IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
24. aug 2012

@tinka9075 pocuj a mas operovane slepe crevo?

majca55
24. aug 2012

@kostickabonnie moja ja IUI sa chystam asi v oktobri 😵 tebe držkam palce 😵

dasaa
24. aug 2012

Ahojte babenky @cmelica @tinka9075 @mirka2010 @ursula5 @tinasc a aj tie ktore som nenapisala je vas tu vela.Ako sa mi mate?My sa mame docela dobre Simonka nam pekne rastie a aj na vahe nam pribera ved to aj citim ked ju mam na rukach.Je to nasa betarica sme velmi radi ze ju mame.Sem tam sa zlosti na mna poplace si velmi ale velmi rada (az sa mi zda ze mame placuce dieta )a jasne ze sa aj na nas usmieva.Niekedy ma Simonka zly den a poviem vam dava to fajne najavo az niekedy neviem co mam robit.Ale azse ma aj pekne dni ako aj dnes.Dnes som si myslela ze ani ju nemam len spinkala napapala sa odrgla si a zase spinkala cely den taky bol.A aby nasi susedia nezabudli ze je tu Simonka tak im ukazala ako vie plakat 😀 😀 (skoro u nas je kazdy vecer taky)

ursula5
24. aug 2012

@dasaa ahoj, tak u nás je to také premenlivé doteraz sme len spinkali teraz sme už aj hore, po papaní cez deň grckáme a mávame aj 2 hodinkové hnevanie kým znova nejde papkať, grcká, hnevá sa a potom len hľadá cicik tak ho ukľudňujem cumlíkom dokedy sa dá a keď už nevieme vydržať dám mu cucnúť. Pri kúpkaní ešte stále plačkáme neviem prečo či je taký strašne hladný alebo sa mu to nepáči 😒 proste stále by sme jedli aj keď nám je zle 😀 😀 😀 inak je maličký zlatučký krásne si podrží hlavičku chvíľku, priberáme tiež pekne tak uvidíme zas na poradní koľko sme pribrali lebo ja už ho nevládzem teraz nosiť a keď si s ním sadnem tak sa jeduje 🙂
od včera ho dávam spinkať aj na bruško akosi sa mu to páči a hlavne potom tak negrcká a je kľudnejší
pozdravujeme Simonku 😉

tinasc
24. aug 2012

@apolenka6 my budeme mať v októbri 10 výročie... uteká to, veru my budeme v októbri všetko naraz oslavovať 🙂

tinasc
24. aug 2012

@dasaa ahoj, no Simonka je krásne bábätko, veľmi zlatučká 🙂 no veru má svoje vrtochy 😉 poznáme 🙂 uvidíme aký bude druhý drobček, ale však nech je aký je, hlavne, že všetko prebehne ok a narodí sa zdravý 🙂 a na susedov sa neobzeraj, však musia vedieť, že máte bábo 🙂

ketere
25. aug 2012

@cmelica ahoj, Ty si pribrala len jedno kilečko??? 😀 😀 😀 super... ja som pribrala dokopy 8, bola som ako hroch.... začalo sa to na mňa lepiť po 30 tt... dovtedy 2, odvtedy 6 🙄 ...a stále ich mám nasebe ☹ ...ako sa darí? čítala som, že ste boli v nemocke, už je všetko v poriadku?

ketere
25. aug 2012

@tinasc ahoj moja, ako? Všetko v poriadku? Už viete, čo to bude? čítam, že svokra ešte nevie.... to na Tebe ešte nie je vidieť? 😀

apolenka6
25. aug 2012

@majca55 tiež október 😅 to sa teším ,že si sa rozhodla! 😉 🙂

cmelica
25. aug 2012

@apolenka6 @ketere ahojte kocky!! Dakujeme moooc! no veru pribrala som len kilo,aj ked viem ,ze to nieje vidiet...no proste som velka a Branusko si pekne berie z maminky ,aby potom bola sik 😀 😀 😀 ale najviac potesil mm ked sme prisli z nemocnice a mi povedal ,ze som schudla 😀 😀 😀 😀 😀 no zlaty 🙂 🙂 🙂
nohy veru puchnu a hlavne teraz ked je take pocasie paradne... @apolenka6 neboj moja ono to prejde,ked budes pekne doma odpocivat pri stimulke a nohy pekne hore 🙂 juuuj moooc drzim palce 😵

cmelica
25. aug 2012

@ketere este dopisujem,sak som ako madar 🙂 hej hej boli sme v nemocke ,ale naozaj uz dufam,ze tam pojdem len rodit..v 37tt by mi mali roztrihnut ten steh a som zvedava kedy sa Branko vypyta na svet ...inac sa mame celkom fajn a snazim sa to este uzivat ... a ty ako???co mate nove???

cmelica
25. aug 2012

@majca55 jeee moja tak oktober ????? supeeeeeeeeeeeeeeeeer,ani nevies ako sa z toho tesime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
25. aug 2012

@dasaa ahoj moja! no tak Simonka je riadne sidielko uz teraz 🙂 ale urcite vam robi aj radost aj ked placka 😵
ved dava o sebe vediet,aby ste nezabudli,ze uz ju mate 🙂 🙂 🙂
my v pohode...zatial sa drzime 2v1 a dufam,ze nejaky ten tt to tak este bude 🙂 Branko sa mrvi a robi si pekne kopceky v brusku 🙂 najcastejsie nam aj tak pekne vypuci zadok 😵 😵 a ty sa ako citis????

dadax84
25. aug 2012

@tinka9075 Ved to je zachvilocku, tesim sa s tebou, uz sa neviem dockat, ako nam oznamis suprove spravicky 😵 😵 😵

tinasc
25. aug 2012

@ketere vieme, čakáme chlapčeka 🙂 už to vedia aj svokrovci, no boli prekvapení, lebo svokra sama povedala, že nie je nič vidieť... akurát keď som si odhrnula tričko, tak len kukala... ale dobre som sa maskovala 🙂 iba včera sme im to povedali, tak boli prekvapení, fakt si nič doteraz nevšimli 🙂 ja vyzerám len tak ako veľmi dobre živená 😀

tinasc
25. aug 2012

@cmelica joj tak to daj návod ako nepribrať, ja som teraz stále akási hladná, každé dve hodiny mi škvŕka v žalúdku dokonca aj v noci, hrozné 🙂 ale zase po pôrode nebudeš mať aspoň čo zhadzovať, uvidíme čo ja 😀

majca55
25. aug 2012

@apolenka6 @cmelica kočky moje aj sa bojim,ale ešte teda skusime 😨 dakujem moje že mi držite stale palce 😵

mirka2010
25. aug 2012

@tinka9075 tak budeme moooooc drzkat palce...urcite to uz vyjde...nasteluj si myslenie len a len na to, ze ani najmensia pochybnost, ze by to nevyslo...a budeme sa tesit na vase trojicky...to tu budes vlastne asi prva lebo dvojicky tu uz mame ale trojicky...budeme ti chodit potom pomahat 😀 😀 😀 😀 😀

mirka2010
25. aug 2012

@apolenka6 nebojkaj, uz bude vsetko len a len dobre 🙂🙂🙂 ako sa inak mas??? ako v praci?

mirka2010
25. aug 2012

@dasaa ahojkyyyy, no vies, deticky inak nevedia komunikovat, len placom...takze vsetko co ti chce povedat, tak ti povie placom...len keby sme im rozumeli, vsak??? ale aj to pride...a co pomaha, ked tak placka? nosite ju na rukach, alebo sa ju snazite niecim zaujat, ci idete von? nas maly nebol taky placlivy, takze ani v podstate neviem...ale ked mame my zly den, tak to musim stale nieco vymyslat, len aby bol zaujaty a tym padom je hned lepsie...a kolko uz malicka vazi?

tinka9075
25. aug 2012

@dadax84 dakujem no potom vám oznámim že kočky ujali sa všetky tri a ja si môžem hladat operku 😀 😀

tinka9075
25. aug 2012

@mirka2010 dakujem Mirka ved len mysliet pozitívne 🙂 aj doki v centre ma včera pochválil že to beriem statočne a páči sa mu že idem bojovat dalej 🙂 🙂 velmi sa mu nepáčilo že chceme vkladat tri ale potom to vzdal ked ja som si trvala na svojom a som mu povedala že trojčatá ešte v centre nemali tak im spravím reklamu 😀 😀

ketere
25. aug 2012

@cmelica tak nech vám to všetko dobre dopadne 😉 nech je Branko v brušku čo najdlhšie, a nech ste obaja zdraví 😉 my sme v pohode, Maťka robí pokroky, docela pekne papá lyžičkou, je stále vyškerená 😀 hmmm , po mamine 😀 😀 😀

ketere
25. aug 2012

@tinasc super, tak budete mať do páru, ako sa bude synček volať?

tinasc
25. aug 2012

@ketere to je ešte v štádiu riešenia, musíme sa dohodnúť 🙂

dasaa
25. aug 2012

@ursula5 Ahoj ja ked idemm kupat malu tak hodinku alebo dva sa jej dam napapat a tak sup kupanie.Simonka je potom spokojna a ja si ju kludne mozem okupat ale sem tam niekedy mi aj place ale to vtedy ked jej nedam papat.Nechcela som jej davat cumlik ale aj tak ho pouziva bo ju to ukludnuje.Je pravda ze dlho ho nema v puse len par minut a potom ho vypluje s tym malickym jazyckom 😀 .Tiez sa vie hnevat poriadne a pritom si este aj murci.Ja som este neskusala dat malu spat na brusko ona mi spinka bud naboku alebo na chrbatiku.

dasaa
25. aug 2012

@tinasc Ahoj dakujem.Tak to mas pravdu len nech vedia ze mame malu ved aj oni maju rocnu dcerku.Ale ako pises len nech je zdravucke to je najdolezitejsie.A inak v ktorom tt teraz si ?A ako sa citis?

dasaa
25. aug 2012

@cmelica Ahojcek citim sa dobre niekedy som unavena dost.Napriklad vcera vecer mi mala zaspala o 20hod a potom bola kazde tri hodinky hore.Ach jaj kym som ju ulozila spinkat a ja som zatvorila oci pripadalo mi to ako keby len par minut presli a hned som zase bola hore.Uz sa mi aj snyval taky sen ze som mala Simonku a o 2 mesiace som mala dalsie deturence a to dokonca dvojicky 😀 😀 .A vsetky deturence boli hladne a ja som nevedela co skor alebo koho skor nakojit 😒.A predstav si ze v zapeti ked sa mi to snyvalo tak mala zacala plakat a ja som sa hned zobudila a dala som jej cumlik ale keby si ma videla az mm pozeral co robim normalne som bola v tom ze fakt tie deturence mam az ked som sa normalne prebudila tak som povedala mm ze uz mi sibe.To je super ze este ste 2v1 drobcek si pekne pocka kym mamina bude chciet. 🙂pohladkaj za nas drobceka a drzime vam prsteky.A ty moja kedy ides na kontrolu?

mirka2010
26. aug 2012

@tinka9075 to si mu vazne povedala??? teeeeda...si naozaj odhodlana...ale vies co..robis asi dobre...lebo naozaj ak je sanca ze by sa mali udrzat...vzdy je vacsia sanca pri viacpocetnom vklade...to je jasne...teeeda,ale bolo by to nieco, keby sa naozaj vsetky tri udrzali...trojickyyyy...paradaaaa 🙂🙂🙂

tinasc
26. aug 2012

@dasaa teraz som v 31tt 🙂 a už sa neviem dočkať, teraz mi to pripadá také nekonečné 🙂 cítim sa dobre, akurát keď sme boli na dovolenke, tak sa mi vyhodili na pere dokonca dva herpesy naraz !!! neviem prečo, asi zo zmeny prostredia, alebo stresu... no ale už sú preč, tak dúfam, že je všetko ok 🙂
vidím, že bojujete trošku so spinkaním, ono je to tak že máš pocit, že prešli len minúty, čo si spala, ale v skutočnosti to bolo oveľa viac... ja som tiež mávala pocit, že som nič nespala pri malej, ale v skutočnosti to bolo oveľa viac 😉 však ona si nájde svoj režim a potom ju budeš aj kontrolovať, že prečo toľko spí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre