IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 už som doma konečne 😉 😉 manželíno doma nie je príde asi za dve hodky je v robote 😒 ale už mi chýbal velmi ked sme ako dva cecky ja som myslela že budete pichat narovnako s
@kostickabonnie neviem prečo som si to myslela 😉 😉

tinasc
28. sep 2012

@apolenka6 tak to poznám, keď majstri všade robia aj u nás keď robili, všade bol nalezený prach, stále som len chcela upratovať, už mi to liezlo na nervy už to bolo dlho a keď sme upratali, tak to bolo super 🙂
hej malá sa napratala, nesadlo jej, no tak to videla ešte raz 😀 a Luky sa prevaľuje, až ma pupok bolí... čo je znamenie, že sa ešte neobrátil, lebo cítim hlavičku pri pupku...

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 nie @kostickabonnie je 2 týždne skôr ako ja ,ja som mala inak MS ako ona ,len CAR máme rovnaké ale zas nie je to veľký rozdiel ...ja tu medzi nami končím ako posledná IVF 😝 musíme to tu mať pekne v napätí každá v inom týždni 😀

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 to viem že chodíte do jedného CARU 🙂 🙂 ja dnes len tretí den júj ešte 10 dlhých predo mnou 🙂 🙂

apolenka6
28. sep 2012

@tinasc že Luky ako v tej reklame,čo teraz letí 😀 no ved on sa prevráti a to už bude príprava na "let " 😝 😀
no nestihli to dnes spraviť tak ešte zajtra to dorobia ..ved to robí mm a svokor ,neskoro sa to dnes začalo robiť ,ale nevadí už tu bolo toľko prachu ,hluku bolo treba pauzu ..ja som si aj tak zmyla trochu podlahu,lebo všetko vŕzgalo pod nohami 😖 😖
a zajtra to bude znovu ☹ ale výsledok sa veru rysuje krááásny 🙂 ak sa mi podarí tak to dám sem ,ale až ked to bude krásne v kope a upratané hlave.....
no a nejde nám TV dnes,lebo je všetko odpojené ked sa to robí ..ale to oželiem ,mm už spí ked nemá čo pozerať a ja pôjdem asi za ním aj tak som unavená ,lebo musím na všetko dohliadať 😀 veľkááá zodpovednosť 😉

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 ja viem že si tretí deň 😉 neboj ono to ubehne ako voda 🙂

tinasc
28. sep 2012

@apolenka6 no super, tak to budete mať krásne, len treba vydržať 🙂 no je to ako v tej reklame, ale mne sa páčil Lukáš dlho predtým ako išla táto podľa mňa otrasná reklama... všetci si teraz budú myslieť, že to je podľa toho... a veľmi sa mi páči volať ho Luky, to sa páči hlavne manželovi 🙂

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 presne tak už aby bol 14 dem po KET 🙂 🙂 ma mali uspat a potom zobudit a povedat že som tehu 😀 😀

tinka9075
28. sep 2012

@tinasc pekné meno ste vybrali mne sa tiež páči ale muž povedal že Lukášov je dost ja mám dvoch susedou a ešte keby sme my mali skríknem na našeho a pribehnú aj susedia 😀 😀 ja budem mat Marka 😉 😉

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 to by bolo najlepšie ,keby nás na 14 dní uspali aspoň by neboli žiadne stresy ...už sa ja obávam aká budem ,mám v pláne potom byť 14 dní mimo PC ak vydržím 😝

tinasc
28. sep 2012

@tinka9075 Marko je tiež pekné meno 🙂 ja osobne napríklad žiadneho Lukáša nepoznám...

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 aj ja som chcela obmedzit pc ale ked doki mi povedat že robit všetko normálne tak som sa pýtala že či musím obmedzit pc tak povedal že netreba 😉 😉 😉

tinka9075
28. sep 2012

@tinasc mne sa Marko páči už dlho aspon ho budú pekne volat 🙂 a ked bude dievčatko tak Lujza alebo Tinka 🙂 🙂

apolenka6
28. sep 2012

@tinasc veru otras reklama ..ja mám na ňu alergiu kej ju počujem a nie ked ešte vidím ..Lukáško je pekné meno a dobre je ,že ste sa zhodli na mene 😉
áno pevné nervy mám teraz ,si ich skúšam v tomto neporiadku ....ale zajtra ráno už o 8 hod to chcú ísť robiť a d obeda to stihnú si myslím

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 Ja mám brata Mareka a kolegu mám Marka 40. ročného ...a ked som sa ho pýtala,že aké moderné meno má...čo nie je v jeho veku bežné také mena neleteli vtedy...a on povedal,že sa mal volať Marek a jeho dedko ho išiel zapísať na matriku a ked sa pýtali na meno chlapca tak povedal dedko Marko 😀 a je tak 😉

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 Marek je tiež pekné ale Marko to je také iné 🙂 🙂

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 je pekné Marko aj mne a páči ja by som si ho už nemohla dať ked mám brata Mareka aby bolo niečo iné mne sa páči Mário ako chlapec a samozrejme ho aj tak volať nie Majo 😠

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 ked si ho naučíš a budeš ho volat ako chceš tak aj ostatný ho tak budú volat 🙂 🙂 mna od malička volali Alenka a volajú dodnes ale mne sa to velmi nepáči aj krstená som tak 😉 😉 sused má volá Aluška to sa mi páči viac 😉 😉

tinasc
28. sep 2012

@apolenka6 ale však raz to skončí a budete mať pekne a aj upratané 🙂

tinasc
28. sep 2012

@tinka9075 hej pekné mená 🙂

apolenka6
28. sep 2012

@tinka9075 veru ako si naučia rodičia volať dieťa tak ho volaju aj ostatní 🙂

idem ja už spať ráno skoro vstávam "majstri " budú robiť a ja nemôžem vyspávať do obeda 🙂 aj navariť im treba
dobrú noc !

tinka9075
28. sep 2012

@tinasc dakujem tie sa mi páčia najviac 🙂 🙂

tinka9075
28. sep 2012

@apolenka6 presne tak ako naučíš tak ho budú volat 🙂 🙂 dobrú nocku 🙂 🙂

apolenka6
28. sep 2012

@tinasc obklad bol už kúpený mesiac a času na neho nebolo a mňa to stále "omínalo " kedy to vypukne bordel atd...
a potom si môžem vychutnávať IVF, pichanie 😀 budem spokojná 😝
dobrú noc

tinasc
28. sep 2012

@apolenka6 tak potom budeš dvojnásobne kľudná a budeš v pohode, stihneš to do ivf a budeš mať potom len nohy vyložené 🙂 a bábo sa podarí 🙂 dobrú noc 🙂

kostickabonnie
28. sep 2012

@dadax84 no, dufajme, ze nebude viac stipat, mozno to bolo preto, ze som aj zilku trafila a trochu krvicky bolo a to asi stipalo, neviem 😒

kostickabonnie
28. sep 2012

@tinka9075 no ja dufam, ze u mna to nebude opacne, ze prvu statocne a potom uz viem co ma caka a budem strajkovat 😀

kostickabonnie
28. sep 2012

@apolenka6 z ciech som prisla vo stvrtok neskoro vecer a dnes som tiez obcestovala hadam pol Slovenska, teraz som sa vratila. Zajtra rano idem do Madarska, vratim sa az v noci a mm by sa tiez mal vratit v noci, takze snad v nedelu sa stretneme a nebudeme pracovat 😉

tinka9075
28. sep 2012

@kostickabonnie neboj nebudeš pekne zvládneš všetky 🙂 🙂

apolenka6
29. sep 2012

@kostickabonnie ty máš pero a nie injekcie tuším....ja injekcie ,čo si pamätám,máme si to pomaly vpúšťať tekutinu do bruška,ale realita je asi iná,že?? 😀 😕 odhodlávala si sa 10 mi. ja som zvedavá koľko ja budem ,ale mám ešte čas..
žena ty sa nezdáš !! 😅 toľko práce a behania ved nemáš ani čas myslieť na IVF 😨.. ..a nezabudni piť 🙂
potom daj vedieť ked budeš doma v "kľude" 😀 ako to znášaš aj tú proveru 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre