IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
26. aug 2012

@majca55 aj ja hovorím idem do sprchy zatial pápá 🙂 🙂

tinasc
27. aug 2012

@apolenka6 hej svokrovci to už vedia a boli prekvapení, že sme už tak ďaleko... malá im to nepovedala, lebo rozumne sme sa porozprávali a tak to nepovedala... inak nedá sa zabrániť tomu neochorieť, ale zase ja som brala prednison, takže sa mi imunita znížila, takže tomu sa nedalo zabrániť 😉 tak dúfam, že ty potom neochorieš...

purdulka
27. aug 2012

zdravim vas aj nam sa podarilo na prvy x boli sme v mt v iscare som v 22 tyzdni 🙂 inak vsetko v poho 🙂

tinka9075
27. aug 2012

@purdulka gratulujem pekné tehulkovanie 🙂 🙂

apolenka6
27. aug 2012

@tinasc na niečo je to dobré,že ste už tak daleko a to tom nevedeli aspoň nemusia čakať na vnúčika 9 mesiacov 😀 a malá je rozumná ked si to nechala pre seba aj ked viem,že určite je to pre deti ťažké udržať tajomstvo 🤐 viem to podľa seba ja som bola ako hlásna trúba 😅 😎
no budem sa snažiť byť imúnna voči chorobám a snád tomu zabránim,budem doma na PN tak hádam to od nikoho nechytím 😝 ....som zvedavá ako to všetko celé prebehne a dopadne 😨 😉

apolenka6
27. aug 2012

@tinka9075 na hríboch si náhodou nebola? asi nerastú bolo sucho a teplo ,ale ak budú rásť daj avízo...nemám ani gram doma a ako ich mám rada 🙂

tinka9075
27. aug 2012

@apolenka6 na hríby som nebola ale asi ani nerastú ked je velmi sucho ked budú dám vediet 🙂 🙂

tinasc
27. aug 2012

@apolenka6 no veď som bola prekvapená, že to nevykecala, ale to ma utvrdilo, že je už rozumná 🙂 už to vedia vlastne všetci, teda okrem cudzích ľudí, aj švagrovci, takže teraz to vlastne budú vedieť aj ostatní, veď im to povedia, aj svokra aj mama sa budú chcieť pochváliť... takže... ale zase sa mi trochu voľnejšie dýcha, veru je to iné, už to nemusíme tajiť, je to aj lepšie 🙂

majca55
27. aug 2012

Babulky volala mi cmelica takže dnes sa narodil Branko važi 2010 kg a meria 45cm maju sa dobre a všetky vas pozdravuju 😵 😵

majca55
27. aug 2012

@majca55 oprava 2210kg 😵

sijust
27. aug 2012

@majca55 zlatko,ze jej moc gratulujem a tesim sa,ze su v poriadku 🙂

majca55
27. aug 2012

@sijust odkažem moja dakujem za nich 😵 a vy sa ako mate?

tinka9075
27. aug 2012

@majca55 júj to som rada že sú v poriadku pozdravuj ju a nech sa drží a vela zdravíčka obom 🙂 🙂

majca55
27. aug 2012

@tinka9075 odkažem im diky moc 😵

dasaa
27. aug 2012

@majca55 jeeeej to je super spravicka @cmelica gratulujeme a prajeme vela zdravicka obom a nech vam Branko robi velku radost.Tesime sa s vami 🙂Posielame mu boztek a tesime sa na fotecku 😵

dasaa
27. aug 2012

@tinasc juuuj to uz mas 31 tt ale ten cas leti.Ani sa nenazdas a uz budes mat drobceka pri sebe 🙂

dasaa
27. aug 2012

Ahoj @mirka2010 ja uz teraz sa budim len ked Simonka sa mihne uz som pri nej.Posledne 3 dni mi mala stava v noci kazde 2 hodinky.Davam jej Nutrilon ale cez den jej davam svoje mlieko aj to odstrekane.Akurat dnes som skusala kojit ale zatial islo nam to aj ked sa odtiahne a zacne neskutocne plakat az je cela fialova a potom mam problem ju ukludnit.Simonka je leniva tahat mliecko zadne to ma od zaciatku.Ked idem vonku tak tiez jej dam Nutrilon ale ked sme doma tak jej davam moje mliecko.Pozdravujem Maroska.A inak a ko sa ma? 🙂

dasaa
27. aug 2012

@apolenka6 veru mamka mala pravdu ale co uz co by sme neurobili pre nase deturence.Joooj velmi vam to prajem aby ste si to vyskusali.Budeme vam drzat prsteky .A dakujeme za pusinku 😵

dasaa
27. aug 2012

Ahoj @ursula5 tak ako vam ide kupanie uz si vyskusala mu dat papkat a tak kupat ?Tak to mi hovor aj Simonka niekedy place ked je hladna a ju kupen normalne si myslim ze ju pocut az na 7 poschodi 😀 😀 😀

tinasc
27. aug 2012

@majca55 takže Branko si nedal povedať a vypýtal sa už na svet? pozdravuj cmelicu a že Brankovi prajem hlavne veľa zdravia, dúfam, že je všetko v poriadku 🙂

tinasc
27. aug 2012

@dasaa hej už by som ho veľmi chcela mať pri sebe... akurát včera sme boli nakúpiť nejaké vecičky, ale zase nie veľa, lebo dosť ich mám po malej a ešte máme dosť požičané od kamošky 😉

apolenka6
28. aug 2012

@majca55 Už???? 😨 😨 😨 tak prajem @cmelica nech je Branko čím skôr domka aj ked viem,že tam budete dlhšie ,prajem mu veľa mliečka a najkrajší život!!! 😵 😵 a rodičom veľa radosti z Branka 🙂

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
purdulka
28. aug 2012

@gabriela1987 ahooj, mnoo uz ani nespominam ale aj mna bolelo ja som aj krvacala ale dopadlo to vsetko dobre 🙂 a kde ti to robili v iscare?

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sijust
28. aug 2012

@majca55 ahoj moja,dakujem za opytanie...dlho som tu nebola,vobec neviem co sa s vami deje,dufam,ze sa vam dari a ze ste vsetky v poriadku...Stellinka je zlaticko,dobrucke...celu nocku krasne spinka,cez den skoro vobec,ale je velmi sikovna,napodobnuje zvuky,strasne sa chce rozpravat,tak spolu klabosime 😀 len ja mam trosku po porode zdravotne problemy ☹ snad to bude dobre....

mirka2010
28. aug 2012

@tinka9075 urcite sa udrzia, urcite aj vsetky 🙂 uz sa velmi tesite, vsak?

mirka2010
28. aug 2012

@apolenka6 tak to ma mrzi, ze si chorucka...Marosko ma sopliky stale, to uz som z predchazajucej choroby vedela, ze to bude na dlho...ale nie je to take zle..takze odsavame, co absolutne neznasa...a tebe je ako?

mirka2010
28. aug 2012

@dasaa tak to ste si nasli celkom fajn system...no a ked uz prikrmujes, mliecka mas dost? lebo ja citim, ze ako davame prikrmy, tak mliecka mam naozaj menej..ale asi je to prirodzene...Marosko je straaasne moc zlaty...je to taky nas poklad milovany...robi nam obrovsku radost...vie uz kadeco povedat...bababababamamama, dedede, dadada...a vie sa krasne prehrat, tesi sa z choditka, z hojdacky...no pokladik nas...a Simuska ako?

mirka2010
28. aug 2012

@sijust ahoj zlatik nas....no ako sa mate so Stelluluskou???? dlho ste tu neboli, ale myslime na vas!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre