IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
1. okt 2012

@apolenka6 moja rada by som ti ich pichala a pritom by sme stale kecali 😀

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 to by bolo krásne,škoda,že si tak daleko rada y som ťa stretla 🙂

majca55
1. okt 2012

@apolenka6 ajja teba moja 😉 idem spať rano skoro vstavam prajem dobru nocku 😵

apolenka6
1. okt 2012

@majca55 dobrú noc aj tebe 🙂

walta
2. okt 2012

@mirka2010 ahoj.... prespi celu noc, od tej 8-9 vecer, ako kedy zaspinka a budi sa rano o 6-7. Papa uz masko, zeleninku, ryzu, ovocie, samozrejme vsetko rozmixovane na kasu. A davam jej aj mliecne kase, vselijake prichute- banan, vanilka a marhula- tie ma rada. Je to maly maskrtnicek 🙂 🙂 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@walta tak to máš veľkú radosť ked ti tak v noci krásne spí ,si môžeš oddýchnuť ...nie každé dieťatko tak krásne spinká asi je to sen každej mamičky 🙂

tinasc
2. okt 2012

@apolenka6 zvládla to každá, zvládla som to ja, zvládneš aj ty pôrod 🙂 ja som rodila dlho, preto som sa z toho spamätávala dlhšie, dlho som bola presvedčená, že bude len jedno bábo a vidíš 🙂 😉 a možno ty budeš mať rýchly pôrod 🙂

tinasc
2. okt 2012

@kostickabonnie na predoperačné treba ísť len na interné 🙂 krv ti môže zobrať aj obvodný, ale s výsledkami treba ísť za internistom, urobí ekg a vypíše správu pre anesteziológa 🙂

tinasc
2. okt 2012

@walta juj tak to ti krásne v noci spinká, nech jej to len riadne dlho vydrží 🙂 a aj pekne papká, nevyberá si, ako moja do roka, tá všetko vypľúvala 😉

cmelica
2. okt 2012

@apolenka6 ahoooj!! ako ti ide pichanie ??? ako sa citis?? juuj zachvilku to bude tuuuuuu,velky den D!!!!!!!!a uz teraz moooc drzime palce 🙂

cmelica
2. okt 2012

@tinka9075 ahooj!! ako sa citis?? a co bambulky?? juuj drzim palce aby sa uhniezdilo pekne v teplucku aspon jedno...ved ide zima a tam mu bude najsamlepsie na svete 🙂 🙂

cmelica
2. okt 2012

@walta jee to uz ma malicka pol rocka??? Gratulujeme moooc a hlavne zdravicko prajeme ! posielame cmuuuka 🤐 ale to leti!!!!!

cmelica
2. okt 2012

@kostickabonnie ahooj!! ako sa dari pichanie?? kedy koncis?? a co vklad?? uz si bola na sono???

cmelica
2. okt 2012

@mirka2010 ahooj!! ako sa mate?? aco moja uz je ta hnusna choroba prec???a co Maroskjo ako sa nam ma drobcek krasny???
@dasaa ahojte kocky!! ako sa mate?? co nove???

my nic nove,vsteko po starom..Branko nam pekne papka -az moc niekedy 😀 je to taky nas hladosko..hlasi sa kazde 3 hodinky ,a ked papa z cicika tak sa hlasi aj skor..zalezi kolko sa mu chce potiahnut 🙂 🙂 koliky nam uz ustupili 🙂 a pekne prdka 😀 uz na nas vyvaluje kukuc castejsie a castejsie a strasne rad nas pocuva..no a ked naspuli tie pery no krasa sa na neho pozerat 😵 😵 😵len mame taky mensi problem,ze nam nechce spavat v postielke cez den,ale pri nas v obyvacke...ako nahle si ho tam dame tak buva co v postielke nie a nie..uz aj zatvori ocicka,ale za 5 min sup ako baterky 😕 no nejako sa s tym musime popasovat ,ale ako????????????uz sme mu aj postielku premiestnili,radio zapli,no nic nepomaha 😒 pozdravujeme vas a posielame pusinu 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@cmelica ahoj ! ja ešte nepichám ...ja len v sobotu začínam brať proveru 😅 ,ale pomaly ,ale isto sa to už blíži 😝
zatial som sa posunula ,len v tom,že mám PN v rukách od včera 😕
malý je krásny ako všetky bábätká čo sú tu 😵 a tu pusinku našpúlenú ma kráásnu ,júj hned by som ho popestovala ! 😵

apolenka6
2. okt 2012

@tinasc ved každá zvládla pôrod či už horšie ,alebo ľahšie 😝 tiež poznám prípad,že jedno dieťa a dosť a už majú dalšie ....
vraj sa časom na pôrod zabudne 😉
určite budeš mať tento pôrod ľahší ako prvý 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@cmelica ahoj zatial v pohode bruško bolí ja by som bola rada keby sa aspon jedno uhniezdilo no necháme sa prekvapit 🙂 🙂 Branko je zlatunký tak by som ho popestovala aspon by sa na mna nalepilo to bábo konečne 😉 😉

tinasc
2. okt 2012

@cmelica juuuuj krásny je Branko a tá pusinka 🙂 posielame veľký cmuuuuuk 🙂 no asi bude spoločenský, ani naša nechcela spať v postieľke, tak spala kade tade, potom som spávala aj ja s ňou a niekedy mi to dobre padlo 🙂 tak sa držkajte 🙂

tinasc
2. okt 2012

@apolenka6 no tak samozrejme všetky musíme zvládnuť pôrod, keď nechceme zostať naveky tehotné 😀 😀 😀 aaa veď to ani nejde, keď pozrieš na bábätko tak hneď zabudneš 🙂 no uvidíme aký budem mať pôrod, moja mama ma stále upozorňuje, že to je druhé a že netreba váhať ísť do pôrodnice ani čakať, keď sa niečo ohlási, ona keď rodila mňa, tak skoro do nemocnice nedobehla, len ju dali na stôl a porodila 😀

tinka9075
2. okt 2012

@apolenka6
@tinasc
@cmelica babenky ak mi vyjde tento vklad a budem mat bábo jedno mi stačí som sa rozhodla o rok si íst pre druhé som velmi odvážna že? 😀 😀

tinasc
2. okt 2012

@tinka9075 nie si až tak odvážna, môžeš kľudne chcieť aj tretie a čo pre to urobíš, je len na tebe 🙂 ja som prvé mala cez IUI a vidíš, vedela som, že normálne druhé nebude a predsa sme sa na to dali 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@tinasc dve budú stačit 😉 😉

tinasc
2. okt 2012

@tinka9075 no tak si pôjdeš pre druhé a možno potom budú aj dvojičky 🙂 😉

tinka9075
2. okt 2012

@tinasc no možno si zober že tolko som na bábo čakala a potom ich budem mat vela 🙂 🙂

tinasc
2. okt 2012

@tinka9075 však to už budeš mať za to, že ti toľko čakala 🙂 človek nemôže mať stále len smolu... raz to musí vyjsť 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@tinasc presne tak ja to tiež hovorím že raz sa to musí podarit 🙂 🙂

mirka2010
2. okt 2012

@tinka9075 no tak to som zvedava neskutocne aj ja 🙂 a este velmi kasles??? mne to uz pomaly ustava...tak konecne aj pepsie spime tuk, tuk, tuk

mirka2010
2. okt 2012

@cmelica ahojky zlaticko..tuk, tuk, tuk je mi lepsie...takze sa vytesujeme, konecne som si aj troska pospala tuto noc...Marosko je zlatucky, to je nas milovany poklad...robi kazdy den nejake nove pokroky, tesime sa z neho neskutocne z lasky nasej...ma teraz obdobie ze skusa kolko krat mu vratim naspat vec ktoru zhodi, takze sa uzasne zabava...
inak s tym spanim v postielke...nevzdavajte sa!!!!! nas maly do zaciatku 3 mesiaca tiez spaval pri nas v obyvacke, ale potom som sa nedala a davala stale do postielky...jednoducho sa to naucil...takze drzime palce...🙂 inak, malicky je nadhernucky...cumlicek nadherny 🙂

mirka2010
2. okt 2012

@apolenka6 to samozrejme ze ano...a ja viem, ze ty to zvladnes uplne perfektne 🙂🙂🙂 aj ked budu boliestky, tak zvladnes!!!

mirka2010
2. okt 2012

@tinasc moja zlata....presne viem ako sa citis....mne prsty na rukach tak moc trpli, ze niekedy som nemohla ani nic robit...ale to prejde, hned ako porodis 🙂 a to bude uz o par tyzdnov...ani sa nenazdas a maly Lukasko je tu 🙂 uz sa na neho moooooc tesime 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre