IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
3. feb 2011

@zuzanka7834 zuzka, bodaj by ti to vyslo, a tie dve // boli jasnym signalom, ze cakate babatinko. Ja sa budem snazit vydrzat, aj ked je to velmi tazke, sa poznam, budem sa musiet niecim inym zamestnat, aby som na to nemyslela. A urcite pred odberom krvi si ten test kupim, to je na 100% iste... a uvidim, co mi povie. Len stale opakujem, ze ma pobolieva podbrusko- ze by signal mrchy????? toho sa ja obavam... aj ked viacere baby mi povedali, ze ked zostali tehotne, tak aj oni mali take pobolievanie, ako pred mrchou, tak neviem, ale utesovat sa moc nechcem, chapes... aaaaach jo ☹ ☹ ☹

zuzanka7834
3. feb 2011

@apolenka6 mamatest 10, dnes si idem kupit dalsi, lebo doma mam uz iba jedno pepino a ten ma myslim citlivost 20

zuzanka7834
3. feb 2011

@walta srdienko podla mna to tiez nie je signal mrchy, ved uvidis 😉

petuska123
3. feb 2011

@zuzanka7834 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tesim s tebou...

tinasc
3. feb 2011

@apolenka6 určite sa nám to tento rok podarí 🙂 🙂

strelicia
3. feb 2011

@zuzanka7834 dakujem, akurat som ten listok s cislami minule vyhodila. No z prace aj tak nemozem moc casto vybehovat a volat (a v kancli nechcem pred ostatnymi). aaach jaj. chcem zrusit ten buduci piatok tu konzultaciu no dufam ze sa tam dovtedy dovolam 🙂

erickaa
3. feb 2011

@zuzanka7834 pepino testy sú velmi dobre, napriek tomu, ze su 20-tky. Mne ukázal ducha na 9 dpo uplne rovnakeho ako mamatest.. kuk album ;)

zuzanka7834
3. feb 2011

@strelicia mas to v IP ak by si potrebovala 😉

zuzanka7834
3. feb 2011

@erickaa fiha uz na 9-ty den? To si musela mat vysoke hcg. Ja som bola vcera - 14 den po IUI na krv a vysledok bol iba 15, zatial neurcity, na druhy odber idem zajtra aby som sa mohla naozaj tesit. Ale myslim, ze to rastie, lebo ak som vcera mala v krvi 15, v moci toho bolo asi menej a dnesne // boli pekne, nie len tienik. Nevravim ze rovnako tmave, ale na 1. pohlad viditelne, obe... Dufam, modlim sa...
Vam sa podarilo prirodzene? Ake si mala hcg pri prvom odbere krvi? Kolky DPO? Dakujem 🙂

erickaa
3. feb 2011

@zuzanka7834 ja som bola na troch IUI, ale nevyšli. Ale hned nasledujuci cyklus som prirodzene otehotnela, vtedy ked som to úplne vypustila z hlavy a užívala si sviatky, silvestra,chaty.. a ani sme moc nekexovali 😀 Na prvu krv som isla 16 dpo a HCG bolo 1066...a o tyzden uz vyse 14 tisíc. Prajem vela stastia, bude to dobre 😉

walta
3. feb 2011

@zuzanka7834 no som zvedava, ako tieto tipy vyjdu... ked budes mat pravdu ty- tak ta asi vystiskam od radosti... a keby to nahodou nevyjde, ideme bojovat dalej.... drzime si navzajom palce, silnoooo 😉 😉 😉

apolenka6
3. feb 2011

@erickaa čo to tu čítam?! 😅 😅 😅 aké prekvapenie už si tu dlhšie nebola myslím od 3IUI ...Gratulujem!!!! aj ty si naša nádej,že to ide aj prirodzene a hlavne ked to nečakáš 😉

zuzanka7834
3. feb 2011

@erickaa srdienko prave toho sa bojim, ze kazdy ma to hcg take vysoke, najnizsie co som tu citala bolo okolo stovky, vidis, Ty si mala hned vyse 1000 a ja ak by som mala aj posunutu ovulku (lebo po iui som mala este 2 pekne velke foliky pripravene na prasknutie) tak na 16DPO nemam tak veeela ☹ Ved uvidim zajtra, uz sa mi to krati, tych 24 hodin budem musiet nejako vydrzat... 😵

katy33
3. feb 2011

@pici 😀 😀 😀 ...sa mi to tu už moce 😎

katy33
3. feb 2011

@apolenka6 ak by si nezohnala lacnejšie , kludne daj vediet, môžem vziat i tebe od dr. - jej nezaleži kolko beriem kuskov, určite je rada , že sa predaju 😉 Ani mi nehovor, keby sa dal len ten čas posunut, ja tiež teraz ratam kolko noci sa ešte vyspim a budem vediet na čom sme 😔 Premyšlam o tom, že ak zasa by z toho nič nebolo, tak si dam asi pauzu, pretože mesiac, čo mesiac sklamanie - bolo by toho dost a ja sa potrebujem troška dat dokopy, lebo už začinam až priliš nad tym všetkym premyšlat a už mi z toho doslovne vyšiva ☹ ....mam normalne panicky strach ist znova do MT, Bože môj, velmi sa bojim.....

little_miracle
3. feb 2011

@zuzanka7834 nestrácaj nádej - zajtra držím palčeky a verím že to tam bude!!!

fomarik
3. feb 2011

@zuzanka7834 fotočka prišla! Sú krásne!!!!( ved som ti aj odpísala 😉 ). Ja som s prvými testami aj spávala 😵 , takže je to asi normálne 😀

@apolenka6 áno, áno, začína sa to rozbiehať. Ale všetky(pardon, väčšina) pozitívne hcg sú s pod ruk veľaváženého pána doktora Krajk. 😉 Len tak dalej!!!! Zlatko, jasné, že tento rok to istí pre všetky, ktoré sme tu!

fomarik
3. feb 2011

@erickaa dalšia tehulka medzi nami! musíme sem priviať pozitívny vetrík s tehu vírusikmi 😉 Máš termín presný mesiac po mne, juj, teším sa!!!! ♥

fomarik
3. feb 2011

@katy33 zlatko, teraz žiadne sklamanie nebude...nemôže!!!! 😠 Už to musí predsa vyjsť! Musí a musí!!! Budem čarovať aj za teba, nech máš pekné vajká!!

pici
3. feb 2011

@katy33 nevadiiiiiiiiiiii.... a vy ste na tom ako?

apolenka6
3. feb 2011

a tebe ich predáva priamo doktorka? či sestrička ? aj som nad tým premyšlala,že či by si mi nekúpila.. 😕 😨 ešte musím prelustrovať lekárne a dám ti vedieť 😉 A kupuješ si po 1 balení či viac?ja by som si dala asi 2 ak by to nebol problém a ešte presne 12E či aj centíky naviac? mm hovoril ,že to je super cena a ten môj dr.je riadny dráč peňazí 😠 za objednanie platím 5E a ja sa musím ked som od iného mesta 😔 inak by som tam sedela ako minule 4 hod.ked nechodím do práce tak to až tak nevadí no ked sa ponáhľaš tak to je o ničom a potom ešte utekať na autobus 😒 a za sono platím tiež 8 E ☹ niekedy si nevypýta ...ja som tam začala chodiť pre to ,že je vychýrený a už veľa pomohol ženám a čo nespravím pre bábo?? 🙄
Neboj nevyšíva,len tebe 😀 😀 neboj moja krásna všetko dobre dopadne musí už konečne! a bude to!!!!
@katy33 to píšem tebe Katy ,len som tam mala seba zadanú 😀 😀

zuzancek22
3. feb 2011

@zuzanka7834 no gratulujem síce este len potichúčky, ale musí to tam byť !!!

@apolenka6
@fomarik
@little_miracle
@katy33
@strelicia ahojte babenky, ako sa máte, tusím to tu Lucka nakazila , len tak dalej.

adikasala
3. feb 2011

@zuzanka7834 jej zuzi bude bambino!!!!tesim sa stebou potichu,dnes som cely den na teba myslela,ze ked tam mas nejaku hodnotu hormonu tak by to malo byt nie?ved ked neni pizitivne tak je nula nie??? a mrcha neprisla,tak verim ze si v toooooommmm 😲 😲 😲 a mas nejake priznaky prsia ,bolesti......?

apolenka6
3. feb 2011

@zuzancek22 Ahoj Zuzka!som veľmi rada,že sa tu ukážeš 😉 určite si nás čítaš 😕 😕 a ty ako? si ešte PN,alebo už zarezávaš v práci? no ja tento mesiac IUI nemám mala som ,len 1 vajko a to už v 9DC malo 21mm. tak na budúci mesiac verím,že budu aspoň 2 najlepšie 3.Aj chodíš na inú tému či nie?myslím IVF
Určite nás čítaj a píš! 😉 môžeš tu určite chytiť tehu vírusy ved sa to tu sľubne rozbieha

zuzancek22
3. feb 2011

@apolenka6 čítam čítam každučký deň, a som este stále doma na PN. uvidím ako to všetko dopadne lebo riešim aj tie moje nešťastné kríže, bola som na magnetickej a čakám na výsledky, čo a ako. pre mna je teraz snažilkovanie odložené tak do mája, ale ani keksíkovať este nemôžeme. ☹ , takže sa tesíme ked konečne dr. povie že už môžeme 😀

zuzanka7834
3. feb 2011

@adikasala no ved prave, aj ja som si najprv myslela, ze negativne je len 0, ale nie je. Po prvom iui som mala hcg 1. Niektore tabulky uvadzaju, ze pozitivne je to od troch, ine od 15, 17, nad 20... Preto sa nechcem dopredu tesit 😕 Len potom neviem, z coho by sa tam ta 15-tka zobrala... Hm, lekari hadam vedia 🙂 Priznaky praveze nemam, okrem toho, ze som dnes cikala ako najata (ale podotykam, ze som aj vela pila) a som unavena ako konik (ale teraz mame aj nejake bizi bizi dni v praci...). Prsia ma svrbia iba vecer, nebolia, hoci na dotyk su citlivejsie (ale uz boli citlivejsie a bolestivejsie aj ovela ovela viac, hocikedy pred ms). A mam pocit, akoby ma svrbela koza aj na inych castiach tela, sem tam. Neviem, ci to moze mat suvis alebo si to iba vymyslam (na rukach, na chrbte...). No ved zajtra sa dozviem, hned Vam dam vediet 🙂

adikasala
3. feb 2011

@zuzanka7834 jaj zuzi je to ale na nervy takto cakat,, ale ked na teste mas / / tak by to malo byt!!!!drzim palce!!! si moja nadej na 3 iui!!!ja som prave citala neziaduce ucinky tej inekcici pred iui co mi asi sposobila tie bolesti dolu,uvadzaju ze sa moze nahromadit tekutina v podbrusku a napuchnutie.tak to bolo podla mna to,lebo ma to preslo po 10 dnoch po inekcii ako konci ucinok.uvidim este 8.2 co mi povedia na sone.

adikasala
3. feb 2011

@zuzanka7834 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka7834
3. feb 2011

@adikasala no, ja som prave pred par dnami zistila, ze som tu injekciu zle skladovala, mala byt v chladnicke a ja som to mala len v nocnom stoliku 😲

katy33
3. feb 2011

@apolenka6 Zlatinko, presne tak ani centik navyše , stoji rovnych 12,-.....budem rada, ak ti budem môct aspon troška napomôct 😉 😵 No tak ten tvoj dr. je potvoriak, klepni mu po prstoch a femibion už od neho neber - nech si ruky mydli nasucho😀 😀 😀 Už nech spolu tehulkujeme 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre