IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
27. sep 2012

@mirka2010 dúfam, že to nie je viróza, lebo posledné čo potrebujem je, aby som aj ja tu vracala.... ale asi to nebude ono, lebo sa sťažovala večer na bruško, hovorím ok, choď do postieľky a dám ti tam lavór, ak by náhodou, nič ti nepomôže iba sa vyvracať, alebo sa z toho vyspať... samozrejme plná dávka išla mimo lavóra 😀 a potom už len pľula sliny a žlč... iba ju napísalo a potom to prestalo... hnačku nemá, takže vírus to asi nebude 🙂 práve som dala druhú várku do práčky, obliečky a deky, no idem si na chvíľku sadnúť, kríže ma boli hrozne...

mirka2010
27. sep 2012

@tinka9075 tak aj ja dufam, musis byt naozaj teraz fit...a pocasie je tam asi zle, vsak?

mirka2010
27. sep 2012

@tinasc joooj, to ti verim..musis byt z toho sama vycerpana...tak dufam ze to nebude viroza...toto je naozaj neskutocne neprijemne...a je to predsa len dieta...lavor asi ani nevnimala ked jej bolo zle...chudatko....a Lukasko sa ma dnes ako???

tinka9075
27. sep 2012

@mirka2010 tak zima tu je aj vietor fúka ale zase vzduch čistý aspon sa môžem nadýchat 🙂 🙂

mirka2010
27. sep 2012

@tinka9075 to ano to urcite je super....pluca ti aspon precisti 🙂 a dnes mate s kamoskou aky program?

tinka9075
27. sep 2012

@mirka2010 tak to áno čerstvý vzduch treba 🙂 🙂 sme chceli íst na túru ale strašne fúka tak uvidíme čo budeme robit 🙂 🙂

tinasc
27. sep 2012

@mirka2010 hej bola rozospatá, tak netrafila 😀 hej bolo jej zle ale teraz jej je bosorke už dobre, už mi tu píli uši a otravuje 🙂 nakázala som jej oddychovať a má diétu 😉 Lukáško sa prevaľuje, asi mu je dobre 🙂 inak včera upratoval grcku tatino, lebo som bola v stave, že som skoro hodila šabľu aj ja keď som to videla 😀 😀 😀 😕 😔

apolenka6
27. sep 2012

Dievčatá dnes som bola posledný deň v práci a v pondelok PN 🙂
mala som také zmiešané pocity ,že kto vie či sa tam vrátim o pár mesiacov ,alebo nie.....

apolenka6
27. sep 2012

@tinka9075 ahoj" TATRANKA " 😀 😀 ako na horách ? a cítiš sa ako? bruško nebolí? 😉

apolenka6
27. sep 2012

@tinasc ehm....no peknú nočnú si mala 😖 júj ľúto mi je malej aj teba 😕 to je strašné ja neznášam ked zvraciam 😖 😖 😖
to je hrozné a potom je človek rozbitý a nie ešte dieťa ...
snád si zajtra oddýchneš 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@apolenka6 ahoj zatial ok no chorá som ale zajtra idem domou už sa teším na manželína 🙂 🙂 stále sme spolu ako cecki tak mi chýba 😕 😕 bruško sem tam pichne ale to už asi bublinky dávajú vediet že je im tam dobre 🙂 🙂

apolenka6
27. sep 2012

@mirka2010 júúj Mirka to ma mrzí ten kašeľ hnusný 😠 nemôžeš vôbec nič užívať ked kojíš? to je hrozné....
skoré uzdravenie aj ked vieš ,že to nebude ľahké

apolenka6
27. sep 2012

@tinka9075 jééé 😵 😵 bodaj by sa bublinky ozývali ,nie bodaj by to sa ozývajú určite 😉
viem si predstaviť ako ti mm chýba a mne dnes príde domov 😵 taká som rada ja som tiež zajtra doma ,vlastne už stále 😅
už budeme dvaja na jeden PC 😝 to bude 😀

tinka9075
27. sep 2012

@apolenka6 ved ja dúfam že sa ozývajú 🙂 🙂 ty už do roboty nepôjdeš ved budeš tehulka 🙂 🙂 no my máme naštastie dva pc dvaja závisláci my by sme sa asi pobili 😀 😀

apolenka6
27. sep 2012

@tinka9075 my ,len jeden mm je v týždni preč tak ho okupujem ja 😅 a cez víkendy mm ,ale ja si vymôžem PC aj cez víkend -podelíme sa 😠 😠 😀 😀 😀
ved v to dúfam ,že budem aj ja kinderko ako aj ty! 😉

tinka9075
27. sep 2012

@apolenka6 ved uvidím ako sa to všetko skončí 8.10.mám testovat ale bojím bojím 😕 😕

apolenka6
27. sep 2012

@tinka9075 to ti verím,že sa bojíš ....ja 13 len začínam pichať ..musíme to nechať na tam toho hore 😉

tinka9075
27. sep 2012

@apolenka6 presne tak už len je to na nom tam hore 🙂 🙂 ale asi mu napíšem mail ved nech mi už pošle bábetko po tolkých trápeniach 🙂 🙂

apolenka6
27. sep 2012

@tinka9075 napíš 🙂
už každú chvíľu príde mm a "zhabe" PC 😝 ale nevadí aspoň bude doma 😉

tinka9075
27. sep 2012

@apolenka6 ved budem musiet 🙂 🙂 len musím zistit mail 😀 😀

apolenka6
27. sep 2012

@tinka9075 mail je modlitba 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@apolenka6 ved ja viem snád to pomôže 🙂 🙂

tinasc
27. sep 2012

@apolenka6 dúfam, že sa do práce nevrátiš... až po troch rokoch dieťaťa 🙂

tinasc
27. sep 2012

@apolenka6 ja strašne nemôžem vidieť, keď ona vracia, plakala pritom, no hrozné... ja celkovo neznášam vracať 😖 no dnes som musela dať ovracané prádlo do poriadku, malá vyzerá byť v poriadku, už papá, samozrejme, lebo je hladná 😀 zajtra pôjde do školy, tak snáď už budem môcť si dať pauzu... dnes od rána išla práčka 😕

dasaa
27. sep 2012

@mirka2010 viem ze prve ockovanie sa picha do oboch noziciek.Viem len to ze jedna vakcina ma byt strepto13.ale druha neviem .Prevenar a rotarix vakcina sa dava v 3 mesiaci?

mirka2010
27. sep 2012

@tinasc bozinku, ja ti verim...toto bude aj u mna priserny problem...asi taketo situacie bude tiez riesit ocinko u nas...ja na to ani pomysliet,ani vidiet...hocico,ale toto veru nie....takze uz je malav poriadku, zajtra uz pojde aj do skoly?

mirka2010
27. sep 2012

@apolenka6 dakujem krasne...no si zlata....nemozem veru nic brat take co by mi extra pomohlo...dufam, ze tato noc uz bude lepsia...mne je sice na nic,ale strasne sa bojim o maleho, aby sa jemu nic nestalo...aby som ho nenakazila...a tiez tak ho v noci tym budim...no je to naozaj na nic...a ty ako mas?

mirka2010
27. sep 2012

@dasaa Dasenka, maly mal 1O tyznov ked ho ockovali prvy krat...aj on je ockovany prevenarom 13 kmenovym...ale ty chces aj ten rotarix?

dasaa
27. sep 2012

Ahojte babenky a aj ostatne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@tinasc ako sa ma malicka uz je to lepsie dufam ze to bolo len take chvilkove.A inak ako sa ti citis?
@tinka9075 ako sa mas kedy ides do Tatier ?
@mirka2010 dufam ze uz ti je ovela lepsie a ze ti to prejde raz dva.
@ursula5 ako sa mas a ako drobcek ?Krasnucky je 🙂
@cmelica @buba13 ako sa mate a akodrobcekovia sa maju 😵

dasaa
27. sep 2012

@mirka2010 ano chcely by sme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre