IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
9. sep 2012

@buba13 gratulujeme k romankovi,,,vela zdravicka a rychle zotavenie 😲

dasaa
9. sep 2012

@sijust Tak uz to mate za sebou nausnicky.Nas to len caka ale ja si pockam na mm aby isiel s nami.My ideme v stvrtok do poradne tak uvidime co nam povie doktorka.Tiez Simonku balim do 2 bavl.plienok a kontrolu mame az o 4 tyzdne.
Och to ockovanie no zatial nas neockovali ale tiez chcem ten rotavyrus aby jej dali.Simonka mi chodi spinkat kazdy vecer uz o 20 hod a vstane tak okolo 01az 02 hod.Dam jej Nutrilon a tak mi vstane bud za 3 alebo za 4 hodinky.Vonku chodime stale ked je pekne pocasie aj 2x az 3x denne.Kupem ju kazdy druhy den o 19 hod.Kojim ju uz len sem tam ale odsavam si a davam jej z flasky.Aj ked Simonka je stale nepokojna kolko raz dostane moje mlieko.Stale jej treba odgrgnut a aj z pusi jej vychadaz moje mlieko.A ked jej dam Nutrilon tak si krasne odgrgne raz a je potom spokojna.No som zvedava co mi povie doktorka.Bo fakt ja uz nema na svoje mlieko nervy ked vidim aka je nepokojna a sem tam mi aj place koli tomu.

majca55
9. sep 2012

@tinka9075 maju sa dobre len musia pribrať ešte pozdravuju vas všetky 🙂))

tinka9075
9. sep 2012

@majca55 tak to som rada len nech pekne priberá Branko 🙂 🙂

cmelica
10. sep 2012

@buba13 Moja zlata mooooc vam Gratulujeme a parjeme vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂

KOCKY ZLATE MOOOOOC VAM DAKUJEME ZA DRZANIE PALCEKOV!!! nejdem vas ani vsetky menovat bo mam len 15 min kym sa Branko zobudi na papanie 🙂 🙂 🙂 DAKUJEME ZA VSETKY BLAHOZELANIA A MOOOOC VAC POZDRAVUJEME A BRANKO POSIELA VELIKY CMUUUUK 🙂 🙂 🤐 🤐 🤐 foto dam neskor,ked stihnem nahodit nejake tie hotecky do notebooku...
co mate nove??? ako pokracuje snazilkovanie snaziliek???? a co maminky?? deticky posluchaju????

juj konecne sme doma 😀 😀 😀

tinasc
10. sep 2012

@cmelica no ahoooooj, som rada, že ste ok a už doma, tak si pekne užívajte jeden druhého 🙂

tinka9075
10. sep 2012

@cmelica super tak to je fain že už ste doma 🙂 🙂 pekne si Branka užívaj a teším sa na fotečky 🙂 🙂

dadax84
10. sep 2012

@cmelica Ahoj, to je super ze ste uz doma, tak si pekne uzivajte Branuska, a nech ta tvoji chlapi pocuvaju 🙂

cmelica
10. sep 2012

@tinasc @tinka9075 @dadax84 Dakujeme kocky!!! je to uzastny pocit 🙂 🙂

cmelica
10. sep 2012

Tak tu som :

cmelica
10. sep 2012
adikasala
10. sep 2012

@cmelica jej zlatunky maluskavy branusko 🙂 kolko ti teraz vazi?este raz velka gratulka a vela zdravicka

cmelica
10. sep 2012

@adikasala Dakujeme moooc!!! teraz ma 2390g 😵 taky drobcurik je to nas 🙂 🙂 🙂 a vy sa ako mate???

renka5
10. sep 2012

@cmelica gratulujem ku takemu krasnemu drobčekovi 😲 😵

tinka9075
10. sep 2012

@cmelica krásne bábetko aký je drobučký nádherný 🙂 🙂 ja som mala po narodení 1200g som musela byt ako trpazlík a aká baba zo mna vyrástla 🙂 🙂

tinasc
10. sep 2012

@cmelica krááááásny drobček 🙂 juj už sa neviem dočkať toho svojho 🙂 😉

apolenka6
10. sep 2012

@cmelica jééj už ste doma? krásny je Braňuško ešte raz gratulujem aj ked som ti už písala 😉 vlásky jemnučké 😵

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 tak ty si spachtošík ,na obed sa zobudíš 😀 veru dobre ti mm hovorí,že potom si nepospíš...
no ved to v centrách sa všade nestretávaš s úsmevom a úprimnosťou už nás berú ako "rutinu " 😒 no nie všade 😉
len nech ti vložia drobčekov a hotovo .....
inak si myslím že ti mali dať predĺženú kultiváciu ked si bola teraz na IVF 😕

apolenka6
10. sep 2012

@cmelica ja nemám nič nové..v budúci týždeň čakám MS !! a ideme na toooo 😝 😝 odratávam ...1. októbra PN

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 ja velmi rada spím od malička 🙂 🙂 no uvidíme ako to všetko dopadne na budúci týžden idem na sono a rozhodnú kedy bude KET 🙂 🙂 🙂 ja som pk nechcela a ked som sa na to pýtala dokiho v čechách tak povedal že ked som na 3 den bez pk mala embrijká 8bunkové tak je to v poriadku 🙂 🙂 a pýtala som sa či mám po vklade ležat tak povedal že nie vraj ležanie mi nepomôže a vraj nie som ten typ čo by som ležala tak to mal pravdu 😀 😀

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 ja som dnes bola u mojej dr. gyn. robila poobede tak som si bola dať ešte pred IVF spraviť kultiváciu či náááhodou nemám niečo v sebe 😕 nech som čistá ,zdravá ..dalej som jej kázala nech mi spraví aj sono vaječníkov a maternice či náááhodou nemám cystu 😀 😕 a sa smiala ,že ona robí čo jej kážem 😝 😝 🤐 ale nechcem nič podceniť ...
že som ako Mudr. sa smiala ,ale sa neurazila ..ale ja som to mala pripravené ,čo potrebujem porobiť"zoznam " v mysli 😀
ja sa budem po vklade šetriť ,ale zas nie moc tak v norme..okná umývať nemienim 😨

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 aj mne doki v brne robil sono a povedal že vše v porádku žiadna cysta nič a bábo nikde ale som spokojnejšia ked je všetko ok 🙂 🙂 ved tiež okná umývat nebudem všetko z mierou 😀 😀

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 ja si budem okná umývať na začiatku stimulácie ,ked ešte nepôjde do finále hned na začiatku PN aby som potom mala pokoj 😕
inak moja dr. čaká 3 dieťatko 😝 to bolo nečakané už nechcela 3 dieťa .ved si aj ordináciu novú otvorila a aha! 😅
v januári má termín..to som zvedavá ako to bude riešiť 😒 kde budem chodiť 😨

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 presne ja ked som stimulovala tolko roboty som porobila ale vela som spala 🙂 🙂 ved tá tvoja dr sa len nedávno vrátila z materskej nie?tá veru stíha 🙂 🙂

kostickabonnie
10. sep 2012

@cmelica aký je nádherný !!!!!!! bozemoj, ta pusinka 🙂 nech len pekne rastiete, pfuj, pfuj 🙂

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 máš pravdu vrátila 😕 tiež ani nečakala,že bude na MD opäť ..neviem čo spraví,lebo sa osamostatnila konečke skončila je MD a ako píšem zariadila si novúúúú ordináciu ..nezávidím jej v rozhodovaní ...nabrala si pacientky nové ,no proste všetko sa jej krásne rozbehlo a ?! 😨 STOP 😀 a 3dieťa ,keby mala aspoň dievčatko lebo má dvoch chlapcov 😉

apolenka6
10. sep 2012

@kostickabonnie no ahoj! už odratávaš? kedy berieš prvú tabletku? a v práci? tempo klasikuš ? 😕 😀

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 a ja som rozmýšlala že sa jej pôjdem opýtat či by mi nerobila sono ked budem chodit do brna ak sa vklad nepodarí lebo môj doki také kvalitné sono nemá 😒 a chodit stále dole do nemocnice sa mi nechce 🙂 🙂

kostickabonnie
10. sep 2012

@apolenka6 ahoj 🙂 vies, radsej som si to napisala do kalendara, aby som nahodou v tom pracovnom zhone nezabudla - 21.9.2012 zacinam s proverou....no ano, dnes som sadla za pocitac rano 6,30 a pred hodinou som prisla domov a som riadne k.o..... ale zajtra doobeda nemam ziadne rokovanie 😉 len by som si trochu mohla upratat pracovnu- hostovsku izbu, lebo na vikend ma prist svokra a tu sa uz neda najst ani stol, ani postel a coskoro ani koberec 😀 😀 😀

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075no vidíš ako sa všetko zmenilo..ak budem tehotná som zvedavá ako bude robiť a kde budem chodiť 🙄 ale ju chápem že bude dieťatko malé ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre