IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mariankach
11. sep 2012

baby, neda mi nepridat foto mojej okane, toolko sa na nej nasmejem teraz, batoli nam uz uplne po celom dome 😎.
..Prave ako pisem, nasla papierovu krabicu pod stolom s mojimi smirakmi a ostalo...podozrive ticho 😀, idem ju skontrolovat!

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 to už po dvoch mesiacoch chodí posudková ? 😠 mne sa zdá,že si už dlhšie doma 😀

tinka9075
11. sep 2012

@mariankach krásna je bábika aj ja už chcem bábo 🙂 ale KET sa už blíži 😉 😉

apolenka6
11. sep 2012

@mariankach zlatá je huncútka malá 🙂 🙂 🙂

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 asi áno sa im to nezdalo ale to kvôli DNPO mi hovoril doki 🙂 🙂

apolenka6
11. sep 2012

@tinka9075 ved nech si prídu ak chcú máme na to dôvod 😎

tinka9075
11. sep 2012

@apolenka6 presne let teta zo sociálky to hovorila že jedna bola na pn pol roka a tehu nebola no nech ju pošle za mnou jej vysvetlím hned 😀 😀

mariankach
11. sep 2012

@tinka9075 neboooj, bude..vsak co som citala, bola si na konzultacii mimo a podla mna to spravi strasne vela...No, niekedy je to hrozne tazke, strasne ma dnes pichal bok, volam lekarovi svojmu - a to asi ze mam ovulaciu..no jo, uz som si aj odvykla - mat ms 😀...No, ale odbozila som...tym padom som malu dnes nemohla dvihat, lebo som myslela, ze mi odtrhne spodok a mat 8mesacne babo smatlajuce sa cely den po obyvke je naarocneee... 😠 .

tinka9075
11. sep 2012

@mariankach ved ja stále verím ked sa nepodarí u nás tak ideme do brna 🙂 🙂 tam sú ako z iného sveta všetci sa smejú s takým prístupom sa to musí podarit 🙂 🙂 no ja sa pripravujem na vklad ked sa ujme jedno bude fain ale ked všetky tri tak nám pán boh pomáhaj 😀 😀

mariankach
11. sep 2012

@tinka9075 uff to som tiez citala...a nechces porozmyslat????Lebo samozerjem aj dvojciatka sa uz rodia s nizsou porodnou vahou, nieto 3 deticky...ja byt tebou, tak pokecam so @zuzancek22 alebo @misi76 ??? teda - neviem, ci viem tie mena spravne...ale napr. moji braskovia su z dvojiciek a bolo to veeelmi narocne. Dalsia vec - si po stimulkach, telo dost mimo prirodzeneho kolobehu a poviem ti, aj tehu s jednym babetkom je veelmi narocne, nieto s dvoma alebo troma.

tinka9075
11. sep 2012

@mariankach ved ja to nechám na náhodu risknem to som sa na to pýtala aj dokiho v brne mi povedal že som velmi odvážna vraj aj po potratoch môže byt komplikované ale nie je záruka že sa všetky tri rozmrazia 😉 😉 no nechám sa prekvapit aj ,muž s tým súhlasí tak uvidíme ako dopadneme 😉 😉 ale zase kamoška dala vložit tri a má jedno 😉 😉

mariankach
11. sep 2012

@tinka9075 aj ja ta obdivujem 🙂..aj moja kamaratka, mala za sebou tiez podobny osud ako ty, dokonca sla na vklad tak ako sa mne mala narodila, dala si vlozit 2 a v oktobri cakaju chlapceka, jedno ostalo 🙂..a brusko ma kraasne 🙂. Uz sa ledva gula veru. A ja sa hrozne tesim, samo hned nabehnem aj do nemocky v MT a pojdem potom pozriet aj sestricky a PA ukazat im to moje sidlo male 🙂)).

tinka9075
11. sep 2012

@mariankach ja budem rada ked bude jedno budem velmi štastná ale ked sa ujmú všetky tak budem ešte štastnejšia uvidíme ako sa osud so mnou pohrá 🙂 🙂

tinka9075
11. sep 2012

@mirka2010 Miruška a ty si sa nám kde stratila? 🙂 🙂

apolenka6
11. sep 2012

@mirka2010 halo? kde ste? máš absenciu 😝 😀

apolenka6
11. sep 2012

Dievčence k večeru mi vždy hapruje internet a ten čo mi ho prevádzkuje mi povedal,že pravdepodobne už je slabý a budem potrebovať niečo silnejšie ,vraj už veľa ľudí okolo mňa ho má a preto mi ho nechce načítať 😠 😠
paráda 😒 k večeru sa pri PC vytáčam ked mi nechce ísť ..poobede ide celkom v pohode

majca55
11. sep 2012

@mariankach krasnučka je cmuk 😵

majca55
11. sep 2012

@apolenka6 ahoj moja kedy začinaš?možno v oktobri uvidim ešte akosi som rezignovala bojim sa 😝

tinka9075
11. sep 2012

@majca55 ahoj a ty sa máš ako ideš skúsit ešte iui? 🙂 🙂 ozaj nepočula si že sa má u vás otvárat nejaké centrum nevieš nič o tom? 😉 😉

majca55
11. sep 2012

@tinka9075 neviem moja a kedy?vieščo praveže neviem bojim sa hrozne sklamania ☹ a ty ako?

tinka9075
11. sep 2012

@majca55 som počula len neviem či je to pravda 😉 😉 no vieš ja tiež nemám z toho ketu dobrý pocit a ked sa rozmrazia tak vkladám všetky tri a ked sa nepodarí tak ideme do brna 😉 😉 už sme boli na konzultácii a super 😉 😉 doki nám povedal že najprv pôjdeme na iui ked som otehotnela aj po nej skúsime iui 2x a ked nič takl pôjdeme na ivf soft ale naladená som pozitívne 😉 😉

majca55
11. sep 2012

@tinka9075 čo je to IVF soft?moja a ty si už platiš všetko aj tu že ako ja?

tinka9075
11. sep 2012

@majca55 to stimuluješ clostíkom a dopichuješ injekcie a vyjde ma to v čechách lacnejšie ako u nás 🙂 🙂 na slovensko už nepôjdem stačilo 😒 😒

majca55
11. sep 2012

@tinka9075 aha čiže šetrnejšie čo?kedy maš KET?

tinka9075
11. sep 2012

@majca55 áno šetrnejšie oni tam velmi hormony do teba nepchajú to mi hovoril doki na budúci týžden idem na sono tak budem vediet kedy bude ket 🙂 🙂

apolenka6
11. sep 2012

@majca55 pokúsim sa ti odpísať ak mi to pošle 😒 ,lebo ako som písala net mi blbne 😠
v budúci týždeň čakám MS asi vo štvrtok a potom budem od 1DC odratávať 16 DC a začíííínam 😵
máš strach? hm...no my snažilky mávame takéto stavy ..ja som zvedavá čo čaká mňa 🙄

majca55
11. sep 2012

@tinka9075 držim palce 😵

majca55
11. sep 2012

@apolenka6 moja tak sa ti to už bliži a ideš hned na PN?

dasaa
11. sep 2012

@cmelica Jeeeeej ahooooojte a vitajte doma 🙂.Som velmi rada ze uz ste domka ved doma je najlepsie.Moja Branusko je nadherny tfuj tfuj tfuj 🙂

tinka9075
11. sep 2012

@majca55 dakujem a budú trojičky tie v téme ešte nemáme 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre