IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
2. okt 2012

@mirka2010 kašel ešte mám ale už menej 🙂 🙂 ešte týžden vydržat a bude dobre a vytúžený chlapček bude 🙂 🙂

tinasc
2. okt 2012

@mirka2010 ďakujem 🙂 už si aj ja želám, aby bol tu...a okrem iného aby mi toto všetko prešlo... dnes v noci som ani spať nemohla ako ma tie ruky boleli ☹ som si nevedela ľahnúť a keď som konečne zaspala, tak som už aj musela vstávať a vychystať rodinku 😉 ale vydržím, však to už mám za pár 🙂

mirka2010
2. okt 2012

@walta jeeeej, tak to je sikovncika ked tak krasne spinkaaa...aj my chcemeeee...aj ked ja sa nemozem stazovat, nas maly krasne spaval do 5 mesiaca, potom do polky 8 tiez celkom fajn, ale odvtedy je to troska horsie, castejsie sa budi aj papa 2x, co predtym len raz...ale co uz..zevraj kojene deti spavaju horsie...nevadi...🙂 inak, tie kase je super ze jej chutia, to nas maly ich absolutne odmieta, ziadna pruchut, nechce to vobec...hmm, co uz...a ako svokra?

mirka2010
2. okt 2012

@tinka9075 jasneeeee ze bude...to je isto isteeeee...jemine, ja sa tak uz tesim....neviem sa dockat tych vysledkov...🙂 na ten kasel si co davas???

mirka2010
2. okt 2012

@tinasc ved presne, uz je to za chvilku, takze vsetko prejde a malicky ta potom tak zamestna, ze si ani nespomenies 🙂 s tym spanim to je na nic, urcite si velmi unavena...ked mne na tie prsty nepomahalo absolutne nic...ani pocvicit s nimi....takze ani ti nemam co poradit, ze by ti pomohlo..jedine nech ta manzel vecer dobre pomasiruje 🙂 mozno to by zabralo -)

tinasc
2. okt 2012

@mirka2010 ale hej, prejde to... niekedy cez deň doháňam čo som v noci zameškala 😀 ale zase niekedy sa to nedá, ešte mám kopu roboty, hlavne si periem a chystám veci do pôrodnice, aby bolo prichystané a naprané pre mojich počas mojej neprítomnosti 😉 a všetko nachystané čo potrebujú... lebo minule som manželovi hovorila, že čo tu budú robiť bezomňa, však sa pozabíjajú, lebo nie sú na seba až tak zvyknutí a vlastne ani nevie, kde čo malá má v skrini a čo jej obliecť... a on na to, že no... máš pravdu... 😉 no pomasíruje, skôr by bolo treba jeho, včera prišiel taký narobený... nie že by som ho išla ja masírovať, ale tiež by som to brala 🙂

tinasc
2. okt 2012

a idem sa pochváliť 😀 práve som ti merala tlak a mám 124/81 super nie? som si predtým 5 minút posedela a takto to dopadlo... tak dúfam, že aj zajtra na poradni bude taký a ak nie, tak aspoň prijateľný 😉

tinka9075
2. okt 2012

@mirka2010 ja som strašne zvedavá na kašel mám kvapky ale len bromexin ostatné neznášam tak verím že pomôže 😉 😉 aj čaj stále pijem z medom 😉 😉

mimi_2
2. okt 2012

Kočky ahojte, prosím potrebovala by som od Vás radu, chystáme sa na IUI, som 3DC a začala som dnes brať Clostilbegyt, na ultrazvuk mám ísť 10DC ale nespýtala som sa lekára či sa môžeme dovtedy snažilkovať, a aby som niečo nepokazila 😀 Ďakujem za radu

apolenka6
2. okt 2012

@mimi_2 kľudne môžeš snažilkovať 🙂 do 10DC a aj po IUI sa môžete poistiť.... a prajem vám nech sa to podarí 😉

apolenka6
2. okt 2012

@tinka9075 nie nie si odvážna,len si plníš svoj sen ak pôjdeš na dalšie IVF pre dalšie dieťatko 🙂

tinka9075
2. okt 2012

@apolenka6 tak to áno bude pekný sen a pre druhé už pôjdem do Brna 🙂 🙂 budem mat doma malého slováka aj moraváka 😀 😀

apolenka6
2. okt 2012

@tinasc no tlak máš super ,sa teším,že ti klesol 🙂
mňa mamina zas prenášala a mala som vyše 4kg taká veľká baba 😀 😝
dnes mi je tak divne,mám na jazyku takú pálivú,kovovú chuť,či čo ?! 🙄 asi mám nežiadúce účinky z liekov čo užívam na ten krk ..ale včera som to nemala a na obed som si už lieky nedala ..sa bojím ,ale chvála Bohu už mi krk povoluje 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@tinka9075 😀 😀

tinka9075
2. okt 2012

@apolenka6 dobre som to vymyslela nie? 😀 😀

apolenka6
2. okt 2012

@tinka9075 áno ti držíš stále československu 😝 😉

ursula5
2. okt 2012

ahojte všetky maminky a snažilky dlho som sa neozvala akosi nestíham, malý si ma žiada furt a do toho domácnosť a dvaja veľkí corgoni 😀 😀 😀 😀
dnes sme boli na poradni takže zas sme pribrali riadne a už sme ako mlý sloník 5670g a 63 cm rastieme ako opreteky všetko na 2 mesiace je nám malé 😀 😀 😀 😀
prikladám pár fotiek z fotenia 😉
držte sa všetky aj s drobcami 🙂 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@mirka2010 jéj už sa cítiš lepšie? to som rada 🙂 a každým dňom ti bude lepšie 🙂
áno všetko zvládneme a zabudneme na "boliestku" pri pôrode 😝

tinka9075
2. okt 2012

@apolenka6 ták ták 😀 😀

apolenka6
2. okt 2012

@ursula5 krásni ste 🙂 fotočky som videla sú krásne a malý na spapanie 🙂 len nech sa vám darí a pohladkaj "sloníka"😉 😀 😀

tinka9075
2. okt 2012

@ursula5 jéj zlatý je pokladík maličký 🙂 🙂 ale aj maminka sa nám ako zmenila aká si iná no vidím že materstvo ti pristane 🙂 🙂

tinasc
2. okt 2012

@apolenka6 no aby som sa netešila dlho, tak mi za dve hodiny zase stúpol... lebo dnes som sa dosť narobila, aj som unavená, no zbytočne som sa tešila ☹

tinasc
2. okt 2012

@ursula5 jeeej krásne fotky 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@tinasc jáj no bolo ti to treba sa pochváliť?! 🙄 neviem prečo to tak je ....no ved zajtra uvidíš čo ti povedia na poradni...
ja zas idem ráno na krv ,aby som mohla ísť v budúci týždeň na interné ..
terazv vo štvrtok,piatok bude u nás jarmok tak sa tam pôjdem pozrieť aj počasie má byť krásne 😉

apolenka6
2. okt 2012

@kostickabonnie ako sa dnes cítiš? bola si u dr? aj si objednaná na interné 😕 a čo injekcia dnes išla ľahšie 😅

mimi_2
2. okt 2012

@apolenka6 Tak ďakujem, som rada lebo by som to radšej poistila, takže vôbec sa nemusíme obmedzovať? Som tu čítala že najaká kočka otehotnela prirodzene a keďže to nevedela, tak bola aj na IUI, bodaj by to bol môj prípad 😉

mimi_2
2. okt 2012

@apolenka6 No ale pred IUI asi musíme dať pauzu, nie tuším 3-4 dni lebo vlastne sme sa rozhodli ešte pre kontrolný spermiogram a IBT testy, ale to mi určite ešte na ten 10DC povedia všetko zrejme, nie? Som sa chcela toľko toho opýtať a keď som mala priestor tak som si na nič nevedela spomenúť ako na skúške.. 😀

mimi_2
2. okt 2012

Dievčatá a je tu nejaká z Vás ktorej sa IUI podarilo na prvý krát? Snažila som sa nájsť v tejto téme niekoho takého ale je tu toho strašne veľa 🙂 aby som to všetko prečítala...nech mám nejaký vzor 🙂 že sa to podarí

apolenka6
2. okt 2012

@mimi_2 viem čo myslíš a doma ťa nenapadlo vela otázok a tam nič 😝
no ved ked pôjdeš na sono na 10DC do vtedy môžete skúšať a potom si dáte trošku pauzu 3,4 dni a po IUI môžete pokračovať 😀
no tak to som ešte nepočula,že by išla na IUI už tehotná 😅 ale nič sa nemohlo stať ..to mala veľké šťastie snažilka 🙂

apolenka6
2. okt 2012

@mimi_2 áno sú tu aj také napr. @fomarik ona otehotnela na prvý krát 😅 mne sa podarilo na 2pokus ,ale žial to nedopadlo dobre 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre