IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
26. aug 2012

@dasaa Dasenka moja, citam, ze si riadne unavena...mojinka zlata...to je udel nas mamiciek...ja uz ani neviem co je to spanok...aj ked maly je v podstate uzasne babatko, ale ja som hore na kazde jeho suchnutie, vzdychnutie, este aj na vyplutie cumlika, takze uz si len zvyknut, ze na dlllllllllho to inak nebude....a ako casto malicka v noci papka? a ako kojenie???

tinka9075
26. aug 2012

@mirka2010 veru doki bol poriadne prekvapený ale potom mi povedal že ved sú to vaše embrijká a ja vám budem držat palce 🙂 🙂 ja si myslím že aspon jedno sa udrží 🙂 🙂

apolenka6
26. aug 2012

@cmelica že len kilečko 😝 dobrááááá 🙂 to sa málo komu podarí aspoň nebudeš mať čo zhadzovať 😀
teraz je už chladnejšie od dnes tak nohy už nebudú tak puchnúť a ked budem doma tak budú vyložené že mi aj dlho bude 😎
dakujem za podporu a ozaj prišla ti IP ?

apolenka6
26. aug 2012

@majca55 držíme palce ved vieš ako ti to prajem !!!!! 😉 😉 😉 viem,že sa bojíš ,ale si myslím,že sa to teraz určite podarííííí

apolenka6
26. aug 2012

@mirka2010 ahoj,no mala by som sa dobre keby ma od včera hrdlo nebolí a dnes nádcha do toho 😠 to je strašné ,vieš kolegyňa bola chorá v práci a inkubačná doba uplynula a už to mám aj ja 😖 😖 😠 "paráda" ,ale nedalo sa mi od nej odísť ...
tak v práci mi bude zajtra "super" no radšej byť teraz chorá ako pred IVF 🙂
a Maroško je už zdravý ,už ho netrápi soplík ako mňa teraz 😕

apolenka6
26. aug 2012

@dasaa dobre mi mamina hovorí ,ked budeš mať dieťa už sa nevyspíš budeš stále v strehu to už nie je spánok tuhý 😝 ale rada si to vyskúšam ,nech viem aké to je 😀 snád si malá neskôr nájde dlhší režim spánku nech si maminka oddýchne ,čo si myslím,že určite bude ...malinkej posielam pusinku ,nech je stáááále dobručkáááá

tinka9075
26. aug 2012

@apolenka6 a ty čo si chorá ja tiež čakám kedy ma to chytí ja bývam stále chorá cez leto 🙂 🙂 to mi hovorí aj muž že mám sa vyspat teraz lebo ked prídu tie trojičky tak ani nebudem vediet čia som 😀 😀

apolenka6
26. aug 2012

@tinka9075 veru prišlo to na mňa tak nečakane... včera sa mi tak zvláštne prehĺtalo a dnes kýcham a mám jednu dierku úplne upchatú a stále si nos utieram ,to bude v robote paráda 😒 ale do IVF budem fit 🙂
veru neviem si predstaviť ako bude spať pri trojkách či aj budeš 😝

ursula5
26. aug 2012

@dasaa musím aj ja to kúpanie zmeniť a začať kupkať tak hodinku po jedení, aby bol malý kľudnejší a nejačal ako keby sme ho bili 😀 lebo susedia aj sociálku zavolajú 😀 😀 😀

tinka9075
26. aug 2012

@apolenka6 neboj to ti prejde a do ivf budeš ok 🙂 🙂 ved ,mamina je na dôchodku tak môže príst pomôct a mám dve netere tak sa môžu realizovat 😀 😀 😀 a ja sa v pohode vyspím 😀 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@apolenka6 moja dakujem moc moc 😵 😵 ajja tebe tiež ved ty dobre vieš 😲 😲

apolenka6
26. aug 2012

@tinka9075 no tak žiaden problééém ,máš okolo seba "armádu" opatrovateliek 😀 😀 😅 😅 aj 4čatá si môžeš dovoliť 🙂
budem si musiť pred IVF dávať pozor na takúto neplechu 😠 ..inak ja chorá nebývam tak často 😨 som zvedavá aká budem ráno 🙄

apolenka6
26. aug 2012

@majca55 ako si víkendovala? a máš sa? 😨 🙂

tinka9075
26. aug 2012

@apolenka6 veru samé operky len kolko ich to bude bavit mi pomáhat 😀 😀 ja chorá bývam dost často mám oslabenú imunitu asi preto 🙂 🙂

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 ahoj moja ako sa máš?pôjdeš na iui mala by si íst v septembri a bude nás tehulkovat viac 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 ahoj celkom ok lenže mm tu nebudem mať takže to nestihneme 😝 tak bude medzi nami trošku rozdiel to nevadi 😀 a ty sa maš ako?

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 tak bude rozdiel nevadí ja zatial ok bojujem dalej doki povedal že zase som mala biochemické ale ešte máme 3 v mrazáku a chcem vložit všetky ak sa rozmrazia 🙂 🙂 12 som objednaná do Reprofitu v Brne tak som zvedavá čo poriešime s dokim si píšem tak som zvedavá čo mi povie 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 a KET kedy pojdeš?a v Brne by si išla načo?ved KET bude tutovka 😵 😵

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 mám počkat na mrchu potom budem brat tabletky a pôjdem 🙂 🙂 ked ja tomu velmi neverím že sa KET podarí tak preto to Brno a muž už slovenským centrám neverí 😒 minule mi povedal že sme mohli íst na ivf radšej do Brna 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 moja uvidiš ale dobre aspon to budete mať poistene dopredu a tam si všetko budete ale hradiť že?

tinasc
26. aug 2012

@apolenka6 veru radšej byť chorá pred IVF ako potom po vklade ako ja 🙂 to by už nerobilo dobre 😉 dávaj si na to pozor 🙂

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 budeme samoplatci ale chcem íst len na minimálnu stimulku stimuluješ clostíkom a nejaké injekcie dopichuješ tak uvidím 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 fakt?tak potom mi napišeš čo ako si dopadla a kolko to vinde 😵

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 jasné napíšem ale písala mi jedna kočka a tiež ide na minimálku a vijde ju to na 500eur celkom v pohode 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 tak to je rozdiel ako u nas a nevieš kolko mala pri odbere jajok?

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 písala že 7 len v čechách nechcú aby bolo vela vajok stačí aj 5 ale aby boli kvalitné 🙂 🙂

apolenka6
26. aug 2012

@tinasc ja som vedela,že som na teba zabudla ..prepáč 😕 😉 tak už to svokra vie? boli prekvapení? to malá povedala?
áno radšej teraz ako potom ,ved vieš sama aké to bolo ked si bola chorá ,ale neviem či sa dá tomu zabrániť neochorieť ...

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 to teda super tak som zvedava na teba ale verim,že ty už to Brno nebudeš potrebovať tfuj tfuj 😵

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 dakujem ved budenme vkladat tri tak sa musí aspon jedno udržat 🙂 🙂

majca55
26. aug 2012

@tinka9075 presne tak moja 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre