IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
10. sep 2012

@kostickabonnie no nedá sa všetko stíhať tvoje pracovné tempo a upratovať doma 😨 😀..tak si zajtra upraceš a niekde vyhrabeš stôl ,postel a možno nájdeš aj niečo na čo si už zabudla .. 😀 😀
ak sa môžem spýtať ,čo máš za prácu? ..je to tak záhadné rokovania,výlety...že by delegátka alebo niečo podobné 😕
ak nechceš neodpovedaj je to tvoje súkromie 😉

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 musíš nájst asi niekoho iného alebo sa jej spýtaj a ona ta na niekoho odporučí 🙂 🙂 len prosím ta nechod k pospíšilke ja som kôli nej skoro umrela som prišla na pohotovost ešte včas 😒 ved to ked bude mat malé dietatko keby sa jej podarilo dievčatko 🙂 🙂

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 možno bude mať niekoho na zastupovanie na čas a neskôr sa vráti 🙂 no ved uvidíme ako to dr. vyrieši 😝

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 ja si tiež myslím že ju bude niekto zastupovat 🙂 🙂

kostickabonnie
10. sep 2012

@apolenka6 joj, ja sa len tak hram na manazerku 😀 😀 😀

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 uvidíme ,ked nude niečo nové napíšem najbližšie idem k nej ked si pôjdem pre PN 😵

@kostickabonnie tak tú hru až tak nepreháňaj a daj si pohov trošku 😀 ale ved počkaj ked budeš mať bruško hádam sa skludníš 😉

majca55
10. sep 2012

@cmelica zlatko tešim sa že ste už domka posielam veliky cmuk Branuškovi 😵 😲

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 no som zvedavá kto ju bude zastupovat 🙂 🙂 mne dnes písal doki z čiech dostala som rady ako postupovat po vklade tak dúfam že pomôžu 🙂 🙂

tinka9075
10. sep 2012

Babenky aj
@buba13 je už doma z nemocnice 🙂 🙂 Romanko je vraj pokojné bábetko a nevedia sa na neho vynadívať 😉 😉 určite sem najbližšie napíše a dá fotku bábetka 😉 😉

kostickabonnie
10. sep 2012

@apolenka6 ved uz si dlho zelam, aby tehotenstvo stoplo tento blazinec 😠 ale mala som aj kludne obdobia a nedarilo sa, takze pracou to nebude 😒 Myslim, ze Pan Boh ma so mnou asi ine plany, ale verim, ze oktobrove IVF mi schvali 😉 😉

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 ako postupovať, daj nám radu 😕 inak zlatý že ti napísal 🙂

@kostickabonnie určite bude október náš 🙂 tiež by som bola rada na MD 😝
inak blbne mi net ak nenapíšem tak už nejde vôbec

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 ked sa podarí napíšem rady 😉 😉 kedže ja som podla dokiho rizikový pacient tak bodov mám 5 😀 😀 ale pekne do postupna pôjdem na to 🙂 🙂

apolenka6
10. sep 2012

@tinka9075 nenapíšeš? až potom? vieš aj ja by som chcela vedieť rady dr. tiež by som chcela aby sa dieťatko udržalo ...
no ,ale ja som posledná na IVF tak do vtedy rady hádam dáš 😉

tinka9075
10. sep 2012

@apolenka6 ved ono to nie je nič zvlášne a neviem či ti to pomôže ked tam mám kombináciu liekov a tabletok ale ty budeš mat pozitívny testík ja som trošku iní prípad problemový to je skôr na udržanie embrijka ale aj dost tabletok budem brat ked som tolko krát potratila 😒 😒 inak po vklade mi zakázal ležat mi povedal že mám íst na výlet aspon nebudem na to mysliet 🙂 🙂 takže pre vás bezproblemové asi jeho rady nepomôžu 🙂 🙂

tinara23
10. sep 2012

@cmelica malý je nádherný 🙂 gratulujem a želám veľa ždravíčka a nech Vám robí drobček iba radosť 🙂

buba13
11. sep 2012

ahojte kocky, tak uz sme doma od nedele. uplne si uzivame maleho. tatino je s nami od dnes doma dva tyzdne. maly poslucha. nesmiem to zakriknut aj v nemocnici spal, papal, pozeral a aj si sem tam zakrical. nasa susedka vrieskala o 106 a maly ani okom nemihol 🙂 ucime ho spat v hluku, rozpravat sa pri tom ako spi... ja sa citim uz lepsie. dnes idem na stichy. trvalo mi to chvilu dat seba dokopy, ale ked mi maleho doniesli po 24h od narodenia (bola som na intenzivke), tak vsetka bolest odisla. nastastie kojim co malemu velmi chuti a len 2-3x v noci sa zobudime. idem si k nemu na chvilku lahnut. drzte sa baby a ja sa este ozvem 🙂

tinka9075
11. sep 2012

@buba13 tak super už ste domka no len nech aj tatinko si užije Romanka 🙂 🙂 už si len rozdelit den a bude dobre hlavne že mu chutí papat 🙂 🙂 ked budeš mat trošku viac času daj nám sem fotku malinkého 🙂 🙂 a hod mi štafetu teraz je rad na mne a ja ju potom odovzdám
@kostickabonnie
@apolenka6 🙂 🙂

dadax84
11. sep 2012

@cmelica Branusko malicky, ty si uzasny chlapcek, posielam ti pusinky na obe licka, je nadherny, nech vam robi radost 😵 😵 😵

apolenka6
11. sep 2012

@majca55 a ty sa máš ako? aj pôjdeš na to IUI ešte? 😕 🙂

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 ja mám slúbenú od @tinasc 😕 štafetu 😀 😝

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 ved nevadí budeš mat dve a dvojičky 😀 😀 mne sa zase dnes sníval sen zas som v spálni hladala postielky tentokrát tri 😀 😀 mne už asi šibe z toho vkladu 😉 😉

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 no už si asi dlho doma 😀 som zvedava ked ja budem PN ako to bude na mňa vplývať 😝 😝

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 asi áno len ako sa mi blíži KET mám nejaký strach 😒 toto som nikdy nemala a to sa snažím mysliet pozitívne a muž ma stále berie na výlety len aby som na to nemyslela 🙂 🙂

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 to máš dobre ,že ťa zamestnáva ,aby si na to nemyslela 😕 môj chodí preč tak ja b budem na to sama 😒
neboj ty si silná už sa to musí podariť 😠 😉

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 jasné že musí aj v sobotu ideme na návštevu ku krsnej som ju dávno nevidela aj sesternice tak sa teším 🙂 🙂

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 ja mám rada návštevy v rodine 😵 ozaj aj si mala kontrolu ked si PN? ty máš tiež DNPO 😨

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 nie nemala a doki mi povedal že ani nepríde lebo mi dal na peenku diagnozu neplodnost vraj takým nechodia 🙂 🙂 ale ja to nezneužívam a som doma len ked niekde ideme ale nie na celý den a mám tiež DNPO 🙂 🙂 len minule že posudkárke sa nepáčilo že marodim a nie som tehu tak môj doki jej ukázal kartu a povedal že či by so mnou menila citujem dokiho chceli by ste byt na mieste toho dievčata viete čo musí prežívat po 5 potratoch? a sklapla 😀 😀

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 ty si už kolko PN? no veru dobre jej povedal!!! 😠 kto nie je v našej ,tvojej koži tak to nepochopí ... 😖
ja budem tiež doma sedieť,ale keby som chcela niekam ísť cez víkend k našim pozrieť ,alebo k svokre...síce budem mať vychádzky 😉 a nemienim ísť niekam na celý deň ..
idem si ja ešte niečo porobiť ,lebo som doma z práce a som len pri PC 😀 😀 🤐

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 dva mesiace ved doki viem že to nezneužívam 🙂 🙂 vychádzky budeš mat dve hodiny doobeda a dve poobede 🙂 🙂

mariankach
11. sep 2012

@cmelica vitaj domka a medzi nami maminami 🙂))). Maly je naadhernyyyy a ta vaha je pekna 🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre