja, som rada, že ešte držíš pokope ešte treba aspoň 3-4 týždne vydržať tak sa moja šetri, držím moc palce a potom sa tešíme na ďalšieho kámoša 😉

tinka9075
20. aug 2012

@cmelica ahoj no nevadí ideme dalej ale hlavne že ty si s maličkým v poriadku 🙂 🙂 sa teším že ste už doma tak len pekne oddychujte 🙂 🙂

dasaa
20. aug 2012

@cmelica ahoj moja mame sa dobre uz sme si pomalicky nasli aj sistem (dobre nie az po mesiaci).Simonka mi v vstava len raz za noc.Skoro kazdu noc mi vstava tak okolo 3:45 alebo o 04:15hod.Nakojim ju a tak ide spat az o hodinku alebo dva kedy ako.Ale potom mi spinka bud 2hodky alebo aj 3.
Tak ako pisu babenky sestri sa teraz a nic nerob.Urcite drobcek vydrzi 3-4 tyzdne.Neboj sa moja uvidis vsetko dobre dopadne budeme drzat prsteky a aj mysliet na vas 🙂Som velmi rada ze uz ste doma doma je najlepsie tak pekne oddychuj a ako som ti pisala nic nerob.Pohladkaj za nas drobceka 😵

dasaa
20. aug 2012

@tinasc ano u nas to robi doktorka.Ale nakoniec zajjtra nejdeme bo manzel nemoze ist tak pojdeme ked bude mat volno.Aspon potom budeme vsetci doma a to bude ine ako keby som mala byt len ja s malou.Ani neviem ci u nas nastreluju nausnicky.Veru je to jednoduchsie a dieta to tak neciti ako pri napichovani.

dasaa
20. aug 2012

@apolenka6 Ahoj v pohode tak to mas pravdu.Uz je doma a hned nam napisala 🙂

mirka2010
21. aug 2012

@ursula5 tak parada, to sa velmi tesim, ze malicky je tak sikovny ze aj na brusku chce byt, aj otaca hlavicku za maminkou...veru, ani sa nenazdate a bude z neho taky maly loptos ako je nas milacik...to ze uz komunikuje, dava nas spatnu vazbu vo vsetkom, to je parada...a mliecka mas teda dost? lebo ja mam teraz pri ms strasny problem, aj maly je nekludnejsi, mam pocit, ze ho tak nedokazem nasytit ako ked ms nemam...no neviem...

mirka2010
21. aug 2012

@cmelica ahoj zlaticko nase...no co to s vami je??? zase ste boli v nemocnici a uz sme sa veru o vas bali..hlavne nech malicky este minimalne 3 tyzdne pocka, aspon do toho 37 tt, bolo by to super...urcite sa setris, ale naozaj nic nerob, radsej len lezkaj a uzivaj si malickeho v brusku...a on sa ma ako??? kopka, vlni sa??? ako sa inak citis?

cmelica
21. aug 2012

@ursula5 @dasaa @mirka2010 ahojte kocky!! dakujeme mooooc za podporu a samoska aj ostatnym babenkam...podpora bola velika a aj preto drzime 2v1 🙂 🙂
som rada ze sa mate vsetky O.K a pekne si uzivate svoje ratolesti 🙂
@mirka2010 no Miruska veru sme si to zas boli vyskusat v nemocke,ako sa tam lezi a co vsetko obnasa predcastne uoncenie tehu...ako poviem ti bolo to dost narocne na psychiku,ale ustali sme to 🙂 malicky sa ma dobre a rastie ako z vody...ma po dnesnej poradni cca 2261g 😵 😵 kopka zvesela a veru podla dnesneho pozorovania ho na sone je mu dobre,tak nechapem kam sa ponahla 😅 pozdravujeme Maroska 🙂 🙂
@dasaa moja no to je super,ze uz mate takyto peky rezim,a ze Simonka vam pekne dovoli si pospinkat 🙂 dolezite je ze je zdravucka a pekne papa 😵 hladkame Simonku 🙂
@tinka9075 Dakujem moooc! urcite sa budeme setrit ako len vieme 😵 ty si pekne tiez oddychni az sa trojky pekne zahriznu 😵 drzime palce 🙂

renka5
21. aug 2012

@cmelica ahoj moja drzkaj sa 🙂 malickemu sa už nechce bit v brusku???

maminka142
21. aug 2012

@tinka9075 Ahoj 😉 Kukla som tvoj príspevok, to sa daju vložiť aj tri vajka, pri IVF? 🙂 Nerobia s tym problem? V ktorom CAR si bola predtym? 😉

apolenka6
21. aug 2012

@cmelica tak už ste domka 🙂 to som rada ,tiež som ti písala,ale asi ti nič neukázalo 😠
ja už mám doma injekcie a koncom septembra čakám mrchu a začčííííname !!! 😅 😅 😅

tinka9075
21. aug 2012

@cmelica dakujem no musíš len pekne oddychovat a šetrit sa 🙂 🙂 my sme dnes boli v Blave v metre kúpit madrace do postele už sa teším ako sa vyspím doružova 😀 😀

tinka9075
21. aug 2012

@maminka142 ahoj no trochu budem riskovat lebo som 5x potratila ale skúsim 🙂 🙂 teraz som v GinFiv v Blave predtým som chodila chvílu do Iscare v MT 😉 😉

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 Držím ti moc palčeky 😉 Držkaj sa 😉

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 dakujem cerím že sa to už podarí 🙂 🙂

maminka142
22. aug 2012

@tinka9075 Nebojkaj určite to vyjde 😉

tinka9075
22. aug 2012

@maminka142 ja verím len nech sa mrazáčikovia preberú 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre