IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 nevrátiš ved budeš tehulka 🙂 🙂 a už si vyriešila ako budeš chodit na soná 😉 😉

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 😅 že by??
áno kamarátka ma bude voziť a ked bude mm doma tak on ,záleží kedy budem musieť ísť na sono 🙂 veľmi zlatá babenka je na nezaplatenie mať dobrú kamarátku 😉

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 tak to je fain možno nebudeš chodit tak často na soná 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 ved to neviem ako často tam budem chodiť,záleží ako budem reagovať 😕 ty už budeš vedieť výsledok a ja ,len začnem pichať 😀

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 neboj dobre budeš reagovat no ja mám testovat 8.10. ale bojím bojím 😕 😕 no uvidíme či sa budeme usmievat alebo plakat 😢 😢 ale dúfam že usmievat 😀 😀

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 musíš silno veriť a budú // 😉 ja si myslím,že aspoň jedna sa udrží 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 ved verím 🙂 🙂 len manželíno neverí 😠 😠 ale ja si myslím že jedno sa udrží 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 no to čo má za nápady ??mm 😕 musí aj on veriť-"neverec" jeden! 😝 ved ked máš tri tak jedno zostane určite!

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 no manžeklíno sk centrám neverí hovorí že je to len biznis 😒 😒 po návšteve v Brne mi povedal že my si bábo aj tak z brna odnesieme tak čo už narobím 😠 ja viem že mám tri ale nemusí sa ani jedno uchytit na to ma upozornili v centre 😲 😲 ale jedno určite bude 😉 😉 ale včera ma trošku potešil ked sme šli spat tak pohladkal bruško že dobrú noc vy štyria 😀 😀

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 jéj zlatý ked ťa pohladkal ....asi sám nevie v čo má veriť ,a si myslím ked má tvoje telo prijať embrijká tak vôbec nezáleží kde ti ich vložia či tu ,alebo v Brne a v Brne nebudú iné ako tu,len ten prístup sa ti tam viacej páči a aj mm 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 už musím len verit že sa podarí 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 presne tak! veriť 😉

apolenka6
26. sep 2012

@tinasc ako dnes sa nejeduješ?? 😀 😀 veru nestojí ti to za to

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 presne tak aspon že na to velmi nemyslím 😉 ale hormony si robia svoje dnes ked sme boli na túre som videla uhynutého vtáčika a taký plač som spustila až sa kamoška zlakla že sa mi niečo stalo 😠 teraz som taká nejaká stále uplakaná a všetkého mi je lúto 😒

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 no tak to sa mám na čo tešiť teda mm 😝 😀 ja som citlivá aj bez hormónov 😕
čo už my ženy sme raz také ,neboj ked budeš tehotná ono asi zostane stále 😀

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 ja som tiež citlivá aj bez hormonov 😉 a ked budem tehu no to bude ved ja v kuse budem revat 😀 😀

tinasc
26. sep 2012

@apolenka6 nie nejedujem, ale som sa dosť naháňala, lebo som sa konečne dokopala, aby som prebrala a vyprala vecičky pre drobca, ešte musím prebrať perinky a deky, nachystať tašku do pôrodnice 😀 ešte kopa roboty 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinasc jéj ty máš takéto krásne povinnosti teraz ..aj ja cééém 😅 😀 keby som pri tebe rada by som pomohla 😉
veru už bude treba aj tašku nabaliť môže to na teba prísť ani sa nenazdáš,že?

tinasc
26. sep 2012

@apolenka6 jej, no super, ale však mala som tu maminu, tak mi pomohla, lebo sama by som to nezvládla... lebo bolo treba potriediť, čo mám, vyradiť z nich tie ružové a bolo ich dosť, potom potriediť požičané, vyprať ich, povešať... veru môže to prísť čo nevidieť 🙂 však aj ty sa dočkáš 🙂

ursula5
26. sep 2012

@tinka9075 veľký je až moc, všetci čo ho vidia sa pýtajú či má 3 mesiace a keď poviem 1,5 mesiac tak neveria 😀 😀

tinka9075
26. sep 2012

@ursula5 ale hlavne že pekne rastie drobec malinký 🙂 🙂

walta
26. sep 2012

@tinka9075 ahoj moja.... Tatry su krasne, uzivaj si to tam.... aj ja som od dnes vecera nejaka soplava, zacina ma hrdlo boliet- sa asi zblaznim, alebo co!!! Ale to moj manzel doniesol nieco, ten kasle, soplavy je... jaaaaaaaaaaaj 😖

walta
26. sep 2012

@tinasc no, dnes mi odmietala papat, ale nastastie vypila celu flasu pred spankom a aj teplota klesla, uvidim, aka bude noc... ale mna zacina hrdlo- pomoooooc

mirka2010
27. sep 2012

@tinka9075 ahojky, tak ako sa citis? ako sa mas??? ako je v Tatrach??? dufam, ze ti je uz lepsie...a malicke sa krasne drzkaju u maminky 🙂 ja uz mam urobeny cibulovy sirup...nic mi uz ine nepomaha...kaslem komplet celu noc ☹

tinka9075
27. sep 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no čajíček aj ja popíjam 🙂 🙂 chceli sme íst dnes na túru len hlásia víchricu a silný vietor tak asi nepôjdem nikde 😉 nemôžem riskovat ked teraz som už zodpovedná za troch krpčekov v brušku 😉 😉

tinasc
27. sep 2012

@walta dúfam, že už bude v poriadku... aj mňa hrdlo škriabe, ale to dúfam, bude ok, lebo takto ma to straší už dva týždne, potom to prejde a tak ďalej... 🙂

tinasc
27. sep 2012

inak babulky, moja malá mi prevracala celú noc, asi jej nesadlo jedlo v jedálni, alebo čo, predsa ona je taký pažroš, čo sa nevie v kľude najesť, vždy to do seba nahádže akoby jej to mal niekto zjesť 🙄 takže v noci to išlo všetko von, posledné bolo o pol tretej ráno, tak som nevyspatá a to som si hovorila, že po včerajšku budem dnes len oddychovať a figu... musím vyprať veci, celú ovracanú posteľ... fuuu... a ešte je princezná aj doma, samozrejme však ráno potiahla do štvrť na jedenásť 😉 ... takže práčka nám ide už od rána a neviem kedy sa zastavím...

mirka2010
27. sep 2012

@tinka9075 tak spravne, ziadne riskovanie...a citis sa ako???

mirka2010
27. sep 2012

@tinasc tak to nas mrzi velmi moc...a nie je nahodou nejaka viroza? lebo mne to vsetci teraz prizvukuju ze je nejaka crevna viroza...tak ci nahodou ju nieco nechytilo...a uz je jej dobre? chuda, musi byt riadne vycerpana! a ty samozrejme tiez!!!

tinka9075
27. sep 2012

@mirka2010 presne tak nikam nejdem 🙂 🙂 stále ma bolí hlava smrkám kýcham ale snád to prejde a bude dobre 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre