IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
30. aug 2012

čaute babenky dnes mi volali z Brna preložili mi termín konzultácie tak ideme v pondelok ja sa tak teším aspon sa pohneme dalej a je lepšie že tam ideme pred KET 🙂 🙂 muž sa smeje že ja sa asi viac teším na doktora ako na konzultáciu 😀 😀

apolenka6
30. aug 2012

@adikasala Ahoj! 🙂 tak aj sestra sa pripravuje na bábätko? dúfam že sa im hned podarí ako chcú a nebudú sa trápiť ako my 🙄 ved ako by to bolo ,že by mala nebola krásna ked je slovenka 😀 😉 a tu sú najkrajšie dievčatá na svete 😝
ja už mám injekcie doma a čakám najbližšiu mrchu a bude štart 😵 na IVF ,ešte užívam aj lieky od homeopata ked ich mám ,nechcem ich vyhodiť ved určite mi pomôžu 😉 😉

apolenka6
30. aug 2012

@sijust tak ja začínam IVF tabletkami (16 DC) Proverou ,do toho začínam pichať postune injekcie Diphereline a nakoniec Menopur ,ja si pamätám,že ti zmenili protokol na krátky a celé to bolo u vás rýchle 🙂 tak ti ešte 3 zostali? a nechceš ešte súrodenca pre Stelku? ..mne sa páči,že premýšlate nad darovaním aj ked viem,že nie každému sa to páči,ale prečo nedať šancu na život aj mrazáčikom ,lepšie ako ich nechať" tak".... 😨 😒
čakám či sa ozveš ako si dnes dopadla 😕 snád dobre!!! čakám 😉 😉

apolenka6
30. aug 2012

@mirka2010 neviem akú odsávačku máte ,ale moja švagriná mala takú čo sa ústami odsáva a neterka neplakala ked jej to robila ,určite je aj to nepríjemne a to asi šteklí ked ti do nosa niečo pchajú 😕
dakujem za opýtanie a dnes mi je už konečne citeľne oveľa lepšie 😝 som rada že to pomaly odznieva ,konečne 😉

apolenka6
30. aug 2012

@tinka9075 tak idete na výlet do Brna 🙂 som zvedavá ...a kedy máte vklad na KET asi ?

apolenka6
30. aug 2012

@tinasc neviem ,neviem ,ale sa mi zdá,že ty si už na rade na pôrod že ?? 😨 😀 😀 rad tehotných sa skončil .....
ešte som zabudla,že aj buba ,tak dve 😉

apolenka6
30. aug 2012

@alibabaa a ty už máš žiadosť schválenú ??

adikasala
30. aug 2012

kocky moja svagrina dnes porodila doma!!!!!!za pol hodku to mala!!!!chce sa mi kricat od radosti!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mala termin 20.8!!!!malinky sa vola Mattia 😲 je to moj druhy synovcek,,,jaj sa tesim jak blcha 😀

apolenka6
30. aug 2012

@adikasala doma???? 😨 😨 😨 aj to ešte je ? či to na ňu tak rýchlo prišlo? tak Gratulujem!!!! prajem veľa zdravia obom 🙂
som rada,že to dotiahla švagriná do úspešného konca po tom ,čo sa jej stalo 😉 😉 😉

adikasala
30. aug 2012

@apolenka6 moja prave preto,ze si uz vytrpaela svoje sa velmi tesimmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 no dnes rano bola este v nemocke na kontrole doktor jej urobil prasknutie menbran, ateraz pred 6 to porodila,,mala trochu kontrakcie a mysllea si ze to bude este trvat a cakala manzela.,nakoniec ked dosiel svagor domov maly mal uz hlavu vonku 😀 teraz je uz v nemocnici babetko je v poriadku aj svagrina 🙂

dasaa
30. aug 2012

@adikasala Ahoj no mne sa zda ze mam malo mlieka a este mam taky pocit ze netaha zadne je leniva tahat poriadne.A to ma od zaciatku.Velmi rada by som chcela pokracovat v kojemi ale kazdu hodinku kojit a skoro nikde vonku nechodit dlhsie ako 2 alebo 3 hodinky ☹.Ved vonku chodime len na pol hodinky a ked jej dam Nutrilon tak sme aj 2 az3 hodinky vonky.A este sa mi zda ze moje mliecko jej stale sadne na zaludok pekne si odgrgne na zaciatku ale potom o par minu zacne plakat a zase si potrebuje odgrgnut a takto fungujeme aj pol hodinky.

dasaa
30. aug 2012

@adikasala waaaw to je super gratulujem svagrine.Muselo to byt parada rodit doma ta atmosfera velmi vela robi 🙂

dasaa
30. aug 2012

@mirka2010 och mirka keby si mala pravdu ze ma len take obdobie.Ano chodime vonku ale ked ju nakojim tak len na pol hodinky a ked je krasne vonku tak jej dam nutrilon a tym padom som dlhsie aj 2 az 3 hodinky vonku. 😵

dasaa
30. aug 2012

@tinka9075 to je super aspon si urobite hned vyletik a uvolnite sa 🙂 Budeme na teba mysliet potom daj vediet budem strasne zvedava ako ste dopadli

apolenka6
30. aug 2012

@adikasala tak to musel mať švagor "stres" ked dieťatko pomaly vykúkalo 😀 muselo to byť zaujímavé 😝 hlavná vec ,že všetko dobre dopadlo !!! 🙂 🙂 🙂

apolenka6
30. aug 2012

@dasaa aj si to hovorila dr,že si myslíš že malej mliečko zaťažuje bruško ? aspoň tak to chápem ....ak sa máš trápiť tak prejdi na Nutrilon a hotovo aj ked viem,že materské mliečko je lepšie 😉 a Nutrilonom určite nič nepokazíš môj synovec bol od narodenia na ňom a je zdravý ako buk 🙂

tinasc
30. aug 2012

@buba13 nič sa ty neboj, nechcela som strašiť, ja som unavená na tlačenie nebola, len malá nechcela zísť dolu, tak som sa musela trochu viac potrápiť, viacej tlačiť a zle som tlačila, tak mi museli pomôcť, ale ty to zvládneš neboj, držím ti palce 🙂

tinasc
30. aug 2012

@apolenka6 moc ti držím palce pri stimulke 🙂

tinasc
30. aug 2012

@apolenka6 nooo ja mám ešte čas na pôrod, nech je tam drobec pekne ešte 🙂

apolenka6
30. aug 2012

@tinasc dakujem si zlatá ,ved vieš ako dlho na to 😲 čakám ,veru nech si malý ešte počká u teba a dobre " dozreje" 😀

tinasc
30. aug 2012

@apolenka6 a keď už si na to tak dlho čakala, tak určite budete úspešní na prvýkrát 🙂

mariankach
30. aug 2012

@buba13 ahojkaj, ak je to este aktualne - odpoviem i ja - rodila som prirodzene a s epi, dala som si ju pichnut az na poslednu hodinu (10:45 a porodila som 12:06). Porod sa mi zacal vecer cca o 22:00, prechodila som celu noc po dome, rano o 5 mal ist mm do prace, zobudila som ho, ze treba ist do nemocky. Do MT sme prisli cca o 8:15 - dali mi klystir, CTG som absolvovala a cca od 9:30 som sla na "cakacku". Kontrakcie boli dost silne, ku koncu uz aj 140torr, sledovala ma porodna asistentka - uzasna pani. Epi bola zaplatena a vedla mna, tak som si ju dala pichnut a bolo to super ze az tak ku koncu, lebo potom ucinkovala perfektne. Mala sa narodila na 5.-te zatlacenie. Ozaj, prenasala som asi tyzden, bola som nie nervozna z toho cakania, ale z ludi, co mi stale vypisovali sms, ze ci "uz". No, celkovo bol porod super, rodila som piatok 13.-teho, nemali vtedy ziaden porod prave, takze bolo pri poslednej faze tlacenia pri mne viac lekarov, co ma povzbudzovali ako na stadione futbalistov. Malu mi potom hned prilozili a vzali na meranie a vazenie. Manzel mi tlacil na brucho, porodila som placentu - a zasivali mi nastrih. To bolelo celkom dost, tak mi to umrtvili mezokainom. Vdaka Epi som im takmer zoskocila zo stola a chcela ist na izbu, ked mi zhrozeni dotlacili vozik a odviezli ma. Osprchovala som sa hned a potom manzel odbehol pre malu a vlastne uz som ju mala pri sebe a potom od druhej noci vlastne uz stale 🙂.

apolenka6
30. aug 2012

@tinasc bodaj by!!!! ale bojím ,bojím 😕 😕 tebe sa vždy ujalo ,snád aj mne 😝

tinasc
30. aug 2012

@apolenka6 jasné že to vyjde, neboj sa ty nič 🙂 no mne sa vždy ujalo, ale minulý rok to dopadlo ako dopadlo... ale teraz je to ok a bude z toho krásny, zdravý chlapček, takže treba si veriť 🙂 vieš, že môj manžel už nechcel na tento pokus ani ísť, ale nakoniec som ho ešte ukecala 🙂

apolenka6
30. aug 2012

@tinasc no a teraz je šťastný,že si ho ukecala 🙂 určite! že? 😀 ty si si vždy dala vložiť dve? mm chce, len jedno 😒 ved aj ja chcem ,len jedno ,ale 2 sú istota

tinasc
30. aug 2012

@apolenka6 tak je, ale ešte to tak neprežíva... áno dávali sme si vložiť vždy dve, ale to boli tie, čo nám zostali, nikdy nám žiadne nezostali na mrazenie 😉 a zakaždým sa mi ujalo jedno 🙂

dasaa
30. aug 2012

@apolenka6 este nie na kontrole som bola 13.8 a vtedy take problemy nemala a do poradne idem az 13.9.
A inak ako sa mas? 😉

tinka9075
30. aug 2012

@apolenka6 do Brna sa už teším no mrcha by mala príst niekedy 6 ak príde načas a vklad by mal byt v polke septembra 🙂 🙂

tinka9075
30. aug 2012

@dasaa veru výletík mi spraví dobre lebo teraz len sedím doma ked som na peenke aspon sa trochu vyluftujem a uvidím aj niečo iné ako len okolie nášho domu a susedou 😀 😀 jasné že dám vediet ako sme dopadli 🙂 🙂

majca55
30. aug 2012

@apolenka6 moja strašne ti držim palce 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre